Par daudz mīlēju

 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Sveikas, tad nu tas ir noticis, mūsu attiecibas ir beigušās. Tik daudz esam kopā piedzivojusi,priekus, smieklus, nelaimes gadījumu parciesanu,manu spontano abortu, loti daudz. Izskiramies un tikai tad sapratu kāda muļķe es biju, taisīju histērijas utt. deva man daudz iespēju lidz vienkārši jūtas pazuda. Bet es joprojām milu. un mīlu tā, ka esmu sastradajusi visādas muļķības. pazaudeju darbu, dzivoju atpakaļ pie vecākiem. Tikko likās, ka beidzot man ir sava dzīve, darbs , dzīvoklis, mīļotais vīrietis, tad tagad nav nekā. Esmu atsviesta atpakaļ, pašā sākumā. Un ir grūti ar to samierinaties un ir grūti ticēt, ka kādreiz viss būs labi. Ar prātu nosprauzu sev mērķus iet mācīties, kko sasniegt dzīvē, bet ar sirdi ir tik skumji , ka nolaižas rokas un liekas , ka daru visu bezjēdzīgi. Ka man nav dēļ kā censties. Dēļ sevis? ieskaidrojiet manai sirdij to. Lielākā mana kļūda, ka mīlēju par daudz, ar savu mīlestību nelavu vinam brīvi elpot, lidz vins aizgāja. Es pat nezinu kādēļ te to rakstu, vienkārši ir tik grūti. Sāpes, skumjas,ilgas. Neparliecinatiba saviem spēkiem.
05.05.2015 19:22 |
 
Reitings 214
Reģ: 05.02.2013
Rays Tu nu man atstaji par sevi pretiga viriesa iespaidu.
08.05.2015 23:33 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
nu normāli jau īsti nav, gribēt tādu vīrieti atpakaļ, ka paelpot bez viņa nevari. Tev patīk upura loma?... Mīlestība tā noteikti nav. Kaut kāda slima atkarība gan...

Es vispār nebeidzu brīnīties par sievietēm... Sit, pazemo, bet lielā mīla taču!! Ceru, ka šī dzīves mācība tevi norūdīs un turpmāk nebūsi tik mīksta attiecībās. Vīrietis to jūt un no tādas arī gribās rauties vaļā, jo jūt, ka bez viņa tev nekā cita nav.
08.05.2015 23:37 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Negausis- Neesmu dolars, lai visiem patiktu. Es tikai saku, ka ir un ko domaju. Ja, tadel esmu slikts, tad es ar to lepojos.
08.05.2015 23:44 |
 
Reitings 214
Reģ: 05.02.2013
Rays Ja var otram cilvekam it seviski kadam, kurs pedeja pusgada laika ir pardzivojis to ko Dantessa pateikt
Zeel ka nenosita...
tas ir pretigi
Tavs izteiksmes veids ir pretigs, jo savu viedokli var izteikt otru personigi nenoniecinot un neapvainojot.
08.05.2015 23:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits