Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru un neticu, ka varēšu sevi iemīlēt kāda esmu!

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Nu man ir 19. No aptuveni 11 gadiem, bet sākās skarbā, kompleksainā dzīve. Visi tīņu gados mainās un ne visi uz to labāko pusi. Es skaisumā neuzplauku, gluži otrādi. 12-16 gados izskatījos BRIESMĪGI. Tagad neizskatos daudz labāk, bez kosmētikas. No 16 gadiem sāku daudz krāsoties. Tā, ka izskatos pavisam pēc cita cilvēka, nekā bez tā visa. No šiem 16 gadiem it kā jūtos labāk, jo kopš tā laika vismaz ir bijusi uzmanība no pretējā dzimuma, laiku pa laikam saņemu pat komplimentus. Ļoti, ļoti cenšos izskatīties maksimāli labi. Bet, kad noņemu to visu nost un esmu bez frizūras,meikapa, es jūtos pretīga. Vecāki un draugi mierina, sakot, ka ar mani viss ir normāli, tas viss ir tikai manā galvā. BET TĀ NAV! Vienīgā iespēja kā man liekas varētu ko uzlabot ir ar plastikas palīdzību. Man šķeit ka es izskatos dīvaini, vai nedaudz vīrišķīgi. Naudu vajag gan dzīvošanai, gan mācībām, pārtikai, pa retam arī drēbēm un galvenokārt tā aiziet kosmētikā, ko daudz lietoju katru dienu. Bez tās nekur neizietu. Tāpēc plastisko nevaru tagad atļauties, turklāt gribētu ne vienu vietu vien sevī mainīt, lai justos apmieirnāta ar sevi.
Ko gribēju ar visu šo pateikt? Riebjas, ka daudzi nesaprot to, ka es neiemīlēšu sevi, jo esmu gan reiz gājusi pie psihologa, gan miljoniem reižu raudājusi riebumā pret sevi, par to, ka nevaru brīvi izveidot attiecības ar pretējo dzimumu, jo nevaru atklāties kāda esmu... bet mamma tikai saka, ka tas pāries. Kāpēc lai tas pārietu, ja es ne mirkli neesmu bijusi ar sevi apmierināta un nevaru sevi ciest jau gandrīz 10 gadus!?(e) Es pat nezinu ko vēlos dzirdēt no jums. Varbūt no malas ir kāds cits ieteikums? Ko man darīt, ja ir šādas problēmas, lai varētu sākt dzīvot normāli?:-(
02.05.2015 19:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
es izskatos dīvaini, vai nedaudz vīrišķīgi


Androgīns (tavā gadījumā - nedaudz vīrišķīgs) izskatas tagad esot modē (informācijas avots - raidījums America's next top model)

Neko citu prātīgāku pateikt nevarēšu.
02.05.2015 19:49 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Varbūt ja man nebūtu liels deguns, tad es būtu modē, bet liels deguns sievietei nekad uzskatīts par ko skaistu.Un nē, es neesmu tas gadījums, kad deguns ir izteikts, bet sejā viss ir balansā. Man ir neizteiksmīgas acis, neizteiksmīgi vaigu kauli, plata seja, nedaudz vīrišķīga piere. Ir tas disbalanss un tas ir diezgan atbaidoši. Es pat jutos labi, tik ilgu laiku, jo vienkārši gāju ikdienā un saņēmu draudzīgu attieksmi no apkārtējiem. Šodien uzkrāsojos, uzvilku jaunās drēbes un gribēju nofočēties, domādama, ka sanāks OK. Centos no dažādiem rakursiem, bet beidzās tas ar bilžu izdzēšanu un raudāšanu. Spogulī sevi pavisam savādāku gan redzu, tāpēc vienmēr cenšos izvairīties no fotogrāfēšanās :-/
02.05.2015 20:01 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kas tevī ir tik ļoti vīrišķīgs? Man arī ir nestandarta seja, bet man tā ļoti patīk. Principā neredzot tavu seju, neko šeit nevar ieteikt. Vai nu krāj naudu plastikai vai samierinies.
02.05.2015 20:01 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man arī ir plata piere, liels deguns un apaļa seja. Un es nedomāju šauties nost. Ir vnk jāzina rakursi no kuriem fočēties.
02.05.2015 20:02 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
kamer nav bildes es neticēšu ka tev ir kaut kas traks.. piedo ,bet reali pec galvas varianta izklausās..
02.05.2015 20:04 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Spogulī sevi pavisam savādāku gan redzu, tāpēc vienmēr cenšos izvairīties no fotogrāfēšanās


Es arī sevi redzu citādāku spogulī nekā fotogrāfijās. Bet tas taču ir tikai normāli! Tik daudz, kas ir atkarīgs no apgaismojuma telpā/ ārā utt.

Principā neredzot tavu seju, neko šeit nevar ieteikt. Vai nu krāj naudu plastikai vai samierinies.
02.05.2015 20:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Šodien uzkrāsojos, uzvilku jaunās drēbes un gribēju nofočēties, domādama, ka sanāks OK. Centos no dažādiem rakursiem, bet beidzās tas ar bilžu izdzēšanu un raudāšanu. Spogulī sevi pavisam savādāku gan redzu, tāpēc vienmēr cenšos izvairīties no fotogrāfēšanās

Nu... Man arī lielākoties mani selfiji nepatīk! :D Varbūt vnk nemāki labi bildēt un atrast pareizo rakursu un smuki pozēt? Plus pie visa ir arī neatbilstoša tehnika, apgaismojums u.t.t.
02.05.2015 20:07 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Es zinu, ka cēloni un problēmu tas neatrisinās, jo tas ir tavā galvā, bet man arī nepatīk būt bez kosmētikas, tāpēc esmu ietetovējusi ļoti kvalitatīvu permanento grimu un pieaudzējusi skropstas - vienmēr izskatos uzkrāsojusies! pie tam ļoti labs rezultāts :)
02.05.2015 20:09 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Nu es negribu likt savu foto šeit, publiski.
bet nu, piemēram. viņa šeit izskatās glīti? Es tik pat pievilcīga /pēdiņās/ izskatos neraudot.
02.05.2015 20:12 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tev ir tieši tādas pašas sejas proporcijas kā Gomesai šajā bildē?
02.05.2015 20:16 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Nu jā, tu esi neglīta!
To tu gribēji dzirdēt?
02.05.2015 20:16 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Lielzemene - diemžēl man pat ar to nebūtu gana :(
Neons - šis nav tas gadījums, kad nezinu labākos rakursus un nav īstais apgaismojums. To visu esmu studējusi un tāpēc arī tā lielā krāsošanās. Tajā skaitā ar visiem makeup-surgery trikiem. Bilde, kurā sev tīri labi patīku man izdodas 1-2x gadā, par pārējām gribas tikai raudāt. (e)
Paldies Dievam strādāju darbā kurā nav citas jaunas meitenes un tāpēc ik pa laikam saņemu komplimentus. Tas man DAUDZ palīdz pašvērtējumu negraut un nedomāt par pašnāvību, kā tas pat bija agrāk. Pat tik tālu.
02.05.2015 20:18 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Varbūt aizej pie speciālista un parunājies?
02.05.2015 20:20 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Un kas tajā bildē ir neglīts? Ja Tu izskaties līdzīgi, tad varu teikt, ka problēma ir galvā nevis izskatā.
02.05.2015 20:20 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Mazāk komplekso un vairāk dzīvo un baudi dzīvi. Cel savu pašvērtējumu. Ko teikt tām kuras ir patiesi neglītas? Arī tās dzīvo un atrod savu laimes formulu.
02.05.2015 20:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Apaļie tīņa vaidziņi pēc gadiem 5-10 būs pagaisuši, kā nebijuši :) Tas palīdzēs varbūt sabalansēties sejai. Man, kad biju jaunāka, vaidziņi bija nu, tādi tīniskāki, apaļāki, tagad seja ir daudz slaidāka, nekā toreiz.
02.05.2015 20:25 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Man ir nestandarta (androgīns) augums un uzbūve, arī seja ir savādāka, nekā vairumam. To, ka es neesmu standarts, es atklāju pusaudžu vecumā, un ik pa laikam man iestājās momenti, kad bija krīze un briesmīgas sajūtas par sevi. Visu laiku es nejutos slikti, jo, kā jau teicu, man šie brīži uznāca ik pa brīdim, nevis visu laiku, kā arī es bieži vien jutos skaista - gan spogulī skatoties (pareizā apgaismojumā un rakursā), gan bildēs, gan arī mamma ļoti bieži teica, ka esmu skaista (saprotu, ka mamma nevērtē objektīvi, bet tomēr tas cēla kaut kā pašapziņu).
Bet nu tomēr tas bija laiks, kad iepazinu savu ķermeni un sapratu, ka ar mani kaut kas nav pilnīgi tā, kā jābūt, un bija smagāki brīži, kad to pārdzīvoju.
Bet tad tas pārgāja. Tad es vnk samierinājos. Sapratu, ka tāpat esmu glīta. Un kaut arī man ilgi nebija attiecības un liela uzmanība no pretējā dzimuma, tāpat ik pa laikam saņēmu no puišiem gan simpātiju apliecinājumus, gan komentārus, ka esmu skaista. Kā arī manās bijušajās attiecībās puisim es patiku, patika mans izskats - figūra un seja.
Tā ka es domāju, ka tev tas viss pāries. Būs brīdis, kad tu vnk vairs nejutīsi to riebumu pret sevi, samierināsies ar sevi un sapratīsi, ka viss ir labi tāpat. :)
02.05.2015 20:27 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Oiiii, man šķiet, ka nefotogēniskāka cilvēka par mani nav :D bet es par to nepārdzīvoju, pārdesmit labas bildes man 20 gadu laikā sakrājušās, ar to man ir labi :D
Ko Tev teikt? Ticu, ka nav tik traki, kā pati stāsti, bet nekas nemainīsies, ja diendienā sev stāstīsi, cik pretīga esi (t)
02.05.2015 20:27 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Man ir nestandarta (androgīns) augums un uzbūve, arī seja ir savādāka, nekā vairumam. To, ka es neesmu standarts, es atklāju pusaudžu vecumā, un ik pa laikam man iestājās momenti, kad bija krīze un briesmīgas sajūtas par sevi. Visu laiku es nejutos slikti, jo, kā jau teicu, man šie brīži uznāca ik pa brīdim, nevis visu laiku, kā arī es bieži vien jutos skaista - gan spogulī skatoties (pareizā apgaismojumā un rakursā), gan bildēs, gan arī mamma ļoti bieži teica, ka esmu skaista (saprotu, ka mamma nevērtē objektīvi, bet tomēr tas cēla kaut kā pašapziņu).
Bet nu tomēr tas bija laiks, kad iepazinu savu ķermeni un sapratu, ka ar mani kaut kas nav pilnīgi tā, kā jābūt, un bija smagāki brīži, kad to pārdzīvoju.
Bet tad tas pārgāja. Tad es vnk samierinājos. Sapratu, ka tāpat esmu glīta. Un kaut arī man ilgi nebija attiecības un liela uzmanība no pretējā dzimuma, tāpat ik pa laikam saņēmu no puišiem gan simpātiju apliecinājumus, gan komentārus, ka esmu skaista. Kā arī manās bijušajās attiecībās puisim es patiku, patika mans izskats - figūra un seja.
Tā ka es domāju, ka tev tas viss pāries. Būs brīdis, kad tu vnk vairs nejutīsi to riebumu pret sevi, samierināsies ar sevi un sapratīsi, ka viss ir labi tāpat. :)
02.05.2015 20:29 |
 
Reitings 82
Reģ: 02.05.2015
Striķis un ziepes tikai var palīdzēt Tev.
02.05.2015 20:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits