Attiecibas ar mīļoto (bet runa par naudu)

 
Sveikas!

Gribēju pajautāt par jūsu attiecībām ar otru pusi naudaa jautājumos.
Mani reāli sadusmo mana situācija - ar draugu dzīvojam kopā 4 mēnešus, bet draudzējamies jau vairākus gadus. Abi strādājam, bet valsts iestādēs, līdz ar ko algas mazas. Vēl pirms gada es mācījos un strādāju, sanemot aptuveni 150eur. Draugs saņēma VISMAZ 3x vairāk. Protams, kino utt. apmaksāja viņš (bet pat visus tos pasākumus apmeklējām ļoti reti), viņš man NE REIZI nepiedāvāja kaut ko nopirkt, samaksāt. Ok, tajā laikā tam arī īsti uzmanību nepievērsu un neuztvēru to nekā (tikai tagad par to vispar tā aizdomājos).
Tagad ir tā, ka viņam ir kredīts auto + dažādi maksājumi (daudz maz uz pusem, jo arī man ir jāveic dažādi maks.). Bet viņš vēl maksā mātes telefona rēķinu. Mani tas sadusmo, ka paši dzīvojam "no algas līdz algai", bet viņas rēķinu viņš maksā. Un nav viņa nekāda tāda, kas pati nevar samaksāt.
Reizēm man pat gribas darīt tā, ka, lai maksā par visu un dzīvo kā grib, bet tad man paliek žel, ka viņam jau tā kredīts, utt
Nevaru beigt vārīties. Bezjēdzīgi
21.04.2015 12:15 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Es arī nesapratu, kā komunālo pakalpojumu apmaksa uz pusēm garantē to, ka šķiroties Tev piederēs puse? Piemēram, mēs precamies šī gada jūnijā, bet mašīna ir uz mana vārda, dzīvoklis ir uz abu vārda - uz to es arī nekad neesmu uzstājusi, vīrietim tas likās pats par sevi saprotams.
21.04.2015 19:35 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
manuprāt, autores problēma nav mammas telefona rēķinā, bet gan Tavā attieksmē!
21.04.2015 19:38 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ogo, skolniekam mamma majas nav vajadzīga ! Saulīte Tev pašai ir kaut viens skolas vecuma bērns ? Un tad brīnās kāpēc 13 gados sāk seksot. Tāpēc ka bērnība pietrūka rūpes un mīlestība.
21.04.2015 20:01 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Pat ne tikai škiroties, bet vienkārsi sev, jo var jau pieņemt tiesības uz mantu, ko pats nav nopelnijis, bet man nešķiet, ka sievietei būtu jalepojas, ka viņas vira īpašums ir arii viņas, pat ja ne santīmu nav piemetusi.
Kaitina
Tā mašīna uz dzīvoklis uz kredīta ?
21.04.2015 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
vispirms appreci to vīrieti un tad ko pieprasi.
4 mēn kopā dzīvo un jau nav labi, kas tālāk būs?
21.04.2015 20:17 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Beidziet lauzties, meitene cik saprotu ir jauna abi šie cilvēki ir jauni, un jā - jā knapinas un jāmaksā cita reiķini, kurus var noamksāt cilvēks, kas stabili dzīvo, tad kāpēc tas ir jādara? jā tā ir mamma, jā viņa noteikti daudz ir sniegusi, bet reizēm arī viņai ir jāsaprot ka ne viss ir iespējams, un ja cilvēki knapinas tad pat 1 ero ir vērtīgs.
21.04.2015 20:19 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Scarllet, nē, nav uz kredīta, bet pēc kāzām mēs plānojam pārvākties uz māju, cenas starpību, ja pietrūks pēc dzīvokļa plānošanas, tad paņemsim kredītu, un tāpat arī būs uz abu vārda. Tā kā tas neko nemaina
21.04.2015 20:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man izklausas vairāk ka autore vienkārši nevēlas uzņemties tik daudz maksājumus, gribas ar kaut kādu naudiņu vairāk sev vai jums. Tāpēc ar tik ļoti tas iegriež ka lūk vīrietis savai mātei ko atmaksā, bet tev nē, lai gan reāli padomājot loģiski, tā ir tava drauga māte, tur nu nevajadzētu justies aizskartam ka draugs dara ko labu arī citu radu labā.
21.04.2015 20:38 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Skaidrs ;)
Manuprāt, ir jauki, ja sievietei ir vīrietis, kas piedāvā mazāk strādāt un piepildīt savas vēlmes, bet man tas nešķiet tomēr pašsaportami, tikai tāpēc, ka esmu vājais dzimums. Un cik arī ir tādi vīrieši, kas var to atļauties, ir cits jautājums (un tādu nav daudz) ...
21.04.2015 20:39 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau pēc tā Kaitiņas apraksta izklausijās pēc bizensa plāna. Vīrietis samaxaa rēkinus un viņa viņam masāžu 3-4 ned., brokastis un vēl visu ko. Nekas netika minēts par to , ko viņš viņai dara, tikai to ka rēķinus samaksā.
Man nav nekas pretī vīrietiem sniegt baudu, bet tapat vīrietis pēc smagas darba dienas man uztaisa masāzu vai vakariņas, ir normāli un es to vēlos. Arī vīrietis var sniegt nogurušai sievietei un sieviete nav vienīgā , kas uztur maigumu un rupes attiecības.
21.04.2015 20:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tik pat labi varbūt arī draugs ko labu dara, vienkārši autore slikta garastāvokļa iespaidā mazliet pārspīlēja situāciju ka beigās izklausas tā ka vīrietis ir tas sliktais :D
21.04.2015 20:52 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Interesanta attieksme- vīrietim jāvar pelnīt daudz, jāstrādā netīkams darbs, bet sievietes darbam jābūt hobijam. Domā vīrietim nekad neiezagsies prātā doma, ka varbūt ar to smuko, veiksmīgo kolēģi kopdzīve būtu foršāka, jo mazāk būtu jāiespringst par naudu, kopējā ģimenes labklājība būtu 2 reizes lielāka?


Es tam visam piekrītu, bet tāpēc arī uzsvēru, ja pārī abi divi ir apmierināti, tad katram ir tiesības uzstādīt savas prasības. Absolūti lieki ir bāzt citiem cilvēkiem, ka tikai un vienīgi tā dzīvot ir pareizi, bet ja sieviete uzstāda prasības, bet vīrietis tās akceptē un tas ir tikai pāra ietvaros, why not? :)
Manuprāt, tā tikai uz papīra (jeb cosmo izklāstā) skan diezgan sausi, ka vīrietim ir tikai pienākumi, bet sievietei - tiesības. Realitātē, es sliecos domāt, viss ir absolūtā harmonijā, kur vīrietis tiek apčubināts no sievietes puses un otrādi!
21.04.2015 21:00 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
To sauc par abpusēju ieguldījumu attiecības, viņš kā vīrietis rūpējas par savu ģimeni, es kā sieviete par to, lai viņam ir patīkami atgriezties mājās pēc darba dienas, viņš par to, lai mājas vienmēr ir ēdiens, es par to, lai viņš ēstu gardas brokastis un vakariņas, viņš par dzīvokli, es par to, lai dzīvoklis ir kārtībā un viņam nekar nebūtu kauns ielaist negaidītus ciemiņus.
Man tāda sajūta, ka Tev vienkārši grauž par to, ka ja šo izlasītu Tavs vīrietis, viņš saprastu, ka ir arī savādākas sievietes pasaulē, kas lutina savus vīriešus un iedvesmo viņus uz lielākiem darbiem.
Redzi, tur jau tā problēma - pēc smagas darba dienas. Arī mans vīrietis man var pamaset kājas pēc vannas, vai pakasīt galvu, kamēr skatāmies filmu, bet viņš to dara pats, nevis tāpēc, ka es izrādu, ka jūtos slikti-nogurusi pēc smagās darba dienas.
21.04.2015 21:04 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Starp citu mēs ar draugu apspriedām šo situāciju un mums ir pilnīgi vienāds viedoklis. Acīmredzot, mums nav iedalījums : vīrietis- sieviete attiecībās. Ja es negribu taisit ēst, viņs uztaisis un otrādi. Un mēs atlaidām mājas tīritaju, jo es pati to gribu darīt un patiesibā arī ēst gatavot man patīk. Bet es zinu, ka nekas mūsu attiecības nemainisies, ja es strādāšu vairāk un galdā vienmēr nebūs vakariņas no manas puses, viņš par to parūpēsies.
21.04.2015 21:11 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Manā ģimenē šādu problēmu nav. Mums ar vīru ir kopīgs konts, kur mēneša sākumā ieskaitām summu (vienādu) un tērējam kopīgo naudu maksājumiem, kino, ēšanai utt. Reizēm viņš mani aizved uz restorānu un izmakaā, reizēm es nopērku teātra biļetes. Viņš samaksā par degvielu, es par kādu dāvanu draugiem. Es maksāju vecmāmiņas telefona rēķinu, viņš reizēm palīdz mammai. Jo tā ĢIMENĒ DARA. Palīdz viens otram!


+


Ja dzīvojat no algas līdz algai, tad jādomā, kā vairāk pelnīt. Un Ja tā tiešām būtu, ka "no agas līdz algai", tad kino, teātri un izklaides būtu pēdējais kas interesētu. Tā kā nelien otra makā.



Es draugam pārskaitu 150Eur. Viņš samaksā visus maksājums, pārtiku pērk reizēm viens reizēm otrs. Un ar pārējo naudu katrs dara, ko grib. Nelienu viņa makā. Un viņš manā arī nē.
21.04.2015 21:56 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Bante (ne tā, kas komentē beztēmas) Kā risināsi situācīju? Meklēsi bagātāku?
21.04.2015 21:59 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Meklēsi bagātāku?
+++ labs jautājums..

Telefona rēķinam (~10EUR?) nevajadzētu tik ļoti ietekmēt dzīves kvalitāti..

Tev gribas bagātāku puisi .. vai arī Tu esi diezgan egoistisks cilvēks, jo vēlies, lai visi puiša papildus izdevumi iziet vienīgi uz Tevi..

Tas, ka netiek cienīta māte..jau ir skaidri un gaiši saprotams pēc tēmas pieteikuma.
Man nebūtu žēl atdot pēdējo kapeiku mīļotā cilvēka mammai.. mamma galu galā uztaisīja, audzināja un padarīja viņu par tādu cilvēku, kādu mīlu..
21.04.2015 22:14 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kur nu 10 euro.. man kā jaunam cilvēkam nav 10 euro, tie noteikti ir kādi 6-7 euro.. kas tas vispār ir?
21.04.2015 22:15 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Man liekās, ka ir runa par to, ka meitene grib sev uzmanību no sava vīrieša, bet te nav runa par tiem 10euro ko viņš maksā par māti, bet gan par principu, ka mātei pietiek vienmēr, bet viņai nepietiek kopējām minimālām izklaidēm, tā tad, noteikti, cilvēks uzskata, ka viņa viņam neko nenozimē.. Te ir runa par traumētu Ego, domāju, ka šis Ego ir traumējies jau sen iepriekš vel šis attiecības formējās, iespejams, ka jāpadomā par to, kāpēc jūties nevērtīga un vai kīno apmeklējums, vai cita izklaide kaut kā tavu vērtību cels vai nē.. un vai par to vispar ir runa...
21.04.2015 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi saprotu tevi. Manā pirmajā laulības gadā es nestrādāju, un vīrs par visu maksāja, otrajā visa nauda bija pie manis, ja viņam ko vajadzēja es iedevu... Un tagad naudu dalām uz pusēm. Viņa alga ir pie viņa un mana pie manis. Visu maksājam uz pusēm, protams, par to visu mēs kopīgi vienojāmies un pārrunājām. Tava problēma vairāk ir tajā, ka Jūs kopā esat tikai 4 mēn un vīrietim tas manuprāt ir pārāk īss laiks lai saprastu, ka nu jau vairak jādomā par tevi, un to kā Jūs spēsiet izdzīvot. Es iesaku vnk izrunāties par to kas tev nepatīk, tā ir pati labākā metode, un atrisina pilnībā visas problēmas, jo ja nerunāsi tagad, tad tālāk būs vēl trakāk... :-)
21.04.2015 23:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits