Mana neiecietība vai viņa stulbums?

 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
Stāsts tāds - ar mīļoto (24) esam jau trīs gadus attiecībās, prātojam par kopdzīvi. Man jau šķiet, ka sen kā būtu laiks, un tad nu attiecības sāk šķobīties, jo ''prasās'' pēc tā nākamā soļa. Pirms neilga brītiņa mīļotais pompozi paziņoja, ka esot atradis, kur mums abiem tagad kopā mitināties - uz vasaru. Ģēnijs ir izdomājis, ka trīs mēnešus taisīsim ''izmēģinājuma kopdzīvi'' viņa radinieku dzīvoklī, kas pa vasaru ir tukšs. Mana reakcija - wtf? Lai es tagad uz kaut kurieni vestu savas mantas, kuras pēc trīs mēnešiem jāved prom? Turklāt, šķiet, ka viņš nav gatavs iet uz 100 procentiem. Viņa motivācija šim solim - esot jāizmēģina, vai visam pietikšot naudas un vai mēs vispār varēšot kopā sadzīvot. Interesanti gan, kā mēs pārbaudīsim, vai visam pietiks nauda, ja nebūs pat jāmaksā īre. Prātoju - varbūt esmu kaut kāda kategoriska kuce, kura nenovērtē viņa centienus. Tāpēc jautājums jums - ko jūs domājat par ''izmēģinājuma kopdzīvi''? Vai tiešām tas ir normāli, jeb čalis vienkārši ir gļēvs?
28.04.2015 14:19 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es, piemēram, to izmēģinājuma kopdzīvi uztvēru tādā ziņā kā būs materiāli. Ka vasarā var padzīvot kopā, ja meitene tik ļoti grib, jo ir iespēja - bet pēc tam skatīsies kā būs ar finansēm. Īrēt Rīgā ir ļoti dārgi, puisis varbūt grib kārtīgi nodrošināties, ka nauda pietiks. Ja vēl katrs dzīvojat pie saviem vecākiem, tad iespējams pat nemaz neapjaušat pārtikas izmaksas, ne tikai dzīvokļa īrēšanas un komunālos.
28.04.2015 14:49 |
 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
Vīrieša izaugsmi spējā uzņemties atbildību par lietām, par sevi, par saviem lēmumiem, darbiem, finansēm.
28.04.2015 14:49 |
 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
''Ja meitene tik ļoti grib''·... :)
28.04.2015 14:50 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Bērnus arī neviens netestē 3 mēnešus, pirms ievieš savējo.

...nebūtu slikti, jo liekas, ka daudzi pārdomātu :D

Nav vēl prātiņā pieauguši tie, kuri bīstas no kopdzīves. Saprastu vēl, ja būtu runa par kāzām un bērniem..

+++ šim es pilnībā piekrītu ;-)
28.04.2015 14:51 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Vīrieša izaugsmi spējā uzņemties atbildību par lietām, par sevi, par saviem lēmumiem, darbiem, finansēm.
Manuprāt,attiecībās ir ļoti svarīgi vienam otru motivēt,jo īpaši uz sadzīviskām lietām. Tās nereti liek rokām nolaisties. Ne velti saka,ka aiz katra veiksmīga vīrieša stāv sieviete.
28.04.2015 14:51 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Kaut kā bišķi pa daudz te drāma uzburta, manuprāt.

Ok, varbūt tas termins "izmēģinājuma kopdzīve" nav tas veiksmīgākais, bet tā ir autores interpretācija. Iespējams, puisis to ir formulējis pavisam citādāk. Ar vēlmi sākt dzīvot kopā nepietiek, ja jāmeklē dzīvesvieta, jāiekrāj depozīts, utt.
Iespējams, ka puisis ir loģiski padomājis, ka vasaru var padzīvot kopā, meklējot dzīvokli un iekrājot naudu īrei, bet autore jau uzbūrusi veselu traģēdiju.
28.04.2015 14:53 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
delusion

Autore grib saprast sava puiša nodomus, vīrieši ir ļoti dažādi un tas ka viņš piedāvā padzīvot 3mēn. kopā un skatīties kā ir, tas jau nenozīmē ka viņš testēs šī raksta autori, puisis varbūt īsti vēl nemāk plānot finanses, plus vēl nekad nav dzīvojis atsevišķi no vecākiem tāpēc jau arī grib pagaidām bezmaksas dzīvoklī padzīvot kopā!
Nav jau liela māksla iet uzreiz kopā īrēt dzīvokli, un vilkt galus kopā un tad sākas dažādi kašķi un nesaprašanās! Saku no savas pieredzes, kad redzu kā pāri kam izīrējam dzīvokli nevar savilkt galus kārtīgi, tici man labāk tad saprast laicīgi kādās summās var atļauties īrēt dzīvokli.
28.04.2015 14:53 |
 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
Zakjis*, jā, īstenībā, iespējams, tā arī ir. Bet neesmu pārliecināta - tur jau tā lieta.
28.04.2015 14:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vīrieša izaugsmi spējā uzņemties atbildību par lietām, par sevi, par saviem lēmumiem, darbiem, finansēm.

Sievietei, manuprāt, vajag vīrieti atbalstīt, dot padomu.. bet ne skalot smadzenes vai piļīt..

Turklāt es ticu, ka ir tādi cilvēki, kam nepatīk un nepatiks uzņemties atbildību.. viņi tādi vienkārši ir. Tādiem cilvēkiem droši vien vajag blakus sievieti, kas būs ''ģimenes galva'' un noteiks toni.. un kas arī sadzīvo ar savu lomu šādā savienībā :)
28.04.2015 14:58 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
chocco1, kašķiem ar naudas trūkumu ir visai mazs sakars. Tieši otrādi, labs pārbaudījums attiecībām.
28.04.2015 14:59 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vai tev ir vīriešu dzimuma draugi? Vai arī-tikai sievietes-draudzenes?
Ja tu pajautātu vīrieša komentāru šai situācijai, lielākā daļa tev paskaidrotu, ka ne jau viņā ir problēma, bet tevī. Ja vīrietim patīk sieviete, ja ar viņu ir forši, nekādus testus vīrietis nepiedāvās. Viss attīstīties pats no sevis. Tavā gadījumā ir cita situācija-no vienas puses tu viņam patīc, no otras-viņam visdrīzāk kaut kas ļoti nepatīk tavā raksturā un viņš nav pārliecināts vai spēs tevi pieņemt vai varbūt cer, ka ti mainīsies vai kopdzīvē būsi savādāka. Ja netici manam skaidrojumam, paprasi vīrieškārtas cilvēkam.
28.04.2015 14:59 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es nezinu... es laikam apvainotos, ja man piedāvātu vasaru padzīvot kaut kādā draugu dzīvoklī. Ne es tur varētu normāli justies kā mājās, ne savu kārtību ieviest. Tas ir kā dzīvot viesnīcā.
28.04.2015 15:00 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Domāju, ka džeks vienkārši neveikli izteicās...
Vispār doma ir laba. Un it īpaši, ja abi vēl pie vecākiem dzīvo... Nevis uzreiz meklēt dzīvokli, ko īrēt, bet, ja reiz ir tāda izdevība, tad padzīvot tos 3 mēnešus tādā, kas ir par brīvu. Un pēc tā laika arī abi redzētu, kādas ir problēmas, kādas vajadzības utt (tā, lai gan iztikšanai naudas pietiek, gan arī abiem ir ērti).
28.04.2015 15:00 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Zakjis*, jā, īstenībā, iespējams, tā arī ir. Bet neesmu pārliecināta - tur jau tā lieta.


Es arī tāpāt kā Zakjis redzu situāciju. Par to pārliecinātību - Tev nav ne jausmas par puiša ienākumiem? Jūs vispār esat runājuši kā dalīsiet izmaksas par kopdzīvi?
28.04.2015 15:01 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
delusion

Ir sakars un vēl kāds.
Prieks ka Tev nav bijis kašķu dēļ naudas trūkuma pamatā :)
28.04.2015 15:02 |
 
Reitings 28421
Reģ: 11.02.2015
Interesanti gan, kā mēs pārbaudīsim, vai visam pietiks nauda, ja nebūs pat jāmaksā īre.

Ja uz šo viņš atbild, ka to īres naudu, kas nav jāmaksā vasarā, atliksiet kopīgai pirmajai iemaksai, tad vēl ok.
esot jāizmēģina, vai visam pietikšot naudas un vai mēs vispār varēšot kopā sadzīvot.

Tas jau šķiet tas īstais klupšanas akmens. Sievietes pie lielas mīlestības piecieš pat izmētātas zeķes, visādus nelāgus vīriešu kopdzīves paradumus reizēm pazāģē, reizēm - mīļi iznes par to cauri. Kas viņu tevī tik ļoti biedē, kas varētu atklāties? Tas man atgādina joku, ko viens draugs mēdz teikt: "Meitenes taču nekakā". Man būtu sajūta, ka pie mazākajiem kopdzīves nesmukumiem (atkritumos izmests tampons, piedegušas vakariņas, krākšanas miegā) tā kopdzīves testēšana beigsies.

Vai tad tev otra galva kopdzīves laikā izaugs, ka galīgi nespēsiet sadzīvot? A pārējās lietas - abu pieslīpēšanās pie tām būtu jābūt loģiskam attiecību solim. Neviens kopdzīvē neiekāpj kā profesionālis. I visu mūžu pierīvējas, karo par sīkumiem, bet galvenais taču, lai ir jūtas. Tad tas viss šķiet sīkums un nebiedē...
28.04.2015 15:03 |
 
Reitings 28421
Reģ: 11.02.2015
Ou, bet es negribēju teikt, ka vīrietis jānoraksta!!! :D Parunājies ar viņu par šo visu tēmu plašāk!!! :)
28.04.2015 15:04 |
 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
Man ir jausma par puiša ienākumiem. Viņš uzstāj, ka gribēšot apmaksāt pašu īri, pārējo - dalīsim. Man nebūtu problēmu arī maksāt savu daļu īres, ja tas nozīmētu, ka dzīvoklis patiesībā arī būtu mūsu.

Šajā situācijā arī viņš ir tas, kurš vēlās mūsu attiecības turpināt - tā ir vienīgā lieta, par ko viņš ir pārliecināts - es pēdējā laikā mēģinu attālināties, tieši tāpēc, ka saprotu - ja cilvēks ir par visu nepārliecināts, tad tā tas arī būs. Sāpīgi, bet tur jau tā lieta, ka īsti iegruzīt viņu kļūt par superatbildīgo arī negribās.
28.04.2015 15:04 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
chocco1, ja naudas trūkuma dēļ rodas kašķi, tad cilvēki jau no sākta gala nav bijuši viens otram piemēroti;-)
28.04.2015 15:05 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Iespējams, ka puisis ir loģiski padomājis, ka vasaru var padzīvot kopā, meklējot dzīvokli un iekrājot naudu īrei, bet autore jau uzbūrusi veselu traģēdiju.
Ja tā varētu būt,tad puisis ir greizi izteicies. :-) Cerams,ka ir tā kā tu saki.
28.04.2015 15:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!