Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

interesanta situācija

 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
Ko aizņemti puiši meklē iepazīšanās portālos? Esmu bijusi uz neilgu laiku reģistrējusies un pamanījusi tur precētus/aizņemtus draugus/paziņas. ok, mīlākās meklē?

bet ko padomāt, ja atraksta it kā sakarīgs puisis, sarakstāmies, es no tā portāla izdzēsos, bet turpinājām sarakstīties e-pastā, tādas ikdienišķas lietas, kādā jomā strādājam, kādi hobiji utt. pat pavīdēja doma par satikšanos, tad viņš mani uzaicina soc. portālā un secinājums - viņam ir draudzene. kaut attiecību statuss nav norādīts un viņam tik pāris kopējas bildes, bet draudzenei gan daudz un cik no tā portāla arhīviem noprotu kopā vismaz 6-7 gadi. un šobrīd neizskatas, ka pašķīrušies, jo ir kopīgas bildes no pasākumiem.

jautāt viņam tieši ko tad grib no manis neuzdrošinos. domāju vnk ignorēt, ja ko rakstīs...

es tomēr brīvu puisi meklēju :)
26.04.2015 10:34 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Gan jau šis neiedomājās, ka izčekosi draudzenes profilu, teiks, ka brīvs. Domāju, ka daudzi aizņemtie portālos sarakstās, satiekās, lai pašapliecinātos- ka vēl kādai varu būt interesants.
26.04.2015 10:46 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Domāju varbūt wnk meklēja rezerves variantu , viņš ne reizes neminēja ka viņam ir draudzene ?
26.04.2015 11:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cūķis! Un tādi iznieko sievietēm skaistos gadus!
26.04.2015 11:21 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Es domāju, ka vislabāk būtu tam pašam čalim tā arī pajautāt, kāpēc būdams aizņemts vīrietis, viņš siro pa iepazīšanās portālu! (t) Tas, ka viņš tur reģistrēts jau automātiski nenozīmē, ka brīvs. Uz pieres jau tas viņam nav rakstīts! :D Un ja viņš tur atrodas, tad tam ir acīmredzot savi iemesli.
Da nu nafig tādus čaļus! |-)
26.04.2015 11:25 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Arī man ir gadījies virtuāli iepazīties ar aizņemtu vīrieti un pajautāt, kāpēc viņš to dara. No atbildes viņš izvairījās un es, protams, viņam vairs neatbildēju. Man no tādiem nāk vēmiens.
26.04.2015 11:28 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Es arī šobrīd esmu piereģistrējusies vienā no tādiem portāliem, bet, pēc anketām spriežot un pēc sarakstēm, tad neviens nav aizņemts. Bet ar sveci jau neviens blakus nestāv... Ja tāds arī gadītos - noteikti pajautātu, kādu motīvu vadīts viņš meklē citas. Un nekādu nopietno saraksti neturpinātu jau nu noteikti.
26.04.2015 11:37 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Fu fu fu.
Man reiz tāds aizņemtais pateica, ka viņam tāpat ar draudzeni neiet un gan jau drīz šķirsies :D
Iečekoju meitenes profilu, bet neko neaizrakstīju, ar puisi tā arī nesatikos.
26.04.2015 11:37 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Nedaudz off topiks, jo nav par portāliem, bet pāris gadus atpakaļ savu it kā normālu draugu (kā pazīstamo) pasākumā redzēju apkampušu svešu meiteni, acīmredzami, uz pasākuma norises laiku sačupojušies. Nepētīju tuvāk, pašai bija neērti.
Pēc tam, kad jautāju, kas par lietu, vai ar meiteni izšķīries, paskaidroja, ka nē, kopā esot un lai viņai nesakot par viņa sānsoli. Uz pārmetumu, kā viņš tā pret savu nabaga meiteni var izrīkoties, pretī atcirta "a kurš teica, ka mums attiecībās labi iet". Atstāja mani bez vārdiem.. Izskatījās, ka arī pašam nedaudz daleca, ka tā nedrīkst.
Ar meiteni, kuru krāpa, joprojām ir kopā, savu vārdu turēju un viņai neizpļāpājos. Neesam vairs tādi draugi, lai zinātu, kā iet un vai beigās atzinās, bet fakts kā tāds, ka tā izrīkojas pat šķietami ļoti sakarīgi cilvēki ar tik muļķīgām atrunām, kā "problēmas attiecībās".
26.04.2015 12:12 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Jā, ja vien tās meitenes to zinātu, tad varētu atbrīvot tos čaļus no "problēmattiecībām". A, tā nabadziņu mocībām nav gala. :D
26.04.2015 12:19 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Vēl pazīstu džeku, kurš ļoooooti regulāri krāpa savu meiteni - man stāsīja, ka viņu ļoooti mīl, bet viņam vienkārši vajagot dažādību. Nu tiešām mīl un ne pret ko nemainītu, bet vajagot iekarot citas. Meitene beigās šausmīgi vaktēja, lai nerakstās ar svešām, netiekās utt (jo mīlēja un bija stāvoklī), bet beigās padevās (jo viņam tā pat lieliski izdevās krāpt) un audzina mazo pati.
Pašai ir gadījies, ka sastāsta, ka ar šobrīdējo meiteni pēc 2 gadu attiecībām saķeršanās pārvērtusies vienkārši par draudzību un kuru katru brīdi šķiršoties, bet pēc vairākiem randiņiem uz jautājumu, ko darīs Valentīndienā (man pat bija savi plāni, vienkārši apjautājos), atbilde bija, "protams, ka pavadīšu ar savu meiteni". Ar to arī pieliku tam punktu, pēc dažiem mēnešiem gan viņi tiešām izšķīrās (varbūt nebiju vienīgā..?), tomēr pēc klasifikācijas, tīrākā krāpšana.
Pilna dzīve tādu gadījumu.

Svarīgākais ir atcerēties, ka, ja krāpa citu, krāps arī tevi.
26.04.2015 12:23 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Nedomāju, ka visiem pāriem topā ir klasiskā monogamijas / lojalitātes izpratne un attiecība. Mazums, tās meitenes ir tik pat atvērtas iepazīt jaunus cilvekus (dažādos līmeņos) kā viņu otras pusītes, kas siro portālos :)
Tādēļ izvairos tiesāt un klasificēt cilvēkus un to komunikācijas veidus. Nav nedz pareiza, nedz nepareiza attiecību modeļa; būtiski, lai abi iesaistītie būtu ar līzīgiem uzskatiem un brīvību attiecībās.
26.04.2015 13:29 |
 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
To, ka daudzi attiecībās esoši cilvēki meklē sev sānsoļus, tam es ticu.
Šajā gadījumā tā visticamāk manpersonīga vilšanās, jo puisis tiešām šķita sakarīgs, kas raksta normālas vēstules, gramatiski pareizi, nevis kā 95% iepazīšanās portālu kontingents - ''caw sauljit forsini izskaties kaa ietas''.

Pēc tā puiša un viņa draudzenes profilu izpētes soc. portālā sajūta, ka viņam viņa ir apnikusi. Ja tik ilgi kopā un nav norādīts attiecību statuss, viņa rāda publikai, ka viņi ir kopā, viņš, drīzāk slēpj. no kopīgiem ceļojumiem viņam tik dabasskati, ne pārīšbildes.

tāpēc tā īsti negribas arī tieši jautāt, negribu, lai zin, ka es baigi viņu pētījusi esmu un atklājusi, ka ir draudzene.

Tīri tā interesē, kas tālāk notiks, bet nu saprotu, ka nav jēga tērēt savu laiku.
26.04.2015 14:21 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Nevar jau zināt kādas viņiem ir attiecības. Zinu attiecības, kurās nav iebildumu, ja abi cilvēki satiekas ar citiem, sānsoļi un viss pārējais. Ir cilvēki, kas spēj atdalīt mīlestību no seksa. Kas zina? Varbūt arī šajās attiecībās, viņi ir kopā ļoti ilgi un tomēr iezogas rutīna. Abiem diviem nav iebildumu un vēlas "asumiņu".
Tik pat labi attiecības jau ir kritiskas. Puisis meklē sev jaunu aizraušanos un savu meiteni vēl patur rezervei. Bet man, piemēram, nav pieņemami, ka vīrietis, kas ir attiecībās siro pa iepazīšanās sludinājumiem.

A tu vispār esi pārliecināta, ka tā ir viņu draudzene? Varbūt māsa vai kāda radiniece :D
26.04.2015 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
100% draudzene. vismaz savā profilā viņa viņu dēvē par savu puisi un ir padaudz bildes, kur ir 2atā.
par to man šaubu nav!
26.04.2015 14:58 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
es tomēr brīvu puisi meklēju


Tad ko Tu gribi no viņa?

Un vispār Tu no mēness esi nokritusi, ka tā brīnies, ka aizņemtie meklējas pa tādiem sūda portāliem?
26.04.2015 15:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
tāpēc tā īsti negribas arī tieši jautāt, negribu, lai zin, ka es baigi viņu pētījusi esmu un atklājusi, ka ir draudzene.
Laikam neizproti viriesa logiku. Vins nav mulkis, lieliski zin sieviesu zinkaribu, ir parliecinats, ka uzmelesi un atklasi, ka nav brivs. Tagad bumba tava laukuma puse. Ja izliksies, ka to sobrid dari, ka neo nezini, vinjapratesi akceptejusi vinja attiecu statusu un tevi tas netrauce. Ja pasutisi, arisapratis un mekles nakamo.
26.04.2015 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
ko viņi tur meklē? iespēju nokniebties un pārliecināties, ka viņus vēl kāda grib.
26.04.2015 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
vēl kādu laiku pa retam notika apmaiņa ar vēstulēm, ne pārāk garām, par ikdienas lietām.
tad pajautāju, ko aizņemts puisis dara iepazīšanās portālā.
atbilde, ka neesot aizņemts jau labu laiku. Lieliski?! :D
bet pēc tā sekoja draugu paslēpšana FB profilā. un arī viņa draudzenes profilā draugi nav redzami vairs.
gatavais bērnudārzs! :D

laikam kāds sociālais eksperiments? :D
07.05.2015 21:46 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Bļaaviens. Kas par stulbu naivumu. Kā ko dara? Kraapj un vai kā krāpj. Precēti pilns maiss, kas kraapj un neprecēti.
Nevajag uzdot stulbus jautajumus, tie portali ari tam ir domati , lielākoties lai laistu pa kreisi, lai kertu dzīvē kaifu, jo savadak noķert nemaak.
07.05.2015 21:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits