hulahoop riņķis

 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Sveikas meitenes, kāda no jums nezin,kur var iegādāties Griežamo Riņķi HulaHoop? Vēlams vai nezināt kādu veikalu Liepājā ?
Būšu brīvdienās vēlētos to iegādāties,jo no interneta pasūtīt man netīkas gaidīt 3 nedēļas un veco jau neņemšu līdz brīvdienās
Paldies,par atbildēm!(l)
04.05.2015 15:57 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir rinkis, bez nekādām metāla lodītēm, man ir tās saliekams un polsterēts, firma marika, kas dod arī svaru.
Iegādājos, kad atmetu smēkēšanu, lai būtu papildus kustības, un lai neietu uzpīpēt griezu rinki. Un jo projām griežu skatoties atseviškus raidījumus, kad nav vajadzīga liela koncentrācija. Noteikti padara izteiktāku viduki, stiprina muskulatūru, tonusu visam kermenim.
Es visādi variēju, notupjos squat pozīcijā un griežu, vai vienkarsi griezu un rokas treneju ar mazajām hantelītēm. Parasti cenšos griezt rinki pēc kāda workout.
05.05.2015 18:28 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Es gan tik aptuveni divas nedēlas ik pēc dienas ar tām "burciņām" ņemos,un man ar liekas , ka nu labāk nekas nepaliek, ka tik ne sliktāk..
05.05.2015 19:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits