Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU studijas

 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Sveikas. Pirms laika jau veidoju līdzīgu diskusiju, bet nu ir tā, ka manas domas ir mainījušās. Pirms tam bija interese par studijām EKA tulkošanā, tomēr izlēmu, ka vēlos LU angļu filologos. Patīk iespēja papildus apgūt spāņu valodu. Ko es no jums vēlos? Lai meitenes, kurām ir kāda pieredze, padalās par programmu un visu, kas ar to saistīts. Jāpiebilst, ka man vēlāk nebūs jāmeklē darbs utt., šīs studijas interesē tieši tādēļ, ka varu padziļināti apgūt vairākas valodas, kas mani interesē un liels pluss no šīm padziļinātajām zināšanām angļu valodā man būs jau esošajā darba vietā. Varētu teikt, ka uztveru to kā dārgus kursus, kuri ilgs vairākus gadus. Bet ļoti vēlos dzirdēt par mācību kvalitāti, par to, cik lielā mērā un to, cik labi māca valodu utt. Arī par praksēm, ja tādas ir.
02.05.2015 17:47 |
 
Reitings 90
Reģ: 05.03.2015
Es pabeidzu pirms 4? gadiem. Par valodām, es ņēmu skandināvu, tās ļoti noder, nezinu kā ar citām, bet Latvijā ļoti daudzas firmas iuzmeklē jau, kad tik tikko esi iebraucis tajā valodā.
Priekšmeti ir diezgan padziļināti, māca fonētiku, gramatiku, kultūru, saziņu u.tml., kā atsevišķus priekšmetus.
02.05.2015 17:53 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Kopumā biji apmierināta? Kā izpaužas prakses un cik daudzas viņas ir?
03.05.2015 00:28 |
 
Reitings 343
Reģ: 16.06.2013
Pati gan esmu no Baltu filologiem, taču pazīstu dažas no angļiem. Viņām gan situācija ir citādāka, taču apsver domu mainīt uz citu programmu. Tavā gadījumā, manuprāt, varētu patikt, jo ,cik esmu dzirdējusi, pasniedzēji ir atsaucīgi, ja cenšas, tad ļoti labi var apgūt. Par praksēm gan neko nezinu, manuprāt praksi nepiedāvā, bet varbūt es vienkārši neko par to nezinu.
03.05.2015 15:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!