Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mati, ko darīt?

 
Reitings 153
Reģ: 25.01.2012
sveikas meitenes, pastāstiet , ko man īsti darīt ar matiem. bija brūni, gāju pie friziera balināt matus, viss bija ok, pat domāju, ka nav tā sabeigti. tad tomēr izdomāju, ka vēlos brūnus atpakaļ, nokrāsoju ar pirmo reizi nesanāca tik tumši, nokrāsoju otru reizi. tikko pēc krāsas izmazgāšanas bija ok mati, bet tagad jau 2x esmu magājusi un mati ir tādi kā netīri, tā kā nebūtu kārtīgi izskalojusi. speciāli gāju vēlreiz skalot kārtīgi, bet nekā mati tādi smagi, nekādi. es domāju vai man vajadzīgs attīrošais šampūns vai tieši pretēji maskas, eļļas - barot matus? jo viņi nav sausi, bet tieši pretēji kā netīri, saķepuši. kāpēc tā?
25.04.2015 19:32 |
 
Reitings 153
Reģ: 25.01.2012
varbūt kāda tomēr zina?
27.04.2015 11:34 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
pamēģini nomainīt šampūnu/nomainīt citu matu krāsu, kamēr atrodi to, kas padara matus ķepīgus
27.04.2015 11:47 |
 
Reitings 153
Reģ: 25.01.2012
varbūt tas varētu būt , jo es divas reizes krāsoju matus, starpā bija tikai dažas dienas? varbūt tā bija mana kļūda? šampūnu pamainīju, kondicionieri arī. pamēģināju arī eļļu ielikt matos, tā arī bija kļūda, nevarēju izmazgāt. tagad arī izmazgāju matus neliku nekādas eļļas neko, pat ne serumu. ir labāk, bet tomēr vēl jūt to smaguma, taukainības sajūtu. + tam visam vēl krāsa mazgājas ārā un mati paliek raibi. gribās vēlreiz krāsot, bet tas laikam galīgi nebūtu ieteicams, ne?
27.04.2015 13:23 |
 
Reitings 88
Reģ: 04.12.2014
Man pirms kāda gada bija tieši tāda pati problēma. Matos bija notikusi kaut kāda ķīmiska reakcija, kuras rezultātā mati bija saķepuši, kā ar eļļu pārklāti, un izmazgāt viņus nevarēja, mazgājot kaut 3x pēc kārtas. Gāju pie frizieres, viņa izmantoja balinātāju, lai noņemtu to pārklājumu, kas bija izveidojies. Pēc tam nokrāsoja un viss bija kārtībā.
06.05.2015 08:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
man drizak izklausas, ka mati ir sabojati. parbaudi kadi tie ir kad ir slapji, vai nav staipigi, tadi ka kozlajama gumija vai makarons.
pati biju stipri lidziga situcvijaa, bija platinblonda, tad tumsa, velak atkal balinaju, mati palika pretigi oranzi, krasoju divreiz tumsakus un sabojui. Nedzivi, smagi, sakepusi. Pie friziera man ieteica griezt nost jo mana gadijuma bija jau neglabjami. Tiku pie matu garuma knapi lidz pleciem un ar isam pakapem. labi, ka vsimaz cupciku vel varu uztaisit. tiz auzdeju klat ar klapsulam jo sis garums ir baisi riebigs, ne sis ne tas. Pirms ta bija garuma lidsz krutim. Man kaa sievietei trauma :D:-/
10.05.2015 12:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
aiii sorry par kludam...kafija uz klaviaturas
10.05.2015 12:55 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Šausmas, šausmas, šausmas... man gribas teikt tikai vienu: "Autore, pārstāj darīt pāri matiem! Atsakies no krāsošanas kaut uz trim mēnešiem, lai tie kaut nedaudz atkopjas." Izklausās, ka visas frizierēšanas aizgājušas par tālu... :(
11.05.2015 19:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)