Mans viedoklis un jautajums Latviesiem!?

 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
Neviens netaisas ienemt Latviju ,bet Latvija pilna ar taniekm un vel visadiem Amerikanu sudiem.. vai nu tiesam visi ir tik stulbi, ka nesaprot ka tas kas ir ievest Latvija nav domats tikai prieks macibam?! PAR VELTI PAT SIERU TEV NEDOS!!! UN ACERIES AMERIKA IR AIZ KONTINENTA BET MES TE PAT VIEN.. AMERIKA JAU IZPOSTIJA AVGANISTANU IRAKU UTT. UN NEKAS LABS TUR TAGAD NENOTIEK UN TAS PATS VAR NOTIK ARI PIE MUSM. JAUTAJUMS-KADS IR JUSU VIEDOKLIS UN UZSKATI PAR VISU NOTIEKOSO? MANA PAGLAMA OMITES REDZOT BRAUCAM GARAM TANKUS RAUD,JO ZINA KAS IR KAS.. A MAN ZHEL KA LATVIJA SPELE PEC ES TABULAS JO TA REDZ KADREIZ IR IEDEVUSI NAUDU KO MES BUSIM SPIESTI ATDOT! CIK GAN AUGSTA IR CENA PAR NEPARKO... KADREZI PIE MUSM LATVIJA TAISIJA SUKURU UTT BET TAGAD VAI IR STABILA FABRIKA??? VISS IET UZ LEJU ZEL UN CILVEKI TIESA NOZIME CINAS PAR IZDIVOSANU KAMER CITUR NAUDU TERE TANKIEM UTT.. :-/:'-( BEDIGI.. NEKO SAVU UZPIEST CITIEM NEGRIBU VNK MANS SKATIENS UZ VISU...
02.05.2015 23:53 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Karš, tas ir bizness. Sasodīti dārgs un nežēlīgs bizness. Ieroči ir dārgi, tanki ir dārgi, vienīgais, kam šajā biznesā nav nekādas vērtības, tā ir cilvēka dzīvība.

Kur tad jūsuprāt tie visi partizāni rauj ieročus un munīciju? Neaizstāvās taču ar vectēvu bisēm un pēdējām patronām. Vienmēr uzrodas kāds, kas viņiem pasaka :"Ziniet, veči, es zinu, kur dabūt, bet vajadzēs naudu." Cilvēki sametās un pērk.

Nav tāda kara starp ASV un Krieviju. Tas nav tā. Ja jūs vairāk lasītu un domātu līdzi, saprastu, ka karš mēdz uzrasties tur, kur nav pat nekādu derīgo izrakteņu, kur nav nekā vērtīga. Palasiet. Ja pasaulē būs miers, ieročus nevienam nevajadzēs. Taču tiem, kas šo industriju uztur, tas neder. Taču tie nav divi vai trīs cilvēki. Tur ir daudz vairāk. Tur ir ne tikai ieroču ražotāji, tur ir politiķi, tur ir mediju pārstāvji, tur ir ļoti daudz kā.

Tas, vai kāds no mūsu puses iebruks Krievijā, vai Krievija iebruks Baltijā, būs vien dažu cilvēku lēmums. Krievijai te neko nevajag, mums nekā nav. Mums ir tikai robeža ar Krieviju. Tas pats jau ir par daudz. Kurš no kuras puses ielidos pie kura ciemos, to mēs vēl redzēsim. Krievijas aizstāvjiem varu vien pajautāt, kāpēc jau pirms 10 gadiem Krievija sacēla raķešu bāzes vien pārdesmit kilometru attālumā no Baltijas valstu robežām? Kāpēc visas tās mācības, kas imitē Baltijas okupāciju? Kam tas viss, ja neviens to netaisās izvest dzīvē? Un kāpēc sliktie amerikāņi te ir vien dažus gadus? Daudz īsāku laiku, nekā Krievi plivinās gar robežu. Varbūt drīz tas viss tiks likts lietā un šeit sāksies karš, varbūt atradīsies kāda izdevīgāka vieta, kur to darīt - kāda, kur būs baltiem diegiem šūts iemesls. Mēs no tā izvairīties nevaram. Dzīvojot blakus agresīvai lielvalstij, ir jārēķinās, ka vienā dienā tanki var būt mūsu ielās. Neatkarīgi no tā, vai tos te atvedīs Krievi, vai ASV izdomās aizstāvēties. Mēs tur neko nevaram mainīt - tā vienkārši būs. Pat tad, ja mēs visi iziesim ielās, kā Baltijas Ceļa laikā, neko tas nemainīs. Šajā spēlē civiliedzīvotāji nekādu lomu nespēlē - tiem nav vērtības.

Kāpēc propoganda, ja reiz civiliedzīvotāji nav svarīgi? Tāpēc, lai būtu mērķis, par ko karot. Mūsu situācijā kāds aizstāvēs Latviju, kāds nabaga apbižoto Krieviju, vēl kāds NATO intereses.
03.05.2015 13:45 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Jums liekas normāli, ka uztaisa balsojumu un savāc daļu no valsts? Ja balsotu Latvijā, tad skaidrs ka latvijas krievi sabalsotu par pievienosanos Krievijai, būtu kādi 70 % proceti un pārējie varētu iet d*... Tas ir tā normāli uztaisīt tādu balsojumu un savākt daļu valsts? Diez vai latviesiem tas patiktu un tāpēc labi, ka te ir ASV atbalsts.
03.05.2015 14:44 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
scarlet, kādi 70%? Krievvalodīgie ir ap 40% tikai, pie tam ne visi atbalstītu tādu muļķību.
03.05.2015 15:25 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Jums liekas normāli, ka uztaisa balsojumu un savāc daļu no valsts?


To sauc par demokrātiju, kad pašiem iedzīvotājiem ir jālemj savas valsts liktenis.

Demokrātija ir tas par ko cīnās ķipa ASV. Viņi gan cīnās par pareizo demokrātiju, kad visiem ir jāatbalsta ASV , bet ja tu neatbalsti ASV tad esi diktators.

p.s. Latvijā 99% no krieviem atbalstītu Latvijas pievienošanu Krievijai. Baro kā un cik daudz gribi, vilks(krievi) tāpat skatīsies uz meža(Krieviju) pusi.
03.05.2015 15:29 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
krievi sabalsotu par pievienosanos Krievijai, būtu kādi 70 % proceti

Krievvalodīgie ir ap 40%


Ne viena ne otra nezin cik ir krievvalodīgo Latvijā tik spriež pēc kaimiņiem :-D

62.1% Latvians
26.9% Russians
3.4% Belarusians
2.2% Ukrainians
2.2% Poles
1.2% Lithuanians
0.3% Jews
0.3% Roma
1.4% others / unspecified


Pieņemot ka visas pārējās tautības runā krieviski sanāk tikai 36% :-D
03.05.2015 15:32 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Jums liekas normāli, ka uztaisa balsojumu un savāc daļu no valsts?


Mūsdienās tā ir norma, agrāk to noteica kari, tagad demokrātija :-D

Mēs arī izstājāmies no padomijas ar referendumu :-D
03.05.2015 15:35 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
es pats esmu krievs un man personīgi nebūtu iebildumi, ja Latviju pievienotu Krievijai, jo Latviju būtu daudz vieglāk kontrolēt nekā Čečeniju, piemēram.
03.05.2015 15:35 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Latviju būtu daudz vieglāk kontrolēt.

Jā kangari skries un laizīs kaju pirkstus, ka tik naudiņs,
03.05.2015 15:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
es pats esmu krievs un man personīgi nebūtu iebildumi, ja Latviju pievienotu Krievijai, jo Latviju būtu daudz vieglāk kontrolēt nekā Čečeniju, piemēram.

Krievijas aizstāvi, saki - Tavuprāt, kāds labums būtu Latvijai un kāds Krievijai no tādas apvienošanās? Es tur neredzu izdevīgumu nevienai no pusēm, ja neskaita Krievijas pāva spalvu spodrināšanu.
03.05.2015 15:55 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Es tur neredzu izdevīgumu


Nu sūdīgi tev, ka neredzi acīmredzamas lietas, kā piemēram ekonomikas uzplaukumu, jaunu rūpnīcu atvēršanu, bezdarba samazināšanos.

Daudz lētāku degvielu un apkuri(gāze) .
03.05.2015 15:57 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
ļoti patīk šis video. Der aizdomāties visiem Krievijas slavētājiem.
https://www.youtube.com/watch?v=bksfD8t2ukw
03.05.2015 16:28 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Artēmijs, kāda ekonomikas uzlabošanās, ja tur ir totāla krīze. Kāds viņiem labums mums kaut ko uzlabot, ja paši ar savu platību netiek galā? Nekāds! Tikai paraut līdzi un viss. Gudrie krievi neko tādu negrib.
03.05.2015 16:29 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
piemēram ekonomikas uzplaukumu, jaunu rūpnīcu atvēršanu, bezdarba samazināšanos.

Zinot, kāda ekonomika un bezdarbs ir Krievijā, respektīvi, nekas daudz labāks, kā pie mums tur nav, tad šim nekādi nevaru piekrist. Krievijas kopējo bezdarba statistiku glābj dažas lielās pilsētas. Reģionos situācija ir vēl skaudrāka, ka mūsu Latgalē. Līdz ar to, sūdīgi ir nevis man, bet gan Tev, ja jau dzīvo Krievijā, bet nezini, kas paša valstī notiek.
03.05.2015 16:29 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Zinot, kāda ekonomika un bezdarbs ir Krievijā, respektīvi, nekas daudz labāks, kā pie mums tur nav,

Ja tu tik labi zinātu tad zinatu, ka Krievijai IKP ir zemāks nekā Latvijai, bet Latvijai ir zemākais IKP starp baltijas valstīm. :-D

Bet uzskatu, ka Krievija šeit varētu arī pacelt ekonomiku, krievam dabā ir izrādīties un visai iespējams, kādu nomaļāku reģionu upurējot šeit iedzītu lielus līdzekļus, lai ASV, ES paradītu cik labi dzīvo šeit bez ASV kundzības :-D Ne pa velti Krievija mēdijos tērē vairāk kā pusmiljardu dolāru, jo viņai ir svarīgs tēls, kādu viņu redz pasaulē.
03.05.2015 16:36 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
Kurš te minēja, ka ASV ir ekonomiskas problēmas? :D
Apple un Microsoft gadā nopelna tikpat, cik visa Krievija kopumā :D
03.05.2015 16:40 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Kurš te minēja, ka ASV ir ekonomiskas problēmas?
Apple un Microsoft gadā nopelna tikpat, cik visa Krievija kopumā

Neizplati melus :D

ASV ir ekonomiskas problēmas, ja viņai nebūtu pasaules lielvalsts statuss sen viņu kredītreitingi būtu zemē :-D

Un apple un ms nenopelna 1.176 triljonus dolāru gadā, kas ir Krievijas budžets
03.05.2015 16:45 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
Krievijas iekšzemes kopprodukts ir $18,125 trillioni.
Krievijai 3, 815 triljoni.

Un GDP uz cilvēku:
ASV 56,421$
Krievijai 24,067$
Par ko vēl spriest? Amerika šobrīd ir otra bagātākā valsts pēc iekšzemes koprodukta uzreiz pēc Ķīnas. Un jus gribat man ieskaidrot, ka Krievija ir turīgāka? Cipari nemelo
03.05.2015 16:50 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Alexxa, un kam domātas NATO bāzes Eiropas valstīs, mmmm? Kapec lai Krievija nevarētu savā valstī likt bāzes kur tā grib, jo īpaši ja tas ir gaisa raķešu aizsardzības sistēmas? Pirms nedaudz vairak kā 10 gadiem Krievijas debesis bija absolūti neaizsargātas. Man liekas kā tās ir tās bāzes par ko Tu runā. Kur tad lai liek šādas sistēmas? Ne jau valsts vidienē. :D
ASV ir simtiem bāžu vairāk vairak kā simts pasaules valstis, bet ķertie un nenormālie redz ir tikai krievi. Un nevajag man te pasaciņu ka ASV vnk pasauli sargā. Ar 900 bāzēm pa visu pasauli tie var but tikai citplanētieši no kā viņi sargā nevis objektīvi draudi.
03.05.2015 16:54 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Krievijā nav nekādas ekonomiskās krīzes, mazāk lasiet delfus.
03.05.2015 16:59 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Quince, es uzskatu, ka ASV un Krievija ir vienā maisā bāžamas. Gan viena, gan otra bāžas visur, kur var iebāzties, neatkarīgi no tā, vai to vajag vai nē. Vienīgais iemesls, kāpēc viņi to dara - nauda. Nevienam neinteresē nekāda taisnība, nekāda brīvība. Papēti ieroču ražotājus un lielākos pircējus. Sapratīsi, ka miers ir pilnīgi neizdevīga štelle. Vismaz šīm lielvalstīm noteikti.
Tās bāzes, kas ir pie robežas, nav domātas gaisa aizsardzībai. Momentā nevaru atrast to rakstu, bet no tām bāzēm var nodarīt neatgriezenisku postu Latvijai un nieka 10 stundās paralizēt te visu, neatkarīgi no tā, vai ASV te būs vai nē. Tā, ka labo šajā stāstā nav.
03.05.2015 16:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)