attiecības ar sociopātu

 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
vai kādai ir gadījies tikties ar sociopātu?

mani nesen viens vīrietis uzaicināja satikties. viņš, lēšu, ka pelna virs 2k mēnesī, es esmu parasta veikala darbiniece. jau tad domāju, priekš kam viņam tas?

uzaicināja aptuveni pirms nedēļas. satikāmies. pēc tam viņš man ir rakstījis katru dienu. vai gribu satikties, cik ļoti viņš grib mani redzēt, cik es esmu skaista, vai es gribu attiecības ar viņu, kā viņš mani nekad neaizmirsīs, cik nervozu es viņu padaru (šis 100% taisnība, rokas viņam reāli trīs). tas viss sākās pēc 1 tikšanās reizes, pastiprinājās pēc otrās, un visā visumā viņš šķiet (t.i., gan jau izliekas nevis reāli ir) apsēsts ar mani. bet tajā pašā laikā viņš nav agresīvs, iedomīgs, patmīlīgs, bet ļoti izteikti laipns un pieklājīgs. piemēram, vakar 6 vakarā atrakstīja, vai gribu kaut kur aiziet, es atbildēju, ka esmu jau aizgājusi ar draugiem (patiesībā viena mājās browsēju netu, lasīju par sociopātiem), un ap 8 viņš man atraksta: ja gribi, lai aizbraucu tev pakaļ un atvedu mājās, raksti! tādas ''laipnības'' ir viņa stilā. jau ir paspējis arī atsūtīt ziedus uz darbu.

esam pazīstami nedēļu, satikušies 2 reizes. šodien vakarā (ceru) satikt trešo, lai atklātos vārdos visu pārrunātu. pa telefonu negribu, pa telefonu tādi kā viņš jebko var samuldēt. no vienas puses nedaudz žēl, jo man patika pavadīt laiku ar viņu, nevaru palepoties ar lielu draugu daudzumu.

kādai ir bijis līdzīgi? ko darījāt?

tagad man istabā viņa atsūtītās lilijas stāv, nedaudz jau pavītušas. smird šķebinoši saldi, kā viņš pats.
27.04.2015 14:21 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
ok, viss ir beidzies.

randiņš notika tā: braucam uz restorānu, viņš saka, ka nevar vēl tur iet, jo darbu pametis pirms laika un menedžeris varētu viņu ieraudzīt. tādēļ nedaudz pabraukāja pa pilsētu, lai nosistu laiku. braucām garām baznīcai, šis pēkšņi saka - gribi iet iekšā? iegājām iekšā, tur kāreiz sākas bēres. apsēdāmies. šis ieliek savu roku manējā, tā sēdējām un klausījāmies bēru runas aptuveni 10 minūtes. romantiskākais, kas manā dzīvē noticis :D :D

lietas, ko viņš man vakar stāstīja. paturiet prātā, ka čalim 25 gadi :D

1. ir bijis glābējs armijā
2. ir dziedājis operu
3. profesionāls skeitbordists
4. prot spēlēt bez maz vai visus mūzikas instrumentus
5. ir mensa biedrs
6. glezno
7. raksta dzeju
8. labākais darbinieks savā kompānijā, kuram jau piesolīti entie paaugstinājumi utt.
9. ģimene ir bez maz vai bagātākie cilvēki pasaulē
10. ir pa mežiem ar auto vairākkārt bēdzis no policijas, lai gan visi policisti ir viņa draugi
11. ir bijis kautiņā, bet, protams, kā jau visi - ''palīdzot draugam kuram bez iemesla uzbruka'' - un sadurts galvā
12. utt.
13. utt.
14. utt.

lielisks vīrietis :D ja kādu ieinteresēja, rakstiet pm, iedošu numuru :D
28.04.2015 13:02 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
un man šķiet, ka tev iztēle nabadzīga :D
28.04.2015 17:39 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Gan jau, ka džeks teicis kaut ko uz to pusi, bet Tu pati visādus pārspīlējumus pielikusi klāt. Vai arī Tu pārāk nopietni uztver lietas, ko cilvēki saka pa pusei jokojoties.
Kas attiecas uz pēdējiem "utt" punktiem - nu, ja nav ko rakstīt, tad neraksti, šis mēģinājums sarakstu padarīt garāku šķiet vienkārši glups.
28.04.2015 17:46 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Šitais gan mani uzjautrināja. :D Kaut kā neizklausās pēc sociopāta vai kāda ar novirzēm. Ok, čalis varbūt par daudz salds, bet kādam tad ir jābūt tam vīrietim? Te katra otrā diskusija ir par to, ka "viņš man nezvana", "viņš man neko nepērk", "viņš tur tāds un šitāds". Vai tad viņam pirmajā randiņā vajadzēja uzsist tev zilu aci, tu teiktu - o, kas pa veci!?
Var jau būt, ka cilvēks vienkārši grib radīt par sevi labu iespaidu, tikai par daudz pārcenšas!
Tie cilvēki, kuriem ir tiešām kāda novirze un viņi to paši apzinās, tur var paiet gadi un tu neko nemanīsi, tādi cilvēki mācēs apslāpēt savu patieso būtību, bet te vienkārši vairāk liekas, ka tu viņam esi trakoti iepatikusies un viņš gatavs izritināties tavā priekšā!
Ja tev no viņa bail, tad saki čau un miers. Kam tad 3. vai 17. randiņi, lai kaut ko "pārrunātu"? :D
28.04.2015 17:58 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pēc šī uzskaitījuma gribas teikt-skaties, ka nepalaid garām savu īsto, vienīgo :D Izklausās normāls puisis, kas aktīvi dzīvojis savu dzīvi. Nekas no tā nav neticami-droši vien gājis mūzikas skolā (apguva vokālu un kādu instrumentu), studiju vai vidusskolas laikā gan jau piepelnījās par glābēju. Nodarbojas ar sportu brīvajā laikā un savā dziļākajā būtībā ir mākslinieciska dvēsele-tāpēc ir gan mūzika, dzeja un gleznošana.
Pēc šīs pretenzijas drīzāk sāk šķist, ka putni ir tev, nevis viņam :D
28.04.2015 18:00 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un ja jau mētājamies ar diagnozēm, tad tev iespējams ir nosliece uz šizofrēniju nevis viņš sociopāts :D :D Palasi šizofrēnijas aprakstu-daudz kas tev droši vien atbilst :D
28.04.2015 18:04 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Klau, Tu nu gan sper vaļā :D Kaut kā pieņemts, ja cilvēks gluži sirdij nav tuvs, tad nemaz neiesaisties un tiešā valodā saki - neinteresē!
Manuprāt, cilvēkiem vispār vajadzētu nedaudz vairāk novērtēt rūpes un gādību, nevis gāzt ārā savu neapmierinātību par sīkumiem. Neaizmirsti pati būt perfekta...
28.04.2015 18:08 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Kaut kā pieņemts, ja cilvēks gluži sirdij nav tuvs, tad nemaz neiesaisties un tiešā valodā saki - neinteresē!
Nu man šķiet tā - vai nu autore ir baigā maita, kas vazā puisi aiz deguna un dod veltas cerības, kamēr pati aiz muguras par viņu ņirgājas, vai arī patiesībā viņu viņš interesē gan, tikai nez kāpēc negrib atzīties un tēlo, ka stāv drusku augstākā plauktā, nekā patiesībā (cik viņa neaizsniedzama un vienaldzīga, un cik ļoti viņai viņš nav vajadzīgs - bet turpina tikties un kolēģes - kas par puisi ekstāzē - nez kāpēc negrib mēģināt sapazīstināt ar viņu tuvāk).
28.04.2015 18:21 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.04.2015
shis man nedaudz atgādina Emannuelles diskusiju, kur viņa savu draudzeni un vīru salika kopā ceļojumā uz Havaii un tad aprakstīja savas sajūtas vai viņi nokrāps vai nē. kā psiholoģiskā eksperimentā...

puisis protams ar putniem, ko tur daudz... bet nu tu arī labā, par slimnieku smejies.
28.04.2015 18:53 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Es ar savējo esmu kopā pusgadu, bet tas ir tā, ka mēs neesam bijuši prom viens no otra ilgāk par 12 stundām visu šo mēnešu laikā. Bet nu tas nav "tēv vēl viss priekšā" variants, jo līdz šim attiecībās esmu bijusi jau 7 gadus.
28.04.2015 18:59 |
 
Reitings 55
Reģ: 16.04.2015
Manuprāt, vīrietis sajuta, ka katia nav īsti normāla un izdomāja paņirgāties par viņu stāstot visādas muļķības un vedot viņu uz stulbiem randiņiem, lai redzētu, cik ātri viņa aizskries prom, vai saderējis ar kādu utt. :) Vai katia nav īsti normāla un stāsta mums pasakas forumā.
28.04.2015 19:31 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Meow, Tev pašai viņs neapnīk vienā brīdī? :D :-D
28.04.2015 19:43 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Livita
Laikam neesi vēl sastapusi savu īsto :) īstais, vienīgais cilvēks nekad neapnīk (l)
28.04.2015 19:53 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Apnīk gan.

Katram cilvēkam ir vajadzīga sava personīgā telpa...
Vajadzīgs laiks, kuru pavada šķirti, lai kaut vai elementāri sailgotos viens pēc otra. Ja es 24/7 savā priekšā redzētu kādu konkrētu seju, man pat Breds Pits apriebtos!! :D
28.04.2015 20:58 |
 
Reitings 10
Reģ: 16.02.2015
Man bija līdzīgi, nu tieši attieksmes ziņā. Vīrietis bija vecāks par mani, kas visu padarīja vēl dīvaināku, jo tagad padomājot, liekas, ka tā dara tikai puišeļi.
Tātad, iepazinos ar viņu, nedaudz parunājāmies, apmainījāmies ar numuriem. Viss likās normāli, interesants sarunu biedrs. Tad sāka nepārtraukti rakstīt. Satikāmies vēl vienu reizi. Visi viņa stāsti jau sākās likties pārspīlēti, bet tāpat kaut kāda interese un ziņkārība bija. Protams, nelika mani mierā, sūtīja savas bildes. :D Lūdza, lai aizsūtu kādu savējo, ko nedarīju. Viss šķita pārspīlēti. Kādā 4. dienā jau teica, ka mīl mani. Kaut kas tik ļoti uzbāzīgs mani vienkārši baida. :D Visu laiku gribēja satikties, ko es nedarīju, jo jau sāku domāt, kā lai mierīgāk no viņa tiek vaļā. Tad vēl viņš dažu dienu laikā paspēja 100x apvainoties par neko. :D Tagad viņu ieraugot bēgu. Nevēlos ne redzēt, ne dzirdēt. :D
28.04.2015 23:24 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Livita, nē kaut kā nav tik traki... viņš pa dienu strādā, es mācos vai daru savas lietas, tādēļ man sanāk laiks sev un pa vakariem, kad esam kopā, tad nemaz jau neprasās vairāk laika atsevišķi. Tad kad strādā pilnu laiku abi, tad var būt tā, ka noriebjas, jo darba laiks nav laiks sev, bet vakarā sanāk tad būt kopā atkal un brīvā laika ļoti maz. Laikam tāda veiksmīga sakritība mums sanāca :)
28.04.2015 23:29 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Nu lūk, meow, man ir svarīgs laiks gan sev, gan laiks darbam... laiks draugiem... un protams, laiks mīļotajam cilvēkam :) būtu perfekti, ja tas viss varētu būt balansā, bet reāli darbs aizņem 70% visa laika, pārējais tiek sadalīts
28.04.2015 23:33 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nu jā, tā jau ir, tādēļ abi divi skeptiski skatamies uz to, ka es drīz atgriezīšos darbā, bet nu būs labi! :D Mums kaut kā dabiski sanāk visu sakārtot, gan ar draugiem laiku, gan ja nepieciešams vairāk laika sev utt. Ja man vajag matu/sejas maskas, vaksēties utt, tad es tā arī pasaku, ka viņš var ar draugiem mierīgi aliņus padzert un xbox paspēlēt. Tusēties mēs īpaši netusējamies, ja jā, tad kopā - mūsu tuvākie draugi ir kopīgie, kā arī es ar viņa draugiem esmu labās attiecībās, viņš ar manējiem, tādēļ nav tā, ka esam visu cauru nakti salipuši kopā, ja kaut kur ejam. Tā kā sanāk kaut kā viss balansā - ir laiks sev, draugiem, nu un, protams, vienam priekš otra!
28.04.2015 23:45 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
vai kādai ir gadījies tikties ar sociopātu?

katia Ā! Tā sociopāte esi tu?! Ok, ok... Bija smieklīgi. Negaidīju tādu iznākumu.
28.04.2015 23:58 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
vakar tātad pateicu, ka negribu vairs tikties utt.

šodien:
- atkal atsūtīja ziedus uz darbu
- raksta: man tevis pietrūkst/ esmu traks pēc tevis/ neviena mani nav tik kaislīgi skūpstījusi/ utt.
- vairākkārt prasīja, cikos beidzu strādāt

turpiniet rakstīt, ka viņš ir ideālais vīrietis un es pārspīlēju :D
29.04.2015 00:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits