Mani izmanto?

 
Reitings 6
Reģ: 25.04.2015
Sveikas, pavasarīgajā dienā!
Rakstu Tev, jo pati netieku galā ar sevi, savām domām, savām aizdomām un vēlos dzirdēt Tavu viedokli, domas, rājienu vai uzmundrinājumu :)!
Esmu attiecībās, nav ilgi, pusotru gadu,bet ņemot mūsu vecumus, tam vajadzētu būt kam nopietnam, skaistam un neaizmirstamam, bet..............
Dzīvojam ikdienā kopā, bet laiku kopā pavadām maz,jo abi strādājam, un tiekamies vien vakariņās, gultā un brokastīs un tā dienu no dienas.
Ko darām pārējā laikā, kad esam vienā mājā? Es sēžu, gaidu viņu, skatos pulkstenī, kā stundas iet pēc stundas, kamēr viņš veltīs uzmanību man un atties no datora spēles. Jā, viņa teksti- es esmu audzis viens un man vajag brīvo laiku..........Bet šis brīvais laiks ir krietni lielāks kā pavadītais laiks ar mani.
Viņam sūta vēstules citas sievietes, aicina tikties, iepazīties, man nebija skaidrs, kādēļ tā, jo viņa un manā galerijā ir mūsu kopīgās bildes, bet, kā izrādās, viņš no savām galerijām ir izņēmis mūsu kopbildes ārā......Tad nu redz, kādēļ tik aktīva sieviešu reakcija pret manu vīrieti.

Vakar sēdējām un runājām par nākotnes plāniem, kā izrādās, es esmu mūsu attiecībās vienīgā, kura ir gatava nopietnākām attiecībām, bērniņam utt....viņš- viņš vēl nē, arguments- finansiālā stāvokļa uzlabošana, lai gan jābilsts, ka pelnam labi, strādājam abi labās darba vietās, it sevišķi viņš...... Man sāk mākt šaubas par to, ka bilžu izņemšana, izvairīšanās no nopietnu attiecību būvēšanas varētu būt tas, ka viņš gaida labāku,kādu citu....mani sāk apsēst doma, ka esmu kā pagaidu variants...lai gan viņš saka, ka tā nav, ka esmu mūža mīlestība utt.
Viņš ir apslimis un pārmet man, ka naktīs ņemu segu nost un lienu pārāk tuvu, līdz ar to viņš nevar izgulēties un piedāvāja man variantu, kamēr viņš izveseļojas, es varētu aizbraukt pie mammas padzīvot- es zinu, ko Tu par šo domā, jo pašai man šī frāze bija ārkārtīgi sāpīga.....

Es esmu nonākusi strupceļā un nu nezinu ko darīt, varbūt esmu paranoiķe, varbūt esmu naiva un neredzu acīmredzamo...

Sirsnībā, es.
25.04.2015 12:36 |
 
Reitings 6
Reģ: 25.04.2015
Nu redz, tur jau tā lieta, ka domāju, ka aizliegums krāsoties ,skaisti ģērbties ir viņa mīlestības izpausmes- mana un neviena cita, bet kad sāku redzēt, kādas sievietes viņam grozās riņķī, sapratu, ka viņš mani padara par pelēku peli, lai nekur neaizmuktu, kamēr viņš pats dara to, ko sirds tīk.
25.04.2015 13:43 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Nu ja. Padara tevi par pelēko peli, lai citi vīrieši pat acis nemestu, un viņš varētu turpināt tev smadzenes pūdēt. :D
Un normāls vīrietis neaizliegtu krāsoties.Viņš varētu izteikt savas domas, ka nepatīk piem. kosmētika ut.t bet ne jau aizliegt!
Un vai tad vīrietim nevajadzētu tieši gribēt lai viņa sieviete viņam blakus izskatās skaista? :-P
25.04.2015 13:49 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
Winterra, ja viņa ir naiva, tad tu esi ļoti tizla.

Padari viņu maksimāli greizsirdīga, tā, lai viņš katru dienu Tev raksta, un lūdzas uz ceļiem, ka vēlas, lai Tu esi viņa vienīgā sieviete. Ja tā nenotiks, viņš uzliks mīksto, tad vienkārši, tu viņam biji pieradums - un viņš ir lupata.
25.04.2015 13:50 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Cosmo attiecību diskusijas mani dara ļoti bažīgu - daudzas te raksta, ka tiek krāptas, nenovērtētas, ierobežotas, nedod dievs vēl fiziski iespaidotas un vēl visādus brīnumus, man pašai attiecību pieredzē nekad nav gadījies nekas tamlīdzīgs, nespēju iedomāties, ka tik liela daļa vīriešu ir tādi nelieši :-|
25.04.2015 13:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
aizliegums krāsoties ,skaisti ģērbties ir viņa mīlestības izpausmes


Tu to domā tā, ka - mīl tik ļoti, ka vēlas, lai otrs cilvēks pilnībā piederētu viņam bez kādām ierunām? Tā jau skaisti un romantiski, bet šajā gadījumā tas šķiet vnk vēlme pašapliecināties un celt savu ego, kontrolējot kādu vājāku un ierobežojot tā brīvību. Katrā ziņā tā liek domāt dusmu izvirdumi vairāku dienu garumā, ja neizdodas uzspiest savu gribu.

P.S. ja Tev būtu, piemēram, augsts asinsspiediens, un viņš dusmotos, ja Tu dzer kafiju, tad - jā, tad tā varētu būt mīlestības izpausme.
25.04.2015 13:57 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Padari viņu maksimāli greizsirdīga, tā, lai viņš katru dienu Tev raksta, un lūdzas uz ceļiem, ka vēlas, lai Tu esi viņa vienīgā sieviete. Ja tā nenotiks, viņš uzliks mīksto, tad vienkārši, tu viņam biji pieradums - un viņš ir lupata.

WTF?
Pirmkārt, kādā veidā tad lai viņa viņu padara maksimāli greizsirdīgu? Kādas būtu metodes? Ko tieši Tu iesaki darīt? (Tiešām uzsākt dēku ar kādu citu vai mānīties un radīt iespaidu, ka varētu būt kāds cits?) Jebkurā gadījumā tas ir galīgi garām.
Otrkārt - nē, tādā gadījumā džeks nav lupata. Viņš vienkārši nav godīgs pret partneri un izrāda necieņu viņai. Bet kādā sakarā lupata?
Tad jau drīzāk lupata ir autore, kas nevar saņemties un mēģināt atklāti risināt lietas, kas viņai attiecībās sagādā problēmas (pat, ja tas nozīmētu šo attiecību izbeigšanu).
25.04.2015 14:06 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2015
Brauc vien pie mammas, tikai atpakaļ vairs, lūdzu, neatgriezies. Nav tur ne smakas no mīlestības, no puiša puses.
25.04.2015 14:09 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Cosmo attiecību diskusijas mani dara ļoti bažīgu - daudzas te raksta, ka tiek krāptas, nenovērtētas, ierobežotas, nedod dievs vēl fiziski iespaidotas un vēl visādus brīnumus, man pašai attiecību pieredzē nekad nav gadījies nekas tamlīdzīgs, nespēju iedomāties, ka tik liela daļa vīriešu ir tādi nelieši


Man šķiet, ka tā ir pašvērtējuma un veselīgas domāšanas lieta. Kā tu sevi redzi, tā pret tevi izturas. Kā pret tevi izturas, tāds ir tavs pašvērtējums. Apburtais loks. Ja satiekas divi "neveselīgi" cilvēki, tad grūž viens otru tikai dziļāk purvā.
25.04.2015 14:09 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Kā tu vispār ar tādu vari vēl dzīvot kopā!? Tev pašcieņa ir? Sāc taču beidzot par sevi domāt nevis gaidīt kaut ko, kā nebūs. Vēl jo vairāk, ja jau sapņo par ģimenes veidošanu.
Izskatās, ka viņš jau tevi ir norakstījis, vienīgi pielikt punktu pavisam nevar, jo ir gļēvulis.
25.04.2015 14:11 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
vienīgi pielikt punktu pavisam nevar, jo ir gļēvulis
Nē, ja tas būtu iemesls, kāpēc nešķiras, tad džeks tieši mudinātu viņu krāsoties un iziet sabiedrībā (cerot, ka viņa pati varbūt atrastu citu vīrieti un pati aizietu). Ja rīko dusmu un greizsirdības scēnas, tad grib joprojām paturēt... vai kā partneri, vai kā rezerves variantu, vai kā "zemāku" radību, uz kuras rēķina celt savu pašapziņu - tas jau cits jautājums.
25.04.2015 14:14 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Kā pret tevi izturas, tāds ir tavs pašvērtējums.


To visvairāk var redzēt tepat diskusijās, kad tās meitenes vēlāk aizstāv savus pāridarītājus. :-D
25.04.2015 14:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
vienīgi pielikt punktu pavisam nevar, jo ir gļēvulis.
Manuprāt, šajā situācijā puisis ir labi iekārtojies.. viņam ir mīlošs vergs, kuram var pavēlēt :-/
Lielisks veids, ka kompleksainiem tipiņiem celt savu pašapziņu.. uz sievietes pazemošanas rēķina!
25.04.2015 14:17 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Padari viņu maksimāli greizsirdīga, tā, lai viņš katru dienu Tev raksta, un lūdzas uz ceļiem, ka vēlas, lai Tu esi viņa vienīgā sieviete. Ja tā nenotiks, viņš uzliks mīksto, tad vienkārši, tu viņam biji pieradums - un viņš ir lupata.


My god, Why bother???

Tāda vīrieša dēļ vēl nopulēties tik ļoti... Tik briesmīgu vīrieti savā dzīvē nēesmu sastapusi par laimi!

, līdz ar to viņš nevar izgulēties un piedāvāja man variantu, kamēr viņš izveseļojas, es varētu aizbraukt pie mammas padzīvot-


Vot tas ir kaut kas, pēc šī teikumu viņa mantiņas tiktu sakrāmētas čemodanā un izliktas aiz durvīm lai kratās uz visām 4 debess pusēm!!
Tev jāiet uz kaut kādiem Self-Esteem kursiem paaugstināt savu pašcieņu!

Sūti lai kratās pie savām vecenēm, jo viņš jau ir pārkapis nepiedodamo robežu.. Tev vajag citu vīrieti, kurš cienīs tevi un tu tiešām viņam būsi mūža mīlestība un tici man tādi ir!!!

Par krāsošanos tas arī dīvaini.. es pati sevis dēļ vienmēr cenšos labi izskatīties un mans vīrietis to novērtē un vienmēr man izteiks kādu kompilmentu nevis nezin cik ilgi vārīsies...

Kāds var man paskaidrot kas notiek ar sievietēm..? Kurā momentā viņas savu pašcieņu noklāj vīrietim par paklājiņu kur kājas netīrās noslaucīt?
25.04.2015 14:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
To visvairāk var redzēt tepat diskusijās, kad tās meitenes vēlāk aizstāv savus pāridarītājus.
Stokholmas sindroms.. :)
25.04.2015 14:18 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Zaptesburka, es gan skatos no tā viedokļa, ka sev negrib un arī citiem negrib atdot. :-)
25.04.2015 14:18 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
skatos no tā viedokļa, ka sev negrib un arī citiem negrib atdot
Raise - nuja, bet tam nav nekāda sakara ar gļēvumu pārtraukt attiecības.
25.04.2015 14:20 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Cormeum, jā, varbūt arī ērti iekārtojies.
Kā jau te cosmo ierasts, vēl ir jānoskaidro kāds ir naudas un mājas darbu sadalījums. :-D
25.04.2015 14:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā jau te cosmo ierasts, vēl ir jānoskaidro kāds ir naudas un mājas darbu sadalījums.
Būtu izpēte pēc pilnas programmas :D

Kāds var man paskaidrot kas notiek ar sievietēm..?
Nupat ieejot kaķu piečurātā kāpņutelpā, smaka nāsīs cērtas, bet.. ilgāku laiku tajā uzturoties, deguns pierod un smirdoņa vairs nav tik ļoti kairinoša. Līdzīgi ir sadzīvē ar ķēmu! :D
25.04.2015 14:25 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Zaptesburka, mums ar tevi varbūt ir atšķirīga sapratne par gļēvumu. :-)
25.04.2015 14:27 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Nupat ieejot kaķu piečurātā kāpņutelpā, smaka nāsīs cērtas, bet.. ilgāku laiku tajā uzturoties, deguns pierod un smirdoņa vairs nav tik ļoti kairinoša. Līdzīgi ir sadzīvē ar ķēmu!


cormeum +++++ :-D:-D:-D

Viens no labākajiem salīdzinājumiem! :-)
25.04.2015 14:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits