Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mana neiecietība vai viņa stulbums?

 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
Stāsts tāds - ar mīļoto (24) esam jau trīs gadus attiecībās, prātojam par kopdzīvi. Man jau šķiet, ka sen kā būtu laiks, un tad nu attiecības sāk šķobīties, jo ''prasās'' pēc tā nākamā soļa. Pirms neilga brītiņa mīļotais pompozi paziņoja, ka esot atradis, kur mums abiem tagad kopā mitināties - uz vasaru. Ģēnijs ir izdomājis, ka trīs mēnešus taisīsim ''izmēģinājuma kopdzīvi'' viņa radinieku dzīvoklī, kas pa vasaru ir tukšs. Mana reakcija - wtf? Lai es tagad uz kaut kurieni vestu savas mantas, kuras pēc trīs mēnešiem jāved prom? Turklāt, šķiet, ka viņš nav gatavs iet uz 100 procentiem. Viņa motivācija šim solim - esot jāizmēģina, vai visam pietikšot naudas un vai mēs vispār varēšot kopā sadzīvot. Interesanti gan, kā mēs pārbaudīsim, vai visam pietiks nauda, ja nebūs pat jāmaksā īre. Prātoju - varbūt esmu kaut kāda kategoriska kuce, kura nenovērtē viņa centienus. Tāpēc jautājums jums - ko jūs domājat par ''izmēģinājuma kopdzīvi''? Vai tiešām tas ir normāli, jeb čalis vienkārši ir gļēvs?
28.04.2015 14:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Trīs gadi attiecībās un joprojām grib kaut ko testēt... Pamet :D

Ja nopietni, dzīvo savu dzīvi, meklē vasaras beigās sev mājvietu (tādu, ko vari atļauties par saviem ienākumiem) un viss. Omes dzīvoklī lai padzīvo viņš viens pats, tu vari palikt tur pa brīvdienam, ja uznāk iedvesma.

Kad puisis izaugs, lai domā - pievienoties tev tavā dzīvoklī vai nē.
29.04.2015 08:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
A kur problema pagaidam dzivot dzivokli, par kura iri var nemaksat? :-) un daudzi tacu sak kopdzivi ar domama-sanaks, nesanaks? Ja tev nav shaubuj par savu virieti, kadelj tasd uzreiz neprecies ar vinu? Vai aro shaja gadijuma der padomat vel? Tad ar ko atskiras shis piedavajums 3 menezus kopa padzivot , lai saprastu,'vai esat raditi viens otram no manis ieprieks mineta piemera? Labi, varbut nekorekti sanaca...tu parprati un vel galu gala parspileji..bet dzives realitate ir tiesham tada, ka pirms tu neesi padzivojis kopa, tu nezini, vai jums kas sanaks. Es nesaprotu, par ko tu vel peries?
30.04.2015 10:11 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Un tad, kad otrs skali izsaka velmi-tikai pameginat. Visticamakais, ka vinsh par jusu attiecibam nav pilniba droshs ilgtermina. A tev nav ienacis prata, ka tie varbut nav tikai vina putni, bet,'ka varbut ar shadu atiieksmi pati esi radijusi? Taa tas var but, ka kads no para vel varbut nav poilniba parliecinats par kopigo nakotni, bet, ja cilveks velas pameginat-neredzu tur neko aizvainojosu. Drizak aizvainojosi butu,'ja jus vel 3 gadus tiktos, bet virietis pat neieminetos par kopdzivi..
30.04.2015 10:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!