īsāks vīrietis

 
Reitings 37
Reģ: 15.01.2015
kā skatāties uz pāriem, kur vīrietis ir īsāks? nevis 2-3cm, bet tā pa nopietno, galvas tiesu īsāks vai vēl vairāk.

ir man viena draudzene, viņa ir 177, vīrietis 165 vai pat mazāk, kopā jau gadus 8. nepievērsu uzmanību nekad, bija vienalga, uztvēru viņus kā pilnīgi normālu pāri. bet tagad pašai ir iespēja tikties ar vīrieti, kurš ir gandrīz vai pilnīgi ideāls, tikai galvas tiesu īsāks. un kaut kā ļoti nepievilcīga šī doma šķiet... nezinu, vai tie ir stereoptipi vai kas. it kā jau gribētu, bet visu laiku domāju - kā uz mums cilvēki no malas skatīsies, priekš kam man tas, utt.? bet vīrietis tiešām brīnišķīgs.
24.04.2015 21:15 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Kādu laiku draudzējos ar īsāku vīrieti. Īsumu jūt, ja masas viņam nav. Manējais bija tāds būdīgs īsais un es mierīgu sirdi nēsāju papēžus. Ja īss un kalsns, iespējams, ka atšķirību jūt.
Atsevišķās jomās horizontālā stāvoklī viņi ir žiperīgi un izveicīgi :)
25.04.2015 10:33 |
 
Reitings 263
Reģ: 26.10.2014
Es esmu 180 cm , visu dzīvi , man ir lipuši klāt puiši kas ir mana auguma un īsāki. Protams galvā es varu sadomāties savu puisi kas ir 2 m garš , bet realitāte ir tāda , ka jau vairāk nekkā gadu kopā ar puisi kurš ir īsāks par mani (175 cm ) un jā sākuma bija kkā dīvaini , tā auguma atšķirība , jo ja uzvelku apavus ar biezāku zoli tad esmu vēl biki garāka , bet tagad man pat nebūtu problēmas uzvilkt papēžus , jo mīlu šo cilvēku tāds kāds viņš ir un man tiešām nošpļauties ko domā citi . Viņš ar lepojas ka viņam blakus iet slaida , gara meitene un es ar jūtos labi :) (l)
25.04.2015 11:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!