Par daudz mīlēju

 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Sveikas, tad nu tas ir noticis, mūsu attiecibas ir beigušās. Tik daudz esam kopā piedzivojusi,priekus, smieklus, nelaimes gadījumu parciesanu,manu spontano abortu, loti daudz. Izskiramies un tikai tad sapratu kāda muļķe es biju, taisīju histērijas utt. deva man daudz iespēju lidz vienkārši jūtas pazuda. Bet es joprojām milu. un mīlu tā, ka esmu sastradajusi visādas muļķības. pazaudeju darbu, dzivoju atpakaļ pie vecākiem. Tikko likās, ka beidzot man ir sava dzīve, darbs , dzīvoklis, mīļotais vīrietis, tad tagad nav nekā. Esmu atsviesta atpakaļ, pašā sākumā. Un ir grūti ar to samierinaties un ir grūti ticēt, ka kādreiz viss būs labi. Ar prātu nosprauzu sev mērķus iet mācīties, kko sasniegt dzīvē, bet ar sirdi ir tik skumji , ka nolaižas rokas un liekas , ka daru visu bezjēdzīgi. Ka man nav dēļ kā censties. Dēļ sevis? ieskaidrojiet manai sirdij to. Lielākā mana kļūda, ka mīlēju par daudz, ar savu mīlestību nelavu vinam brīvi elpot, lidz vins aizgāja. Es pat nezinu kādēļ te to rakstu, vienkārši ir tik grūti. Sāpes, skumjas,ilgas. Neparliecinatiba saviem spēkiem.
05.05.2015 19:22 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Ar nepacietību gaidu kad pienāks tā diena kad tikai pasmiesos par šo diskusiju, par visu ko te rakstu tagad.
08.05.2015 18:39 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Centies arī neturēt acu priekšā lietas, kas tev par viņu atgādina. Protams, uzreiz jau visu neizmetīsi, bet pamazām nomaini.
08.05.2015 18:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pārdzīvot šķiršanos ir normāli, ja, protams, attiecības bijušas tuvas, bet pārdzīvot tā, ka gandrīz dzīve apstājas, man šķiet pārspīlēti.

Vispaar peedeejaa laikaa psihologi pieliidzina skjirshanos cilveeka naavei, jo reakcija ir tieshi taa pati. Nav svariigi, vai cilveeks ir nomiris vai vienkaarshi aizgaajis prom. Katram taa saape ir individuaala. Jo ir bijusi lielaaka piekjershanaas, jo ir lielaaka iespeeja ka saapees ilgaak. Turklaat paaris nedeeljas dziivot taadaa staavoklii ka dziive apstaajaas, ir sameeraa normaala reakcija, kameer cilveeks liidz galam apzinaas to, kas ir noticies un pielaagojaas jaunajai situaacijai. Daziem tas padodaas vieglaak, daziem ir ilgaaks celjsh ejams. Jo negaidiitaaka ir skjirshanaas, jo lielaaks shoks ir gaidaams.
Spēj izaugt un izkļūt no tās bedres pats. Nevis kā tāds parazīts no viena pie otra lidināties, lai šo velk ārā no sūdiem.

Katram ir savas metodes kaa tikt laukaa. Tomeer iet uz randinjiem ir labaak nekaa no beedaam dzert, iesaistiities riskantos pasaakumos vai nodoties pashizniicinaashanai. Izaugsana ir diezgan nosaciits jeedziens, un daudz kas ir atkariigs no personiibas tipa. Introvertais labaak paardziivos situaaciju, ja buus laiks vienatnee. Ekstravertajam vajag komunikaaciju. Vieniigais, zeel paliek plaaksteru, jo biezji vien vinji tiek maldinaati un tiek teereets vinju laiks.
08.05.2015 18:58 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Ziniet šķiet vieglāk ir nomirt nekā mēģināt sadziedēt savu sirdi. Nevaru es samierinaties. Nepatīk mana tagadējā dzive. Dzīvoju pie mammas, rudenī atsaksu mācīties. Neko no tā negribu. Gribu tikai sev viņu blakus un viss. Rūpēties par viņu, samīļot. Bet apzinos ka nekad vairs tā nebūs. Un no tās domas vien, gribās pazust no pasaules. No rīta celies nelaimīgs, liekas kāda jēga celties, ja paies kārtējā diena kkur ejot pie kādas draudzenes, atnākot atkal mājās un raudot. Un neviens man nevar palīdzēt.
08.05.2015 21:07 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Dantessa- Tev ir nopietni jaiet arsteties meitenit. Tu tachu saproti, ka tu tagad runa ka jukus, jo tik liela apsesitba delj kaut kadam suda attiecibam...wtf? Nevbrinos, kapec tas chalis tkai ierec par tevi, kurs normals vecis gribetu but kopa ar meiteni kura ir slima ar virieti un nav pat draudzenu un neka cita dzive???? Beidz naudet un aizej piedzerties ar draudzenem, savadak tiesam liekas ka tev ar galvu aut kas nopietni nav kartiba, ta jau ir apsestiba un normali cilveki nekad ta nepardzivos kaut kadu suda skirsanos,zeel tevis...
08.05.2015 21:11 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Piekrītu Rays. Tas ir tikai vīrietis un viņam apnika tavas histērijas. Tagad viņam būs cita meitene, kura, cerams, būs prātīgāka par tevi.
08.05.2015 21:17 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Paldies, jauki vārdi no jūsu puses. Jā, slima esmu, jo mīlu un nevaru palaist vaļā.
08.05.2015 21:24 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
No mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis.
Ja reiz viņš izvēlējās šķirties, tad tam bija iemesls un tava uzbāzība viņu tikai kaitina. Es nebrīnītos, ja viņš sāks tevi nicināt,jo tu tiešām uzvedies kā traka. Ļauj cilvēkam elpot,es pieļauju, ka viņš tāpat zina, ka tu ciet un mīli, bet ja tu sūtīsi viņam dienā 300 gaudpilnas īsziņas, tad nebrīnies, ja viņš arī sāk par tevi smieties. Nedaudz pašcieņas studijā. :D
08.05.2015 21:28 |
 
Reitings 214
Reģ: 05.02.2013
Nu ko tev te var pateikt, nospraud dzive merki un ej uz to. No sakuma kadu projektu divam, trim dienam, ta lai tu butu aiznemta un neatliktu laika par vinu domat un intereseties ko vins dara. Pec tam projektu nedelai, pec tam divam un ta jau rudens bus klat. Un ta ar laiku nemaz nemanisi, kuraa mirkli parstaji par vinu domat.

Nu jau pagajis kads laicins un raudasanas un saldejuma esanas fazei jau jabut izietai.

Velu tev izturibu un speku iet talak nevis skatities atpakal!
08.05.2015 21:32 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu nevajag jau uzreiz sūtīt meiteni ārstēties, mazums ko cilvēki sarunā, izsaka, kad ir aizvainoti, sāpināti vai pamesti, domāju, ka ne jau visā nopietnībā autore domā, ka nu dzīvei gals un bez tā vīrieša tālāk dzīvot normāli nav iespējams.

Šis vienkārši tagad ir tāds posms, kad visas tādas lietas jāizsaka, iekšēji jāizārdās un pēc tam būs viss labi. Normāls process, nav jau uzreiz diagnozes jāmeklē.
08.05.2015 21:33 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Paldies, jauki vārdi no jūsu puses. Jā, slima esmu, jo mīlu un nevaru palaist vaļā.



Tiesa taa. Tu esi vienkarsi APSESTA ar to virieti, kurs tevi pameti tiesi del taa.... Parlasi tachu velreiz ko tu raksti, Ka var tada atkariba but no cilvekam, normalam veseligi domajosam??? Tu vienkarsi debila esi. Un tiesam padoma par psihoterapeitu ;) Normals cilveks,tava vieta priecatos, ka tagad vares izbaudit dzivi, nevis runat tadus debilismus, kaa tu...tev ir 23 gadi vai?? Pieaugsi sieviete ta nekad neparzivotu del kaut kadas suda skirsanas....Ceru,tu vairs attiecibas nedibinasi, jo tikai izcakaresi viriesiem vinu dargo laiku ar savu stulbo apsestibu.....Piedo bet TAA IR!!!!
08.05.2015 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ja mīl ar sirdi un dvēseli, tad ir grūti.. Ja ir tiešām ieguldīts daudz šādās attiecībās, tad saprotu šīs mocības. Īpaši, ja šķiršanās iemesls ir principā pastulbs..
Bet kusties ārā no mājas, lasi iedvesmojošus stāstus par jaunām attiecībām pēc šķiršanās, sāc tā no sirds iemīlēt sevi no jauna, sapucējies un uzsmaidi sev, un tici, ka viss būs labi. Aizej ar draudzenēm uz kādu pasākumu un priecājies par saņemto uzmanību no citiem vīriešiem. Un nevajag uzreiz mesties kaklā, bet gan šos komplimentus savā galvā atkārtot, uzsūkt šo pozītīvismu, pasmaidīt un apzināties, ka tu tiešām esi forša un patīc arī citiem vīriešiem.
Un vēl vienmēr palīdz doma, ka ne tu vienīgā esi šķīrusies - cilvēki katru dienu šķiras un agri vai vēlu visi tiek tam pāri. Arī tu tiksi. :-)
08.05.2015 21:43 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Un atkārtošos-atrodi ātri citu, tad nebūs ar draudzenēm jāvazājas un pēc tam mājās jāraud.
08.05.2015 21:50 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Aij. Davaj. Tiešām uzvedos ka slima. Es tak neesmu tik vāja kāda te tagad pataisos. Ja jau celu histērijas, tad jau ne jau veltīgi. Viena pagale nedeg. Nav tak viņš tāds princis kā es sadomajos. Tik tgd tā piefiksēju cik patiesībā pats pie daudz kā bija vainīgs. Un cik man darījis pāri. Jā, pat ir iesitis. Stipri nē, bet nu fakts paliek fakts. Esmu stulba ka cikstu. Un vainoju tikai sevi. Nesaskan i viss. Uhh. Naids parādās. :D un ir tik viegli. Paldies, ka pateicāt ka esmu slima, tas man lika saprast kā tāda neesmu. :-D
08.05.2015 22:50 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Dantessa- Zeel ka nenosita....
08.05.2015 22:56 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Piedod, bet tava chisktenana ir tik pretiga un neizturama :D aizej un piedzeries ar draudzenem un beidz cikstet ka histerike.Ja izbesiji, logiski ka iesitia, jebkurs virietis tev iesitu ja tu vinu izbesitu.Beidz celt augsa temu un pieaudz.
08.05.2015 22:57 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Normāls vīrietis nekad nesistu sievietei. Vienīgais izņēmums būtu situācija, kad sieviete apdraud vīrieša dzīvību.
08.05.2015 22:59 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Rays, tu neesi īpaši gudrs. Gribu ceļu tēmu, ceļu jo gribu parunāt. Zini laikam nebiju nemaz tik slima kā tu mani te sauc, ja jau varēja paciest mani gandrīz 3 gadus. Kaut kas labs tad jau arī manī bija ne? Tas ka es te cikstu, nenozīmē, ka es tā cikstejusi esmu visus trīs gadus. Ko tu vispār te raksti un gudrojies? Tu pats neesi slims, jo sēdi sieviešu forumā? Paldies, ka lavi man saprast, ka tāda niecība nemaz neesmu. Jā, tavu teksti palīdzēja saprast kā neesmu tāda. Būtu es histerike, taisītu histērijas uz visiem ne tikai uz viņu.

Annie, jā. Taisnība. Viņam patika iedzert gandrīz katras brīvdienas, tad nu kā lai netaisa histērijas. Tik tgd saprotu kādēļ man tādas histērijas bija, jo solīja un nepildīja itin neko. Uzpirka mani ar savu mīļumu un jaukajiem vārdiem. Tādēļ jau laikam likās man viņš tik nenormāli jauks vīrietis.
08.05.2015 23:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tad kāda marazma dēļ tev viņu vajag atpakaļ??? Man arī gribas tevi par slimu nosaukt, jo nu normāli jau īsti nav, gribēt tādu vīrieti atpakaļ, ka paelpot bez viņa nevari. Tev patīk upura loma?... Mīlestība tā noteikti nav. Kaut kāda slima atkarība gan...
08.05.2015 23:14 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Dantessa- Tapec,ka tev nav visi majas. Un? Pacieta, jo varbut agrak tik debili neuzvedies un nebiji pielimejusies ka tada smirdiga koshlene pie kajaas.... Bet vispar man prieks, ja tiesam tev palidzeju. Vienkarsi vajag saprast ka attiecibas vislielaka kluda ir, ja cilvekam bez otra cilveka neka cita nav...Tavs draugs acimeredzot normals virietis, ja reiz vinam ir draugi ar ko iedzert un sava dzive, kadel tad nenem piemeru no vina? Vinam vienkarsi nepalaimejas ar tadu nelaimes chupu kaa tu. Un tagad pazemo sevi vel, taisot diskusiju par to. Un es neteloju gudro, vienkarsi tava naudesana seit visiem ir pie kajas. Ar katru tavu komentaru ar vien vairak atkalajas, kadel tavs virietis tevi nevareja ciest un sita....
08.05.2015 23:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits