Aprobežoti vai tomēr var gadīties??

 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Sveikas!

Tikko stulbi sastrīdējos ar vienu savu draudzeni.

Viņa saka, ka mana domāšana ir aprobežota, bet es nezinu.

Draugs viņai aizbraucis uz ārzemēm un tur dzīvo kopā ar savu kaut kādu tikai draudzeni, viņai pašai draugs esot citā valstī.

Uz mani apvainojās par to, ka pateicu, lai uzmanās, ka nav labi, ka viņi tur tā divatā dzīvo, ka ilgā laika posmā var kaut kas izveidoties.

Tagad kaut kā stulbi palika.

Laikam tiešām domāju aprobežoti.

Nezinu.

Bet es negribētu lai mans draugs ar citu dzīvo kopā, vienalga cik labi draugi viņi ir bijuši.

Ko Jūs par to domājat?

Stulbi galīgi sanāca..

Vajadzēja laikam šo pie sevis paturēt.
04.05.2015 00:54 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es visvairāk draugos vērteju atklātību. Manas draudzenes man arī pateikušas varbūt ne tik labas lietas, bet tas ir viņu skatījums uz situāciju un man ne prātā nav nācis apvainoties. Tava draudzene izklausās mazliet histēriska...
04.05.2015 09:45 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Piekrītu zaptesburkai.

Kaut kādi stereotipi-ja puisis un meitene dala dzīves telpu, tad starp viņiem obligāti kaut kam jāizveidojas. Vai, ja draudzene apvainojas par kaut ko, ko Tu pasaki, tātad Tev ir taisnība un viņa Tev īstenībā piekrīt. Neesi iedomājusies, ka viņai varbūt vienkārši besī tādi nelūgti padomi?
04.05.2015 09:51 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015


Zini, bet viss atkarīgs kā Tu to pateici. Bet nu jā, nevajadzēja neko teikt, pat ja tas it joks vai kas cits. Bet nu to, ka uzreiz Tu aprobežota tà gan nav.

Draugs ir zelta vērtē!!!
Bet man nesen viena "draudzene" kurai visu stāstīju par savu dzīvi utt., arī viņu uzklausīju par visu, kas viņai ir stāstāms. Bet tad, kad man beidzot dzīvē ir kaut kas ar ko es aizraujos un pavadu brīvo laiku, tad es esmu iedomīga un esmu mainījusies utt. Vienīgais kā es mainījis ir kļuvu pozitīvāka un laimīgāka. UN TAGAD AR VINU NEESMU RUNĀJUSI, jo vina neatvainojas, bet viņai būtu, vai ne?
04.05.2015 10:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Neesi tu aprobezota. Vinai vnk besi, ka tu lien vinas dzive. Es pati nepiekristu tadai drauga/vira kopdzivei ar pretejo dzimumu. Ja salabsiet, tad zinasi, ka neko tadu draudzenei vairak nevar teikt :D ta ka nu vnk ir cilveki, kas negrib dzirdet ari savu draudzenu domas, kas nav pozitivas
04.05.2015 20:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits