Attiecibas ar mīļoto (bet runa par naudu)

 
Sveikas!

Gribēju pajautāt par jūsu attiecībām ar otru pusi naudaa jautājumos.
Mani reāli sadusmo mana situācija - ar draugu dzīvojam kopā 4 mēnešus, bet draudzējamies jau vairākus gadus. Abi strādājam, bet valsts iestādēs, līdz ar ko algas mazas. Vēl pirms gada es mācījos un strādāju, sanemot aptuveni 150eur. Draugs saņēma VISMAZ 3x vairāk. Protams, kino utt. apmaksāja viņš (bet pat visus tos pasākumus apmeklējām ļoti reti), viņš man NE REIZI nepiedāvāja kaut ko nopirkt, samaksāt. Ok, tajā laikā tam arī īsti uzmanību nepievērsu un neuztvēru to nekā (tikai tagad par to vispar tā aizdomājos).
Tagad ir tā, ka viņam ir kredīts auto + dažādi maksājumi (daudz maz uz pusem, jo arī man ir jāveic dažādi maks.). Bet viņš vēl maksā mātes telefona rēķinu. Mani tas sadusmo, ka paši dzīvojam "no algas līdz algai", bet viņas rēķinu viņš maksā. Un nav viņa nekāda tāda, kas pati nevar samaksāt.
Reizēm man pat gribas darīt tā, ka, lai maksā par visu un dzīvo kā grib, bet tad man paliek žel, ka viņam jau tā kredīts, utt
Nevaru beigt vārīties. Bezjēdzīgi
21.04.2015 12:15 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tā doma mani sadusmo. Pat, ja es pelnītu 2000 eur, ok, bet tad man ir jāapmaksā visas mūsu izklaides un dzīve

tad nemaksā, ja tas tevi tik ļoti grauž
21.04.2015 17:35 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nee, Kaitina, video ir Sam Smith dziesma Im not the only one, kur skaista, labi ģērbta sieviete, nu tāda, kas visu dzīvi velta savam vīrietim (taisa brokastis, tiira maaju) pamaj savam viiram kad vins doddas uz darbu bet patiesiibaa iet vinju krāpt. Tas nebija, lai radītu negatīvu noskaņu, bet būt atkarīgai, manuprāt var sankāt bēdīgi. Ja izskiras, tad sieviete ar savām iemaņām nevar pat sevi nodrosināt un tāpēc daudz šādas attiecības ieilgst. Es tagad piem. nestrādaaju un man ir viss laiks saviem hobijiem un vīrietim, bet sāk rasties sajūta, ka par dārzeni palieku. Attiecības, skaistumsaloni un vīrietis nevar būt vienīga ambīcija dzīvē. Es sevi novērtēju augstāk.
21.04.2015 17:36 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Man gan patīk Kaitiņas naivums :D Ļoti gribētu dzirdēt, kas tev būs sakāms pēc gadiem 15-20, kad tas skaistums sāks vīst :D
Realitātē tādas sievišķīgās iedvesmotājas, uzpucētās mājsaimnieces (vai tās, ka strādā hobiju, ziedo labdarībai) ar laiku tiek nomainītas gluži tāpat kā vecas plates un vecas mājsaimniecības iekārtas.
Agri vai vēlu jebkuram vīrietim nokrīt klapes no acīm un viņš ierauga, ka līdzās ir nevis pašpietiekama sieviete (tas, ko Kaitiņa sauc par vīriešsievietēm) ar kuru ir interesanti, bet savītis parazīts, kas viņu nodzen un tikai liekulīgi prasa: "dod, dod, dod!". Protams, ka tad ar laiku gribas, lai vismaz parazīts nav savītis :D
Bet tādas lietas var saprast tikai tad, kad uzkrāta dzīves pieredze, ne Kaitiņas jaunībā :D
21.04.2015 17:39 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es, goda vārds nesaprotu, kāpēc tādas pretenzijas pret Kaitiņu? Nu, viņai ir savs ideāls attiecību modelis un vīzija, kas ir sieviete, kas ir vīrietis. Turklāt viņa atrada sev vīrieti, kuru arī apmierina šis modelis. Kur problēma?

Laikam vairāk smīdina tie teksti: Ak, viņš no Tevis, tādas ideālās, katru dienu aiziet pie citas vai Redzēsim pēc gadiem.

Nu, un kas būs pēc tiem gadiem? Neviens to nezina. Toties viņa ir laimīga tagad un te, viņai nevajag taisīt raudulīgas diskusijas par to, ka nevar aiziet uz kino, jo vīrietis apmaksā mamas rēķinu (pat ne kādu kredītu, kur tiešām būtu ievērojama summa, bet niecīgu telefona rēķinu) vai par to, ka trijos datbos ir nostrādājusies, nav laika, naudas un vēlmes darīt kaut ko.
21.04.2015 17:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
meksikanka
Protams, vienalga par Kaitiņām, ja vien pēc tam šitādas dīkdienes neietu uz sociālajiem dienestiem dīkt pabalstus, ko cītīgi pelna- ak, kāda ironija- ar dzīvi apmierinātas, veiksmīgas vīriešsievietes :D
21.04.2015 17:54 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Realitātē tādas sievišķīgās iedvesmotājas, uzpucētās mājsaimnieces (vai tās, ka strādā hobiju, ziedo labdarībai) ar laiku tiek nomainītas gluži tāpat kā vecas plates un vecas mājsaimniecības iekārtas.
Agri vai vēlu jebkuram vīrietim nokrīt klapes no acīm un viņš ierauga, ka līdzās ir nevis pašpietiekama sieviete (tas, ko Kaitiņa sauc par vīriešsievietēm) ar kuru ir interesanti, bet savītis parazīts, kas viņu nodzen un tikai liekulīgi prasa: "dod, dod, dod!". Protams, ka tad ar laiku gribas, lai vismaz parazīts nav savītis

Realitaatee tiek pamestas arii chaklaas straadaataajas, karjeristes. Ja sievietes speejaa nopelniit naudu sleeptos taa saals, tad nebuutu tik daudz izirushu attieciibu, jo lielaakaa dalja tomeer straadaa. Patiesiibaa tam ir diezgan mazs sakars ar to, vai attieciibas turpinaasies vai nee. Ja savstarpeejaa komunikaacija ir slikta, tad nekaada straadaashana vai nestraadaashana to neuzlabos.
21.04.2015 18:00 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
krista 21
Tev taisnība, bet pamesta mājsaminiece no pamestas strādājošas sievietes atšķiras ar to, ka vienai dzīves traģēdija, bet otrai brīvība, prieks un laime, jo vairs nav neviens jāapkalpo :)
21.04.2015 18:03 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Scarlett, sievietes tiek krāptas arī tās, kas iet uz darbu un sevi uztur pašas. Tas, ka sieviete sevi velta ģimenei un mājai, nenozīmē, ka viņa automātiski tiks krāpta. Tāpat tas, ka viņa ir pašpietiekama, nenozīmē, ka nekad neviens viņu nekrāps. Tur noteicošais faktors nav sievietes nodarbošanās.
21.04.2015 18:05 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Vispār naudai nav nekāda sakara ar sievisķību un vīrišķību. Sanāk, ka vīrietis var strādāt darbu, kas viņam riebjas, lai uzturētu ģimeni, bet sieviete nevar, jo redz viņai sabojāsies garastāvoklis. Katrs individs pirmkārt parūpejas par sevi un strādāt un pelnīt ir loģisks sevis uzturēšanas veids. Un ja kāda sieviete uzskata, ka viņai nav jastrādā taapeec, ka sieviete, tad neesmu dzirdejusi vardam sieviete sinonimu "indvaliide" vai "paraziite".
Starp citu, kapēc tad sievietes iestajas par vienlīdziibu? Tapec, ka viriesi necienija savas skaistās mājsaimnieces. Un toreiz bija vēl smagakas attiecību problēmas, pat ar visu to, ka visa sievietes dzīve bija vinas vīrietis un mājas solis.

Nauda ir vara un tiesa gan, ka vīrietis grib iegūt varu pār sievieti (jo tādi tipi grib pārliecinaties, lai viņa dāmai nebūtu nekādu iemaņu un viņa nevarētu aiziet no viņa).
21.04.2015 18:06 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Alexxa, es to visu zinu. Sis video bija paraadiit, ka būt ideālai sievai un kopt savu " tā saucamo sieviskiibu" automaatiksi neatrisina attiecibu problemas.
21.04.2015 18:07 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un jau atkal +++++++++scarllet
Starp citu, kapēc tad sievietes iestajas par vienlīdziibu? Tapec, ka viriesi necienija savas skaistās mājsaimnieces. Un toreiz bija vēl smagakas attiecību problēmas, pat ar visu to, ka visa sievietes dzīve bija vinas vīrietis un mājas solis.
21.04.2015 18:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ev taisnība, bet pamesta mājsaminiece no pamestas strādājošas sievietes atšķiras ar to, ka vienai dzīves traģēdija, bet otrai brīvība, prieks un laime, jo vairs nav neviens jāapkalpo

Pag, kaapeec straadaajoshai sievietei ir jaapriecaajaas, ka nav jaapkalpo?? Vispaar, kaapeec straadaajoshai sievietei kaads buutu jaapkalpo? Cik tepat forumaa nav redzeets, kaa vientuljaas karjeristes raud par to, ka nav viiriesha. Kaads tur prieks un laime? Lab, ir sievietes, kuraam attieciibas nav tik ljoti svariigas, bet taas arii reti kad iesaistaas lauliibaa. Ja sieviete darba nebaidaas, tad arii peec maajsaimnieces lomas tiks pie darba un leenaam sasniegs patstaaviibu. Turklaat labdariibai un briivpraatiigajam darbam nav ne vainas, vismaz manaa galaa. Tas tiek skaitiits kaa regulaars darbs, ko liek rezumee iekshaa un ir pat sava veida bonuss darba mekleejumos. Probleemas ir tikai taam, kuras vispaar neko negrib dariit.
21.04.2015 18:09 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Starp citu, kapēc tad sievietes iestajas par vienlīdziibu? Tapec, ka viriesi necienija savas skaistās mājsaimnieces. Un toreiz bija vēl smagakas attiecību problēmas, pat ar visu to, ka visa sievietes dzīve bija vinas vīrietis un mājas solis.

Sievietes vispaar netika uzskatiitas par cilveekiem, stereotipi taadi valdiija. Attieciibu probleemas bija normaala paraadiiba, jo biezji vien preceejaas apreekjina peec un peec vecaaku gribas. Man arii buutu attieciibu probleemas, pat ja viirs mani cieniitu, ja mani 16 gados izdotu pie viira pie kaada 40 gadnieka kursh man nepatiik.
21.04.2015 18:13 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Starp citu, kapēc tad sievietes iestajas par vienlīdziibu? Tapec, ka viriesi necienija savas skaistās mājsaimnieces. Un toreiz bija vēl smagakas attiecību problēmas, pat ar visu to, ka visa sievietes dzīve bija vinas vīrietis un mājas solis.

Tu aizmirsi vienu niansi - laikos, kad tas bija, sieviete pati neizvēlējās, ar ko precēties. Ko vecāki lika, to precēja. Kā tur problēmu nebūs?
21.04.2015 18:14 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Alexxa, nē vēl pāris diesmitgades atpakaļ, tajos pashos 50tajos. Nebūt nebija tie laiki vairs un vareja izvēlēties gan :-D Tas nemaz nebija tik sen un daudz kur tā vēl ir sobaltdien, piem Krievija , Ukraina, kur pārpucētās mājsaimnieces pārņem instagramu.
21.04.2015 18:17 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tu ko sauc par līdztiesībām? To, ka arī vīrietim ir jāmazgā trauki un jāgludina vešiņas? Tu rozetes pati maini un pārbīdi mēbeles?
Līdztiesības bija normāla lieta līdz tai vietai, kur sieviete drīkst vēlēt un braukt ar auto.

Tās līdztiesības, kur vīrietim jādara visi sieviešu darbi, kamēr sieviete sēž uz dīvāna ar vīna glāzi, tās nav nekādas līdztiesības.

Ja Tev skauž, ka Tevi neviens nav gatavs uzturēt, lai Tu varētu būt tā smukā mājsaimniece, kas fočējas instagramam, tā arī pasaki. Tāda sajūta, ka Tev kremt, ka citām dod naudu, bet Tev jāpelna pašai. Un tā doma, ka visas viņas tiek krāptas - face it - Tu tā saki, lai vismaz liktu sev justies labāk.
21.04.2015 18:22 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Alexxa, nē vēl pāris diesmitgades atpakaļ, tajos pashos 50tajos. Nebūt nebija tie laiki vairs un vareja izvēlēties gan

Tajos 50tajos maajsaimnieces darbs bija vienliidziigi smags kaa viirietim naudas pelniishana, jo nebija visas tehnologijas, milziigu lielveikalu, kur visu var sapirkt utt. Tik tas nebija apmaksaats. Videejaa parastaa sieviete bija noskreejusies pa maaju kaa zirgs, smukaas un sapuceetaas bija no turiigaa slaanja.
Par cienju runaajot, bija gan paari, kuros valdiija cienja un liela miilestiiba un bija paari, kuros tas nebija. Tiesa, skjirties nebija iisti piedieniigi. Muusdienaas ir bonuss, ka var vienkaarshi aiziet prom no taadaam attieciiibaam, bet taapat ir viirieshi kuri neciena savas sievietes, turklaat arii straadaajoshaas. Visbiezjaak tieshi straadaajoshaas tiek nostaadiitas neizdeviigaa situaacijaa, jo dazi pamanaas pieprasiit pusi no visiem reekjiniem un sagaida, ka sieviete velk visu beernkopiibu, maajsaimnieciibu uz sevi. Maajsaimnieceeem tajaa zinjaa nav dubultaa slodze.
21.04.2015 18:25 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Alexxa! Hahahaha Mani starp citu uztur šobrid un es nesūdzos, man patīk, bet tas nav mana vīrieša pienākums, bet paša izvēle. Bet es vēlos būt neatkariga, tāpēc pie tā strādaju, tā ka...Es vienkārsi neveelos būt tāda, kas vajadzibas gadijumaa nevar pati sevi uzturēt un neko vairāk par kreklu gludināšanu neprot.
21.04.2015 18:26 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Lielāka problēma bija, ja sieviete gribēja škirties, viņai tāda lieta praktiski nespīdēja, jo nebija iemaņas sevis uzturēšanai.

Un starp citu, man neskauž, ja kādai ir ambicija būt par vīriešsievieti, man tieši žēl , jo tas ir taisnākais ceļš pašpietiekamibas zaudēšānu.
21.04.2015 18:29 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Alexxa

Un tā doma, ka visas viņas tiek krāptas - face it - Tu tā saki, lai vismaz liktu sev justies labāk.

TO SAKI TU NEVIS ES. Es jau minēju, ka tas tika ievietots, lai parādītu, ka attiecigais modelis nav attiecību glābejs, ka te Kaitina raxtija.
21.04.2015 18:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits