Ko lai dara?

 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Man ir 4 meneshus vecs berns, attiecibas ar virieti ir briesmigas, domaa tikai par sevi. Ja visus sos menesus pacietu vinnu delj beerna tad vairak nevaru. Gribu aiziet. Bet lieta taada, ka dzivojam Anglija. Man darba nav, pabalstu nav (jaa,nav!) jo manam draugam sheit ir uznemums un ljoti labi ienakumi, tadelj nevienu pabalstu nesanemu.

Ko jus daritu?? Es vairak nevaru, domaju par pashnavibu.... :( jau runaju, ka lai skiramies, musu attiecibas ir murgs, vins teica, lai tinos bet deelu neatdos un par cik man nav ne darba, ne naudas, ne vecaaki, kuri spetu palidzet, tad situacija ir skumja....


Negribu lekcijas - pati zinu, ka mana dzive ir neizdevusies, vienkarsi ko daritu juus?
15.05.2015 19:51 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Klusies, Uk tam visam butu jabut vieglak, tikai atliek grieztie attiecigajas iestades. Ja tur matei bernu atnjem par praktiski sikumiem, tad nevajadzetu but problemai atrast pagaidu majvietu pastastot kas notiek jusu maja esot kopa ar tadu moralo kropli. Un benu tev neatnjems, vismaz ne legala celjaa, lai vinjs aizmirst.
15.05.2015 20:15 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Pie tiem cilvekiem kuriem binu versusies pec palidzibas atbilde bija - nu es saprotu, mums jau ari gruti iet... Nu gan jau bus labi... :( mums pashiem maz vietas dzivokli, ta jau tev atlautu palikt...
15.05.2015 20:16 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Tagad mani apsauka par nenormalu jo es raudu??? Varbut man sap sirds par manu bernu!!!!!!
15.05.2015 20:18 |
 
Reitings 82
Reģ: 07.05.2012
Tev tiešām jātiek no tā Visa prom_
vienalga vai uz lv, vai kādu citu valsti!

Vrb Tev ir paziņas, kas var palīdzēt nokļūt ārpus tavas līdzšinējās dzīvesvietas robežām?
15.05.2015 20:18 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Bēdīgi.
15.05.2015 20:19 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Es pa siem
Menesiem biju meginajusi dabut visadas iespejas, bet neviens mani negrib, jo berns, jabut ar teevu un mums jaasaligst utt.. Vienmer kad ir struds vins atnem bernu no manis :(
15.05.2015 20:20 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Pirmkart tev ir jaatiek prom no vinja. tatad jaatrod dzivesvieta- ej uz konsilu un stasti situaciju, saki, ka izskiraties ar draugu, esi palikusi uz ielas, bez darba, ar mazu beernu uz rokaam. Vinji tev palidzes ar dziivesvietu- vismaz taa butu jaabut. jautas noteikti vai ir ,kur palikt tagad un tt.

Un tad saksi kartot pabalstus - child tax credit, beernu naudu noteikti,ka sanjem-tos 80£ menesii un vari iestaties bezdarbniekos.

Un vispariibaa konsils paliidz ar visu.. Tapec pirmaa vieta ,kur versties.
15.05.2015 20:22 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es tev varu iedot kontaktus ar meiteni no UK , tu vinai uzraksti - vina varbut ko ieteiks, varbut palidzes - vina tos likumus loti labi zin , pasai 2 berni un atbrauca bez neka.
15.05.2015 20:22 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu, no valsts tu netiksi laukaa bez vinja atljaujas, ja dzimsh apliecíbá ir tévs ierakstíts. ja pa kluso muksi uz citu valsti dríz tevi meklés policija- zinu taadu gadíjumu. tu vari noírét dzívokli, iesniegt tiesá prasíbu alinentiem un prasít pabalstus, jo dzívosi viena.
15.05.2015 20:26 |
 
Reitings 87
Reģ: 10.04.2014
Ehhh, atradu Tavā profilā pirms diviem gadu tevis ShabbyEve veidotu diskusiju...
Nu skumji ,ka tā sanācis. Atvainojies vecākiem, radiem un lūdz palīdzību. Nevienam citam, diemžēl, neesi vajadzīga.
Skarbi, bet tāda ir realitāte. Citu iespēju nav!
15.05.2015 20:31 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Ari palasiju to diskusiju - met kaunu pie malas un ludz palidzobu vecakiem.
15.05.2015 20:36 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Un shis par despotu kljuva, kad paliki staavoklii, liidz tam bija miiljsh un jauks??? Varbuut saakumaa vajag paveerot to, kaads ir viirietis, tikai tad taisiit beernu?

Vispaar man tie Tavi situaaciju apraksti izklausaas histeeriski, Tev kaut kaada peecdzemdiibu depresija nav? Vai nu Tu esi atljaavusi sev uzkaapt uz galvas, vai nu te nav pilniigs situaacijas apraksts.

Kaa izpauzhas domaashana tikai par sevi? Tevi meerdee badaa un nedod naudu ikdienas izdevumiem? Kaapeec uzreiz jaabimbaa peec katras vinja fraazes, normaali atbildeet neproti taadaa pashaa tonii kaa vins?
15.05.2015 20:37 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es vairak nevaru, domaju par pashnavibu....


Par šito tekstu es varētu tevi iepļaukāt!(e) Kāda jopcik vēl pašnāvība?! Gribi savu dēliņu bez mammas vienu pašu tam tirānam atstāt?! Lai arī bērnu tālāk turpinātu morāli un iespējams arī fiziski iespaidot? Kas tad nabaga bārenīti aizstāvēs? Es tavā vietā neļautos šantāžai. Ja tam tēviņam patīk skaļi izkliegt apvainojumus, lai kliedz, lai draud. Bet tev tajā laikā būs telefons ar ieslēgtu balss ierakstu/diktafonu. Ieteiktu iekrāt kādu kapeiciņu pirmajam laikam. Kad ir pietiekami daudz pierādījumu "vīrieša" vardarbīgajai uzvedībai, griezies krīzes centrā (ja tādi ir UK) vai Latvijas vēstniecībā ar lūgumu pēc palīdzības. Mātei neviens bērnu neatņems, lai atdotu varmākam.
15.05.2015 20:38 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Turklaat, ja tieshaam ir moraala un/vai fiziska vardarbiiba, UK ir iestaades, kas ar to nodarbojas, tur nav jaaluudzas policijas ierashanaas, kaa tas notiek LV. Kaa arii taadaa gadiijumaa uz ielas nepaliksi un beernu varmaakam neatstaas, nu neiet te kaut kas kopaa.
15.05.2015 20:40 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Diekleine!

1. Mes ar vinnu nodzivojam ap 4 gadiem kopaa un nekad nekas neliecinaja par to, ka bus emocionala vardarbiba. Kaa tad lai es zinu kads bus virietis kaa teevs, ja tikai vinjam piedzemdejot bernu??????
2. Jaaraud ir tad, kad par to, ka sodien sasmejos par vienu nesaprotamu mantu vins uz mani sak kliegt- ko tu smejies? Gribi noperc! Vispar ne par teemu.
3. Jaaraud, ja kliedz berna klatbutne un uz ielas, nevis atnac majas apsedies pie apaljaa galda, kaa bija kadreiz un izrunaa... Varbut sodien kad man ir berns vienkarsi grubu bernam mierigu bernibu!!!
4. Un jaa- par naudu? Taa nu gan ir, ka man vinjs vinu nedod, ja iedod- tad man ir janoperk konkretas lietas, ari pirms tam taa nebija! Pedejo reizi iedeva 160£,woow- dabuju atskaitities par katru centu ko iztereju pat par 0,15 kurus iztereju izprintejoa A4 lapu.


Nav visaam sievieteem depresija! Es nevaru saprast peec tava nika- tu esi sieviete vai virietis, bet ne vienmeer ir javaino visaa sievietes!un nav taa ka es te naaku katru dienu raudat, ka man nenoperk luupu kraasu.... Es vienkarsi jautaju pec sakariga padoma - ko daritu jus. Jaa, esmu uzzinajusi krizes centra numuru- zvanisu pirmdien, sodien par velu...
15.05.2015 21:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ok, vīrietis atbrauca uz UK, lai atrastu savu bijušo.. A kā tu tur pagadījies? Un kā sanāca, ka tu tur biji, bet tev nebija ne darba, ne draugu, ne dzīvesvietas pirms satiki šo konkrēto vīrieti?
15.05.2015 21:22 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
DieKleineHexe - neesi riebīga! Cilvēkam tā jau slikti, bet tu liec vēl sliktāk justies. Vismaz būtu mierīgā nevis uzbrūkošā tonī jautājusi, ja tev šķiet, ka viņa nedaudz pārspīlē, bet kā tad lai cilvēks jūtas, ja viņam nav neviena un pats tuvākais cilvēks viņu morāli iespaido. Pret jaunajām māmiņām būtu īpaši saudzīgi jāizturas, jo ir iznēsājusi un baro viņa bērnu, bet viņai par to uzspļauj. a

Jaunajai māmiņai - malacis, ka spēj to izturēt, bet par pašnāvību gan nevajag domāt un skaļi nevienam teikt, jo citi to nesapratīs. Ieteiktu Tev pazvanīt savai mātei un/vai tēvam jeb arī kādam tuvam draugam no Latvijas un pakonsultēties ar viņiem. Jo nevar būt, ka Tev pilnīgi neviena izņemot vīru nav. Tad, lai tas cilvēks kam pazvanīsi palīdz Tev noformēt bērnam pasi jeb pats atbrauktu pie Tevis un kaut kādā veidā palīdzētu Tev tikt ar šo situāciju ātrāk galā. Jo viena Tu noteikti netiksi. Par krīzes centru - pagaidām nevajag! Sāc ar tuvinieku/paziņu sakontaktēšanu, lai nonāktu pie kāda kopīga kopsavilkuma. Te kāds jau minēja lielisku piemēru, ka Tu vari ierakstīt, kā viņš uz Tevi bļauj jeb ārdās. Un tad to nodot kaut kur tālāk, pierādot, ka viņam ir kāda aizture un viņš turpmāk drīkstēs bērnam tikt klāt tikai kāda uzraudzībā. Bet kā jau teicu viena Tu galā netiksi, Tev vajag kādu gan morālu gan fizisku atbalstu, kurš spēs Tevi aizstāvēt jebkurā situācijā.

Turies, gan jau viss atrisināsies!:-)
15.05.2015 21:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es gan nezinu visu stāstu, ikdienu u.t.t., taču neticu, ka vīrietis tā vienā dienā izmainījās, jo kļuva par tēvu (pie tam, tas nav viņa pirmais bērns). Pieļauju tomēr iespēju, ka nebija viss labi arī pirms tam... Un pat, ja šobrīd viss ir sliktāk kā bija, varbūt tomēr autore nemāk ar vīrieti runāt? Kaut kā nešķiet, ka situācija, atmosfēra attiecībās kaut kā tiek un vispār tika risināta.. Cik saprotu - viens bļauj, otrs momentā apvainojas un aiziet uz citu istabu. Tad tā jūs komunicējat viemēr?

Vēl pieņemu, ka autorei ir pēcdzemdību depresija un varbūt vīrietis nemaz nav tik melns kā viņu mālē... Varbūt tikai autorei ir sakāpinātas emocijas un par katru nieku lej asaras un apvainojas.

Katrā ziņā, uz doto momentu, man vēl daudz kas šķiet pārāk neskaidrs un aizdomīgs...
15.05.2015 21:43 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Vīrietim sagājis uz īso!
Žēl Tevis.
Pašnāvību gan nē, neatstāsi taču bērniņu vienu tam despotam.

Es nezinu ko ieteikt, varbūt mēģināt ar vīrieti runāt, varbūt viņam kādas problēmas ir, ģimenes psihologs?
Citādāk, es mestu kaunu pie malas, un vērstos pie draugiem un radiem, un vienā jaukā dienā aizmuktu!
15.05.2015 21:52 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai tas vīrietis vienmēr bijis tik agresībvs vai tik tagad pēc bērna piedzimšanas tāds palicis? Kāpēc vispār tā sanāca ka ar tādu cilvēku kopģu bērnu uztaisīji =/ Es nenosodu, tik pajautāju.

Var jau būt ka vīrietis ir tik agresīvs un nikns jo viņš uz tevi izliek visu to naidu un nepatiku dēļ tā ko pirmā sieva/draudzene izdarīja aizmūkot projām ar visu bērnu.
15.05.2015 21:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits