Mana neiecietība vai viņa stulbums?

 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
Stāsts tāds - ar mīļoto (24) esam jau trīs gadus attiecībās, prātojam par kopdzīvi. Man jau šķiet, ka sen kā būtu laiks, un tad nu attiecības sāk šķobīties, jo ''prasās'' pēc tā nākamā soļa. Pirms neilga brītiņa mīļotais pompozi paziņoja, ka esot atradis, kur mums abiem tagad kopā mitināties - uz vasaru. Ģēnijs ir izdomājis, ka trīs mēnešus taisīsim ''izmēģinājuma kopdzīvi'' viņa radinieku dzīvoklī, kas pa vasaru ir tukšs. Mana reakcija - wtf? Lai es tagad uz kaut kurieni vestu savas mantas, kuras pēc trīs mēnešiem jāved prom? Turklāt, šķiet, ka viņš nav gatavs iet uz 100 procentiem. Viņa motivācija šim solim - esot jāizmēģina, vai visam pietikšot naudas un vai mēs vispār varēšot kopā sadzīvot. Interesanti gan, kā mēs pārbaudīsim, vai visam pietiks nauda, ja nebūs pat jāmaksā īre. Prātoju - varbūt esmu kaut kāda kategoriska kuce, kura nenovērtē viņa centienus. Tāpēc jautājums jums - ko jūs domājat par ''izmēģinājuma kopdzīvi''? Vai tiešām tas ir normāli, jeb čalis vienkārši ir gļēvs?
28.04.2015 14:19 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu un kur problēma satikties ar draugu un šo tēmu izrunāt!? Nevis lauzīt galvu un meklēt problemas!?
28.04.2015 15:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pašā situācijā neredzu nekādu problēmu - tīri forša ideja. Vienīgi nav patīkams pasniegšanas veids, ja vien autore tiešām ir pareizi sapratusi savu puisi. Un vēl izbrīna, ka 3 gadu laikā ir tik mazas zināšanas par ienākumiem, iespējām, un cik var noprast - palielas komunikācijas problēmas, jo pēc puiša piedāvājuma autore neko nav pārrunājusi un noskaidrojusi, tikai sabozusies un pat to nav īsti izrādījusi...

Runā ar savu puisi! Jūs esat tie, kas grasās kopā dzīvot. Nu tad to arī apspriežat - izstāsti savas cerības, pastāsti, kas tevi mulsina, ko gribētu/negribētu u.t.t. Un arī centies objektīvi uzklausīt pretējo viedokli un saprast, kas ir kas. Vai viņš tikai nepadomāja un kaut kā muļķīgi izteicās, jo nemāk labi formulēt savu domu, vai arī tik tiešām nav pārliecināts par jūsu kopdzīvi nākotnē, vai vispār ir tāds cilvēks, kurš ne par ko nav pārliecināts un labāk 7x nomēra pirms nogriež...
28.04.2015 15:07 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
visu mūžu pierīvējas, karo par sīkumiem, bet galvenais taču, lai ir jūtas. Tad tas viss šķiet sīkums un nebiedē...
+++
Jūtas sniedz to lielo stimulu darīt visu iespējamo attiecību labā.

Šajā situācijā arī viņš ir tas, kurš vēlās mūsu attiecības turpināt - tā ir vienīgā lieta, par ko viņš ir pārliecināts - es pēdējā laikā mēģinu attālināties, tieši tāpēc, ka saprotu - ja cilvēks ir par visu nepārliecināts, tad tā tas arī būs. Sāpīgi, bet tur jau tā lieta, ka īsti iegruzīt viņu kļūt par superatbildīgo arī negribās.
Vai tu pati tādā gadījumā maz zini,ko vēlies no konkrētajām attiecībām?
28.04.2015 15:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man sāka izskatīties, ka problēma ir tajā, ka Tev nepatīk viņā fundamentālas, visticamāk, neizmaināmas īpašības.

Man ir jausma par puiša ienākumiem. Viņš uzstāj, ka gribēšot apmaksāt pašu īri, pārējo - dalīsim. Man nebūtu problēmu arī maksāt savu daļu īres, ja tas nozīmētu, ka dzīvoklis patiesībā arī būtu mūsu.

Ja puisis pats uzstāj segt īres izdevumus, tad ļauj viņam būt ''vecim'' un parūpēties par to :)
28.04.2015 15:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ja naudas trūkuma dēļ rodas kašķi, tad cilvēki jau no sākta gala nav bijuši viens otram piemēroti
+++
28.04.2015 15:10 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
ja naudas trūkuma dēļ rodas kašķi, tad cilvēki jau no sākta gala nav bijuši viens otram piemēroti


Es šim gan nepiekrītu.
28.04.2015 15:11 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Kas viņu tevī tik ļoti biedē, kas varētu atklāties?
varbūt pārspīlētas reakcijas un sašutums par pavisam normāliem, saprātīgiem ierosinājumiem?

viņš ir tas, kurš vēlās mūsu attiecības turpināt - tā ir vienīgā lieta, par ko viņš ir pārliecināts - es pēdējā laikā mēģinu attālināties
Nu, tad kopumā sanāk, ka puisis ir vairāk pārliecināts par jūsu attiecībām, nekā Tu. Kādā gan sakarā Tu viņam pārmet, ka viņš izturas piesardzīgi un nevēlas - izsakoties līdzībās - ar galvu pa priekšu mesties tumšā bezdibenī?
Kādas viņam garantijas, ka tad, kad būtu noslēdzis īres līgumu, Tu pēkšņi nepārdomātu un neatstātu vinu vienu tajā dzīvoklī? Ja jau pati raksti, ka neesi pārliecināta par attiecībām.
28.04.2015 15:11 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es goda vārds nesaprotu par ko īsti ir cepiens?! Ar ko viņa omes dzīvoklis atšķiras no ss.lv dzīvokļa?! Ne vienā, ne otrā gadījumā tu tur nebūsi saimniece un ss.lv gadījumā nav nekāda garantija, ka jūs neizliek ārā no dzīvokļa pēc tiem pašiem 3 mēnešiem. Kāpēc neizmantot iespēju 3 mēnešus nemaksāt īri?!
Pieņemu, ka pēc sarunām par sadzīvi un kopdzīvi, tavs draugs sapratīs, cik kaprīza un dumja esi.
28.04.2015 15:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
ja naudas trūkuma dēļ rodas kašķi, tad cilvēki jau no sākta gala nav bijuši viens otram piemēroti

Nepiekrītu! Ļoti daudziem ideāliem pāriem rastos kašķi, ja viņus piemeklētu naudas trūkums un tas ir normāli, jo naudas trūkums rada stresu, problēmas, parādus - cilvēks slikti guļ, nervozē, viņu viss tracina un būtībā attiecībām kā tādām ar to nav nekāda sakara. Cilvēki dzīvo stresā un saspringtībā par nākošo dienu un ir tikai loģiski, ka nesmaida kā maija saulītes un nestaigā apkārt mierā un atbrīvotībā, bužinot viens otru. Naudas trūkums ir kā dadzis pakaļā abiem vienlaicīgi... Ļoti grūti ir palikt mierīgiem un nesatricināmiem, sevišķi, ja izeja nav tik acīmredzama.
28.04.2015 15:14 |
 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
Principā, mans jautājums bija, ko jūs domājat par izmēģinājuma kopdzīvi. Bet forši pacepties par savām lietām meiteņu bariņā! :)

Neesmu nekad skaļi izteikusi piedāvājumu segt daļu īres - tā vienkārši ir mana nostāja. Kā jau minēju, ir arī izpratne par finansiālajām problēmām. Komunikācijas problēmas mums arī ir. Manu attālināšanos motivē viņa nepārliecinātība - visus trīs gadus esmu bijusi attiecībās ar 100 procentu atdevi.
28.04.2015 15:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
rātoju - varbūt esmu kaut kāda kategoriska kuce, kura nenovērtē viņa centienus.


es teiktu, ka jā , esi !

Viņš ir godīgs pret tevi , domāju tev būtu 100x sāpīgāk , ja sākot dzīvot kopā , sanāktu, ka naudas nepietiek , dzīvoklis kādam no jums nepatīk un vēl 101 problēma . + šī ir lieliska iespēja iekrāt patstāvīgai īrei, jo par īri nebūs jāmaksā visu vasaru , tātad īres maksu var likt zeķē , kas neradīs problēmas pēc tam uzreiz samaksāt par pirmo un pēdējo mēnesi ...
28.04.2015 15:17 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
delusion

Nu tas nav tieša ceļā piem. "Tu man nenopirki somiņu!" Un kašķis klāt, nē nevis tā.
Bet tad kad ir saspīlēta finansiālā situācija cilvēks pats ir iespringts un tā dēļ bieži vien sanāk nesaskaņas.

Pati zinu, ka bija mums dzīvē viens moments, kad ar finansēm bija sliktāk un tad kašķi dažādi arī uzradās, pēc tam kad finanses uzabojās un viss bija kārtība, tad arī kašķu mazāk.. Un tad jau sanāk ka ar vīru neesam viens otram piemēroti :-O
28.04.2015 15:17 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
"Izmēģinājuma kopdzīve" ir viņa lietots termins vai Tava interpretācija par tēmu??
28.04.2015 15:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
visus trīs gadus esmu bijusi attiecībās ar 100 procentu atdevi.

Un viņa darbi neattaisnoja Tevis liktās cerības?
28.04.2015 15:19 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Manu attālināšanos motivē viņa nepārliecinātība - visus trīs gadus esmu bijusi attiecībās ar 100 procentu atdevi.
Tikko vēl tavs puisis bija pārliecināts. :-D
28.04.2015 15:19 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Nelasīju visu diskusiju.
Atbildot uz jautājumu - manuprāt, tas nav normāli! Jūs 3 gadus esat kopā un ja viņam ir šaubas par jūsu sadzīvi, tad, manuprāt, ir laiks šķirties. 24 gados jau nu vajadzētu domāt tālredzīgāk, arī par ģimenes plānošanu, vai nu elementāru SAVU ilgtermiņa mājokli.. Tavā vietā ES tiešām apdomātu, cik daudz puisim nozīmēju, kāds vispār ir viņa skatījums uz dzīvi, nākotni kā tādu un Jūsu abu kopējo nākotni.. un izdarītu secinājumus.
Lai veicas atrisināt situāciju :)
28.04.2015 15:20 |
 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
Viņa termins.

Jā, racionāli domājot, protams - jākrāj nauda, un tā tālāk. Bet es īstas kopdzīves vārdā esmu gatava arī trīsreiz dienā plikus rīsus ēst - kopīgi pārdzīvojumi, problēmas stiprina attiecības, parāda to, kā ir īstenībā.
28.04.2015 15:21 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Canis Lupus.
+
28.04.2015 15:22 |
 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
Nepārliecinātība par visu, atskaitot to, ka viņš vēlās būt ar mani kopā. Par visu pārējo - kā miglā...
28.04.2015 15:22 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Dāmaskundze - varbūt nomaini niku aiz burta D ierakstot vēl R. :D

Mazāk seriālus vajadz skatīties un nevis gaidīt problēmas, kas stiprina attiecības, bet priecāties, ja no šīm problēmām var izvairīties.
28.04.2015 15:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!