Attiecibas ar mīļoto (bet runa par naudu)

 
Sveikas!

Gribēju pajautāt par jūsu attiecībām ar otru pusi naudaa jautājumos.
Mani reāli sadusmo mana situācija - ar draugu dzīvojam kopā 4 mēnešus, bet draudzējamies jau vairākus gadus. Abi strādājam, bet valsts iestādēs, līdz ar ko algas mazas. Vēl pirms gada es mācījos un strādāju, sanemot aptuveni 150eur. Draugs saņēma VISMAZ 3x vairāk. Protams, kino utt. apmaksāja viņš (bet pat visus tos pasākumus apmeklējām ļoti reti), viņš man NE REIZI nepiedāvāja kaut ko nopirkt, samaksāt. Ok, tajā laikā tam arī īsti uzmanību nepievērsu un neuztvēru to nekā (tikai tagad par to vispar tā aizdomājos).
Tagad ir tā, ka viņam ir kredīts auto + dažādi maksājumi (daudz maz uz pusem, jo arī man ir jāveic dažādi maks.). Bet viņš vēl maksā mātes telefona rēķinu. Mani tas sadusmo, ka paši dzīvojam "no algas līdz algai", bet viņas rēķinu viņš maksā. Un nav viņa nekāda tāda, kas pati nevar samaksāt.
Reizēm man pat gribas darīt tā, ka, lai maksā par visu un dzīvo kā grib, bet tad man paliek žel, ka viņam jau tā kredīts, utt
Nevaru beigt vārīties. Bezjēdzīgi
21.04.2015 12:15 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Nu, ja viņš nemaksātu to rēķinu, tad varetu kaut reizi mēnesī uz kino aiziet. Bet tā nav naudas.

Dīvaina loģika. Tikko tu saki, ka dzīvo no algas līdz algai, bet tā jau principā, ja nemaksātu mātes rēķinu, tad varētu aizšaut izklaidēs! :D
Man jau liekas, ka vairāk uztrauc tevi tas, ka viņš palīdz mātei, bet tev nekas neatlec. Tur tā sāls!
21.04.2015 12:32 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
VIspār jau tā "trešā persona", kā Tu izsakies, ir Tava mīļotā vīrieša māte...
21.04.2015 12:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vienkārši pasaki, ka gribi, lai Tev kaut ko nopērk (minot, ko konkreeti).
21.04.2015 12:32 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
Haskij, nē. Kāds tam sakars?

Vistiešākais sakars! Vīrietis maksā auto kredītu,bet arī tu taču ar to brauc,bet neveic atsevišķu maksājumu draugam. Kāpēc tad jāuztraucas par pārs eur kas tiek novirzīti mammas rēķinam? Nu tīri "piekasīšanās" dēļ,ja dzīvo ar šādu principu, Kāpēc jāmaksā mammas rēķins,ja pašiem nauv naudas, tad ikai loģiski,ja arī tu maksātu draugam daļu auto kredīta,daļu benzīna izmaksu u.t.t :D
Nu,smieklīgas tās tavas dusmas. Ja tik ļoti vēlies 1x mēnesī uz kino,tad pārs reizes veikalā atsakies no kāda garduma un būs tev ieekonomēti tie pārs euro,lai dotots mēneša beigās uz kino;-)
21.04.2015 12:36 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu, vai ziniet, ja man vīrietis neko nenopirktu, kaut puķīti tāpat vien, vai kādu šokolādi, kaut ko jauku, kaut vai uz to pašu kino nevestu, es arī būtu bēdīga, jo tās tomēr ir rūpes no vīrieša, neprasa jau dizainera somas un smaržas, bet tādas mazas rūpītes, ja jau nekas tagad netiek rūpēts, kas būs tālāk? Jebkura sieviete būtu pelnījusi rūpes no vīrieša, bet protams, tad ja arī pati sieviete ir laba un rūpējās par otru, negaida tikai otras puses iniciatīvu, negaida visu tikai no otra, negaida tikai mantu pirkšanu sev, un neko jēgā nevēlas darīt pati lietas labā.
21.04.2015 12:36 |
 
Nav sakars, jo mums visi izdevumi IR uz pusēm. Es pērku VISU pārtiku, VISAS higiēnas preces, un daudz ko citu. Viņš tagad ēst un mazgāties nevar?
1/3 no degvielas es arī pērki. Turklāt viņš brauc 10x vairāk.
21.04.2015 12:38 |
 
Par to ir runa! Es katru reizi, kad man IR iespēja, pērku teātra biļetes, u.c. aktivitātes. Viņš pat iniciativu nav izrādijis.
21.04.2015 12:40 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Bante, Tu esi pelnījusi lai Tevi aizved vīrietis kaut kur, un Tev ar viņu pašai ir jārunā, nevis šeit cosmo.
21.04.2015 12:40 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
No mana skatpunkta- jocīgas tās attiecības! Man tā dzīvojot būtu sajūta,ka esmu nevis attiecībās ar mīļoto,bet ,ka esmu attiecībās ar kādu iestādi:-D Nespēju iedomāties,kā tas ir ,kad visi tēriņi strikti tiek dalīti uz pusēm(t) Nav grūti tā dzīvot un mūždien rēķinā,vai tik neesmu samaksājusi pārāk daudz,tad otram šomēnes būs netaisnīgi mazāki izdevumi?:-D
Atslābinies un vienkārši dzīvo ,un izbaudi attiecības;-) Parunā ar draugu un viss nokārtosies!
21.04.2015 12:42 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Nu ja jau viss iet uz pusēm, tad tā arī pasaki, ka nākamo pasākumu izmaksā viņš - teātris, kino, klubs, nu vienalga.
21.04.2015 12:42 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Varbūt vnk ,lai viņš mēģina ieekonomēt uz kaut ko. Lai divi cilvēki aizietu ,kaut kur izklaidēties pietiek arī ar 20EUR. Ja vīrietis labi gribētu, tad kādu mēnesi atlicinātu 20EUR izklaidēm Varbūt viņš negrib tērēt naudu izklaidēm? Varbūt viņam negribas iet izklaidēties un ir labi mājās skatīties tv un tāpēc vnk atrod naudu nekad kopīgām izklaidēm.
Ja par dzīvokli jāmaksā, mašīnu, tad varbūt arī nekas diži nepaliek pāri.
Protams,ja patiešām nevarat pat atļauties 15EUR tērēt mēnesī kam liekam ,tad jau būtu jāapdomājas par trešās personas rēķinu maksāšanu,kaut gan mūsdienās mob.rēķini nemaksā daudz ja nesamaksās 10EUR par mammas sarunām ,tad jau arī neiznāks nekādas dižās izklaides
21.04.2015 12:43 |
 
Reitings 217
Reģ: 18.11.2014
Tiešām, kāpēc meklē problēmu tur, kur tās nav? :D
Mamma noteikti agrāk maksāja tava puiša rēķinus, kāpēc, lai viņš to tagad nevarētu darīt ar mammas rēķiniem?:-|
21.04.2015 12:48 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Bet, ja godīgi es nesprotu šo mūsdienu tendenci, ka visi izdevumi jādala uz pusēm. Es laikam tad nespētu justies tā, ka dzīvoju ar mīļoto cilvēku.
21.04.2015 12:48 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es zinu kā ir tā ,kad īsti neko lieku nevar atļauties. ir bijis tāds laika posms..
21.04.2015 12:52 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.04.2015
Bante, man izskatās, ka tu esi uzķrāvusi sev labprātīgi izdevumus, kurus tev tiešām NEVAJADZĒJA sev uzkraut, kā visu pārtiku, izklaides, biļetes, benzīnu. plus vēl tu maksā pusi rēķinus...
man izklausās ka tu vilki, vilki un tagad saproti ka nav pareizi.


Aizmirsti to mātes rēķinu, ja sāksi ar to kasīties, būs tikai skandāls un apvainošanās. tā jau nav problēmas būtība.

Sāc pakāpeniski atmest visas tās biļetes, benzīnu, izklaides. un ja sākas neapmierinātība, sakika nav naudiņas, lai piemet. ja nesaprot tad, tad jāsāk runātka ir problēma..
21.04.2015 13:41 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Man vispār ir diezgan vienalga, kā vīrs tērē savu naudu, ja vien man un bērnam nekā netrūkst. Izskatās, ka Tu piekasījies pie mātes rēķina tāpēc, ka patiesībā neesi apmierināta ar jūsu finansiālo stāvokli, un tas ir tikai iegansts izlādēties. Bet nu, pirmkārt, pati pieļāvi šādu situāciju. Tagad Tev jāmēģina ļoti taktiski un nemanāmi likt vīrietim noprast, kas Tevi neapmierina, un meklēt kompromisu. Otrkārt, ja nepietiek līdzekļu, tad jādomā, kā pelnīt vairāk, nevis samazināt tēriņus.
21.04.2015 13:57 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Skaitīt drauga naudu ir stulbi. Vispār nepatīk, ka lien citu makos, arī tuvinieku.
21.04.2015 14:03 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
RUNĀ ar savu vīrieti! Tādas lietas ir jāatrisina pārim. Ja nespējat runāt par tik elementāru lietu kā izdevumu sadalījums, rodot kompromisu, atklājot viens otram sajūtas, tad kas Jums tās vispār par attiecībām? Neesat taču svešinieki!
21.04.2015 14:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja es pazītu tavu draugu, rekomendētu viņam tevi pamest, kamēr vēl var :-D

Pirmkārt, vecāka gadagājuma cilvēki bieži vien kaut ko nemāk ar jaunajām tehnoloģijām un lūdz, lai bērni palīdz. Tikai visbiežāk vecāki saviem bērniem naudu atdod. Ļoti iespējams, ka tava drauga mamma tavam draugam naudu atdod, kad tu neredzi.
Otrkārt, par naudas lietām JĀRUNĀ!!! Nav viena pareizā naudas lietu modeļa-katram pārim ir atšķirīgi, bet galvenais lai abi pārī ir apmierināti. Ja jums naudas trūkst, tad ir vairākas iespējas-meklē lētāku dzīvokli, nomainiet lētāku mašīnu vai meklējiet labāk apmaksātu darbu. Bet zāģēt puisi par to, ka pati nejēdz nopelnīt vairāk - ir nepiedodami.
21.04.2015 14:11 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+++++++scarlet
21.04.2015 14:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits