Kāmīšu īpašniecēm.

 
Reitings 12
Reģ: 03.05.2015
Ieraudziju māsīcai kāmīšus, pamīļoju, pabužināju un viss, man arī tagad tādus vajag ! (l)
Gribēju pajautāt, cik īsti izmaksā nopirkt kāmīšus+ būri + visu nepieciešāmo ? Kā arī, cik liela ir tā trokšņošana naktīs ? Un varbūt kādi nedzirdēti fakti no pieredzes ?
03.05.2015 18:49 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.01.2014
Man ir īsspalvainā jūrascūciņa (standarta) un mazgājusi viņu esmu tikai vienu reizi, jo iepriekš bija tīra un smaržīga - man tāds tīrīgs puika pagadījies. Tā kā toreiz bija ārkārtas gadījums, tad nācās iztikt ar bēbīšu šampūnu, ko pēc tam pamatīgi izskaloju. Profilaksei šad tad samitrinu salveti/auguma gabaliņu ar tīru ūdeni un notīru viņam dibenu. Bet vispār labāk ieteicams kādu speciālo dzīvnieku šampūnu.

Ņem vērā, ka mazgāšanas traukā nelej ne vairāk par 2-5cm ūdens: https://www.theguineapigforum.co.uk/threads/how-to-bathe-guinea-pigs-including-ears-grease-glands.47314/
04.05.2015 00:43 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Man bija degu pele, kura pa dienām gulēja, bet naktīs skrēja pa ritentiņu tik ilgi un skaļi, ka beigu beigās būri nesu uz citu istabu, jo nespēju aizmigt. Patika tas, ka viņa ar mani sarunājās. Ja man bija slikts noskaņojums vai biju ar kādu sastrīdējusies un pati ar sevi runādama un žestikulēdama staigāju pa dzīvokli, zvēriņš gluži vai sajuta manu noskaņojumu, jo uz katru manu frāzi atbildēja ar pīkstienu. Tajā laikā, lai cik dīvaini tas neizklausītos, tā mazā radība bija mans vienīgais draugs, tad nu reizēs, kad bija brīvs laiks, lutināju šo ar degu pelēm domātiem kārumiem un punča kutināšanu, pelei tad acis bija pievērts, purniņš smaidā savilkts - svētlaime pilnīga. :)
Draudzenei bērnībā bija divi kāmīši - puika un meitene. Diemžēl, stāsts beidzās traģiski, jo tad, kad meitenīte nomira, tieši tās pašas dienas vakarā nomira arī puisītis, lai gan bija i jaunāks, i pie labas veselības. Šķiet, no sāpēm un bēdām arī nomira. Tas bija tāds liels pārdzīvojums gan draudzenei, gan man.
04.05.2015 00:48 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Man ir bijusi gan jūrascūciņa, kāmis, degu pele un tagad mājās ir divas mājas pelītes. Visvairäk man patika deg u pele, tā arī nodzīvoja gandrīz 6 gadus. Bija mīļa, patika, ka kasa kaklu, mazgājās smilšu vannā. Kāmis bija muļķīgs dzīvnieks, neko nedarīja, tikai visu ēdienu bāza vaigos un nesa uz mājiņu savu. Jūrascūciņa bija forša, bet ātri nomira. Tagad ir pelītes, var ņemt rokās, mīļot, tikai tas, ka būris bieži jāmaina.
04.05.2015 09:04 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2014
Man ir pundurtrusis :) Nu jau otrais. Pirmais bija vairāk žuļiks, skrēja pa visu māju, grauza visu ko :D bet bezgala mīļš bija un ļoti iemīlēts, diemžēl ātri aizgāja no mums. Bet katrs trusītis citādāks, šis otrs tiešām pavisam citādāks - arī protams bezgala mīļš, pazīst mani, bet skrien tikai pa gultu. Ļoti uzmanīgiem jābūt ar ēdienu viņam, tīrīt sanāk reizi 2/3 dienās. Iesaku šo dzīvnieciņu (l)
04.05.2015 11:48 |
 
Reitings 85
Reģ: 09.02.2015
Kad nomira mana degu pele, šausmīgi pārdzīvoju, tagad vēl asariņu nobirdinu, jo tiešām tas bija ģimenes loceklis, ar mani zem segas gulēja, tik gudrs un mīļš bija man Karlsons! Nosolijos, ka nekad dzīvē nepirkšu nevienu zvēru, jo aiziešana ir šausmigi smaga un mokoša!

Bet tagad salasijos tik ļoti sagribējās zvēriņu!! ;-) Varbūt pēc kāda laika vajadzēs iegādāties kādu mīluli! Varbūt šinšilu, vai jūrascūčinu vai degu! ;-)
04.05.2015 11:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits