Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mani izmanto?

 
Reitings 6
Reģ: 25.04.2015
Sveikas, pavasarīgajā dienā!
Rakstu Tev, jo pati netieku galā ar sevi, savām domām, savām aizdomām un vēlos dzirdēt Tavu viedokli, domas, rājienu vai uzmundrinājumu :)!
Esmu attiecībās, nav ilgi, pusotru gadu,bet ņemot mūsu vecumus, tam vajadzētu būt kam nopietnam, skaistam un neaizmirstamam, bet..............
Dzīvojam ikdienā kopā, bet laiku kopā pavadām maz,jo abi strādājam, un tiekamies vien vakariņās, gultā un brokastīs un tā dienu no dienas.
Ko darām pārējā laikā, kad esam vienā mājā? Es sēžu, gaidu viņu, skatos pulkstenī, kā stundas iet pēc stundas, kamēr viņš veltīs uzmanību man un atties no datora spēles. Jā, viņa teksti- es esmu audzis viens un man vajag brīvo laiku..........Bet šis brīvais laiks ir krietni lielāks kā pavadītais laiks ar mani.
Viņam sūta vēstules citas sievietes, aicina tikties, iepazīties, man nebija skaidrs, kādēļ tā, jo viņa un manā galerijā ir mūsu kopīgās bildes, bet, kā izrādās, viņš no savām galerijām ir izņēmis mūsu kopbildes ārā......Tad nu redz, kādēļ tik aktīva sieviešu reakcija pret manu vīrieti.

Vakar sēdējām un runājām par nākotnes plāniem, kā izrādās, es esmu mūsu attiecībās vienīgā, kura ir gatava nopietnākām attiecībām, bērniņam utt....viņš- viņš vēl nē, arguments- finansiālā stāvokļa uzlabošana, lai gan jābilsts, ka pelnam labi, strādājam abi labās darba vietās, it sevišķi viņš...... Man sāk mākt šaubas par to, ka bilžu izņemšana, izvairīšanās no nopietnu attiecību būvēšanas varētu būt tas, ka viņš gaida labāku,kādu citu....mani sāk apsēst doma, ka esmu kā pagaidu variants...lai gan viņš saka, ka tā nav, ka esmu mūža mīlestība utt.
Viņš ir apslimis un pārmet man, ka naktīs ņemu segu nost un lienu pārāk tuvu, līdz ar to viņš nevar izgulēties un piedāvāja man variantu, kamēr viņš izveseļojas, es varētu aizbraukt pie mammas padzīvot- es zinu, ko Tu par šo domā, jo pašai man šī frāze bija ārkārtīgi sāpīga.....

Es esmu nonākusi strupceļā un nu nezinu ko darīt, varbūt esmu paranoiķe, varbūt esmu naiva un neredzu acīmredzamo...

Sirsnībā, es.
25.04.2015 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tu esi ļoti naiva.
25.04.2015 12:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viņam sūta vēstules citas sievietes, aicina tikties, iepazīties, man nebija skaidrs, kādēļ tā, jo viņa un manā galerijā ir mūsu kopīgās bildes, bet, kā izrādās, viņš no savām galerijām ir izņēmis mūsu kopbildes ārā......Tad nu redz, kādēļ tik aktīva sieviešu reakcija pret manu vīrieti.


Jocīgi.. ja vien viņš nav slavenība.. ''tāpat vien'' vēstulēm no svešām sievietēm nevajadzētu nākt, manuprāt..
25.04.2015 12:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet šis brīvais laiks ir krietni lielāks kā pavadītais laiks ar mani.
Tas ir ļoti bēdīgi.. Es domāju, ka katra mīloša sieviete ir pelnījusi vīrieti, kas viņu uz rokām nēsā..

Nevajag domāt, ka labāks nebūs.. ir arī kārtīgi vīrieši, kas vientuļi klīst pa pasauli :)
25.04.2015 12:41 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Kas tad tās par sievietēm, kas šim raksta tik daudz? Varbūt tomēr pats viņam raksta?
Un, jā, tu esi naiva. :)
25.04.2015 12:42 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Sveika!

Pirmkārt, Tev noteikti vajag atrast kādu nodarbošanos, kas aizvadītu domas tālāk no viņa (lai nebūtu jāskaita stundas).. No sāpēm Tu neizbēgsi, ja beigām būs jāpienāk, viņas pienāks.. Visu uztver vēsāk un parādi to, ka nenervozē par katru viņa sāpīgo izdarību.. Velti laiku vairāk sev.. Uzkrāso lūpas un izej satikties ar draudzenēm.. Un ja jau viņš ir audzis viens, tad viens arī dzīvos un būs nākamā, kura gaidīs un kura ņems nost segu utt..

Nekreņķējies un esi stipra! (l)
25.04.2015 12:42 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Un, jā, tu esi naiva.


Piedod, bet..
25.04.2015 12:43 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Piekrītu Winterrai.
Tāpat arī neparedzu ilgu nākotni šīm attiecībām. Saņemies, meitēn.
25.04.2015 12:46 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tas, ka cilvēks vēlas arī laiku vienatnē, ir pilnīgi normāli.
Arī tas, ka viņš nejūtas gatavs bērniem, neko īpašu nenozīmē - pēc Tevis rakstītā spriežot, abi vēl esat ļoti jauni.
Par kopīgo bilžu izņemšanu no galerijām gan ir tā jocīgi - kā viņš pats to pamato?

Kas attiecas uz segas dalīšanu - to var ļoti viegli atrisināt, nopērkot divas segas. Ļoti ērts variants, ja gribas, var mīlīgi kopā gulēt, ja nē, var katrs ierušināties savā segā un palikt savā gultas pusē.
25.04.2015 12:48 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nav pietiekami daudz informācijas par situāciju, lai varētu noteikti pateikt - tiešām esi viņam tikai pagaidu variants vai arī Tu tikai sadomājies.

Starp citu, un ko tad viņš atbild tām sievietēm, kas viņam sociālajos tīklos raksta?
25.04.2015 12:51 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Nekreņķējies un esi stipra!

Piedod, bet.. tu arī! :D
25.04.2015 12:55 |
 
Reitings 6
Reģ: 25.04.2015
Viņš ir zināms, neteikšu, ka slavenība, varbūt kādā atsevišķā auditorijā bet ne tik liela, ka vajadzētu aumaļām nākt vēstuļu.

diemžēl mēs neesam vairs nekādi jaunie, lai gan saprotu, ka pēc manis rakstītā tā tas varētu šķist.

Bildinājumu esmu gaidījusi trīs reizes, pēc šīm trim reizēm sev apsolīju, ka vairs negaidīšu!
Es diemžēl nevaru uzkrāsoties un doties dzīvē,jo viņš man neļauj krāsoties, kad izeju viena no mājas.Vienu dienu uzkrāsota skropstu tuša viņā izraisīja dusmu izvirdumu divu dienu garumā :D!Viņš ir ellīgi greizsirdīgs, ja manā telefonā notiek kāda darbība, tad nekavējoties man ir jāatskaitās, bet savu telefonu neizlaiž no rokām. Protams, pa kluso tam tiku klāt un ar trīcošām rokām lasīju viņa sarakstes ar citām...jā...tās tur bija..........

Es viņu ārkārtīgi mīlu, bet zināt, tās sāpes to mīlestību pa lēnītēm notušē.....
25.04.2015 12:56 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
douglasa, Tev vēstule.
25.04.2015 12:59 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Ja Tev apriebsies, tad arī uzkrāsosies un Tev būs uzspļaut viņa dusmu izvirdumiem.. Izvirdini varbūt savas dusmas kādreiz uz viņa sarakstēm un bilžu izņemšanu.. Tad pasaki, ko šis teica.. Dusmas uzdzen tādi vīrieši!!
25.04.2015 12:59 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Gan jau , ka grib aizsūtīt tevi pie mammas , lai var tikties ar citām.
25.04.2015 13:07 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Jau nez kurā diskusija, kur es lasu, ka vīrietis neļauj sievietei krāsoties. Kur jūs tādus atrodat? Tiešām tādi eksistē? Nespēju noticēt tam, ko te ik pa brīdim nākas palasīt.. (t)
25.04.2015 13:08 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
viņš man neļauj
Nu, tādā gadījumā es tiešām tā nopietni apsvērtu ieteikumu braukt pie mammas.
pa kluso tam tiku klāt
Abi jūs viens otram melojat un rīkojaties viens otram aiz muguras. Kā Tev šķiet, kādā veidā šīs attiecības varētu izvērsties nākotnē?
sarakstes ar citām...jā...tās tur bija..........
Par ko tad pļāpāja?
25.04.2015 13:11 |
 
Reitings 6
Reģ: 25.04.2015
Kāda meitene viņu aicināja tikties, viņš atbildēja- jā! Vai šī tikšanās notika vai nē- nezinu! Viņa bijusī sūtījusi no fotosesijas kailfoto......... Vēl ar kādu 5 zvani dienā.......Tas tā, īsumā :D
25.04.2015 13:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Protams, pa kluso tam tiku klāt un ar trīcošām rokām lasīju viņa sarakstes ar citām...jā...tās tur bija..........
Tāpēc jau viņš ir greizsirdīgs, neļauj krāsoties.. vērtē Tevi pēc savas mērauklas!

es esmu mūsu attiecībās vienīgā, kura ir gatava nopietnākām attiecībām, bērniņam utt....

Priecājies, ka nav jums nekas stiprāk vienojošs! No šāda vīrieša, manurāt, jāmūk.. nevis ģimene jāveido..
25.04.2015 13:16 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Viņš ir apslimis un pārmet man, ka naktīs ņemu segu nost un lienu pārāk tuvu, līdz ar to viņš nevar izgulēties un piedāvāja man variantu, kamēr viņš izveseļojas, es varētu aizbraukt pie mammas padzīvot


Skaidrs, ka viņš grib vnk no tevis uz dažām dienām atkratīties lai pats varētu ar citām patusēt..
Nu nezinu, man tas šķiet stipri dīvaini. Manējais, ja būtu apslimis, tieši gribētu lai apčubinu, pienesu ēst, uzsildu tējiņu ut.t. :-/

Izklausās pēc tāda, kas grib uz diviem krēsliem sēdēt...
25.04.2015 13:26 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Mēģini racionāli paraudzīties uz savu situāciju. Tavās attiecības viss ir nepareizi. Un ko vispār nozīmē neļauj?
25.04.2015 13:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits