Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skirshanaas - praktiskaa puse

 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Chau. Atkal es ar savaam attieciibu probleemaam :D
Esmu pienjeemusi skaidru leemumu - shkirties no savaam nu jau gandriiz 5 gadu ilgajaam attieciibaam. Taas sevi ir izsmeelushas, nav glaabjamas + veel kad mana laba draudzne pazinoja par savu saderinaashanos, es uzreiz iedomaajos, ko teiktu savam draugam, ja jautaajums uzpeldeetu - skaidru un noteiktu nee.

Bet liidz ar to ir vairaakas probleemas klaat lauztajaam sirdiim (jo es jau arii veel miilu, tikai nu nav vairs neerts ciiniities...).

Mees dziivojam kopaa. Par parvaakshanos jaapazinjo 3 (!!!) meeneshi ieprieksh. Turklaat ne es, ne vinsh nevaram atljauties turpinaat dziivot shajaa maajaa vieni pashi. Kad tad man izbeigt attieciibas ar draugu? Tagad un tad 3 meeneshus dziivot kopaa? Kaads taa vispaar dara? Jo es negribu buut riebiiga, mekleet pa shiem meeneshiem dziivesvietu un tad peekshnji pamest peec tiem 3 meeneshiem paarvaacoties, negribu vinju atstaat suudos, un negribu to dariit aiz muguras, jau taa juutos vainiiga par shiis domas marineeshanu praataa peedeejos meeneshus.

Bet tas taa.. Galvenaa probleema ir - KAA??? kaa un kad shkirties? KAA tas vispaar notiek? Shiis ir pirmaas un vieniigaas attieciibas, kas man jebkad ir bijushas. Kaa to vispaar dara? Noseedina stuurii un pasaka "sorry, nesanaaks"? Es zinu, ka saapees abiem.. Bet es gribu peec iespeejas nesaapiigaak vinjam.. Un tik stulbi ar to dziivoshanu kopaa.. man tik bail, tik stulba situaacija..

Piedodiet par pilniigi nesakariigu tekstu un neesoshajaam garumziimeem (AZERTY klaviatuura :D), bet nu laikam jau gaidu ieteikumus, pieredzi no tiem, kas shiirushies, kad ar kaadu jau ir dziivots kopaa.. meh...
22.04.2015 23:46 |
 
Reitings 477
Reģ: 08.04.2015
Varbūt labāk šobrīd ej izgulies? Tas nebija ļaunā nozīmē domāts. ;-)
22.04.2015 23:50 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
haha, nee, nee, vieniigais impulsiivais leemums shajaa briidii bija par to parunaat cosmo :D taapeec tik nesakariigs un piedzeeries (??) teksts. Manaa galvaa doma ir skaidra un izkidaata jau sen. Tikai es nebiju domaajusi par praktisko pusi - pasu shkirshanaas briidi un visu, kas naak peec tam
22.04.2015 23:52 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
tad 3 meeneshus dziivot kopaa? Kaads taa vispaar dara?

Paziņu lokā ir gadījumi bijuši,kad pēc šķiršanās paliek dzīvot vienā miteklī,tieši tādu apsvērumu dēļ kā Tev. Tātad-jā,tā arī mēdz darīt.
Ja gribi tā ļoti maigi-Mēģini jau tagad ievirzīt attiecības tādā nosēšsanās stadijā. Pasaki,par savām sajūtām un iesaki atteikties no mājokļa. Šos trīs menešus itkā Sev dodot kā pārbaudes laiku. Ja tomēr paliksiet kopā,tad vismaz būs iemesls jaunas dzīvesvietas meklēšanai;-) Jā pārliecināsies,ka tiešām nekas nav turpinām,tad varēsiet droši doties katrs savu ceļu!
22.04.2015 23:56 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Atceros tavu iepriekšējo diskusiju par attiecībām,
Varbūt viņam jau pa dienu nosūti ziņu, ka vakarā vēlies ar viņu nopietni runāt par attiecību turpinājumu.., lai jau viņš var noskaņoties, ka par šo tēmu tiks runāts.
Tad kopīgi apspriediet dzīvokļa jautājumu,
Saprotu tu esi Francijā? Jums tā līgumā rakstīts par 3 mēnešiem?
22.04.2015 23:57 |
 
Reitings 55
Reģ: 16.04.2015
Vai tiešām ir vērts šķirties, ja mīli? Mūsdienās daudzi vieglprātīgi mētājas ar mīlestību pa labi, pa kreisi.. Un tad attopas 30 gados vieni pie sasitas siles un veido diskusijas Cosmo "Kā atrast vīrieti sievietei pēc 30, kad ir izveidojušās prasības pret vīrieti? Visi normāli vīrieši šajos gados ir aizņemti".
Daudz ko var uzlabot ar runāšanos, kompromisiem un dažādām jaunām odziņām attiecībās, rutīnu var pieveikt.

Par tēmu - vienkārši aprunājies un pasaki, ka šķiries uzreiz, negaidi 3 mēnešus. Kopā izdomāsiet, ko darīt tālāk.
22.04.2015 23:59 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
kopīgi apspriediet dzīvokļa jautājumu

+
23.04.2015 00:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kas attiecas uz mājvietu - ja jūs esat samaksajuši uz priekšu par tiem 3 mēnešiem, tad izšķiroties un izvācoties no mājokļa jūs zaudēsiet tikai iemaksāto summu. Neviens jūs ar varu neieslodzīs uz 3 mēnešiem.

Ja neko uz priekšu neesat samaksājuši - tāda gadījumā noteikti nāksies maksāt, ja vēlesieties izvākties ar steigu.

Jebkurā gadījumā, pārlasiet savu īres līgumu, parunājiet ar saimnieku un tad vēlreiz apdomājiet variantus.

Par šķiršanos - nu jā, tā tas arī normāli notiek. Vnk apsēžaties un izrunājaties. Vakarā, pēc padarītiem darbiem, pasaki, ka tev ir kaut kas svarīgs sakāms un uz priekšu. Lēnā garā atšķetini savu domu, nebliez uzreiz vienā teikumā "šķiramies". Rēķinies, ka reakcija var būt visneprognozējamākā - no pilnīgas vienaldzības līdz histēriskai raudāšanai no vīrieša puses. Tas viss ir normāli, jo skaidrs, ka sāpēs, lai ko un kā tu neteiktu. Esi pacietīga, saprotoša, atbildi uz visiem jautājumiem un centies maksimāli skaidri izklāstīt savu sakāmo, nesvārsties savos lēmumos.
23.04.2015 00:01 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Ja vairākas istabas dzīvoklī, varbūt to ortu var izīrēt, lai finansētu tur dzīvošanu
23.04.2015 00:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varbūt viņam jau pa dienu nosūti ziņu, ka vakarā vēlies ar viņu nopietni runāt par attiecību turpinājumu.., lai jau viņš var noskaņoties, ka par šo tēmu tiks runāts.

Es gribeetu zinaat, kaads ir iemesls tam, ka pa dienu suuta shaadas iiszinjas. Nopietni. Tak cilveeks ir darbaa, nedod dievs, veel darbs ir biistams vai ir svariiga sapulce/paarrunas/dariijums utt, jebshu ir skolaa, varbuut raksta eksaamenu, bet te - bams! atnaak iiszinja, kas cilveeku izsit no sliedeem un var sachakareet darbu/eksaamena iznaakumu utt. Tieshaam nevar pagaidiit liidz atnaaks maajaas, nevis cilveeku trauceet darba/maaciibu laikaa? Shito sievieshu logjiku nespeeju saprast.
23.04.2015 00:06 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
krista, domaa viirieshi par taadaam lietaam satraucas? Man liekas, ka ne.
Bet sms arii nesuutiitu, neredzu ko tas paliidz, kad saka tad saka uzreiz.
23.04.2015 00:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Plusiņi Kristai!
23.04.2015 00:12 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kas jums ir iziireetaajs? Saimnieks vai rezhija? Kuraa vietaa atrodaties, ja taadaa, kur dziivokljus pakalj nemet, visu var sarunaat, ja no citiem iirniekiem buus pieprasiijums, neviens jums tur neprasiis marineeties 3 meen, runaa ar iziireetaajiem pa tiesho, kaa risinaat situaaciju, starp citu, Tev jau sava atsevishkja dziivesvieta atrasta?

Un vispaar ieteiktu saakumaa piedaavaat attieciibu pauzi, ja taas laikaa nepaardomaa, tad konkreeti shkjirieties.
23.04.2015 00:12 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Tak cilveeks ir darbaa, nedod dievs, veel darbs ir biistams vai ir svariiga sapulce/paarrunas/dariijums utt, jebshu ir skolaa, varbuut raksta eksaamenu, bet te - bams!


Ganjau viņa zinās ar ko viņš nodarbojas, un kad ko var rakstīt, vai nerakstīt,
tas bija tikai ieteikums, nejau obligāti šādi jādara, un tekstā nav jāmin nekas negatīv, vienkārši, ka vēlas aprunāties.
tas bija uz
Kaa to vispaar dara? Noseedina stuurii un pasaka "sorry, nesanaaks"?
23.04.2015 00:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
krista kā vienmēr labi saredz detaļas! :D

Interesanti šķiet arī tas, ka būtībā pašām nepatīk, kad vīrietis piedāvā attiecību pauzi, bet tagad tiešas to iesaka... :D
23.04.2015 00:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Puisis tāpat apjauš, ka attiecības nav nemaz tik perfektas kā gribētos. Divatā..aci pret aci vajag tā tieši ņemt un pateikt..bez liriskajiem ievadiem :)
23.04.2015 00:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista, domaa viirieshi par taadaam lietaam satraucas? Man liekas, ka ne.

Ne tak. Vinjiem nekas nekad nesaap, vinji nav speejiigi miileet vai ko just, vinjus nemaz nebiedee sievietes vaardi "mums jaaprunaajaas par attieciibaam", vispaar vinjiem ir galiigi vienalga par visu. :-D:-D:-D
23.04.2015 00:19 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Reiz šķīros no puiša un man bija līdzīga situācija, bet atšķirīgi apstākļi. Ļoti uztraucos, kā sakārtosim dzīvi pēc šķiršanās, bet viss tovakar "veiksmīgi" atrisinājās- puisis sarunas gaitā kļuva nekontrolējami agresīvs. Pagriezos un aizgāju. Nākošreiz vien savācu mantas. Drīz vien arī viss veiksmīgi sakārtojās ar jaunas mājvietas atrašanu.
23.04.2015 00:20 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu, es nekad neesmu teikusi, ka attieciibu pauze ir galiigi nekam nederiigs variants, sheit gan esmu lasiijusi viedokljus, ka taapat buus shkjirshanaas un aamen, ja jau pauze.

Nezinu autores situaaciju, ja vienkaarshi apnikums, tad pauze buus noderiiga, tachu, ja kaada no iesaistiitajaam puseem ir sastraadaajusi kaadu nepiedodamu nelietiibu vai iesaistiits jau kaads jauns partneris, tad, protams, nav jeegas.
23.04.2015 00:21 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Bet, protams, saprotu, ka Tev ārzemēs savādāk. Drīzāk savu komentāru biju domājusi ar domu, ka vienkārši vajag runāt. Tagad nevar paredzēt puiša reakciju un par ko galu galā vienosieties.
23.04.2015 00:22 |
 
10 gadi
Reitings 4011
Reģ: 02.01.2011
neesi iedomājusies, ka varbūt puisis meklētu citu cilvēku, ar kuru kopā īrēt šo pašu māju? varbūt viņam nemaz nebūtu doma par tiem 3 mēnešiem un izvākšanos?
23.04.2015 08:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits