Attiecibas ar mīļoto (bet runa par naudu)

 
Sveikas!

Gribēju pajautāt par jūsu attiecībām ar otru pusi naudaa jautājumos.
Mani reāli sadusmo mana situācija - ar draugu dzīvojam kopā 4 mēnešus, bet draudzējamies jau vairākus gadus. Abi strādājam, bet valsts iestādēs, līdz ar ko algas mazas. Vēl pirms gada es mācījos un strādāju, sanemot aptuveni 150eur. Draugs saņēma VISMAZ 3x vairāk. Protams, kino utt. apmaksāja viņš (bet pat visus tos pasākumus apmeklējām ļoti reti), viņš man NE REIZI nepiedāvāja kaut ko nopirkt, samaksāt. Ok, tajā laikā tam arī īsti uzmanību nepievērsu un neuztvēru to nekā (tikai tagad par to vispar tā aizdomājos).
Tagad ir tā, ka viņam ir kredīts auto + dažādi maksājumi (daudz maz uz pusem, jo arī man ir jāveic dažādi maks.). Bet viņš vēl maksā mātes telefona rēķinu. Mani tas sadusmo, ka paši dzīvojam "no algas līdz algai", bet viņas rēķinu viņš maksā. Un nav viņa nekāda tāda, kas pati nevar samaksāt.
Reizēm man pat gribas darīt tā, ka, lai maksā par visu un dzīvo kā grib, bet tad man paliek žel, ka viņam jau tā kredīts, utt
Nevaru beigt vārīties. Bezjēdzīgi
21.04.2015 12:15 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Smējos par to, ka sieviete, nabadzīte nekādā gadījumā nedrīkst darīt darbu, kas viņai nepatīk. Bet vīrietis - par to pohuj, ka viņam darbs riebjas un viņš jūtas slikti. Viņš nav sieviete - viņš nav ''jūtu un emociju cilvēks'', tātad pohuj.
Varētu domāt, ka vīrietis nav cilvēks, bet kaut kāds darba zirga un bankomāta apvienojums, kura vienīgais dzīves uzdevums ir rauties piecās darba vietās lai izdabātu princesei...oi, pardon - ''jūtu un emociju cilvēkam'', kura drīkst darīt tikai to, kas viņu dara laimīgu.

Tas taču ir attiecību pamatā - iepriecināt otru, meklēt kompromisus un reizēm arī darīt to, kas tev pašam varbūt neiet pie sirds, bet ar domu, ka iepriecināsi no sirds savu mīļoto cilvēku.


Reāli, tev tiešām būtu baigais prieks skatīties kā vīrietis sakostiem zobiem dara kaut ko, kas viņam riebjas, tikai lai tev izdabātu?
Acīmredzot, cik dažādi cilvēki, tik dažādi pamati attiecībām. Man nekādu prieku nesagādā tas, ka mans vīrietis cieš un dara kaut ko, kas viņam riebjas, domājot, ka tā man baigo prieku sagādās. Tad es labāk aizeju, teiksim, uz operu viena un izbaudu, nekā eju ar vīrieti, par kuru zinu, ka viņam riebjas opera un viņš tur cietīsies sakostiem zobiem, tikai manis dēļ. Man no viņa piespiešanās nekāda prieka nav.
21.04.2015 16:01 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
vīrietis nav cilvēks, bet kaut kāds darba zirga un bankomāta apvienojums, kura vienīgais dzīves uzdevums ir rauties piecās darba vietās lai izdabātu princesei.

Nepārspīlē tik ļoti! Ne visiem jāraujas 5 pretīgās darba vietās, lai uzturētu ģimeni.
Vismaz mans novērojums ir tāds, ka sievas, kuru vīri nestrādā labi apmaksātus darbus, strādā pašas un ne par ko nesūdzas, jo savādāk nemaz nevar.
21.04.2015 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Rēķins ir mazākais, ko viņš savas mammas labā var darīt.
21.04.2015 16:40 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Still tipiska vīriešsieviete :) "man nekas nav pretī pašai pamocīties, pastrādāt divos, trīs darbos, lai tilai vīrietim vienam nav jāmokās!" :D
Kas Tavuprāt ir vīrišķība? Un kādu sievieti vīrišķīgs vīrietis izvēlēsies? Nez kāpēc viņi visi ir kopā ar mīlošām, laimīgām, koptām sievietēm, kas rūpējas par vīrieti, samīļo viņu pēc darba, uztaisa masāžu, no rīta brokastis, nevis sievieti, kas ceļas 5:00 no rīta, skrien uz vienu darbu, tad uz otru, tad vakarā uz studijām, tad mājās 23:00 un vēl grib, lai vīrietis, kas strādāja tikai līdz 17:00 uztaisa viņai vakariņas, kamēr viņa ieskrien dušā, pēc tam ēdot vakariņas stāsta vīram kā viņai gāja darba, studijas, pec tam iet gulēt un ja nav pārāk nogurusi, atļaujas kādam ātrajam seksam. Brīvdienas pavada tīrot māju, vēl piespiež vīrietim darīt mājas darbus, tad vakarā iet uz operu(jo vīram nepatīk operas, bet uz šausmu filmu kino viņa arī negrib iet).
21.04.2015 16:48 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Kaitiņa, Tu dzīvo sapņu pasaulē, tā nemaz nav kā Tu saki, ka visi vīrieši, kas spēj parūpēties par vīrieti dzīvo kopā ar sievieti, kas taisa ,masāžiņas un visu laiku ir mīļas, labas, skaistas, koptas un pucētas, māja spīd un laistās un uz galda ir uzservēts perfekta maltīte :-D
21.04.2015 16:51 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
nevis parūpēties par vīrieti bet sievieti, tas ir neļauj viņai strādāt sava mīrā miera labad, lai nav stresaina un īgan...
21.04.2015 16:52 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Ar to līšānu makā ir jāsaprot, ka autore veic konkrētus aprēkinus par maku , kas nemaz nav viņas.. Iedomajieties, jūsu vīrietis pie sevis domātu - ja viņa nepirktu to un to, mums sankāktu tam un tam. Katram savs maks un dara, ko grib. Šeit gan runa ir par prioritātēm, viņam drosi vien ir būtiskāk samaksāt mammas rēkinu, nekā to pašu naudu notriekt izklaidēs.
21.04.2015 17:08 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nevis es dzīvoju sapņu pasaulē, bet Tev acu priekšā ir neveselīgas nepareizas attiecības.
Es strādāju, bet mans darbs ir mans hobijs. Naudu, ko nopelnu tērēju, lai iepriecinātu sevi, vīru un citus man mīļos cilvēkus, kā arī regulāri nodarbojos ar labdarību. Naudu rēķiniem netērēju, to dara mans vīrietis.
Es katru rītu ceļos pusstundiņu pirms viņa, gatavoju viņam brokastis un ielieku pusdienu kastītē pusdienas uz darbu, sataisu kādas uzkodas, ja, nu, pirms vai pēc pusdienām sagribas, pavasu uz darbu ar buču un jaukas dienas vēlējumiem. Viņa darbabiedri saka, ka esmu eņģelis ne sieviete un slavē mani katru reizi, kad redz manus gatavotās interesantas uzkodas :)
Intīmajā sfērā mums arī viss ir kārtībā, masāžu es viņam taisu 3-4 nedēļā. Māju uzturu kārtība es, katru rītu 5minutes tam veltu un nekad nav jātaisa lielā kārtošana. Veļu mazgāju es un gatavoju es.
Izklaidēties dodamies katras brīvdienas, pagājušonedēļ bijām teātrī, šonedēļ brauksim uz šašliku pie draugu pāra.:)
Protams, ka ir arī nesaprašanās, bet nekas neilgst ilgāk par pusstundu. Bieži izejam uz kompromisu.

Un zini? Viņa draugiem attiecības ir tādas pašas. Manas draudzenes pie manis regulāri vēršas, lai pajautātu padomu par attiecībām. Un pēc tam dod atsauksmes - un tās ir labākās. Ir prieks, ka cilvēkiem ir labas, laimīgas attiecības, neskatoties uz to, cik ilgi viņi ir kopā. Galvenais Laimīgu attiecību pamatnoteikums ir apzināties savu lomu attiecības. Tikai mūsdienu sabiedrībā cilvēkiem to ir grūti pieņemt. Bet, nu...katrs jau pats savu dzīvi veido. Varbūt citām patīk mocīties attiecības, tā teikt "mazohista sindroms" :D
21.04.2015 17:09 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Un varbūt ja viņam būtu lieka nauda, viņš vienalga nevestu uz resto vai kino...Vispār jau pēc apraxta liekas tāds mazliet memmītis. Par mammu parūpēsies, bet draudznei neko lieku nenopirks. Ir vīriesi, kam mamma mūžīgi paliks pirmajā vietā, pat pēc precībām..
Manai pazīstamai pusis parasti pie kases cītiigi sadalīja preces, kam kas un par kafiu ari parasti katrs pats maxāja. Līdz vienreiz viņa viņam uz to norādija, un kopš tā laika gan samaksā, gan dāvaniņas nopērk tāpat vien. Atkarīgs, vai spītīgs vīrietis būs, bet ir vērts runāt par to...Bez pārmetumiem, protams..
21.04.2015 17:14 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Ļoti jauki sevi saslavēji, Kaitiņa. Nu, malace, ka esi eņģelis, ne sieviete. :-D:-D:-D
21.04.2015 17:15 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
esmu eņģelis ne sieviete

:D :D :D
21.04.2015 17:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es arī iestājos par attiecībām kur vīrs strādā , bet sieva ar meitu ir skaistas :)
21.04.2015 17:17 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Kaitina

Sis video lieliski parāda, cik skaista dzive var būt lieliskajai (perfekatajai) sievietei, kas visu sevi velta vīrietim.
21.04.2015 17:19 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Ajj, zini, cik man patīkami bija, ka viņa darbabiedri tā par mani. :) citreiz jau liekas, ka tādas visiem attiecības, bet palasot cosmo vai paskatoties kādu realitātes šovu, saprotu, ka esmu tik laba :D Bet protams, arī vīrietis man ir labs. Kaut uzskatu, ka tieši sieviete veido savu vīrieti - kāda būs sieviete, tāds arī vīrietis, un ne otrādi.

Un slavēju es tādas attiecības, tādas jay nav tikai man, ir sievietes, kas to dara, tikai ne vienmēr stāsta to, jo mūsdienu sabiedrībā to neuzskata par normālu lietu, sievietei ir jāspēj pašai sevi nodrošināt, nedod Dievs vīrietis maksas visus rēķinus, tad viņam būs vara pār sievieti, u.c. muļķības. Galvenais ir darbs ar sevi, lūk to es sludinu! Mainīt sevi, nevis citus!
21.04.2015 17:22 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Piparene, tā viņi saka :) man jau prieks, protams nedaudz pašpārliecinātību tas piedeva, tā jau vienmēr, ja kāds novērtē Tavu darbu :)
21.04.2015 17:24 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man nerāda video caur planšeti, bet varu derēt, ka tur ir kaut kas no sērijas "sieviete nestrādā, rūpējas par mājām, sevi un vīru, un tad vīrs aiziet/sāk sist vai ko citu darīt" :D šo vienmēr izmanto tie, kas cenšas attaisnot savu vīriešsievietes attieksmi.
21.04.2015 17:28 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Reāli, tev tiešām būtu baigais prieks skatīties kā vīrietis sakostiem zobiem dara kaut ko, kas viņam riebjas, tikai lai tev izdabātu?


Es to neuzskatu par izdabāšanu. Tu visu dzīvē dari tikai to, kas tev ļoti patīk? Uz darbu taču arī varētu labāk neiet? Pie zobārsta varētu nekad neiet, ne? Un nedarīt citas lietas, kas tik ļoti nepatīk. Bet mēs to darām. Tāpat ar attiecībām. To pamatā ir kompromisi. Protams, forši, ja diviem cilvēkiem, kas ir kopā 100% sakrīt intereses, bet tas ir ļoti reti. Man nepatīk makšķerēšana, bet es to daru reizēm kopā ar vīru ( kaut gan reizēm , protams, viņš to dara arī bez manis, ar kādu draugu ), tomēr kādreiz es piekāpjos un daru to, lai viņu iepriecinātu. Tāpat arī iesaistos sarunās par mašīnām un citām man līdz galam neinteresējošām lietām. Vīram ne sevišķi patīk iepirkties? Ko nu? Neiet iepirkties vairs ? :D
Nu nevar tā, ir jāpiekāpjas otram un reizēm jādara tas, kas pašam ļoti pie sirds neiet.
21.04.2015 17:30 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nevar telefona rēķins būt tik milzīgs, lai taisītu traci. Nu, ma 10 EUR, pieļauju. Par to summu arī īsti nevar šikot, t.k. ieteiktu nevis dusmoties uz drauga mammu, bet mudināt vīrieti vai nu pelnīt vairāk, vai vislabāk pelnīt vairāk pašai, jo izskatās, ka Tevi totāli neapmierina, ja jau pie rēķīna esi piekasījusies. Ja mans draugs ko tādu višpār ieminētos, es kā minimums padomātu, ka kaut kas ar viņu nav labi.

Pati apmaksāju pāris vecāku rēķinus, kaut gan viņi to arī paši var izdarīt.
21.04.2015 17:31 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu, vai ziniet, ja man vīrietis neko nenopirktu, kaut puķīti tāpat vien, vai kādu šokolādi, kaut ko jauku, kaut vai uz to pašu kino nevestu, es arī būtu bēdīga, jo tās tomēr ir rūpes no vīrieša, neprasa jau dizainera somas un smaržas, bet tādas mazas rūpītes, ja jau nekas tagad netiek rūpēts, kas būs tālāk? Jebkura sieviete būtu pelnījusi rūpes no vīrieša, bet protams, tad ja arī pati sieviete ir laba un rūpējās par otru, negaida tikai otras puses iniciatīvu, negaida visu tikai no otra, negaida tikai mantu pirkšanu sev, un neko jēgā nevēlas darīt pati lietas labā.


Ļoti piekrītu, BET.. Tu domā tās visas lutināšanas var apmaksāt, ja nemaksāt rēķinu, kas sastāda tiešām niecīgu summu? Man liekas, ka te vairāk ir autores egoisms. Viņi vienkārši maz pelna uz abiem, lūk, tā sāls.
21.04.2015 17:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits