Mans viedoklis un jautajums Latviesiem!?

 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
Neviens netaisas ienemt Latviju ,bet Latvija pilna ar taniekm un vel visadiem Amerikanu sudiem.. vai nu tiesam visi ir tik stulbi, ka nesaprot ka tas kas ir ievest Latvija nav domats tikai prieks macibam?! PAR VELTI PAT SIERU TEV NEDOS!!! UN ACERIES AMERIKA IR AIZ KONTINENTA BET MES TE PAT VIEN.. AMERIKA JAU IZPOSTIJA AVGANISTANU IRAKU UTT. UN NEKAS LABS TUR TAGAD NENOTIEK UN TAS PATS VAR NOTIK ARI PIE MUSM. JAUTAJUMS-KADS IR JUSU VIEDOKLIS UN UZSKATI PAR VISU NOTIEKOSO? MANA PAGLAMA OMITES REDZOT BRAUCAM GARAM TANKUS RAUD,JO ZINA KAS IR KAS.. A MAN ZHEL KA LATVIJA SPELE PEC ES TABULAS JO TA REDZ KADREIZ IR IEDEVUSI NAUDU KO MES BUSIM SPIESTI ATDOT! CIK GAN AUGSTA IR CENA PAR NEPARKO... KADREZI PIE MUSM LATVIJA TAISIJA SUKURU UTT BET TAGAD VAI IR STABILA FABRIKA??? VISS IET UZ LEJU ZEL UN CILVEKI TIESA NOZIME CINAS PAR IZDIVOSANU KAMER CITUR NAUDU TERE TANKIEM UTT.. :-/:'-( BEDIGI.. NEKO SAVU UZPIEST CITIEM NEGRIBU VNK MANS SKATIENS UZ VISU...
02.05.2015 23:53 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
joselyn, ko tavi pazinas no Krimas stāsta?
03.05.2015 02:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Krimā cilvēki nobalsoja demokrātiskā referendumā par atkratīšanos no nabadzīgās Ukrainas un pievienošanos dzimtenei Krievijai.

Artēmijs, drīz ķīnieši tavā tēvzemē uztaisīs tikpat "godīgu" referendumu.
03.05.2015 05:23 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Keita:)))))), tu varētu paģērēt naudiņu no Krievijas par demagoģijas izplatīšanu. Vrb sanāks labi nopelnīt. :-D
03.05.2015 05:28 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ieteikums visiem pārējiem: mazāk klausīties un reaģēt uz blēņām!
03.05.2015 05:31 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
skudrulacis , kāpēc blēņas? Kas tieši?
Joprojām uzskati, ka amerikāņi ar saviem ieročiem ir šeit, lai mūs pasargātu no krievu iebrukuma?! :D c'mon, vecīt!
03.05.2015 10:01 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
skudrulacis , kāpēc blēņas? Kas tieši?
Joprojām uzskati, ka amerikāņi ar saviem ieročiem ir šeit, lai mūs pasargātu no krievu iebrukuma?! :D c'mon, vecīt!
03.05.2015 10:01 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Tas, ka sievietes atpaliek intelektuālā ziņā no vīriešiem pierāda arī šī diskusija un lietotāja joselyn, kam nav nekādu argumentu pret manis teikto un liktajiem faktiem(kā piemēram respektabla rietumu medija Forbes pētījumu Krimā, ka iedzīvotāji apmierināti ar pievienošanos Krievijai).
03.05.2015 10:18 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Artēmijs, drīz ķīnieši tavā tēvzemē uztaisīs tikpat "godīgu" referendumu.


Iesākumā jāatbrīvojas no Čečenijas, par to arī Krievijā diskutē ko darīt ar šo valsti/republiku.
03.05.2015 10:21 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Un Tavs mērķis šeit ir tikai kurināt naidu starp nācījām- lavieši vs krievi.


Naidu kurina Latvijas mediji. Pat Krievijā mediji ļoti reti tagad raksta par Latviju.

Un tici man - visi krievi par jums šprotēm, reņģēdājiem ierēc, jo vienīgais ko jūs protat ir atdoties ārzemniekiem - agrāk vāciešiem, krieviem, tagad amerikāņiem.
03.05.2015 10:27 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Opā.

Tas ko Tu tur uzrakstīji ir suņa murgi.
Pieņemsim scenāriju, ka mēs neatļaujam ASV un nevienas citas militārās tehnikas iebraukšanu Latvijā.
Tad Putins izdomā, ka var sasūtīt pie Mums zaļos cilvēciņus un sākt līdzīgu spēli kuru jau spēlē Ukrainā.
Mes ar savu mazo, necili apbruņoto armiju neko nevaram padarīt.

Es nejūtu nemazākos draudus no ASV. Vienīgie draudi bija tad, kad jūrnieki ārdijās pa Vecrīgu piedzērušies.

Mēs daļēji dejojam pēc ES stabules, tikai finansu jomā, ne militārā.
Ja neesi ievērojusi, tad pus austrumeiropa satraucas par savu neatkarību dēļ Krievijas un lūdz ASV palīdzību.

Pa lielam, ja Krievija netaisītu sūdus, tad neviens nekur amīšus nesauktu. Otra lieta ir tā, ka mēs esam NATO. Es vienkārši neticu, ka ASV pēkšņi sāktu Latviju militāri ietekmēt. Nu nebūs tā.

Tas par tām cukuru fabrikām ir skumji, fakts. Tāpat kā ar Piena kvotām un zvejošanas kvotām.
Rietumi tīšuprāt austrumus padara vairāk atkarīgus no rietumiem. Rietumi uz mūsu rēķina dzīvos labāk. Kāpēc?

Mēs iznīcinam savu ražošanu, līdz ar to vajag iepirkt visu no Rietumiem. Līdz ar to rietumos aug rūpniecība un līdz ar to arī ienākumi.
Lettiņi vienkārši padevās naudas kārei un Valsts negribēja palīdzēt.

Ko es ar to visu gribēju teikt.
Jā, ES mums uzspiež savas lietas.
Nē, ASV mūs neokupēs.
Naša Raša pati vainīga pie esošās situācijas.
03.05.2015 10:34 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.04.2015
skudrulacis

Ko nu Tu te stāsti civēkiem pasakas, par Sibīriju un kīniešiem...:-D:-D
Tās vysas ir pasakas, čoms pusgadu atpakal bija Sibīrija pat līdz Vladivastokai un Amūrai bija aizlaidzis, un vins neko tādu tur īsti neredzēja, ko Tu te muldi..:D
Protams, kīnieši tur bija, bet kur viņu tagat nav..:-P
Bet realitāte ir tāda, ka Sibīrija ir un paliks Krievijas daļa un punkts un nekādai Kīnai īsti, to Sibīriju nevajag, tās ir jeņku izdomatas posakas, kuram tyc taidi naivi cilvēki, kai Tu:-P

Kas attiecas par Krimu, tad realitāte ir tāda, man tur dzīvo radi un pazinas, kuri vysi šo pievienošanos Krievijai pieredzēja, un viņa stāsta, to ka Krima vyss esot bijis ikumīgi un paši Krimas ļaudis (lielākā daļa ap 85%) paši esot grybējuši pievienoties Krievijai...
Kad es viniem izstāstīju, ko raksta Latvejas prese par Krimu, tad man radi pateica, ka tā ir vistīrakie meli un pataisības sagrozīšana un ka dzīve ir pavysam citādi, un pateica lai tādas muļkības nelasot, jo tur taisnības gandrīz nav...
No tā laika vairs nelasu LV presi, jo ja cilvēki, kas dzīvo uz vietas un to visu pieredz, saka, ka LV prese raksta melus, tad tā tas ari ir...

Tāpēc mana nostāja Krimas jautājuma ir citāda, Krimas laudis izlēma pievienoties Kriviejai, tad tā ari tam ir būt...

P.s.
Nesaprotu latviešu mentalitāti:-( Par Krimu gatavi dienu un nakti cīnīties un rīkles plēst, bet par pašu mājas problēmam ir pie vienas vietas izliekas tās neredzot... Man teiksim ir pie kājas, kas notiek Krimā, jo tā nav mana dzimtene (nu ok tur dzīvo radi), bet nu tomer, man ir svarīgi, kas notiek pašu mājas un diemzel situacija nav no patīkamajam..:-(
03.05.2015 10:45 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Tas par tām cukuru fabrikām ir skumji, fakts. Tāpat kā ar Piena kvotām un zvejošanas kvotām.


Atkal viens lohs :D Neviens cukurfabrikas nelika slēgt, tā bija brīva izvēle un visiem vienādi noteikumi, (pateica, ka cukuru vairs nesubsidēs un kaut kādā laika posmā par ražotnes slēgšanu izmaksās labas kompensācijas) īpašniekiem sagribējās uzreiz miljonus un aizvēra rūpnīcas :-D
Lietuvieši vēl jo projām ražo cukuru!

Piena kvotas nupat atcēla, bet tas jau nekādi neuzlabos zemnieku stāvokli, jo spiedīs uz zemi ta jau zemās piena cenas un mūsu zemnieki ar 50 govīm nekad nebūs konkurētspējīgi ar Poļu, Lietuviešu lielfermām, tā ir mūsu lielākā kļūda, kad kolhozus sadalīja
Bet latvieši jau tādi ir katrs velk segu uz savu pusi, ka tik īstermiņa naudiņa par ilgtermiņu nedomā loši

Zvejniecība jā tur ir kvotas, bet arī daudzi kangari sajuta naudas smaržu un labprātīgi sagrieza kuģus, jo pa to maksāja kompensācijas plus lūžnu cena :-D Kā arī lohi nesaprot, ka tās lauksaimniecības zivis (reņģes) neviens Eiropā need bet tāpat ražo tās padomju atliekas un tad raud, ka nav kam pārdot. :-D
03.05.2015 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
bet atzīsti to, ka karadarbība jau notiks uz mūsu teritorijas. Cietīs Vidzeme, Latgale. Jā, līdz Jūrmalai un Ventspilij varbūt netiks (ja vien kāds neizdomās noslaucīt amerikāņus, uzlaižot kādu smalku raķeti/bumbu uz visas LV teritorijas.. (redzēs, cik tālu tie sūdi aizpeldēs)
var jau šobrīd dzīvot, cepuri kuldami, un sapņot par nākotni ar bērniem (nekas cits jau īsti neatliek), bet, kad aizdomājas par iespējamo realitāti.... Bail paliek!..
03.05.2015 10:49 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Nu es nekur neminēju, ka ES teica, lai slēdz ciet. Protams, tā bija brīva izvēle. Padarīja cukuru ražošanu mazāk pelnošu un papildus piedāvāja labas kompensācijas.

Paši jau likvidējām.
03.05.2015 10:54 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Cietīs Vidzeme, Latgale. Jā, līdz Jūrmalai un Ventspilij varbūt netiks (ja vien kāds neizdomās noslaucīt amerikāņus, uzlaižot kādu smalku raķeti/bumbu uz visas LV teritorijas..


Laikam galīgi galva pista :D Pirmais uz ko jebkura valsts karaspēks virzīsies ir galvaspilsēta un lielās pilsētas :-D Tākā tiks tavai Jūrmalai :D
Ja tas būs lokals konflikts uz etniskā pamata tad ņemsies tikai pa daļu Latgales

var jau šobrīd dzīvot, cepuri kuldami, un sapņot par nākotni ar bērniem

Ko tu tur dirs latviešiem tak vajag zelta podus lai dzemdētu bērnus, neviens šeit nedzemdē arī miera laikos :D Jo tak nav stabilitātes ja nav 2 stāvu mājas un luksus auto :-D Nevar jau 2 istabu dzīvoklīti dzīvot ar bērniem kā arī nelietīga valsts nemaksā pa bērnu līdz 18 gadiem 1000 eiro :-D
03.05.2015 10:56 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.04.2015
Valdnieks

Latvietim kā ir iespēja tikt pie naudas, tā uzreiz par visu aizmirst un visu pārdot, jo latvietim nauda ir palikusi par galveno vērtību..:-(

Latveitis vairs negrib būt saimnieks pats savā zemē, bet gan kalps paša zemē, kas ir gatavs pārdot un atdoties, ka tik maksā.. Tas ir ļoti bēdīgi:-(
03.05.2015 10:59 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Latvietim kā ir iespēja tikt pie naudas, tā uzreiz par visu aizmirst un visu pārdot, jo latvietim nauda ir palikusi par galveno vērtību..


Tieši ta un šī vērtība tiek visur atgādināta, Kā īstu naudu aptaustīja ta pa zvēriem kļuva un savu turību uzcels kaut uz citu nelaimēm,

Latveitis vairs negrib būt saimnieks pats savā zemē, bet gan kalps paša zemē, kas ir gatavs pārdot un atdoties, ka tik maksā.. Tas ir ļoti bēdīgi


Drīzāk jau ir tā ka nauda ir pārņemusi, jo ja latvietim būtu iespēja viņs pārdotu savu māti, ka tik nauda :-D Bet tas arī padara pa kalpu, jo vienīgais, ko latvietis spēj pārdot ir nekustamie īpašumi un neapstrādāti koki, pat dēļus noēvelēt nespēj lai nopelnītu vairak.
03.05.2015 11:08 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
:-D:-D:-D
Jā, jā, ieņems amerikāņi Latviju, Baltiju un visu reģionu ar 3000 karavīriem un mazāk kā desmit 20 gadus veciem tankiem. Paranoiķi.
03.05.2015 11:20 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ko te diskutēt, ja diskusijas autors raksta "Avganistāna" un "sukurs" :D Āža kāja!
03.05.2015 11:28 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Artēmijs, cilvēka viedoklis balstās uz viņa zināšanām, katram tā ir dažāda, jo īpaši formā kur savācas cilvēki ar visdažādāko izglītību un interesēm.

Savu pārākumu un labākumu nepierādīt citu apvainojot zemā intelektā vai krišanā par upuri propagandai. Tās ir emocijas, kas neko nepierāda saistībā ar tēmu, tas ir ļoti zema līmeņa mēģinājums diskreditēt citu viedokli. Pasaki, ka cilveks ir vājprātīga un automātiski tas nozīme ka viņa teiktais ir muļķības.
Tāpēc es personīgi nemētājos ar personiskiem apvainojumiem, jo tie tikai diskreditē manis pašas viedokli. Ja reiz es tik pareizi domāju, manu uzskatu pareizību pierādīs to argumentētība lidz ar to kādu saukt par muļķi vai propagandas upuri ir lieki.
03.05.2015 11:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits