Mīļākā bijušajam - es?

 
Reitings 51
Reģ: 10.04.2015
Čau, meitenes!
Daudz neko nevilkšu garumā un teikšu kā ir - bijušais vēlas, lai esmu viņa mīļākā. Viņam ir meitene, kas bija kā likteņa pirksts, lai mēs izšķirtos, bet par spīti tam es to meiteni neienīstu un vēlu viņai to labāko. Jāpiemin arī tas, ka esmu kā bez prāta sava bijušā dēļ, taču tas mani neapstādināja rīkoties, manuprāt, pareizāk un atteikt viņam piereizes pasakot viņam to, ka visas manas ilūzijas, ka viņš ir mans ideālais vīrietis ir pazudušas, galvenokārt tāpēc, ka viņš ir spējīgs krāpt.
Pašlaik sāku apšaubīt sevi, jo tiešām - esmu kā bez prāta dēļ viņa arī tagad.
Ko domājat par šo visu? (t)
28.04.2015 01:48 |
 
Reitings 108
Reģ: 23.04.2015
Eiprill

Es domāju to, ka jūs abi neesat pie pilna prātiņa. Žēl to meiteni, ar kuru viņš ir kopā, kura iepīta starp slimajiem.
28.04.2015 11:46 |
 
Reitings 100
Reģ: 01.03.2015
Visām vienmēr gribas sevi nostādīt kā tādu princesi no pasakas, kuras dēļ viss mainīsies... bet realitātē tā tik bieži nenotiek. Tādēļ ir jāciena sevi - kur garantija, ka viņš tevi nekrāps tieši tāpat? Un tā uz riņķi? Ja liekas, ka tavs laiks un nervi ir tā vērti, uz priekšu.
29.04.2015 04:36 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kur logika? Tas vecis ir stulbs zabaks.
01.05.2015 11:43 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Jā, man arī viens bijušais reiz atbraucis uz LV (nedzīvo šeit) un zvana, saka, ka grib satikties utt. Bet viņam draudzene jau vairākus gadus tobrīd bija, jautāju, kā tad ar viņu - viņš atbild, ka viss OK. :D
Protams, nesatikos.
Tā uzskatāmi netaisos būt kaut kāda otrā, paldies, kā arī - kas bijis bijis.
Ok, ja baigā mīla aizvien un vīrietis brīvs - prieciņam jau var, lai gan arī... Vienmēr tomēr ir iemesls, kādēļ attiecības ir beigušās.
01.05.2015 11:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits