attiecības ar sociopātu

 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
vai kādai ir gadījies tikties ar sociopātu?

mani nesen viens vīrietis uzaicināja satikties. viņš, lēšu, ka pelna virs 2k mēnesī, es esmu parasta veikala darbiniece. jau tad domāju, priekš kam viņam tas?

uzaicināja aptuveni pirms nedēļas. satikāmies. pēc tam viņš man ir rakstījis katru dienu. vai gribu satikties, cik ļoti viņš grib mani redzēt, cik es esmu skaista, vai es gribu attiecības ar viņu, kā viņš mani nekad neaizmirsīs, cik nervozu es viņu padaru (šis 100% taisnība, rokas viņam reāli trīs). tas viss sākās pēc 1 tikšanās reizes, pastiprinājās pēc otrās, un visā visumā viņš šķiet (t.i., gan jau izliekas nevis reāli ir) apsēsts ar mani. bet tajā pašā laikā viņš nav agresīvs, iedomīgs, patmīlīgs, bet ļoti izteikti laipns un pieklājīgs. piemēram, vakar 6 vakarā atrakstīja, vai gribu kaut kur aiziet, es atbildēju, ka esmu jau aizgājusi ar draugiem (patiesībā viena mājās browsēju netu, lasīju par sociopātiem), un ap 8 viņš man atraksta: ja gribi, lai aizbraucu tev pakaļ un atvedu mājās, raksti! tādas ''laipnības'' ir viņa stilā. jau ir paspējis arī atsūtīt ziedus uz darbu.

esam pazīstami nedēļu, satikušies 2 reizes. šodien vakarā (ceru) satikt trešo, lai atklātos vārdos visu pārrunātu. pa telefonu negribu, pa telefonu tādi kā viņš jebko var samuldēt. no vienas puses nedaudz žēl, jo man patika pavadīt laiku ar viņu, nevaru palepoties ar lielu draugu daudzumu.

kādai ir bijis līdzīgi? ko darījāt?

tagad man istabā viņa atsūtītās lilijas stāv, nedaudz jau pavītušas. smird šķebinoši saldi, kā viņš pats.
27.04.2015 14:21 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Un ko nozīmē iekrist? Tā nav iekrišana, bet izvēle saistīties ar šādu cilvēku. Tas taču ir loģiski un uzreiz redzams, ka ilgstošas/nopietnas attiecības ar šādu tipu nav iespējamas. Pavisam noteikti, kad viena ir atraidījusi, viņš dodas pie nākamās un turpina tādā pašā garā.
Jautājums tikai, cik tuvu sev katra nākamā viņu pielaiž sev.
27.04.2015 15:08 |
 
Reitings 138
Reģ: 14.11.2013
Ej, nu ko tur daudz prātot! Izmanto situāciju, ko šis vīrietis Tev var piedāvāt, visus labumus, bet pie reizes, nezaudē galvu un dabisko piesardzību, esi viltīga. Ko Tu vari zaudēt? Izbaudi šo trakumu. Varbūt beigās viss sanāk lieliski.
27.04.2015 15:08 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nekas no tā, ko uzrakstīji, neliecina par sociopātismu.
Ja tev ir trauksme ar viņu satiekoties, šķiet, ka viņam ir mānija (es drīzāk tā to raksturotu, bet pastāv varbūtība, ka viņam nav attiecību pieredze, tāpēc uzvedas pastulbi), tad tev nevajag ar viņu tikties. Paļaujies uz sevi, savu iekšējo sajūtu.
Ja gadījumā viņam tiešām ir nosliece uz māniju, pamet gudri. Ierosini kaut kur kopā aiziet ar kolēģēm, kas par viņu izteicās pozitīvi. Pēc tam sarakstē pasaki tam pielūdzējam, ka viena no kolēģēm viņā ir pamatīgi ieķērusies, tik par viņu runā vien. Ka tev ir radušās jūtas pret citu, bet tu ļoti priecātos, ja viņš uzaicinātu tavu kolēģi-ka tev liekas, ka viņi ir ļoti saderīgi :D Tas ir vismaigākais un drošākais pamešanas paņēmiens :D
27.04.2015 15:09 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
ja Tu tā domā, kādēļ turpini komunicēt ar viņu?

Jo intriģējoši :D Gribu šodien viņam pajautāt, ko un kāpēc viņš dara. Un pēc tam vairs netikties. Cik nu tas būs iespējams, jo viņš ir vienmēr iepircies veikalā, kurā es strādāju.

Nu, to, varētu nosaukt, labākajā gadījumā, par ļoti vieglu sociopātismu.
Puisis, ar kuru es reiz iepazinos jau pēc 3 randiņa prasīja ievākties, sekoja, nāca/zvanīja uz darbu, teica, ka tas nekas, ka es viņu nemīlu, gan jau iemīlēšu ar laiku, sms un zvani līdz pat 50x dienā, utt.

Smieklīgi, bet man žēl, ka tev nācās tam iziet cauri :D Man būtu tāds kauns! Kā tas viss beidzās?
27.04.2015 15:09 |
 
Reitings 90
Reģ: 05.03.2015
Īstenībā tas aizgāja līdz visai uztraucošam līmenim, kad varēja manīt, ka cilvēkam galīgi nav kaut kas kārtībā ar psihi, godīgi palika baisi. Toreiz nomainīju nr un sagadīšanās kārtā pārvācos un tā arī viņš nekādi nevarēja ar mani vairs komunicēt.
27.04.2015 15:12 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Ja gadījumā viņam tiešām ir nosliece uz māniju, pamet gudri. Ierosini kaut kur kopā aiziet ar kolēģēm, kas par viņu izteicās pozitīvi. Pēc tam sarakstē pasaki tam pielūdzējam, ka viena no kolēģēm viņā ir pamatīgi ieķērusies, tik par viņu runā vien. Ka tev ir radušās jūtas pret citu, bet tu ļoti priecātos, ja viņš uzaicinātu tavu kolēģi-ka tev liekas, ka viņi ir ļoti saderīgi

Viņš jau ir mēģinājis piecirst kanti vairākām manām kolēģēm, kuras tomēr ir precētas jau :D Manā vietā šobrīd varētu būt jebkura meitene, un viņš uzvestos kā prātu zaudējis. Šis scenārijs neies krastā.

Ko Tu vari zaudēt? Izbaudi šo trakumu.

No sākuma es domāju, ka viņš būtu lielisks īstermiņa attiecībām un seksam. Bet man tagad būtu bail iet pie viņa uz mājām :D Pie manis nevar, dzīvoju ar draugiem. Nē nē :D Reflektējot kaut kā šķiet, ka esmu gandrīz tāds pats maniaks un kalkulētājs, kā viņš, tikai zemāka ranga :D
27.04.2015 15:13 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Izlasot Tavu stāstu un situāciju aprakstus, es galīgi neteiktu, ka viņš izskatās pēc sociopāta. Varētu būt, kā Teika_spolite minēja - apmātība, bet vai tiesām sociopāts? Lūk, atradu vienu aprakstu par to, kāds ir sociopāts: http://www.diena.lv/blogi/sociopata-profils-757761 un pilnīgi droši varu apgalvot, ka ar vienu šādu esmu savulaik tikusies - nu, gandrīz 1:1 atbilst aprakstam, uz kuru ieliku linku - tas bija traki :)
27.04.2015 15:17 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
katia
Es to nopietni rekomendēju-ja negribi pakļaut sevi briesmām (viņš var rīkoties neadekvāti-nolaupīt, turēt gūstā un ja viņam pavisam jumts aizbraucis, var arī noslepkavot ar domu-ja nav viņam, nebūs nevienam vai ka tāda tu aizbēgt vai atraidīt nevarēsi), tev viņa apmātība ar sevi ir jāpārnes uz citu subjektu. Tev noteikti jāatrod kāda brīva paziņa un viņš jāiepazīstina ar viņu, jasaved viņi kopā. Tikai tā tu sevi pasargāsi.
27.04.2015 15:28 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Nu bāc, lasot to aprakstu, sāk likties, ka es esmu sociopāts :D :D :D haha
27.04.2015 15:29 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja runāsi ar viņu pa tiešo par apmātību vai jūsu attiecībām, rezultāts var būt neprognozējams. Man vispār ir sajūta, ka tev patīk adrenalīns, tu apzinies, ka spēlējies ar uguni, bet neko nedari, lai sevi pasargātu. Laikam jau tā ir dabiskā atlase un tur es neko nevaru palīdzēt.
27.04.2015 15:31 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Es to nopietni rekomendēju-ja negribi pakļaut sevi briesmām (viņš var rīkoties neadekvāti-nolaupīt, turēt gūstā un ja viņam pavisam jumts aizbraucis, var arī noslepkavot ar domu-ja nav viņam, nebūs nevienam vai ka tāda tu aizbēgt vai atraidīt nevarēsi), tev viņa apmātība ar sevi ir jāpārnes uz citu subjektu. Tev noteikti jāatrod kāda brīva paziņa un viņš jāiepazīstina ar viņu, jasaved viņi kopā. Tikai tā tu sevi pasargāsi.

Ja es to izdarīšu, tad mani novāks mana ''paziņa'' kurai būšu šo cilvēku uzgrūdusi :D un pelnīti novāks
27.04.2015 15:32 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ko tik cilvēki neizdomā, aiz neko darīt...

citām asaras birst, ka nav īstā, citas izdomā kaut kādu sviestu kāpēc vīrišķis nav normāls.
27.04.2015 15:38 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
nu un, ja būtu pretēji, tad atkal būtu slikti?Sievietes....(t)
Ja tev viņš nepatīk, tad pasakai tā un ļauj citai baudīt romantiskos vīrieša izgājienus, kurai tas patiks.
27.04.2015 15:40 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
tb pasaki.
27.04.2015 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
ņemot vērā citas diskusijas, manuprāt, autorei būtu jāatrisina savas problēmas.
27.04.2015 15:41 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Problēmas? T.i., darbu veikalā? :D
27.04.2015 15:43 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.04.2015
nedomāju,ka uzreiz sociopāts, vienkārši neadekvāts vīrietis ar dīvainībām. ja tevi tas uztrauc tagad, tiešām, kraties vaļā, neielaidies. normālāk nebūs..

man viens jau pēc otrā randiņa atzinās mīlestībā, jā, mani tas nobiedēja, bija wtf? moments, bet es tomēr neklausīju intuīcijai un turpināju tikties. ar visām savām romantiskajām izdarībām viņš ļoti ārtri iekaroja manu uzticību un es ar viņu pārgulēju. pēc kāda laika viņš sāka parādīt īsto seju un pārstāja tēlot un tad jau man bija skaidrs, ka izdarīju lielu kļūdu..tā uzvedība ir uzspēlēta, neadekvāta, cilvēks neprot savas emocijas vadīt un valdīt un izteikt adekvāti, pieņemami.
27.04.2015 16:11 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Man vispār ir sajūta, ka tev patīk adrenalīns, tu apzinies, ka spēlējies ar uguni, bet neko nedari, lai sevi pasargātu. Laikam jau tā ir dabiskā atlase un tur es neko nevaru palīdzēt.

Tikšanās šovakar tikko tika sarunāta. Ja nākamajās 2 dienās neko te neierakstu, uzskati, ka viņš ir mani novācis. Adrenalīns patīk, jā.
27.04.2015 16:13 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
slimi ir sūdzēties par kādu, bet pašai ar viņu tikties, tas liecina, ka arī tu neesi īsti normāla, ja reiz tiecies ar "tādu vīrieti".
27.04.2015 16:14 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+++Trīne1
27.04.2015 16:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits