Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmētikas maciņa lielums

 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Kad dodaties kaut kur ciemos pa nakti ar visu pārnakšņošanu, jūs visu nepieciešamo no kosmētikas sametat somā vai tomēr izmantojat kosmētikas maciņu? :)

Ja tomēr izmantojat kosmētikas maciņu, cik jums tas ir liels - lai tikai saietu dekoratīvā kosmētika vai arī pretsviedru dezodorants, sejas tīrāmais līdzeklis u. c.?
25.04.2015 16:53 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Ikdienas sīkumiem (lūpu balzāmam/spīdumam, spogulītim, salvetēm u.c.) man ir maziņš kosmētikas maciņš, taču tālākiem braucieniem ņemu lielo, lai varu paņemt līdzi visu nepieciešamo - dezodorantu, ķemmi, dekoratīvo kosmētiku, sejas mazgājamo līdzekli, arī zobu birstīti un zobu pastu, u.c. higiēnas un kosmētiskos līdzekļus.
25.04.2015 17:02 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Man ikdienā līdzi ir mans maksimāli samazinātais visa kā maciņš.. Tur man iekšā ir gan kosmētika, gan zāles, plāksteri, sieviešu lietas, mini zobu suka un zobu pasta, antibakteriāla roku želeja u.c. sīkumiņi, kas man ikdienā palīdz gan labi izskatīties, gan labi justies.. Ja man jānakšņo kaut kur, maciņa lielums nemainās, tikai klāt vēl paņemu savu micelāro ūdeni un vatīti.. Un viss! :)
25.04.2015 17:02 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man ir salīdzinoši mazs maciņš kosmētikai,nu tāds vidēja izmēra, ne sīciņš, tomēr tur vietas pietiek tikai daudzajiem lūpu spīdumiem un krāsām (un drīz jau arī tām tur vietas nebūs :D )-tās tur stāv arī ikdienā, nepieciešamības gadījumā somā ielieku vēl citas kosmētikas lietiņas, man nav ikdienā jāstaipa līdzi kosmētika, tāpēc tajās reizēs, kad tomēr jāņem līdzi kosmētika, iztieku bez cita, lielāka kosmētikas maciņa.
25.04.2015 17:10 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Man ir vidēja izmēra kosmētikas maciņš,kurā tiek salikts viss un arī tiek nēsāts līdzi visur.
25.04.2015 17:11 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Parasti ņemu 2 maciņus, vienu kopjošajai, otru dekoratīvajai. Kopjošās kosm.maciņā ir - 50ml pudelīte ar micerālo ūdeni, mazā tūbiņa ar mitrinātāju, 8hour cream, Madaras bēbīšeļļa un iespējams mazais šampūns. Zobu birsti un pastu parasti ielieku vīra maciņā un čiepju arī viņa deo. Dekoratīvās kosm.maciņā ir mini iepakojums ar tonālo, konsīleris, uzacu zīmulis, skropstu tuša, lūpu spīdums, vaigu sārtums/bronzeris un dažas otas. Vēl tur ir mini smaržas, matu gumijas un sprādzītes. Bet abi maciņi ir maziņi un pustukši. Visu šo varu satilpināt ari vienā maciņā, bet man īsti nepatīk, ka pārbāzts :-)
25.04.2015 17:12 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
P.S. Somā un mašīnā vienmēr mētājas kāds roku krems un kāds lūpu līdzeklis.
25.04.2015 17:14 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Ja braucu uz pasākumu, kurā nākamajā rītā braukšu mājās, paguļu to reto nakti ar kosmētiku un košļeni un līdzi speciāli neko neņemu.
Ja mērķtiecīgi palieku, piem., pie drauga pa nakti, tad kosmētikas maciņš sanāk nelielas rokassomiņas izmērā (gan dekoratīvā, gan krēmi, gan noņmšanai utt)
25.04.2015 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man ir mazs maks, jo nelietoju desmitiem dažādus līdzekļus. Kad kkur palieku pa nakti, tad maciņā ir zobu birste, zobu pasta(jo negribu lietot kādu citu, kas nav mana), roku krēms, lūpu skrubis un lūpu krāsa. Ja vairāku dienu palikšana, tad, protams, vēl savas dušas lietas.
25.04.2015 18:05 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā neko no kosmētikas līdzekļiem līdzi somiņā nenēsāju. Ja tomēr kaut kas atrodas,ko vajag paņemt līdzi, piemēram, dodoties uz kādu koncertu/pasākumu, tad es ielieku somiņas iekšējā mazajā kabatiņā.

Kad braucu ciemos ar nakšņošanu,tad ņemu nelielu kosmētikas somiņu, kurā salieku visu nepieciešamo no dekoratīvās kosmētikas (skropstu tušu, acu zīmuli, BB krēmu, higiēnisko lūpeni, smaržu (neņemu lielo pudelīti,bet smaržu iepildu mazā flakoniņā) u.c. sīkumiņi). Pretsviedru dezodorantu un sejas tīrāmo līdzekli vnk iemetu somā. Taču aizvien vairāk aizdomājos,ka vajadzētu lielāku kosmētikas somiņu,kurā ielikt arī šos līdzekļus,lai nemētājas atsevišķi somā...tikai nezinu kādu!
26.04.2015 10:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)