Pasīva gultā

 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Čau skaistules, griežos pie jums pēc palīdzības.
Esam kopā gandrīz 3 gadus, taču ir milzīga problēma - otra puse gultā paliek tik pasīva, it kā mums būtu aiz muguras 30 gadu kopdzīve, nevis 3. Mīlas prieki ir palikuši par to, ka draudzene ieveļas gultā, un tā arī paliek. Ja es nesākšu rīvēties, tad vai nu sekss nebūs, vai arī apvainosies par to, ka es negribu. Rezultāts ir tāds - sāku trīties, paspēlējos, uzkurinu, pēc tam palagi tiek izburzīti tā, ka man liekas, ka infarktu noķeršu. Viņa protams vienmēr sajūsmā pēc seksa, vienmēr slavē, taču - es nevaru to pašu atbildēt, jo kā viņa uz muguras gulēja, tā guļ joprojām. Man viņu pat izgrozīt ir grūti. Man gribas, lai arī mani kādreiz riktīgi uzkurina, kaislīgi norauj bikses un izģērbj, sabučo kaklu, krūšu galus, ar mēli pa vēderu nobrauc. Man šķiet pašsaprotami - ar ko tad vīrietim krūšu gali atšķiras no sievietes, lai vīrietim tas nepatiktu? Kapēc vīrietis nevar izbaudīt pieskārienus? Kāpēc vīrietim priekšspēlē ir jāuzbudina viņa un vēl sevi? Esmu jau aizmirsis, kā ir, kad draudzene iegrūž gultā, uzrāpjas virsū, iekārdina, lēnām sevi izģērbj, paslidina savas krūtis pa manu ķermeni, uzvelk tik tālu, ka šķiet pabeigt varēšu 5 sekundēs. Priekš kam tad meitenēm ir tās krūtis, dibeni, garie mati? Lai to visu izpušķotu, izceltu un iekārdinātu vīrieti. Nevajag jau katru vakaru, bet pāris reizes mēnesī kaut vai pašas dēļ derētu gan.
Tajā pašā laikā viņa ir atverta praktiski visiem piedāvājumiem - bet viss vienmēr jādara man. Esmu centies izmest mājienus, lai viņa kļūst aktīvāka, bet bez izmaiņām. Labākajā gadījumā ir atrunas, ka šovakar nē, jo sagurums.

Tad nu ko vēlējos lūgt - kā ar viņu par šo tematu izrunāties, lai es viņu neaizvainoju? Nu nevaru es tieši sejā pateikt, ka seks ir palicis nožēlojams. Arī vairākkārtējus mājienus un pat lūgumus viņa noignorē. Orālo arī es dabonu tikai pēc paprasīšanas, un tikai minūti. Bet viņa dabon visu no a-z kā viņai patīk un cik patīk, tāpēc vienmēr ir sajūsmā. Bet man ir apnicis, jo sekss man ir palicis pa darbu, nevis kaisli. Krāpt negribu viņu, bet es saprotu, ka vēl kāds gads bez kaisles - un es to sākšu meklēt citur. Es saprastu ja viņa būtu jauna un nepieredzējusi, bet tieši pretēji. īsāk sakot - man ir vecmāmiņas cienīgs sekss, lūdzu palīdziet! :-D
13.05.2015 20:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Turklāt no runāšanas maza jēga, ja patiesā problēma slēpjas kaut kādos apstākļos, ko nevar pats un/vai uzreiz izmainīt.


Man ar liekas ka pa priekšu ir jāpaskatās vai apstākļi nav pie vainas, nekā uzreiz grūst viņai virsū to nepatīkamo sarunu. Kad pati biju tajā sliņķa lomā, es tik labi to apzinājos un man bija kauns un nomākta jutos par to, pat tik ļoti ka doma par seksu kā tādu vienkārši jau vairāk atbaidīja, nevis dēļ partnera, bet dēļ sevis pašas ar tādām domām -Nu kāpēc viss neizdodas, kāpēc man nav tāds lielais gribulis no tā ka mani cenšas apmierināt, kāpēc es esmu apdalīta ar to baudas trūkumu. Un ja tiešām šādas domas nomāc meiteni tad jābrīnas reizēm ka vispār seksu dod.

Puisis jau var ņemties daudz un censties sniegt viņai baudu, bet patiesībā cik tad daudzi tiešām ir tik prasmīgi ka spēj sniegt pilnvērtīgu baudu? Pat ja liekas ka viņai ir bauda, kur teikts ka viņa drusku nepietēlo lai tik varbūt tas process ātrāk beigtos un varētu atgriesties savā drošības spilvenā otrā gūltas galā?

Ja es būtu šī puiša vietā, es laikam nevis censtos sākumā runāt, bet gan izmēģinātu varbūt pārsteigt draudzeni negaidīti. Kaut vai sniegt viņai tiešām ķermeņa masāžu, sākumā sākt ar pleciem, tad paņemt masāžas eļļu un lēnām izmasēt viņai visu ķermeni, izbaudot to procesu, skatoties uz kurām vietām viņa varbūt drusku saraujas vai atkal izrāda patiku. Mazliet skūpstīt, daudz glāstīt, nevajag pat glāstīt intīmās vietās, bet gan sākt kaut vai ar pirkstu galiem rokām un lēnām virzīties pa visu ķermeni, atstājot viņai saspringtumu jo nemaz neskartos klāt pie krūtīm vai zemāk. Ir jātrod tie punkti kas tavu meiteni uzbudina, citai tas būs kakls, citai tās būs kājas, vel kādai mugura. Ja pēc tādas jutekliskas un masāžas meitene nemaz nejutīsies atbrīvota un nevēlēsies pati ko vairāk tev sniegt, kaut vai tādu pašu masāžu pretī ja ne seksu, tad es sāktu domāt vai tiešām nav kādas veselības problēmas, par kurām varbūt arī tad varētu parunāt un vispār vairāk paklausīties ko viņa pati teiktu.


Tā vienkārši ne no kā meitene nav baļķis, tam ir kāds iemesls tomēr.
14.05.2015 00:08 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
No manas pieredzes, ir bijis , ka vīrietis bieži atgādina un saka, ka viņam patīk ļoti tas un tas... Sākumā to paignorēju, bet jo vairāk viņs atkārtoja , kā patīk , tas ko daru (neraxtisu detaļas :-D) , jo vairāk gribējās to darīt. Vai vnk iepriecināt, jo zināju cik loti vins to grib. Un sievietei , protams, pēc tam patīk dzirdēt, cik vina forsa bijusi utt. varbūt ir vērts šādi viņu pieradināt...Un varbut pašai gribēsies tad tev sagādāt svētkus :-D
14.05.2015 00:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Miss Joker... Tu tik sulīgi aprakstīji! Es visu iztēlojos.. :D :D

Bet šaubos, ka pēc tādas mierīgas masāzas meitene transformēsies par draisku lauveni :D
14.05.2015 00:12 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Man arī pretēji ir, jo vairāk uzsver, jo vairāk kaut kāda barjera rodas, kad negribas to darīt, jo viisu laiku par to runā un beigas sanāk, ka izpildu kaut kādu lūgumu, nevis , ka nāk no pašas. Tas arī nosit daudz ko.
14.05.2015 00:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Praktiski vienmēr, ar retiem izņēmumiem (nē, es nelielos, lai atkal nebūtu pārpratumi) Viņai ir tādā ziņā paveicies, ka viņa var un māk


bet tu viņai nodrošini to orgasmu vai viņa pati sev principā?

Un ja jau viņa viegli var sasniegt to orgsmu, tad varbūt problēma ir tajā ka tas vienkārši pienāk pārāk viegli un ātri un to procesu vajag izstiept garumā, piemēram piebremzēt tā seksa laikā, pakārdināt lai viņa pati uzprasās lai tu turpini, bet tad ar pēc taviem noteikumiem.

Par to pašu orālā sniegšanu, a varbūt meitenei tieši nepatīk tā pozā kurā jāsniedz orālais, piemēram ja tu guli plakans uz muguras tad nemaz pat nav tik ērti atsūkāt, varbūt stāvot kājās lai viņa uz ceļiem būtu labāk vai uz gūltas malas, nu tas jau atkarīgs kā kurš dara, bet vispār vajag izrādīt dominanci, ja tu kā paklausīgs sunīts darīsi visu, tad nebrīnos ar ka nekas no viņas puses nenāk jo tā pat tu darīsi, bet ja tu stingri seksa laikā pasaki ka vajag ko citu izmēģināt, kādu citu pozu vai ko, tad jau varbūt ar ko panāktu, protams ka tu vismaz vari pateikt ko mainīt, nevis teikt piemēram ka nezini, bet vot vajag mainīt.

Ja tu gribi lai kas mainās vajag konkrētus variantus sniegt, lai nav tā ka ne no kā gribi brīnumus lai gan viņai varbūt idejas pašai tiešām nav.
14.05.2015 00:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet šaubos, ka pēc tādas mierīgas masāzas meitene transformēsies par draisku lauveni


Par lauveni nē, bet gribulis būs, atslābis prāts un ķermenis ar būs kas ar būtu labs sākums lai izmēģinātu ko jaunu.
14.05.2015 00:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja es būtu šī puiša vietā, es laikam nevis censtos sākumā runāt, bet gan izmēģinātu varbūt pārsteigt draudzeni negaidīti. Kaut vai sniegt viņai tiešām ķermeņa masāžu, sākumā sākt ar pleciem, tad paņemt masāžas eļļu un lēnām izmasēt viņai visu ķermeni, izbaudot to procesu, skatoties uz kurām vietām viņa varbūt drusku saraujas vai atkal izrāda patiku. Mazliet skūpstīt, daudz glāstīt, nevajag pat glāstīt intīmās vietās, bet gan sākt kaut vai ar pirkstu galiem rokām un lēnām virzīties pa visu ķermeni, atstājot viņai saspringtumu jo nemaz neskartos klāt pie krūtīm vai zemāk. Ir jātrod tie punkti kas tavu meiteni uzbudina, citai tas būs kakls, citai tās būs kājas, vel kādai mugura. Ja pēc tādas jutekliskas un masāžas meitene nemaz nejutīsies atbrīvota un nevēlēsies pati ko vairāk tev sniegt, kaut vai tādu pašu masāžu pretī ja ne seksu, tad es sāktu domāt vai tiešām nav kādas veselības problēmas, par kurām varbūt arī tad varētu parunāt un vispār vairāk paklausīties ko viņa pati teiktu.

Ja man katru reizi shitaa buutu jaanonjemaas ar partneri lai to iekustinaatu, es laikam peec neilga laika mestu plinti kruumos un man seksu vispaar nevajadzeetu. Jau taa viirietis dara pilniibaa visas kustiibas seksa laikaa, ja veel uzsaaks ar masaazjaam utt tur vispaar viirietim nekaads prieks neatliks.
Pametu ideju - nopeerc vinjai kaut kaadu seksiigu veshinju no seksii shopa vai apakshveljas veikala, noliec uz gultas ar ziimiiti: "Esmu ilgi par sho sapnjojis un ljoti veeleetos, lai tu to uzvelc un naac mani savaldzinaat. Ljoti priecaatos, ja shoreiz tu uznjemtos visu vadiibu un ljautu man buut tavam paklausiigajam skoleenam."
14.05.2015 00:24 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Nu stāsts pilnīgi kā par mani, es arī biju baļķītis. Situācija bija ļoti līdzīga jūsējai - bija i varēšana, i gribēšana, un man tā gribēšana pat bija vairāk kā puišiem. Ļoti labi arī apzinājos, ka esmu pasīva un ka kaut kas jāmaina, un ka puiši gaida, bet vienkārši nebija drosmes ņemt grožus savās rokās. Bet ļoti gribējās, goda vārds. Mocījos! Pašvērtējums bija ļoti zems, lai gan nekādu īpašu problēmu ar izskatu nebija. Biju pārliecināta, ka sevi apkaunošu, ja izrādīšu iniciatīvu. Apkaunošu tādā ziņā, ka izskatīšos smieklīgi. Nav iespējams pavedināt, ja nejūties pavedinoša.

Ja tev liekas, ka tavai meitenei problēmas ir līdzīgas, tad ieteiktu kopā uzpīpēt zālīti vai pat iedzert vīnu, tad cilvēki par sekām mazāk domā, tikai dara.
14.05.2015 00:25 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja es nesākšu rīvēties, tad vai nu sekss nebūs, vai arī apvainosies par to, ka es negribu.

Šis par mani pirms kādiem gadiem. Kā jums ar sadzīviskām lietām? Nav runa par naudu, bet par to, vai nav tā, ka viņa visas lietas mājās dara viena? Nu, Tu iznes miskasti reizi divās nedēļās un viss.
Cik bieži viņa saņem dāvanā kādu nieciņu? Ar nieciņu es domāju tiešām mazas lietas, kas vienkārši iepriecina? Puķītes, kas var būt pat vienkārši kaut kur sētmalē plūktas? Atslēgu piekariņš ar viņas mīļāko dzīvnieciņu? Kūkas gabaliņš no piemājas veikala? Es nevaru uzminēt, kas viņai patiks, bet tieši tādi sīkumi.
Es vienkārši zinu, ka neesmu vienīgā tāda, te diskusijas ik pa laikam par to ir - trūkst tās sajūtas, ka viņu kāds mīl. Kāpēc pati neuzmācās? Tāpēc, ka galvā ir tā dilemma starp "ja viņam nevajag, man arī nevajag" un "seksa nebūs, kamēr nekas nemainīsies". Bet beigās jau tāpat ir, jo viņai taču arī gribās.

Tad nu ko vēlējos lūgt - kā ar viņu par šo tematu izrunāties, lai es viņu neaizvainoju?

Pat tad, ja man nav taisnība un šis nav tas gadījums, kad problēmas gultā ir radušās no problēmām kopdzīvē, sāc tieši no tās vietas - atnes puķes, kādu dzērienu un pasēdiet abi uz dīvāna, papļāpājiet par nākotnes plāniem, par to, ko viņa gribētu mainīt jūsu attiecībās. Līdz seksam gan sarunā, gan darbībā gan jau nonāksiet, ja mācēsiet sarunāties. Nepārmet, bet interesējies - tā robeža starp vienu un otru ir elementāra - intonācijā.
14.05.2015 00:26 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Esmu ilgi par sho sapnjojis un ljoti veeleetos, lai tu to uzvelc un naac mani savaldzinaat. Ljoti priecaatos, ja shoreiz tu uznjemtos visu vadiibu un ljautu man buut tavam paklausiigajam skoleenam.


Personīgi es būtu noņirgusies līka, ja man būtu atstāta šāda zīmīte :D
14.05.2015 00:29 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
"Esmu ilgi par sho sapnjojis un ljoti veeleetos, lai tu to uzvelc un naac mani savaldzinaat. Ljoti priecaatos, ja shoreiz tu uznjemtos visu vadiibu un ljautu man buut tavam paklausiigajam skoleenam."

Riskanti. Dāma var sadusmoties.
Vienas draudzenes vīrs viņai tā nolika policistes kostīmu un roku dzelžus. Viņa pieslēdza viņu pie gultas un atbrauca pie manis izklāstīt visu, ko par to domā. Nabags tur četras stundas tāds arī tusēja.
14.05.2015 00:30 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Skaisti. Viņa piedāvājās, es puspajokam teicu - te es esmu, dari ar mani ko gribi, lai paņem mani tepat uz vietas priekšā - pagriezās un aizgāja. Nu ja es negribot - tad pats vainīgs :-D A es arī nu jau principa pēc negribu :-D Man patīk misionāru poza, arī kartupeļi patīk, bet ēdienkarte kaut kad ir jāpamaina.

Man arī pretēji ir, jo vairāk uzsver, jo vairāk kaut kāda barjera rodas, kad negribas to darīt, jo viisu laiku par to runā un beigas sanāk, ka izpildu kaut kādu lūgumu, nevis , ka nāk no pašas. Tas arī nosit daudz ko.


Bet ja no pašas nenāk un lūgumu arī ignorē? Tad jau čalis paliek neapmierināts jebkurā gadījumā.
Nu man ir pretēji. Es pats paprasu, kā viņai patīk, lai pamāca. Savādāk jau es to nevaru uzzināt. Pārāk bieži nē, bet zināšanas jau jāpapildina. Un līdz ar katru jaunu mazumiņu es sagādāju jaunu prieciņu. Viņa gan domā ka man vienīgā erogēnā zona ir starp kājām, un tā pati primitīva.

bet tu viņai nodrošini to orgasmu vai viņa pati sev principā?

es teiktu ka 70%es, 30% viņa. Bet ar to tiešām viss ir okey

Jā, jo tālāk runājam, jo mazāk saprotu. Nu jau sāk likties ka problēma ir daudz lielāka nekā sākumā likās.
14.05.2015 00:38 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Skaisti. Viņa piedāvājās, es puspajokam teicu - te es esmu, dari ar mani ko gribi, lai paņem mani tepat uz vietas priekšā - pagriezās un aizgāja. Nu ja es negribot - tad pats vainīgs
nu šis izklausās traki.. Varbūt viņa uzskata, ka tikai vīrietim ir jāizrāda aktivitāte? varbūt viņa kaunās no sava ķermeņa, darbībām un tāpēc labāk nesāk neko?
14.05.2015 00:41 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
moins vnk apsēdies iztriecat 2vas pudeles vīna un papļurkstat viss ar noskaidrosies! :-D
14.05.2015 00:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vai jums vnk skūpsti, apskāvieni, mīļošanās bez sexa arī pastāv? Vai kā kas - tā tu viņu liec slīpi un tik rukā?...
14.05.2015 00:43 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Vai kā kas - tā tu viņu liec slīpi un tik rukā?...
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
tie komentāri :D
14.05.2015 00:44 |
 
Reitings 39
Reģ: 13.05.2015
Ja tev liekas, ka tavai meitenei problēmas ir līdzīgas, tad ieteiktu kopā uzpīpēt zālīti vai pat iedzert vīnu, tad cilvēki par sekām mazāk domā, tikai dara.


Jā, tad gan viņa citreiz atveras. Bet es jau negribu tagad katru vakaru dzert :-D

Cik bieži viņa saņem dāvanā kādu nieciņu?Es vienkārši zinu, ka neesmu vienīgā tāda, te diskusijas ik pa laikam par to ir - trūkst tās sajūtas, ka viņu kāds mīl. Kāpēc pati neuzmācās? Tāpēc, ka galvā ir tā dilemma starp "ja viņam nevajag, man arī nevajag" un "seksa nebūs, kamēr nekas nemainīsies". Bet beigās jau tāpat ir, jo viņai taču arī gribās.


Par to jau aizdomājos. Varbūt patiešām trūkst uzmanība. Bet kā jau vēl teicu - varbūt trūkst uzmanība, jo pats esmu neapmierināts un nejūtos mīlēts. Runga ar diviem galiem.
14.05.2015 00:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vienas draudzenes vīrs viņai tā nolika policistes kostīmu un roku dzelžus. Viņa pieslēdza viņu pie gultas un atbrauca pie manis izklāstīt visu, ko par to domā. Nabags tur četras stundas tāds arī tusēja.

:-D:-D:-D:-D Shitais ir labs! Kaa peec tam taa situaacija atrisinaajaas? Dzeks tika pie savas seksiigaas policistes beigu beigaas, jebshu taa arii palika gribot?
14.05.2015 00:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vienas draudzenes vīrs viņai tā nolika policistes kostīmu un roku dzelžus. Viņa pieslēdza viņu pie gultas un atbrauca pie manis izklāstīt visu, ko par to domā. Nabags tur četras stundas tāds arī tusēja.
4h notusēt vienam un pieslēgtam.. tas ir briesmīgi, bet intīmās kopdzīves detaļas steigt atstāstīt draudzenēm - vēl jo trakāk!
14.05.2015 00:51 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Jā, tad gan viņa citreiz atveras. Bet es jau negribu tagad katru vakaru dzert

A varbūt viņai ir vnk par biežu, par daudz?
Vai arī tiešām, nav starp jums tā rotaļīgā atmosfēra vienkārši. No viņas puses tas izklausās pēc pienākuma.
14.05.2015 00:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits