Mans viedoklis un jautajums Latviesiem!?

 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
Neviens netaisas ienemt Latviju ,bet Latvija pilna ar taniekm un vel visadiem Amerikanu sudiem.. vai nu tiesam visi ir tik stulbi, ka nesaprot ka tas kas ir ievest Latvija nav domats tikai prieks macibam?! PAR VELTI PAT SIERU TEV NEDOS!!! UN ACERIES AMERIKA IR AIZ KONTINENTA BET MES TE PAT VIEN.. AMERIKA JAU IZPOSTIJA AVGANISTANU IRAKU UTT. UN NEKAS LABS TUR TAGAD NENOTIEK UN TAS PATS VAR NOTIK ARI PIE MUSM. JAUTAJUMS-KADS IR JUSU VIEDOKLIS UN UZSKATI PAR VISU NOTIEKOSO? MANA PAGLAMA OMITES REDZOT BRAUCAM GARAM TANKUS RAUD,JO ZINA KAS IR KAS.. A MAN ZHEL KA LATVIJA SPELE PEC ES TABULAS JO TA REDZ KADREIZ IR IEDEVUSI NAUDU KO MES BUSIM SPIESTI ATDOT! CIK GAN AUGSTA IR CENA PAR NEPARKO... KADREZI PIE MUSM LATVIJA TAISIJA SUKURU UTT BET TAGAD VAI IR STABILA FABRIKA??? VISS IET UZ LEJU ZEL UN CILVEKI TIESA NOZIME CINAS PAR IZDIVOSANU KAMER CITUR NAUDU TERE TANKIEM UTT.. :-/:'-( BEDIGI.. NEKO SAVU UZPIEST CITIEM NEGRIBU VNK MANS SKATIENS UZ VISU...
02.05.2015 23:53 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Nope.

Bet man pietiek ar informāciju ko iegūstu no medijiem, ar cilvēku intervijām referenduma laikā, dzīvajām reportāžām un protams pats galvenais - 97% rezultāts PAR apvienošanos ar dzimteni.

Diemžēl pāris vai viens tavs paziņa, kas bija starp tiem 3%, kas nobalsoja PRET nevar tikt uzskatīts par patiesību, bet cilvēka subjektīvo interpretāciju.

Kā arī patika nesen 1 gada gadadienas svinības Krimā, kas bija krāšņas.
03.05.2015 00:51 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Atbildiet uz jautājumu - Kāpēc Amērika ir sastādījusi tik daudz karabāzes pa visu pasauli,ja viņa nevienam nevēlas uzbrukt ? Loģiski ir tas,ka Krievija neļaus to darīt pie savas robežas,Āmerikai Krievija ir vajadzīga,jo redz tur esot derīgie izrakteņi,nafta,gāze u.c
Diez ja Amērika ir tik laba,kāpēc viņa sponsorē valsti,kurā kara tehnika ir marķēta ar nacistu simboliku? Vai tad to neatzina par noziegumu pret cilvēci?
Es nezinu,zombētiem ļaudīm ir japalasa mazliet vēsturisko grāmatu un faktu ,Krievija karu neiesāks,bet nevajag viņiem pašiem līst virsū ,jo liekas ka Latvija būs pirmo kuru viņi novāks
03.05.2015 00:52 |
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
CIK CILVEKU TIK VIEDOKLU TAS NU SKAIDRS, BET TIESAM AIZDOMAJATIES KAM MES ESAM VAJADZIGI?! MES ESAM VAJADZIGI TIKAI TIEM KAM IR ERTI PIEKLUT KRIEVIJAI MUSU ZONU SKARS VISS BET TIE KAS DZIVO AIZ OKEANA NE.. VAI TIESAM TAS NAV SKAIDRS.. AMERIKA GRIBEJA IZLIKT SAVUS KUGUS PIE KRIMAS LAI BUTU TUVAK KRIEVIJAI BET TAD PIESLEDZAS KRIEVIJA UN ATNEMA TO KO BIJA DAVINAJUSI UKRAJINAI... UN VISS AZIGAJA.. MAN TADS JAUTAJUMS PRIESK KAM VISPAR AMERIKA LIEN VISUR IEKSA???? VINAI KO NAV SAVU RAZU? KAS DARAS PIE AMERIKAS ROBEZAS PIEM. MEKSIKA UTT? TUR VISPAR TADA NEKARTIBA KA ARPRAT KAPEC VINA TUR NELIEN IEKSA??? JA JAU TA RUPEJAS PAR CILVEKU LABKLAJIBU?!?
03.05.2015 00:55 |
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
ES TA CEREJU KA vairakums latviesu visu reali saprot, bet te nu bija.. lai ka nu bus visiem paldies par diskusiju... ceru ka mes kadu dienu atkal busim brivi un tiri, bez AMERIKANIEM..MUMS VINI NAV VAJADZIGI GALVENASI IR IEMACITIES PAREIZI SPRIEST UN PAREIZI RIKOTIES, NELAIZIT DIRSU TAM KAM ESAM PARADA /MES TAK ESAM PARADA NEVIS KADS MUMS IR KAUT KO DAVINAJIS..
03.05.2015 01:05 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Bet man pietiek ar informāciju ko iegūstu no medijiem, ar cilvēku intervijām referenduma laikā,


O, jā.. Krievu mediji :D Labs pamatojums. Tu domā tos cilvekus, kas vienā brīdī ir ārsti Krimā, bet nākošajā sižetā jau nabaga krievi Donbasā, bet nākošajā vēl ellē ratā kur!?

Un jā.. referendums.. Otrā pasaules kara laikā pēc Krievijas interpretācijas Latvijā arī labrpātīgi pievienojās PSRS..
03.05.2015 01:05 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Kas ko bija dāvinājis? Tas ka Hrushevs bija atdevis Krimu par kādām savām interesēm,nenozīmē ka tā ir tikta dāvināta , tad izstāsti man par 1991 gada ,kā teritorija palika Ukraina ,ta ka tā ir palikusi Amērikas kolonija?
Amērikas mērķis bija tāds,ka vēlās sakūdīt slāvu pret slāvu
03.05.2015 01:05 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
ASV tak normāli sapsihojās un gatavojaš uzbrukt toreiz Kubai, kad PSRS grasījās izvietot tur kodolraķetes :D

Kāpēc ASV vajag nolikt uz ceļiem Krieviju?

1) Krievijai ir citas vērtības, kristīgās, krievi nepakļaujas amerikāņu propagandai
2) Krievija sāk kļūt par nopietnu ekonomisku un politisku spēku un konkurentu ASV
3) arī dabas resursi

Bet pats galvenais ir politiskie iemesli, ka krievi nepakļaujas ASV kundzībai, iestājas pret homoseksuālismu utt

ASV militārā doktrīna paredz - visi, kas nepakļaujas ASV, ir jāiznīcina
03.05.2015 01:07 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Tu domā tos cilvekus, kas vienā brīdī ir ārsti Krimā, bet nākošajā sižetā jau nabaga krievi Donbasā, bet nākošajā vēl ellē ratā kur!?


Uzrādi šos sižetus ar vienādiem personāžiem vai atkal tukšas pļāpas, kas salasītas delfos?
03.05.2015 01:11 |
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
ES TIESAM GRIBESU REDZET KAS BUS TALAK UN NERAUDIET STULBIE TV SKATITAJI PEC TAM KAD BUS JAU PAR VELU.. JUS AMERIKAI NESAT VAJADZIGI VINI JUSU VIETA ATSUTIS KADUS CITUS IEDZIVOTAJUS UN VISS TIKS AIZMIRST BET JUS NAIVI LIDZ PEDEJAM TICESIET KA TAS IR TIKAI AIZSARDZIBAI :-D:-D:-D KUR NU STULBAKU T,... PIEDO ATVAINO KRIEVIJA BIJA TA BARGA VALST KAS SITA VISUS PEC KARTAS??? PIE MUMS KADREIZ BIJA KA ARZEMES VISS BIJA BIJA TAS KAS NEBIJA PAT MASKAVA VISI BRAUCA UZ LATVIJA BET TAGAD VISS IET UZ LEJU TO PADIRSA SITO PADRISA UN NAIVIE SAKA NEKAS NEKAS TAS AIZSARDZIBAI. JA GODIGI MAN JUS ZHEL.. MES TAK MES SAKUMA DARMA PEC TAM DOMAJAM..
03.05.2015 01:16 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
ASV ļoti kremt, ka netika tomēr pie Krimas bāzes, faktiski iztērēja pa tukšo tos visus miljardus par Maidana rīkošanu..
03.05.2015 01:18 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
2) Krievija sāk kļūt par nopietnu ekonomisku un politisku spēku un konkurentu ASV


Paldies, liki pasmaidīt :D Tu čalīt jauc man liekas Krieviju ar Ķīnu. Anyway, apnika diskutēt. Keitas palagus vispār nelasīju. Piedod, bet nu nevaru normāli paslasīt tādu tekstu kā tu raksti. Sākot jau ar fontu.

Peraties tālāk :D
03.05.2015 01:20 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Anyway, apnika diskutēt


Ja argumentu nav ko likt pretī, tad tiešām labākais ceļš ko darīt ir - pamest diskusiju telpu, vēl jo vairāk, ja ASV vēstniecība uz brīvdienām nav izdalījusi drukājamos tekstus un kad pašai jāimprovizē tad čau!

:D
03.05.2015 01:22 |
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
KAS KO BIJA DAVINAJIS??:d beidz sitais mani vispar sit nos.. tas nenozime ka to davinaja:D ko tad tas nozime? vnk iedeva? :D atver gramatu un palasi vesturi!!!!! kas bija UKRAJINA UN KAS BIJA KAS! ZHEL KA TU TUR NEDZIVOJI PIRMS KARA GRIBETU ES REDZET KA TU TUR GROZITOS KA SLIEKA NE PADIRST PAR VELTI NE PAEST PAR NAUDU! NAV JAU BRINUMS KADS PREZIDENTS TADA TAUTA.. VISI TIK NIRDZ PASAULE PAR VINU KAMER TE PAIGOS GUDROS TELO MANA LATVIJA MANA LATVIJA AMERIKA TIKA MUS AIZSARGA.. NU LAI JAU LAIMIGA TEV DZIVE AR AMERIKANIEM... DRIZ JAU TA PAT RASE PAZUDIS.. PALASI KAS DARAS AMERIKANU BAZES JAPANA. PALASI KO CILVKI SAKA.. LAIKAM VISI BUS APMIERINATI TIKAI TAD KAD BUS TAS PATSKAS TAGAD IR AVGANISTANA UTT.. NABADZIBA NABADZIBA NABADZIBA! UN VISIEM PIE DIRSAS. KUR TAD TA JAUKA SKAISTA AMERIKA PALIKA? KAPEC VINA IZPOSTIJA VISU BET PALIDZET NESTEIDZAS??? A NU JA TANKIEM NAUDA IR BET UDENIM NAV...
03.05.2015 01:26 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Ja argumentu nav ko likt pretī, tad tiešām labākais ceļš ko darīt ir - pamest diskusiju telpu, vēl jo vairāk, ja ASV vēstniecība uz brīvdienām nav izdalījusi drukājamos tekstus un kad pašai jāimprovizē tad čau


Nu ja vien šī būtu diskusija. Pretī ir ko likt. Bet diemžel kā saka "Nav ko strīdēties ar idiotiem. Novedīs līdz savam līmenim un tad pārspēs gudrībā" :D
Tikai nu tie tavi argumenti: Krivija ekonomiski stripra valsts, nekad nekur neiebrūk utt ir vnk kaķim zem astes.
Un Tavs mērķis šeit ir tikai kurināt naidu starp nācījām- lavieši vs krievi. Nu nebūs te tava Krievija. Vismaz pašlaik. Un es ļoti ceru, ka nekad arī turpmāk. Ja nepatīk, kas te notiek, lūdzu, dzīvo savā Krievijā. Vismaz moš skuķi tur esi dabujis un par to vairs nav jāraud ;)
03.05.2015 01:37 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Mani gan vairāk sit nost tava nezināšana , Hrushevs parakstīja savās interesēs dokomentus,to ka Krima tagad esot Ukrainas teriotija, lai gan tolaik gan Krima bija Krievija, padzīvot pirms kara? - Tad kāpēc Amerikāņu miljardieri pirka Krimas akcijas?
Zini Keita,labāk nesprēgā ar savu politisko nezināšanu, es dzīvoju Krievijā un manas valsts prezidents ir stiprs politiskais līderis
03.05.2015 01:39 |
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
vot man patik;.. pastrideties te dazh labs uz uraa... visiem tas vertibas un uzkati ir dazadi. TIK LOTI GRIBAS LAI LATVIJA NEPALIEK MULKOS UN TAS ARI VISS.. NERAKSTU JAU TAPEC KA ESMU PAR KRIEVIJU ES GRIBU LAI LATVIJA IR BRIBA UN NEATKARIGA NO CITU VIEDOKLIEM UN UZKATIEM! MES VISI ESAM DZIMUSI VIENA VALSTI UN TA IR VISS MILAKA! TAPEC JAUA RI GRIBA VINU PASARGAT !
03.05.2015 01:42 |
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
TU LAIKAM MANI PILNIBA NESAPRATI.. SILICONFREE, VARBUT IZTEICOS NESAPROTAMI.. BET NU LABI|-)
03.05.2015 01:53 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tanki ir mūsu aizsardzībai. Neviens taču neved iekšā Krievijas tankus, mī un žē, cilvēki, no kuras bedres jūs izlīdāt?


ASV Latvijai pārdod vecus tankus, vecu tehniku par šausmīgi augstām summām. Pietam, cik cilvēki tiks apmācīti, lai ar šo aparatūru un tankiem varētu darboties - smieklīgs skaitlis. Obligātās armijas vairs nav. Profesionālā armija skaita ziņā ir smieklīga. Un, ja arī Krievija uzbruktu, dārgie NATO ierastos tikai tad, kad no Latvijas nekas vairs nebūtu palicis.
kāds sakars te Amerikai? Ja kāds grib kkam uzbrukt tad jau tikai un vienīgi Krievija


Tā ir tikai sakritība, ka valstīs, kuras vēlējās pārtraukt lietot dollāru naftas tirdzniečibā tagad ir karš? Amerika ir absolūti bankrotējusi, dollārs balstās uz plika gaisa, tam nav vērtības. Amerika pārdod ieročus nemierniekiem un teroristiem. ISIS vispār izveidoja ASV.

Latvija jau tā aptaisījās ar tām sankcijām. Varētu padomāt, ka mēs esam ļoti bagāti. Krievijai nemaz nevajag karu ar Latviju. Vienkāršāk būtu noslēgt visu tranzītu ar Krieviju un ar to pietiktu. Galu galā ES mēs esam tikai patērētāji, nevis ražotāji. Tāpēc viņiem bija izdevīgi iznīcināt mūsu ražošanu, lai mums nebūtu citu variantu, kā tikai iepirkt no viņiem. Un mūsu nožēlojamā valdība, kam par iedzīvotājiem ir nospļauties, to visu pieļāva.. nez cik par to viņi dabūja...
03.05.2015 01:56 |
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
RAVEN! VISMAZ KADS SAPROT KAS IR KAS UN KO KAS DOT MUMS..UN NEDOT..
03.05.2015 01:59 |
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
KAS IR BALTS UN KAS IR MELNS..VISIEM VISS SKAIDRS TAK))) ARLABUNAKTI!|-)
03.05.2015 02:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits