Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kaimiņu būšana

 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Sveiciens svētdienā.
Man jau kâdu laiku ir sasāpējis kaimiņu jautājums. Kaimiņi virs mums ir vienkārši neciešami. Šajā dzīvoklī dzīvojam 4. mēnesi. Viņus ievērojām jau 1. dienā, kad sākām dzivot. Protams, bloku māja un sadzīves trokšņi ir dzirdami, tas normāli. Bet skaņas no viņiem ir vienkārši neciešamas.. Pirmais konflikts bija nedēļu pēc ievākšanās. 2 sievietes dzēra, tas bija dzirdams virtuves caur ventilacijas trubu. Tikmēr 2 sīkie leca, tā ka sajūta ka virs galvas sporta zāle. Protams, visu var saprast, bērni, svētdiena.. gribas atpūsties... bet kad tas ilga no 15.00 un tuvojās jau 22.00 tas kļuva par pārbaudījumu nerviem. Piesitām pie trubas. Dāma ilgi nedomādama piesita atpakaļ.. tracis turpinājās līdz 1 naktī, berni kāvās, kliedza, sievietes tik hihina.... neko, norijām un kaut ka iemigām...
Tad pagāja nedēļa, svētdiena 17.00 augšā sākās kaut kads tracis. Smejas skuķi, lec, skan mūzika, kliedz.. nu var saprast ka pusaudži. 3h no vietas cietāmies, lidz mans vecis uzgāja augšā. Tur 2 patsmitnieces svinot jubileju. Manējais noaudzināja, ka apakšā cilveki, ka ir svetdiena, ka ir pa skaļu bla bla... nu ta normali, paludza uzvesties klusāk. Nekas nemainījas, tieši pretēji, sākās vel trakak....viņš gaja velreiz augšā, bet nekas nemainījās.. viss beidzās ta, ka izsaucam policiju, mas tad 15 gadīgās dāmas nolika pie vietas.

Vēl apmēram pēc nedēļas, trešdiena, gājām gulēt 22.00. Sākās kaut kādas jocīgas skaņas. Izradas dāmas remontē virtuvi. Atkal gāja runāt...

Kādu laiku bija miers, vismaz vakaros, jo pa dienu 15 gadīgā skuķe atnák no skolas un kā minimums no 14.00- 16.00 lec kā zirgs...kliedz, dauzās...

piektdien sākās atkal, nenormāla lekšana virs galvas, kas turpinās arī šobrid. Izradas atkal ir atbraukuši 2 sīkie, 5 un 6 gadus veci. Un tad nu tie dauzās. Sieviete vnk nedara neko, lai piemēra izšķirtu strìdus vai ierobežotu viņu aktivitātes. Kultūras nav nekādas.. ik pa laikam tik dzirdu, kâ sieviete no baurojas un viss...

Protams, gāja runāt. Sieviete tik ņirdz, ka tie tak esot sadziviski trokšņi, berni skrien un neko tur nevarot padarīt.. murgs. Mēs jau tā lielāko daļu dienas cenšamies pavadīt arpus mājas, bet vienalga atbraucot mājās galva plīst pušu.
Iesakiet, ko mums darīt, kā cīnīties. Vai iesniegums policijā ko dos. Reizēm liekas, ka mēs vienīgie, kam kaut kas traucē, bet tas tiešām vairs nav izturams.
Pati esmu pedagogs un mani vnk tracina, ka nevar iemācīt kultūru bērniem, ir savas robežas. Vienīgais labums, ka šie bērni tur nedzivo, ciemojas. Bet, kad nav bērnu tad vienalga iet uz urra tur..
(s)
03.05.2015 20:02 |
 
Reitings 101
Reģ: 07.04.2015
Jūs nopirkāt vai tikai īrnieki esat? Sākuma ar īpašnieku dzīvokļa runājat vinai jārisina situācija.
03.05.2015 20:05 |
 
Reitings 205
Reģ: 16.01.2014
A kur vecāki? Tā 15 gadīgā vien tur dzīvo,vai?(t)
03.05.2015 20:07 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Izsauc pēc 23 policiju un miers, jēga tur iet runāties.
03.05.2015 20:07 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Ja visas minētās darbības notiek līdz plkst.11 vakarā tev nav nekādu tiesību iebilst, jo nav guļamais laiks. Ja kaut kas nepatīk, vari iet dzīvot mājā meža vidū. Un lai izīrētājs risina problēmu, nevis jūs. Kad tavs bērns sāks trādirīdi pēc gada,tad vēl dzirdēsi kaimiņu sitienus pie trubām pretī. :D
03.05.2015 20:09 |
 
Reitings 101
Reģ: 07.04.2015
Jo ja esat īrnieki, labak lai sainiece risina visu. Citadi kaimini kas tuir gadiem dzivo savāks parakstus un jus izliks. Tā var darīt. Lielākā kaiminu daļa vienojas ka jaunie īrnieki ir traucējoši. Jus zaudēt varat, esat nupat atnakusi.
03.05.2015 20:10 |
 
Reitings 101
Reģ: 07.04.2015
Ja visas minētās darbības notiek līdz plkst.11 vakarā tev nav nekādu tiesību iebilst, j
muļķības jau ilgu laiku ir jauns likums kas ierobežo trokšņošanu ari dienas laikā. Bet vini var sudzet VID un policijai ka saimniece kas izrire nemaksa nodoklis, un etc. Lidz pat jauno irnieku izlikšanai.
03.05.2015 20:12 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es jūtu līdzi, bet nu ieteikumu man nav - visos dzīvokļos, kur esmu dzīvojusi, man nav noveicies ar kaimiņiem - sākot ar pusaudžu bērniem, kas skaļi klausās mūziku, beidzot ar rejošu suni blakus dzīvoklī, kamēr iemītnieku nav mājās... Plus vēl skaļi kaimiņi augšā un tusētājs tuci-tuci cienītājs apakšējā stāvā... No visiem gadījumiem tikai 1x saucu policiju, bet no tā jau nekas nemainījās, tas nav ilgtermiņa risinājums. Tādus cilvēkus nepāraudzināsi, viņiem kultūra un cieņa pret kaimiņiem neeksistē...
03.05.2015 20:12 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Policiju var saukt jebkurā diennakts laikā, ja traucē, nav jāgaida 23.00. Diez vai dzīvokļa īpašniekiem jātiek galā ar trakiem kaimiņiem, tas ir policijas uzdevums.
03.05.2015 20:14 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Atbrauks policija, nolamās un ko tālāk? Nesauksi policiju vēlreiz tak un vēlreiz. Es arī aizdomājos, ka var dabūt parakstus, lai viņus izliek ārā. Tas ir tikai laika jautājums. Iesaku autorei samierināties ar situāciju, neesi Tu nevienam mātei, lai varētu audzināt un pāraudzināt.
03.05.2015 20:16 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Polcija nebrauks 300 reizes pēc kārtas, lai kārtotu šādus sīkumus. Nu ko lai iesaka? Pusaudžiem gribās tusu un ja tas ir svētdienā - tak lai tusē cik uziet! :D Dažām te ir pārāk vāja nervu sistēma.
03.05.2015 20:18 |
 
Reitings 101
Reģ: 07.04.2015
Es arī aizdomājos, ka var dabūt parakstus, lai viņus izliek ārā. Tas ir tikai laika jautājums.
Tieš tā. Atnāk kaut kādi tikai īŗnieki un sāk praavs kačāt dzīvokļu īpašniekiem. Tā parasti neļauj notikt normāli cilvēki. + saimnieki 99% nemaksā nodokli par saimniecisko darbību-zvansVID un sods. = Iesniegums policija ka jaunieši nedeklarejusies tur dzivo. Reti kur velas īres dzivokli deklareties, bet faktiski tas ir pārkāpums. Un ta var sameklet daudz likumu un taisīt jaunajiem meslus. Kamer zin savu vietu ienācēji.
03.05.2015 20:19 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vēlreiz atkārtošu, Tu nezini kāds būs tavs bērns, varbūt arī kliegs un auros kā zirgs un tad tev sitīs pa trubām. :D Esmu pārsmējusies. :D
03.05.2015 20:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ja grib, lai izliek lauka, tapat ta policija ari jasauc.
Es tev loti jutu lidzi. Mums ari kaimini loti troksno. Bet tie nav berni. Divos dzivoklos virs mums veic remontu. Kartigu remontu ar gridas raushanam lauka u.tml. mana mazule, protams, negulj pie urbshanas...raud tikai..nu runaju ar kaiminiem...istermina sarunasana palidzeja. Pec tam nee. Saucu policiju kadas divas reizes pec kartas. Tagad protas ar mani sarunat laikus kaut cik...es esmu par policijas sauksanu. Vini tomer veic parrunas un cilvekiem no viniem tomer ir lielaka bijiba neka no tevis..bet vispar drausmigi....man gan loti patik dzivokli dzivot, bet shadi kaimini dzivi padara neciesamu, kad, piemeram, 5 stundas no vietas slipe gridu....bernu skriesana salidzinajuma ar to vel ir tirais nieks...
Vispar ieteiktu , lai tavs virs sak veikt kadus skalakus remontdarbus brizos,'kad viniem ir varbut klusums..varbut saks prasties...
Un ja,'sen jau vairak nav likums par plkst.23.
Tagad,'ja tev gaisa dienas laika trauce troksnis, ko rada kaimini, viniem ir jaklusinas...
03.05.2015 20:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
A no kurienes jus izravat, ka paris tikai ire dzivokli? Varbut nopirka...
Un policijai ir jabrauc kaut 300 reizes pec kartas. To man vini pashi teica, ka nevar nereaget uz izsaukumu..
03.05.2015 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Esam īrnieki.
Saimniece ir informēta, bet viņa apgalvo, ka nekad nekadu problēmu ar kaimiņiem nav bijis. Nemaz nebrīnos, te abrāk dzīvojusi viņas 70 gadīgā mamma.
Saimniece nemaksā nodokĺus, lidz ar to negribēs baigi ņemties ar mentiem.

Kaimiņiem tas ir viņu īpašums, tur dzīvo sieviete ar 15 gadīgu meitu. Sieviete bieži ir komandējumos, tad nu saimnieko meita. Ar meitu +/- esam tikuši galā, jo menti nolasija viņai tiešam labu lekciju, vakaros cenšas but klusa. Bet nu māte.....
03.05.2015 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Artemzija - mans bērns var aurot kā zirgs, bet es uz to reağētu, īpaši ja kaimiņi sūdzētos...
03.05.2015 20:32 |
 
Reitings 101
Reģ: 07.04.2015
Esam īrnieki.
Saimniece ir informēta, bet viņa apgalvo, ka nekad nekadu problēmu ar kaimiņiem nav bijis. Nemaz nebrīnos, te abrāk dzīvojusi viņas 70 gadīgā mamma.
Saimniece nemaksā nodokĺus, lidz ar to negribēs baigi ņemties ar mentiem.

Kaimiņiem tas ir viņu īpašums


Nu lūk. Problēmas radās līdz ar jūsu ierašanos. Un ja turpināsies vinnēs īpašnieki, nevis kaut kādi jaunpienācēji īrnieki.
03.05.2015 20:33 |
 
Reitings 101
Reģ: 07.04.2015
Ar meitu +/- esam tikuši galā, jo menti nolasija viņai tiešam labu lekciju, vakaros cenšas but klusa. Bet nu māte.....
Sasmējos par esmu pedagos un menti. Normāli cilvēki parasti saka policija. Un mātei apniks izdarīs tā ka jus izliks momentā.
03.05.2015 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Venēcija - nu gudri tu vari runāt, bet ja nav ko ladzigu pateikt, vari iet padarīt ko citu.
ar kādām tiesībām māte mūs var izlikt? Ja mums ir īres līgums uz 2 gadiem?
03.05.2015 20:37 |
 
Reitings 101
Reģ: 07.04.2015
Ar to var pakaļu slaucīt, nav tak pie notāra apstiprināts un nodokli netiek maksāti? Un dzivokli īpasņieki svaks parakstus un jus izliks. Jus esat tikai irnieki.
03.05.2015 20:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits