2 beerni, pirms 20

 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
Es nevaru neuzrakstīt...aaaaa
Pirmais bērns 16 gados, otrais 19. Meitene ar bērnu tēvu ir precējusies (Apprecējās 16 gados)
Jums tajā vecumā negribējās dzīvot un baudīt dzīvi ? Nevis auklēt bērnus un dzīvot laulības dzīvi.. un vēl vidusskola.
Es vienkārši galīiiiiigi nespēju saprast to meiteni.
padiskutējam par šo...
kādēļ tik ātri jāuzsāk šāda ğimenes dzīve ? Jūsuprāt.

Bez negatīvisma
23.04.2015 23:51 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Katrs cilvēks dzīvo, kā grib. Citi ir gatavi bērniem un ģimenei jau ļoti agri, un varbūt tas ir viņu dzīves piepildījums, taču ir arī cilvēki, kas nekad nebūs gatavi bērniem.
24.04.2015 00:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
14 gados sieviete IR bērns !!!! Mēnešreizes tikko kā sākušās un jau domā par gultas priekiem... nu tā nav jābūt.

Šeit nesen bija diskusija par to, ka meitenei 14 gados ir vibrators, bet cosmo spēka pārākums to atzina par normālu parādību :D :D Tā kā.. nav ko šokēties :D :D
24.04.2015 00:38 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Klasisks viedoklis, ka bērni ir pasaules gals.


+ kvadriljons :D

Pozitiivi, ka paaris ir preceejies nevs sagraaPstijis beernus dzerstoties pa siena skuuniem.

Godiigi sakot lielaakaa bauda ir tas briidis, kad beerns mazliet paaudzies kluust par tavu draugu. Godiigaaka, miiloshaaka un uzticamaaka drauga nekad nebuus.
Draudzenju saietiem, draugu tusiniem utml. nav i frakcijas veertiibas no taa.

P.S. Zinu citu paari kursh appreceejaas arii kad meitenei bija 16, tagad viniem ir kaadi 8 beerni ja ne vairaak, man jau skaits nojucis. Sievietei ir nenormaali gruuti, kas ir atpuuta vinja nezina, par kaut kaadu pasattiistiibu ir redzeejusi nav, paaragri novecoja, ne jau no beerniem, bet no slodzes jo nav kas paliidz ar maajas ruupeem tikt galaa, viirs nekaadas aukliites un maajposes atlauties nevar. Luuk tas ir ekstreemi. Bet 2 beerni tieshaam nav nekas taads. Labaak jauniibas dienu laiku investeet beernos nekaa visaadaas trakuliibaas, pirmie atmaksaasies, par otro vareetu naakties pashai maksaat...
24.04.2015 01:03 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
buutu ko skaust redz tik liela, lai ar seksu nodarbotos ir, bet prieksh izsargaashanaas praatinjsh par iisu? te var tikai just liidzi, ne skaust.


a kas teica, ka iekrita? Es zinu pāris meitenes, kuras agri apprecējās, kurām agri bija ģimenes dzīve. Agrāk arī nesapratu - nu kā? Bet tagad, kad esmu jau vairāk pieaugusi, saprotu, ka katrs mēs esam dažāds un mēs atšķiramies vien ar to, ka man dzīves baudīšana bija tusiņos, bet tai meitenei - veidojot ģimeni!
24.04.2015 01:10 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Bet, ja bērni netīšām piesakās..? Iesi abortēt..?
24.04.2015 05:06 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Zinu 22 gadīgu ar 3 dēliem. :D
Katrs no sava tēva + pirmajam tēvs aizlaidās tālajās zilajās. :D
24.04.2015 05:16 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Un te jau ir jāpriecājas, ka ja tas sīkais bija 16 gados..un tēvs nekur neaizmuka utt.
Bet tas, ka jau otrs ir..hmm

Varu derēt, ka viņi nenodzīvos visu atlikušo dzīvi kopā, kaut kas nav tā kā vajag.:-D
24.04.2015 05:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ko 16 gadus vecs tīnis var iedot bērnam? Materiālā ziņā-neko (labi, ka viņai ir cilvēki, kas palīdz), intelektuālā-arī neko (cerams, ka tur arī apkārtējie palīdz). 16 gados tīnis vēl tikai garīgi nobriest, meklē sevi, mēģina saprast pasauli, lietu kārtību. Ja man nebūtu taisnība, tad Latvijā pilngadību būtu no 16 nevis 18. Arī valsts uzskata, ka tikai no 18 gadiem cilvēks var pieņemt +/- saprātīgus lēmumus :D Neesmu redzējusi labu audzināšanas iznākumu šādām jaunajām mammām-bērni pēc tam arī mazbērnus taisa nepilngadīgā vecumā un dzīvo vienai dienai.
24.04.2015 08:07 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Es savai mātei arī piedzimu 16,5 gados. UN?! Viņai ir viss,ko viņa vēlējās un ir sasniegusi gana daudz! To esmu rakstījusi jau vairākās diskusijās. Viss ir atkarīgs no paša cilvēka - cik esi apņēmīgs, uzcitīgs, neatlaidīgs utt. Māte pabeidza gan vidusskolu(par ko tev tik ļoti liels sašutums!), gan divas augstskolas!
Un vispār - KAS TEV PAR DAĻU?!?!
24.04.2015 08:12 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
autorei neviens neliedz baudīt bezbērnu dzīvi, kamēr jauna, un bāzties citu dzīvēs, īpaši, ja minētā meitene ar bērniem neko no prasījusi, nevajag. pieņem citādo un miers;-)
24.04.2015 08:17 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Teika_Spolīte, piedod, bet ej D.... :D

Mana māte savos 16 bija daudz gudrāka par dažu labu savos 25+!
Un nē, man ir 25 un nav vēl bērnu, tā kā tava hipotēze ir aplama. :-P
Mani ,kā savu pirmo bērnu, audzināja ļoti strikti. Esmu pabeigusi arī augstskolu un strādāju kopš 18, pelnu stipri virs minimālās. Un vispār - man nav jātaisnojas tavā priekšā. :D
Tas ,ka tu sāki daudz maz normāli domāt pēc 18,nenozīmē ,ka tev ir tiesības visas mērīt pēc vienas auklas - pēc sevis.:-P
24.04.2015 08:20 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
brunettte9
Man nekas nav jāpierāda-tavs komentārs ir liecība pati par sevi- izteikt savu viedokli pieklājīgā formā māte tev nav iemācījusi. Arī emocionālā stabilitāte pieklibo, ja reiz anonīms komentārs internetā tev uzdzen asinis :D
Ne jau diplomos, algās sāls, bet tajā, kāda personība izaug, ja māte nepilngadīga :-D
24.04.2015 08:26 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Turpini tā domāt. Vai tad man būtu kas jāpierāda vai jāpārmāca? (l)
24.04.2015 08:29 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
kas tā par modi visiem piedēvēt emocionālo nestabilitāti, vājus nervus utt. Nesmuka izteikšanās smuki uzrakstīta, to nepadara ne par gramu labāku kā patiesību, kas nav nemaz tik smuki pateikta. A la - ejiet lūdzu ieskrieties/ej ieskrieties.
24.04.2015 08:45 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Bet, ja bērni netīšām piesakās..? Iesi abortēt..?


Netīšām nepiesakās, jo ne jau nu stārķis viņus atnes vai kāpostos tiek atrasti. Nevajag pāragri seksot... :-D
24.04.2015 08:49 |
 
Reitings 210
Reģ: 10.03.2015
Piemēram, es vairāk šausminos par tām, kas paliek vientuļās mātes un līdz 20 gadiem ir sadzemdējušas bērnus katru no sava tēva.


Šādu gadījumu zinu. Meitene ''iekrīt'' uz džekiem, kas lej medu ausīs.

Man bērniņš nāca pasaulē, kad tikko palika 19. Vairāk bērnus nevēlos, arī vīrietis to atbalsta. Esmu laimīga, mans bērns aug, vēl nedaudz un ies skolā, par ko man daudz satraukties tagad. Iespējams kādu apstākļu dēļ mainīšu domas, bet kopš piedzemdēju, manas domas nav mainījušās šajā jautājumā. Pirmstam daudz izklaidējos, gāju uz visādiem pasākumiem, daudz draugu, randiņi u.t.t. Es melotu ja teiktu, ka man tā visa nepietrūkst. Lai arī tagad dodos uz dažādiem pasākumiem, izklaidējos ar draugiem, tas ir daudz ierobežotāk un man ir atbildība pret to mazo ķiparu.
Ir tādas meitenes, kam bērni ir vienīgais ko vēlas. Nevēlas ne karjeru, nedz arī kaut ko sasniegt dzīvē. Es saprotu, ja man tagad būtu otrs, man būtu lielāko ties jāatvadās no visa ko vēlos sansiegt, jo man nav omu omītes, kas varētu vākt bērnu, kamēr pati plivinātos riņķī. Ar vienu bērnu vēl kaut kā var izgrozīties, bet ar vairākiem..tas nav domāts visām. Tajā skaitā man. Protams, ja ir tāda sieviete, kam apgriezieni ir 10x lielāki kā citām, tad apsveicami, ja var žonglēt ar vairākiem maziem bērniem - starp darbu, iespējāms mācībām, mājām un vīru.
24.04.2015 08:51 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Personība visu laiku attīstās un aug. Katrā vecumā liekas, ka nu jau esmu pieaugusi, bet pēc dažiem gadiem šķiet - toreiz gan biju bērns :D Tā man ir pat tagad, gandrīz 30 gados.
Bet nevajag domāt, ka visiem tīņiem to tik vien gribas kā iet uz klubiem - nebūt nē. Vienīgais - nevajag uzkraut saviem vecākiem ne finansiālas, ne morālas problēmas. Ja esi gatava 16 gados bērnam, tad uz priekšu, bet nevajag paļauties, ka nu tik vecāki palīdzēs un audzinās. Sava ģimene ir sava ģimene.
24.04.2015 09:12 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
man bija klasesbiedrene, kurai neinteresēja ne tusiņi, ne viss tas, ko vienaudži dara. 12. klases sākumā palika stāvoklī, apprecējās un, cik nu var spriest pēc bildēm internetā, tad izbauda savu ģimenes dzīvi, izskatās laimīga. Puisis vecāks par viņu, ar darbu, cik sapratu toreiz, tad arī kaut kādu dzīvoklīti. Vienkārši ir cilvēki, kuriem svarīgākais ir izveidot ģimeni un neko diži daudz viņiem nevajag. Es to nesaprotu, jo es esmu egoiste - man ir vēl prātā ceļošana, dirnēšana un viss kas, kas ar bērnu ir ja ne neiespējams, tad ļoti ierobežots, bet tādēļ jau es nesaku, ka visas, kas dzemdē agri, ir stulbas, iekrīt utt :D chill cilvēki!
24.04.2015 09:16 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Vai nu zema kārta/ ne isti labveliga gimene.
Izlaidība.
Vai ari nav pietiekami saņēmusi rūpes un mīlestību no vecākiem, līdz ar to centšas apzināti vai neapzināti tikt no tās vides prom. un radīt savu, kur saņemtu to , ko vecāki nav spējūši /gribējuši nodrošināt.
24.04.2015 09:19 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Man svarīgāk liekas nevis tā klubiņu būšana un tusēšana, bet tieši paceļot, kādā apmaiņas programmā aizbraukt vai pat ilgāk studēt ārvalstīs. Tīri dzīves pieredzes dēļ, ne jau tāpēc, ka izglītība šeit būtu slikta. Un to ar bērnu varētu izdarīt tikai tad, ja būtu līdzi auklīte.
24.04.2015 09:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits