Pasīva gultā

 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Čau skaistules, griežos pie jums pēc palīdzības.
Esam kopā gandrīz 3 gadus, taču ir milzīga problēma - otra puse gultā paliek tik pasīva, it kā mums būtu aiz muguras 30 gadu kopdzīve, nevis 3. Mīlas prieki ir palikuši par to, ka draudzene ieveļas gultā, un tā arī paliek. Ja es nesākšu rīvēties, tad vai nu sekss nebūs, vai arī apvainosies par to, ka es negribu. Rezultāts ir tāds - sāku trīties, paspēlējos, uzkurinu, pēc tam palagi tiek izburzīti tā, ka man liekas, ka infarktu noķeršu. Viņa protams vienmēr sajūsmā pēc seksa, vienmēr slavē, taču - es nevaru to pašu atbildēt, jo kā viņa uz muguras gulēja, tā guļ joprojām. Man viņu pat izgrozīt ir grūti. Man gribas, lai arī mani kādreiz riktīgi uzkurina, kaislīgi norauj bikses un izģērbj, sabučo kaklu, krūšu galus, ar mēli pa vēderu nobrauc. Man šķiet pašsaprotami - ar ko tad vīrietim krūšu gali atšķiras no sievietes, lai vīrietim tas nepatiktu? Kapēc vīrietis nevar izbaudīt pieskārienus? Kāpēc vīrietim priekšspēlē ir jāuzbudina viņa un vēl sevi? Esmu jau aizmirsis, kā ir, kad draudzene iegrūž gultā, uzrāpjas virsū, iekārdina, lēnām sevi izģērbj, paslidina savas krūtis pa manu ķermeni, uzvelk tik tālu, ka šķiet pabeigt varēšu 5 sekundēs. Priekš kam tad meitenēm ir tās krūtis, dibeni, garie mati? Lai to visu izpušķotu, izceltu un iekārdinātu vīrieti. Nevajag jau katru vakaru, bet pāris reizes mēnesī kaut vai pašas dēļ derētu gan.
Tajā pašā laikā viņa ir atverta praktiski visiem piedāvājumiem - bet viss vienmēr jādara man. Esmu centies izmest mājienus, lai viņa kļūst aktīvāka, bet bez izmaiņām. Labākajā gadījumā ir atrunas, ka šovakar nē, jo sagurums.

Tad nu ko vēlējos lūgt - kā ar viņu par šo tematu izrunāties, lai es viņu neaizvainoju? Nu nevaru es tieši sejā pateikt, ka seks ir palicis nožēlojams. Arī vairākkārtējus mājienus un pat lūgumus viņa noignorē. Orālo arī es dabonu tikai pēc paprasīšanas, un tikai minūti. Bet viņa dabon visu no a-z kā viņai patīk un cik patīk, tāpēc vienmēr ir sajūsmā. Bet man ir apnicis, jo sekss man ir palicis pa darbu, nevis kaisli. Krāpt negribu viņu, bet es saprotu, ka vēl kāds gads bez kaisles - un es to sākšu meklēt citur. Es saprastu ja viņa būtu jauna un nepieredzējusi, bet tieši pretēji. īsāk sakot - man ir vecmāmiņas cienīgs sekss, lūdzu palīdziet! :-D
13.05.2015 20:58 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Tāpēc manuprāt puisim nav jābūt stipri mīkstajam, ir jāsaka ko tu vēlies


Jēgas no apkārt izteikta 101 varianta šeit nekādas, jāizrunā pašiem. Kopš kura laika vīrieši runā caur puķēm? :-/
14.05.2015 13:57 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Šis palīdzēs!!:-D

14.05.2015 14:19 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Jēgas no apkārt izteikta 101 varianta šeit nekādas, jāizrunā pašiem. Kopš kura laika vīrieši runā caur puķēm?


Lai neaizvainotu otru - tā ir tēmas pamatdoma. Ja man draudzene skaidri tieši pateiktu, ka esmu garlaicīgs gultā - tas tā satricinātu manu vīrietību, ka vispār vairāk nebūtu nekas.
Tapēc bija ļoti daudz labi padomi, kā to izdarīt saudzīgi pret otru, caur puķēm. Un ko es neiedomājos vispār - kāpēc tā ir, ka pasivitāte varbūt nav vienkārši slinkums un egoisms.
14.05.2015 15:06 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
garlaicīgs gultā un lūdzu dari tā un tā... tās ir divas atšķirīgas lietas. vienkārši vajag teikt ko gribi lai viņa dara Bet vispār, manuprāt, viņa ir uzsēdusies tev uz pleciem un tev nav drosmes nocelt viņu no tiem. Ir jāparāda ka tev ir vismaz kautkāda vara pār viņu.
14.05.2015 15:12 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
Sievietei gribas seksu pēc mīļuma un romantikas, vīrietim romantiku pēc seksa. Respektīvi, iespējams vaina ir sadzīvē, iespējams viņa patiešām ir paŗgurusi, ar kko neapmierināta, varbūt vairāk palīdzi viņai, parunājies, samīļo, tā pat, neko pretī neprasot un uzreiz nevelkot gultā!
14.05.2015 15:19 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man gribas, lai arī mani kādreiz riktīgi uzkurina, kaislīgi norauj bikses un izģērbj, sabučo kaklu

Pats jau uzrakstīji, ko teikt. Šis ir kas konkrēts un apvainoties par šo diezgan neiespējami.
Tās mājienu padarīšanas vispār neizprotu.
14.05.2015 15:34 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Man arī ir bieži tā, ka esmu nogurusi, vienkārši gribas parunāt, papļāpāt un pamīļoties, bet ja iešana kopā gulēt un noskūpstīšana tiek tulkots kā uzaicinājums uz seksu, tad jā, ir tā, ka tik bieži negribas.
Man reizēm ir tāda sajūta, ka es varētu vēsā mierā mēnešus 3 vai pat pusgadu bez tā vispār iztikt, jo dzimumtieksme kā tāda ir kaut kur pazudusi.


++
14.05.2015 15:59 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Meitenes, kas tas par aplamībām par nogurumu? Puisis rakstīja, ka meitenei gribešana IR un piedavajas arī viņa..
Nogurums var but, bet nejau visu laiku.. Meitene kautrējas vai arī ir pieradusi pie tāda veida tuvības.
Raksta autoram:
Pēc Tava rakstīšanas stila šķiet ka esi sakarīgs un runāt tu māki, tapēc izrunājies ar draudzeni pie vīna glāzes šo situāciju, kā jau meitenes teica...Kopīga pasēdēšana klusumā pie vīna glāzes ļoti palidz raisīties sarunām, mums ar vīru labākās sarunas izvēršas tieši šādi. Tev izdosies! Meitene jau nevar zināt to, ka neesi apmierināts ar kaut ko, ja nestasti viņai. Protams, nevajag teikt tada teksta :"Tu guli gulta, ka balkis utt.", bet to jau Tu pats saproti.

Veiksmi!:-)
14.05.2015 16:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sievietei gribas seksu pēc mīļuma un romantikas, vīrietim romantiku pēc seksa.

Šis ir zelta teikums, kuru vīriešiem vajadzētu tā pamatīgāk iekalt savos prātos. Vīrietis ir gatavs sexam vienmēr, dažu sekunžu laikā un kopdzīvē var būt problēma tāda, ka sieviete beigās vairs nesaņem ne vnk skūpstus, ne vnk apskāvienus vai glāstus tāpat vien, bez turpinājuma, bet tas viss nāk tikai un vienīgi komplektā ar uzstājīgu sexa aktu. Tas var būt ļoti apnicīgi... Padomā, vai jums gadījumā nav līdzīgas "problēmas"?
14.05.2015 16:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un, ja kas, nesteidzīga sirsnīga saruna ar mīļoto ir labākā priekšspēle ideālam sexam! :-P
14.05.2015 16:16 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Te dažas baigi atrunājas, ka nekur neietu un neko nedarītu ar vīrieti, ja viņš aicinātu. Nu normāla reakcija sievietei, kas savu vīrieti neiekaro un kam par seksu kā tādu ir maza interese - ne izmēģināt ko jaunu, vai vnk " have some fun". Attiecībās tiešām bieži iestājas rutīna un vairs nav tik viegli atdzivināt zudušo iekāri, bet tas nav neiespējams. Ja sieviete pati ir ok būt tādās attiecībās, tad ok. Varbūt nav visas sievietes tadas mežones, kas metas seksīgam Džeimsam Bondam virsū, bet nez kāpēc tiem seksīgajiem čaļiem bieži apkārt spieto meičas un pašas lec virsū. Tad varbūt dažām savs vīrietis nemaz tik seksīgs neliekas.
14.05.2015 16:17 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Vīrietis ir gatavs sexam vienmēr, dažu sekunžu laikā

Piedod, manuprāt muļķības. Kā vienam, tā otram reizēm ir dabisks nogurums un vienkārši nevēlēšanās bez īpaša iemesla. Jo īpaši ja ir ilgas attiecības. Tas ir tas kaut kāds mīts nezin no kurienes, ka vecis ir vecis un viņam vienmēr būs gaisā, un kā var vispār negribēties. Varbūt izņēmums ir ja klēpī iesēžas superseksīga 18 gadniece, kādu 20 gadus savā tuvumā neesi redzējis. Uztaisīt džeku par bezemociju cilvēku, kuram zalktis ir gaisā 24/7 - ir absurdi.
14.05.2015 16:23 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Pie tam dažas te izturas ta, ka : "kā es taču nezinu, ko ar to "metamo" darīt? Piedāvaja man sevi? Nu nē! "
Tiešām frigida reakcija. Sievietei patīk sekss, kapēc gan nebūt sajūsmā pati kontrolēt procesu kā patīk. Tas laikam nozimē, ka vispār nav fantāzijas un iekāre pret vīrieša "draudziņu" .. :-)
14.05.2015 16:25 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Moins, šajā Neona piemērā par vīrieša gatavību dažu sekunžu laikā, es domāju viņa bija domājusi, ka čalim pēc pāris sekundēm var būt stienis :D
14.05.2015 16:27 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Labi, es lasu šo diskusiju un, lai arī daudz interesantu viedokļu, es tomēr neticu, ka meitenes stīvums ir radies no mistiskiem kompleksiem vai mīļuma trūkuma. Puisis neizklausās pēc nez kāda neiejūtīga tēviņa, kurš ikdienā neliksies ne zinis. Bet tā jau ar tām sievietēm ir... Nekad nav labi. :D

Īstenībā, tā vietā lai taisītu visādas klaunādes, es ieteiktu izdzert abiem pa glāzei vīna, aizsiet viņai acis un iespējams pat piesiet viņas rokas pie krēsla ja jūties tik drosmīgs (tā labi tālu no gultas). Kaitini viņu. Ja viņa sāks spuroties pretī, tad neko negaidi un uzreiz sāc sarunu par visu, kas tevi nomāc.

Man sekss ir nenormāli būtisks dzīvē. Ja tas man nesniedz gandarījumu es nespēju uzturēt normālas, kvalitaīvas attiecības ar partneri. Bet daudzām sievietēm ir tieši pretēji - viņām pie kājas par seksu (īpaši, ja var izlīdzēties ar orālo), bet prioritāte ir uzturēt labas attiecības. Tādēļ, lai vilks būtu paēdis un kaza dzīva - viņas domā, ka ar to, ka Tu beigsi pietiks, lai no rīa pamostoties kopdzīve joprojām būtu ideāla.

Es nezinu - meitenes šeit ir interesanti analizējušas, kādēļ tā. Bet, lielos vilcienos, es neredzu nevienu iemeslu kādēļ puisim celt debesīs meiteni, kurai tāpat viss ir pie kājas. :D
14.05.2015 16:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Piedod, manuprāt muļķības.

Ok, es pavisam nedaudz pārspīlēju, bet kopumā ņemot - ja vīrietim viss kārtībā ar potenci un sexa daudzums ir normas robežās, nevis n-tās reizes dienā, ka viņš jau tāpat iz kā izspiests citrons, tad jebkurš zina, ka vīrietim "draudziņš" saceļas ļoti ātri, salīdzinājumā ar to, kā iekarst sieviete. Ja ne sekunžu laikā, tad dažu minūšu laikā noteikti un protams, ne jau tāpat vien, bet tad, kad sieviete ir fiziski ļoti tuvu - varbūt skūpsta laikā, vai ilgāka apskāviena laikā, sēžot klēpī...

Un te nu situācija, pārnāk mājās sieviete, nedaudz izalkusi (es te par ēdienu, ja kas, runāju), nedaudz nogurusi no ikdienas gaitām. Pienāk pie sava mīļotā un tā mīlīgi viņu noskūpsta, pie tam galvā ir 100 un 1 doma par to, ka jāieskrien dušā, jānovelk beidzot tās neērtās kurpes, jāpaskatās, ko var ātri uzkost, lai remdētu izsalkumu u.t.t. Taču viņas vīrietis šī skūpsta ietekmē ir pavisam citās domās... Un automātiski velk sievieti uz tuvāko gultu, jo viņš ir sailgojies, atpūties jau kādu brīdi, nu un vispār - kāpēc ne?... :-/ Sievietei tik atliek smagi nopūsties uz padoties, jo būtībā, viņa it kā nav jau pret to visu, bet viņai negribējās pašu sexu, tikai mīļumu un uzmanību, un tikai tad, kaut kad arī nonākt līdz gultai... Nu un tā tas gadiem ilgi atkārtojas un atkārtojas un vīrietis nesaskata nekādu problēmu tajā, tikai brīnās, kāpēc sieviete nevēlās neko darīt un būt aktīva. Vnk viņai nav nepieciešams tādai būt, no viņas tiek prasīts tik paplest kājas jebkurā momentā, kad vīrietim sagribas un neviens necenšas ieklausīties tajā vai nemaz nemēģina noskaidrot to, ko viņa patiesībā vēlas...

Tas tā... Pārdomām! Jebkuri personāži šajā stāstā ir izdomāti un jebkādas sakritība ar reāliem cilvēkiem ir tikai sakritība. :D
14.05.2015 16:37 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
O, Neons, pareizi Tu saki.
Reāli man te ar šo diskusiju sanāca pašanalīze, man liekas, ka tas arī ir vienīgais, kas mani nomāc manās attiecībās.

Un te nu situācija, pārnāk mājās sieviete, nedaudz izalkusi (es te par ēdienu, ja kas, runāju), nedaudz nogurusi no ikdienas gaitām. Pienāk pie sava mīļotā un tā mīlīgi viņu noskūpsta, pie tam galvā ir 100 un 1 doma par to, ka jāieskrien dušā, jānovelk beidzot tās neērtās kurpes, jāpaskatās, ko var ātri uzkost, lai remdētu izsalkumu u.t.t. Taču viņas vīrietis šī skūpsta ietekmē ir pavisam citās domās... Un automātiski velk sievieti uz tuvāko gultu, jo viņš ir sailgojies,

Šis ir zelta teikums, kuru vīriešiem vajadzētu tā pamatīgāk iekalt savos prātos. Vīrietis ir gatavs sexam vienmēr, dažu sekunžu laikā un kopdzīvē var būt problēma tāda, ka sieviete beigās vairs nesaņem ne vnk skūpstus, ne vnk apskāvienus vai glāstus tāpat vien, bez turpinājuma, bet tas viss nāk tikai un vienīgi komplektā ar uzstājīgu sexa aktu. Tas var būt ļoti apnicīgi...
14.05.2015 17:09 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Tas tā... Pārdomām! Jebkuri personāži šajā stāstā ir izdomāti un jebkādas sakritība ar reāliem cilvēkiem ir tikai sakritība.


:-D:-D:-D

Bet ja nopietni, taisnība visticamāk tev ir. Nu vismaz virziens noteikti. Kā jau metenes izteicās - mīļums, komplimenti, pārsteigumi un visādi nieki. Teikšu godīgi - dzīves steigā esmu par šīm lietām arī mazliet piemirsis. Bet kad nebiju piemirsis - rezultāts bij līdzīgs. Ja pilnīgi godīgi - ir bijis tā, ka abiem gribas seksu tā ka nevar izturēt, bet kad iedomājos ka viss būs jāizdara man, gribas pagriezties uz otriem sāniem un klusumā pie sevis kliegt. Tāpat es zinu - palūgšu viņai kaut ko un sajutīsos it kā viņu apgrūtinātu. Un tad man pašam gribēšana pazudīs. Un tas pat nav smieklīgi.
14.05.2015 17:09 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
nu ko jūs peraties, meitene vienkārši ir slinka. Viņa saprot to, ka tāpat dabūs organsmu, jo džeks ņemsies un darīsies pat ja viņa guļ kā baļķis. Kāda viņai interese kaut ko darīt?
14.05.2015 17:15 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Šis ir zelta teikums, kuru vīriešiem vajadzētu tā pamatīgāk iekalt savos prātos. Vīrietis ir gatavs sexam vienmēr, dažu sekunžu laikā un kopdzīvē var būt problēma tāda, ka sieviete beigās vairs nesaņem ne vnk skūpstus, ne vnk apskāvienus vai glāstus tāpat vien, bez turpinājuma, bet tas viss nāk tikai un vienīgi komplektā ar uzstājīgu sexa aktu. Tas var būt ļoti apnicīgi...


Tik pat apnicīgi ir atnākt mājās, izdarīt savas lietas, tad pusstundu viņu mīļot un sildīt, tad vēl labu brīdi viņu aizvest līdz finālam, un vēl pašam koncentrēties lai zalktis ir gaisā. Tur tā lieta, ka meitene var turpināt darboties arī ja nav gribēšana vispār. Džekam bez gribēšanas nekas nebūs.
14.05.2015 17:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!