Mans viedoklis un jautajums Latviesiem!?

 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
Neviens netaisas ienemt Latviju ,bet Latvija pilna ar taniekm un vel visadiem Amerikanu sudiem.. vai nu tiesam visi ir tik stulbi, ka nesaprot ka tas kas ir ievest Latvija nav domats tikai prieks macibam?! PAR VELTI PAT SIERU TEV NEDOS!!! UN ACERIES AMERIKA IR AIZ KONTINENTA BET MES TE PAT VIEN.. AMERIKA JAU IZPOSTIJA AVGANISTANU IRAKU UTT. UN NEKAS LABS TUR TAGAD NENOTIEK UN TAS PATS VAR NOTIK ARI PIE MUSM. JAUTAJUMS-KADS IR JUSU VIEDOKLIS UN UZSKATI PAR VISU NOTIEKOSO? MANA PAGLAMA OMITES REDZOT BRAUCAM GARAM TANKUS RAUD,JO ZINA KAS IR KAS.. A MAN ZHEL KA LATVIJA SPELE PEC ES TABULAS JO TA REDZ KADREIZ IR IEDEVUSI NAUDU KO MES BUSIM SPIESTI ATDOT! CIK GAN AUGSTA IR CENA PAR NEPARKO... KADREZI PIE MUSM LATVIJA TAISIJA SUKURU UTT BET TAGAD VAI IR STABILA FABRIKA??? VISS IET UZ LEJU ZEL UN CILVEKI TIESA NOZIME CINAS PAR IZDIVOSANU KAMER CITUR NAUDU TERE TANKIEM UTT.. :-/:'-( BEDIGI.. NEKO SAVU UZPIEST CITIEM NEGRIBU VNK MANS SKATIENS UZ VISU...
02.05.2015 23:53 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Ukrainas spēki atkal apšaudījuši dzīvojamos rajonus un skolas Doņeckā. Viņi par to samaksās.
http://rusvesna.su/news/1430649085

Bet neko citu arī gaidīt nevarēja, kad ASV piegādāja šiem kārtējo bruņojumu.

http://apollo.tvnet.lv/zinas/asv-kongresa-komiteja-apstiprina-200-miljonus-dolaru-brunojuma-piegadem-ukrainai/690507
03.05.2015 18:55 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nu nekur nav perfekti. Ari Anglijaa un Irijaa darbu tik viegli neatradisi:)
03.05.2015 18:59 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Bet tu turpini likt tādus video, pasmiešos gan par tiem, gan par tevi.


Apciemo Maskavu vai Pēterburgu, tur ir ko smieties par lielo krievu nāciju.
Maskavā gandrīz puse iedzīvotāju ir ne krievi.
Lielo biznesu kontrolē kaukāzieši, vidējo un mazo - uzbeki, kirgīzi un citas vidusāzijas tautības. Krievi ir tikai ierēdņi un strādnieki. Krieviem vairs nav nekāda teikšana uzņēmējdarbībā.

Austrum Krievijā lielāko daļu uzņēmējdarbības kontrolē Ķīnieši. Krievu cilvēki tur ir pagājuši malā un nodzērušies.
Ja paskatās dziļāk iekšā tad nekā nav no lielās un varenās Krievijas, tikai Putins kā gailis un mēslu
čupas dzied.
03.05.2015 19:00 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Dioniss, tu lieliski noraksturoji Latviju, kur visu kontrolē ārzemnieki un arī krievi.

Krievijā bagātāko cilvēku topā nekādi neredzu nevienu kaukāzieti, tāpēc nav saprotams par kādu lielo biznesu tu runā? Narkotiku tirdzniecība?
03.05.2015 19:03 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Krievijā bagātāko cilvēku topā nekādi neredzu nevienu kaukāzieti, tāpēc nav saprotams par kādu lielo biznesu tu runā? Narkotiku tirdzniecība?


Neesi tik naivs.
Esmu nesen bijis Maskavā, vidusāzijas tautu valodas tur dzird visur. Ja ir pārrunas ar kādu Krievijas uzņēmumu tad tie ir Krievu darbinieki, bet finanses reāli kontrolē kāds kaukāzietis.
Noziedzība ir milzīga. Bērnu vienatnē uz ielas izlaist ir risks.

Vienīgais ar ko krievija dzīvo ir resursu tirdzniecība, ja tās nebūtu Krievija bankrotētu vienā mēnesī, tāpat kā PSRS.
03.05.2015 19:09 |
 
Reitings 267
Reģ: 17.02.2014
Vienīgais ar ko krievija dzīvo ir resursu tirdzniecība, ja tās nebūtu Krievija bankrotētu vienā mēnesī, tāpat kā PSRS.

Krievijai pat nav savu kartupeļu lauku :D Amerikai atliek izņemt dolāru no Krievijas aprites, lai Krievija bankrotētu divās dienās. Ak, šī nabadzīgā Amerika.
Sibīrijā ir gan nafta, gan dimanti, bet sibrīrijas tauta dzīvo kā bomži. Tas ir normāli? Krievijā ir visa Mendeļējeva tabula. Krievijā atrodas 40% no visas pasaules derīgajiem izrakteņiem. Tad kādēļ Krevi velk no algas līdz algai?
Atbilde ir vienkārša! Jo visa bagātība pieder 100 Krievijas cilvēkiem, ne tautai. Bet tauta kā kucēni skrien pakaļ saimniekam, kurš sper ar kāju tieši pa purnu. Šie paši 100 cilvēki arī karo, lai nezaudētu savu ietekmi un priekšrocības, bet kā ieročus izmanto krievus, kuros iepotē fašismu, lai Krievi šos 100 cilvēkus atbalstītu un atdotu savas dzīvības citu Zemē, radot mītus par Impēriju.
03.05.2015 19:26 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Man patīka, ka Krievija ir tik varena, ka pati vairāk izmanto Amerikāņu dolārus nekā savu bezvērtīgo naudu :D
03.05.2015 19:32 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
ERS6, visa pasaule tirdzniecībā izmanto dolāru. Tas ir ASV pasaules dominances viens no diviem galvenajiem rīkiem. Otrs kurš nodrošina pirmo ir kara mašīna.
03.05.2015 19:37 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.04.2015
Ļaudis cik vienam var cīnīties pret jeņku propogandu(e) Vai tad cilvēki mīļie Jūs nesaprotat, ka tiekam zombēti ar jenku propogandu un Jums tiek aizmālētas acis no patiesajām problēmam, kuras Jūs izliekaties neredzot, jo redz Jūs naivi ticat visam tam, ko saka....

Asv jau sen ir uzpircis lielu daļu Latvijas mēdiju, tie, kuri dzīvo Rīga, iesaku Jums kādreiz aiziet pie Asv vēsniecības Rīga un paskatīties, kādi sabiedrības zināmi cilveku apgrozās pie jenķu vēsniecības....

Cilvēki atveriet acis vienreiz... Sāciet diskutēt un risināt Mūsu valsts problēmas, nevis lieniet iekša svešu valstu problemās...
Beigās noslēgšu ar šādiem vārdiem nu Latgaļu eposa "Tuolavas Taureituojs" :
"Muns zalts ir muna tauta.
Muns gūds ir juos gūds!"

"Mans zelts ir mana tauta,
Mans gods ir viņas gods!"
03.05.2015 20:15 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Asv jau sen ir uzpircis lielu daļu Latvijas mēdiju, tie, kuri dzīvo Rīga, iesaku Jums kādreiz aiziet pie Asv vēsniecības Rīga un paskatīties, kādi sabiedrības zināmi cilveku apgrozās pie jenķu vēsniecības....


Ļaunie amerikāņi... Kapitālisma haizivis, šausmas :-D
03.05.2015 20:21 |
 
Reitings 267
Reģ: 17.02.2014
Ziemeļkoreja taču saka, ka amerikāni arī bērnus ēd, ne tikai izvaro :D
03.05.2015 20:22 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.04.2015
Dionysus

Kāds sakars te ar "ļauniem amerikāniem" u.c.

Ar to visu es tikai gribēju pateikt, ka cilvēkiem tiek acis aizmiglotas, lai neredzētu, kas darās pašu mājas...

Latvijā notiek "skaldi un valdi" politika, kuru tautas izliekas nemanuot
03.05.2015 20:25 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ziemeļkoreja taču saka, ka amerikāni arī bērnus ēd, ne tikai izvaro


Protams
Un tur verdzībā savu tautu.
Es labi atceros propogandu no PSRS laikiem par tēvoci Semu.
03.05.2015 20:26 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Ziemeļkoreja taču saka, ka amerikāni arī bērnus ēd, ne tikai izvaro


Otrādi.

ASV izplata propagandu, ka Ziemeļkorejā ēd viens otru, ēd dzīvniekus, ka tur ir bads utt

Lai gan realitāte ir pavisam cita. Tur ne tikai nav bads, bet valsts ir attīstītāka par Latviju.

Esmu bijis ekskursijā uz Phenjanu - jaunas modernas ēkas uzceltas, ir metro.
03.05.2015 20:27 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Lai gan realitāte ir pavisam cita. Tur ne tikai nav bads, bet valsts ir attīstītāka par Latviju.

Esmu bijis ekskursijā uz Phenjanu - jaunas modernas ēkas uzceltas, ir metro.


Aizbrauc padzīvo tur.

PSRS arī rādija propogandu cik labi ir lielajā dzimtenē. Kur tas viss ir ?
03.05.2015 20:34 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.04.2015
Dionysus

Tādiem cilvēkiem, kā Tu, tas ir pēc manām domāt ir tā "visur citur ir labi, kur manis nav, bet kur es esmu tur ir slikti", lūk pēc tādu Tu izsklausies...
03.05.2015 20:36 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Aizbrauc padzīvo tur.


Tad jau tu tur esi dzīvojis, ne?

Toreiz ekskursijas laikā pajautāju dažiem vietējiem kāda dzīve tur, vai normāli viss - atbildēja, ka labāk vienmēr var vēlēties, bet galvenais , ka nav bada(kā 1978.gadā plūdu un nogruvumu laikā, kad visa labība/lauksaimniecība aizgāja pa pieskari), ir jumts virs galvas un lai neklausās visādu amerikāņu/dienvidkorejiešu propagandu.
03.05.2015 20:41 |
 
Reitings 267
Reģ: 17.02.2014
Tu domā, ka labklājība slēpjas augstceltnēs? Ziemeļkorejiešus par Čenuna neslavēšanu rindiņā šauj nost. Brauc vien uz savu Phenjanu atpakaļ, izbaudi augstu dzīves līmeni, tu tur iederies, varēsi bučot Čenuna plakātus cauru dienu un nakti pateicoties par Augstceltnēm,ko Tev tas devis
03.05.2015 20:42 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tādiem cilvēkiem, kā Tu, tas ir pēc manām domāt ir tā "visur citur ir labi, kur manis nav, bet kur es esmu tur ir slikti", lūk pēc tādu Tu izsklausies...


Ir pasaule un ir pasaules ekonomikas kontrole. To kontrolē oligarhu grupiņa, kas nosaka ekonomikas virzienus.
Nav jēgas gaudot ka ASV un citas pasaules ekonomikas ir riebekļi un uzpērk un kontrolē visus. Mēs dzīvojam kapitālisma pasaulē kur vienmēr 99% pasaules resursu nonāks dažu cilvēku kontrolē.

Var rīkot revolūcijas, karus un sacelšanās, bet tāpat tas viss atkal nonāks vienās rokās.
03.05.2015 20:43 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.04.2015
Satan In High Heels

Pajāt to Z-koreju un tās problemas... Labāk ir jārisina pašu sasāpējušas problēmas un kaites...
Bet ko var gribēt, latviešiem, tas ir rakstutīgi, ka savā sētā nezāles neredz, bet svešu sētu apsmies, par katru cenu..
03.05.2015 20:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits