Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mans viedoklis un jautajums Latviesiem!?

 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
Neviens netaisas ienemt Latviju ,bet Latvija pilna ar taniekm un vel visadiem Amerikanu sudiem.. vai nu tiesam visi ir tik stulbi, ka nesaprot ka tas kas ir ievest Latvija nav domats tikai prieks macibam?! PAR VELTI PAT SIERU TEV NEDOS!!! UN ACERIES AMERIKA IR AIZ KONTINENTA BET MES TE PAT VIEN.. AMERIKA JAU IZPOSTIJA AVGANISTANU IRAKU UTT. UN NEKAS LABS TUR TAGAD NENOTIEK UN TAS PATS VAR NOTIK ARI PIE MUSM. JAUTAJUMS-KADS IR JUSU VIEDOKLIS UN UZSKATI PAR VISU NOTIEKOSO? MANA PAGLAMA OMITES REDZOT BRAUCAM GARAM TANKUS RAUD,JO ZINA KAS IR KAS.. A MAN ZHEL KA LATVIJA SPELE PEC ES TABULAS JO TA REDZ KADREIZ IR IEDEVUSI NAUDU KO MES BUSIM SPIESTI ATDOT! CIK GAN AUGSTA IR CENA PAR NEPARKO... KADREZI PIE MUSM LATVIJA TAISIJA SUKURU UTT BET TAGAD VAI IR STABILA FABRIKA??? VISS IET UZ LEJU ZEL UN CILVEKI TIESA NOZIME CINAS PAR IZDIVOSANU KAMER CITUR NAUDU TERE TANKIEM UTT.. :-/:'-( BEDIGI.. NEKO SAVU UZPIEST CITIEM NEGRIBU VNK MANS SKATIENS UZ VISU...
02.05.2015 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 3538
Reģ: 05.08.2013
https://youtu.be/hjqNnNqLs88

Man liekas, ka viņa raksta
04.05.2015 11:42 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
cik cilveku,tik viedoklu tas nu ir skaidrs.. kad uzsaku so diskusiju neko nevienam negribeju uzpiest vai pieradit, gribeju redzet KADS IR VIEDOKLIS UN UZSAKTI LATVIESIEM PAR VISU TO KAS NOTIEK... 8-) Tiesam ceru ka viss bus labi! :-/
15.05.2015 04:00 |
 
Reitings 26
Reģ: 02.05.2015
https://www.youtube.com/watch?v=N27qp8aAVoE

Protams,kas tic, kas ne,bet ar faktiem ir jau pieradits! Talak jau jusu gudriba un intalekts!



Tas taa daziem labiem! |-)
15.05.2015 04:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits