Terors soc. tiklos.

 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes!

Vēršos pēc pieredzes un ieteikumiem ka rīkoties.
Jau ilgāku laiku mani terorizē kkads ar galvu slims cilvēks. Draud, apmelo, izmanto zagtas fotografijas un manu vārdu!
Daudz ir bijušas diskusijas, ka neviens nav pasargāts interneta vidē.
Ilgi izlikos un nepievērsu tam uzmanību. Vai tad maz slimu cilvēku... Taču mans mērs ir pilns.
Uzkrāto pierādījumu skaits ir. Draudu ziņas, fotogrāfijas utmldz.
Pie ka vērsties , lai šī persona tiek atrasta un sodīta. Vai ir likums, kas darbojas uz personīgu teroru?
Kā atrast vainīgo ? Kur vērsties ar sūdzību?

Paldies, ceru, kādā spēs sniegt padomu.

Lai jauka visām 6diena!(l)
25.04.2015 19:44 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Beidzot administrācija pieslēdzās...
Tad jau gaiss ir brīvāks;-)
25.04.2015 23:13 |
 
Reitings 117
Reģ: 06.04.2015
Beidzot administrācija pieslēdzās...
Tad jau gaiss ir brīvāks


neko admini neizdarīja, vnk citiem apnika troļļot

es vienīgais mohikānis palicis
25.04.2015 23:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja tu so personu nepazisti, ka vins dabu tavu tel numuru?
ka vinjam ir pieeja tavam bildem? Par tadu lietu ka iestatijumu mainja soc. portalos gan jau esi dzirdejusi?
Bloke profilus, vestules dzes ara nelasitas, ignore. Tu tacu iesaisties, tadel turpina.

Es domaju, ka si persona tevi gan zin.
26.04.2015 00:35 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.11.2012
Ir nozagtas un lietotas bildes, sūtīts man video un bilde, kas attaino, personu ar pieliktu nazi pie rīkles, draudot man. Terorizesana, zvana nepārtraukti nepazīstams nr .
Briesmīgi (t)
Tev pašai ne uz vienu pazīstamo aizdomas nekrīt?

Varu vien ieteikt vērsties policijā. Turies!
26.04.2015 04:00 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Pirmkārt jau neaizmirsīsim to, ka internetā neviens nav pasargāts, tā tikai liekas. Un ja cilvēks ir ar attiecīgām zināšanām, tad tikt pie sev vajadzīgās informācijas nebūtu baigi grūti.
Vienīgais es domāju, ka nevar būt, ka vienkārši kaut kāds cilvēks randomā izvēlējās tevi un tagad aiz neko darīt, sāk terorizēt. (t) Man jau vairāk liekas, ka kaut kam tur apakšā ir jābūt.
Un ja tev izsaka reālus draudus, tad loģiski, ka jādara kas lietas labā. Ko tu gaidīsi, kad tam aizvērsies šīberis?
Savāc visus pierādījumus kas tev ir un soļo tik uz policiju. Vismaz kaut ko būsi darījusi, lai sevi pasargātu.
26.04.2015 08:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)