tiesam garsigi dzert no piespljautas akas?

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Ka saka ne spļauj akaa no kuras vēlāk gribesi dzert... viens cilvēks manā akā saspljava pamatīgi. Vairāku gadu gaitā.. nācās klausīties stulbus komentārus un jautājumus, kodienus un sleptos dzelienus... diemžēl nevarēju ne kontaktēties ar šo cilvēku. Pretī ari neko ne teicu jo nevareju ,vajadzēja izlikties ka ir OK jo diendienā ja kontaktējas...
Tagad dzīvē pagriezusies otrādi un šim cilvēkam nu loooooooooti vajag manu labvēlību un draudzibu un labas attiecības un kontaktēties.
Tikai man tas viss kas bijis jādzird un ka saka ja norij ir tik loti līdz kaklam,ka pat esmu izdomājuši jaunus daudzus veidus kā izvairīties maksimali un principa runaju ar ja ne un viss.
A tas cilveks bezmaz traks paliek jo nu ir savi iemesli kāpēc tagad vajag mani. Mēģina pielaizities u t. T. Bet šodien tāpat dzirdēju ka atkal muld par mani.. pretigi..

Gribēju laikam izlikt sāpi un parunaties par to KAA var patikt dzert no sasplautas akas,pretiigi nepaliek????(t)(t)
Unkaa man izvairīties ja man atkal mēģina pielist ar dāvanām utt? Nepieņemt?8-)
26.04.2015 18:38 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Sniedziet padomu!
Ja kkur aicina var pateikt ne, bet ko darīt ja speciāli nāk brauc tur kur esmu un dod dāvanas? Šokolādes un tml? Ari pateikt ne? Negribu? Šonakt tā murgoju par šo cilvēku!!!!!!
Pretī gs tas otrādi apmestais kažoks (e)(e)
28.04.2015 12:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Palūgtu kādam, lai aprunājas ar uzmācīgo vīrišķi, ja pati netiktu galā..
28.04.2015 13:04 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Kādēļ nevari vienkārši apsēsties un acīs pateikt lai beidz pielīst? Tu mani esi sāpinājis darot to, to, to, līdz ar to mēs nevaram būt ne draugi, pat ne labi paziņas, jo pēc tā visa to vienkārši nevēlies, tādēļ lai izbeidz pielīst un liek mieru.
?
28.04.2015 13:08 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Tur tā lieta ka tas nav vīrietis tā ir sieviete. Vīrieti būtu easy atshut bet sievietes ka zināms ir atriebigas mazums kas viņai var prata ienākt :-(
28.04.2015 13:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits