Mājdzīvnieki

 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Labs vakariņš. Pirms brīža sanāca aizdomāties...
Man, jau no pašas bērnības ir bijuši visādi dzīvnieciņi mājās (ne visi kopā, bet nu visā bērnības posmā) suņi,kaķi, kāmīši, žurciņas... Bet draugam nekad nav bijis ģimenē neviens dzīvnieciņš, tikko aizsākām tematu par to, prasiju- vai nav žēl, ka tā sanācis? Viņš atbildēja, ka nē, vai tad tas kaut ko maina, es atkal teicu, ka tā varbūt jau no bērnības, piemēram, bērni vairāk izprot un jau mācās rūpes, atbildību par citiem.
Kā Jūs domājat?
Man ir žēl, ka viņam nav bijušu dzīvnieciņu, bet viņš pat nesaprot, kā tas ir, kad ir kāds dzīvnieciņš mājās, kurš tevi gaida, ar ko paspēlēties...
03.05.2015 23:22 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Nu jā, nesmuki sanāca noformulēt, doma nebija tā burtiski dzīvnieku, kā bērna dzīvnieku, bet vispār ģimenē ;)

Pašai tagad gribētos kādu dzīvnieciņu, bet laikam cietīšos, kamēr būs sava mājvieta...
Ik pa laikam tā vēlme uzrodās ar vien vairāk un tad es ilgi domāju, bet draugs šķiet, ka arī nemaz negrib ne mazāko dzīvnieciņu, tāpēc arī es tomēr vienmēr skumji pārdomāju.
04.05.2015 15:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Favel, kaķis kā dāvana uz 4. meitas dzimšanas dienu. Viņa jau kādu laiku dīca, ka grib mājdzīvnieku. Un ne tikai dīkšanas dēļ, bet es arī redzēju, ka viņa nepalaiž iespēju paglaudīt jebkuru dzīvnieku, ko sastapa ikdienā un varēja par visu uz pasaules aizmirst, ja redzēja suni vai kaķi uz ielas. :P
04.05.2015 17:01 |
 
Reitings 123
Reģ: 30.04.2014
Man bērnībā bija vairāki mājdzīvnieki. Domāju, ka bērnam vajag mājdzīvnieku, lai mācās uzņemties rūpes par kādu.
04.05.2015 19:11 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Manam bērnam ir suns no kura izrādās ir alerģija, bet nu bērns viņu traki mīl un kad iet ārā spēlēties, tad glaudot suni uzvelk cimdus un tā :)

Ilgdzīvojošus mājdzīvniekus atbalstu, bet peles un kāmjus, nē jo tie dzīvo vien pāris gadus un tad mazajam bērnam sirsniņa salauzta :(
04.05.2015 19:14 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Bērnībā man nebija mādzīvnieku un es ar pilnīgu neizpratni skatītos uz savu mīļoto, ja tādēļ viņam būtu manis žēl :D Šobrīd ir kaķīte, burvīga mīlulīte, bet joprojām uzskatu, ka neko dzīvē neesmu palaidusi garām tikai tāpēc, ka man nebija mādzīvnieka bērnībā. Tāpat biju ļoti atbildīgs bērns un neteiktu, ka nemāku ne par vienu rūpēties.
04.05.2015 20:39 |
 
Reitings 2
Reģ: 13.01.2016
Sveikas! Es redzu, ka nesen tika atvērts jaunais zooveikals zoofast.lv. Ko Jūs domājat par to? Vai nopirkāt kaut ko tur?
13.01.2016 10:25 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Cik es sevi atceros ir bijis kaķis. Tagad gan viņam ir 16 gadi jau. Sākot kopdzīvi ar vīru, paņēmām paši kaķi, jo bez zvēra mājās nespēju dzīvot. Vajag to kluso kustību fonā un mīksto murrātāju blakām.:) Tas ir būs mūsu dēla mājdzīvieks. Nekādas žurkas, kāmjus u.c. neatbalstu - jo ātri nomirst un tad jāskaidro bērnam utt.
Tagad kad platība lielā mājās, labprāt paņemtu vēl vienu kaķi, bet bailes no jau esošā reakcijas.
13.01.2016 10:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits