ko šodien gatavosiet?

 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man ir aptrūkušās idejas !:-/
Kas Jums šodien pusdienās/vakariņās ? 8-)
21.04.2015 11:24 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015

Cukurvāvere
ja grib staipīt kuņģi, lai tik dzer tos litrus ūdens tik mazā laika sprīdī ar ēšanu
p.s. Liels šķidruma daudzums kopā ar ēdienu, palēnina gremošanas procesus!!

man šodien brīvdiena. "svaigumam" un "atslodzītei" taisīšu lielo aukstās zupas katlu un draugam vakariņām kaut ko kreptīgāku. Smelšos idejas no kāda komentāra šinī diskusijā.
22.04.2015 10:28 | nosūdzēt | saite




Oki, es sapratu pēc pirmā komentāra, nevajag stresot, brilles man vajag bet redzu normāli, trīs reizes nevajag atlārtot :) man atmiņa ir laba :)


Nevienai es jums nespiežu dzert to ūdeni, ēdiet savus gaļas klučus un sēdiet mierīgas :) nav ko pukstēt :)
25.04.2015 08:21 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
23.04.2015 16:48 | nosūdzēt | saite


wee
visām cepums no manis , jau 13lpp un neviena kašķa, prieks, ka te tomēr ir arī produktīvās tēmas , kuras drīkst cilāt


es cepu picu ar salami, olīvām un ietinu malās sieru
23.04.2015 18:05 | nosūdzēt | saite





Atvainojos par pēdējiem komentāriem :) oki es gulēt |-)
25.04.2015 08:30 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
luiidzii, nopietni, ar katru tavu komentāru, man sāk likties, ka tev ir psihiskas dabas problēmas. Pa visu šo laiku, ko esmu cosmo, man pat pat kubiete nelikās tik neriktīga. Palasi taču ko tu raksti! Tu normāla esi 6 litrus ūdens dzert dienā? Tu neesi aizdomājusies, ka tā tava "enerģija" nav saistīta ar to ko un kā tu ēd, bet gan kaut kādu fizisku nobīdi? Tava "biznesu" plānošana ir kas... izveidot kaut kādas mājaslapas/centrus, kuros cilvēkiem skalot smadzenes un "mācīt" pareizi dzīvot un ēst, laigan, acīmredzami, tev pašai par to nav nekādas uz REĀLIEM (nevis kaut kādos slimos video izteiktiem) faktiem. Jēzus, bērns.... atjēdzies! Tu esi iedomājusies, ka būsi slavena ar savu apsēstību un apņemšanos visiem ieskaidrot, ka tā ir tā vienīgā un pareizā taisnība? Slavena tu būsi varbūt, bet kā izsmiekls! Savāc sevi rokās.
25.04.2015 09:12 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
laigan, acīmredzami, tev pašai par to nav nekādas uz REĀLIEM (nevis kaut kādos slimos video izteiktiem) faktiem.


faktiem balstītas zināšanas
25.04.2015 09:14 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Meitenes , jus udeni dzeriet uzreiz pec pamosanas vai kko apedat un tad udeni.
Sodien saku dzert glazi siltu citronudeni un ceru neaizmirst turpinat.
25.04.2015 09:21 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es jau nedelu dzivoju bez galas un jutos baigi labi, tgd kka nekarojas neko galigu, japagave pirms sasliku sezonas.
25.04.2015 09:22 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Es parasti dzeru zaļo tēju, nevis ūdeni. Sataisu dažus litrus katru dienu, atdzesēju un tad dzeru to. Ja nepaspēju sataisīt iepriekšējā vakarā, tad ūdeni jā. No rītiem vajag glazītī, lai pamodinātu ķermeni!
25.04.2015 09:24 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Es arī dzeru ūdeni - vienu glāzi - uzreiz pēc pamošanās.
Šodien taisīšu vīram kāpostu tīteņus, jāizdomā, ko sev taisīt. Bērnam būs pilngraudu makaroni ar sieru.
25.04.2015 09:28 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.07.2014
Man no vakardienas palika ļoti daudz biezpiena plācenīšu, tāpēc šodien mēģināšu apēst tos. Neko negatavošu, lai plācenīši neiet zudumā. :)
25.04.2015 10:37 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Čiv!

Man šovakar nesanāks neko pagatavot, bet kopš mums mājās ir krāsniņa, esmu sevī atklājusi kulināra instinktu.. :D

Pāris dienas atpakaļ pagatavoju pildītu papriku.. Man un manam draugam pietika katram ar vienu papriku.. Pagatavoju kopumā četras.. Beigās vienu vēl paņēmu līdzu uz darbu..

Dažādas picas?

Auzu pārslu kotletes vienreiz pamēģināju.. Nākošreiz zinu, ko darīšu savādāk, bet sanāca tāpat garšīgas..
25.04.2015 10:50 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ja pērku Rimi, tad tikai lielajos Rimi maltu vistas filejas gaļu vai maltu cūkgaļas šķinķa gaļu. Nekad nepērku kaut ko, kas saucas "kotlešu masa". Reizēm nopērku kakla karbonādi un aizbraucu pie vecākiem samalt, jo viņiem ir gaļas mašīna. Drīzumā iegādāsimies jaunu lielu ledusskapi un tad plānoju pie mammas vairumā samalt gaļu, salikt pa maisiņiem un glabāt saldētavā.
25.04.2015 11:01 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Šodien skaista diena, sasauksim ar mīļumu radus un cepsim šašliku. + Uzgrillēsim laša fileju citrona mērcītē, uzgrillēsim kartupelīšus. Mmmm (l) Neesmu tādus labumus ēdusi kopš sāku veselīgo dzīves veidu ievērot, tas ir tik ilgi, ka liekas, ka šodien rīšu visu pēc kārtas. :D
25.04.2015 11:11 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Blakus dzīvoklī sajutu frikadeļu zupas smaržu, tāpēc man taps viņa :D
25.04.2015 11:12 |
 
Reitings 467
Reģ: 16.06.2014
Žuljēnu ar vistu un sēnēm
25.04.2015 11:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vakardienas bulgurs ar dārzeņiem :D
25.04.2015 11:22 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015

meooooww
luiidzii, nopietni, ar katru tavu komentāru, man sāk likties, ka tev ir psihiskas dabas problēmas. Pa visu šo laiku, ko esmu cosmo, man pat pat kubiete nelikās tik neriktīga. Palasi taču ko tu raksti! Tu normāla esi 6 litrus ūdens dzert dienā? Tu neesi aizdomājusies, ka tā tava "enerģija" nav saistīta ar to ko un kā tu ēd, bet gan kaut kādu fizisku nobīdi? Tava "biznesu" plānošana ir kas... izveidot kaut kādas mājaslapas/centrus, kuros cilvēkiem skalot smadzenes un "mācīt" pareizi dzīvot un ēst, laigan, acīmredzami, tev pašai par to nav nekādas uz REĀLIEM (nevis kaut kādos slimos video izteiktiem) faktiem. Jēzus, bērns.... atjēdzies! Tu esi iedomājusies, ka būsi slavena ar savu apsēstību un apņemšanos visiem ieskaidrot, ka tā ir tā vienīgā un pareizā taisnība? Slavena tu būsi varbūt, bet kā izsmiekls! Savāc sevi rokās.
25.04.2015 09:12 | nosūdzēt | saite




Guļu un ķiķinu :D ja būtu izlasījusi to garo penteri ko uzrakstīju Tev, tad arī saprastu. Vienīgās problēmas kas man var būt ir emocionālās, ļoti daudz gadus man daudzi ir nodariijuši pāri, sākot ar gadiem 5, beidzot līdz gadiem 18, šobrīd jūs man meiģināt sāpināt, bet es esmu pašpārliecināta, es zinu savu spēku un zinu ko ar to iesākt! :) ja jūs aizVaino kaut kas to ko es saku/rakstu, tas nozīmē ka , patiesība kož acīs un tajā ko es rakstu atspoguļo Tavas sliktās īpašības, jūs to zināt, bet jums liekas ka jums vnk ir tāds raksturs, tā nav :) pašpārliecināti cilvēki par sevīm neapvainojas, un nepukst pie katra teikuma ko svešs cilvēks ir uzrakstījis :)

Kad palasīju jūsu profilu un aktivitātes forumā, stiprā puse jums ir attiecības. Jūs daudz ko saprotat no tām, un ceru ka profesija arī ir saistīta ar to, bet veselīgs dzīvesveids pagaodām jūs vēl nav aizrāvis. Veselīgs dzīvesveids nenozīmē tikai veselīgi ēst, bet gan arī, veselīga morālā un emocionàlā stadija. Jums emocionālā brūk kopā, un domāju ka dēļ šī iemesla arī strīdaties bieži ar savu otro pusīti, ( varbūt tā arī nav, es jau nezinu, tik vērtēju tevi pēc tā ko un kā jūs rakstiet )

Man nav grūti iekopēt garo penteri ko nelasīji, un orģināli vēlējos ierakstīt šeit, tātad, gaidi :)
25.04.2015 11:59 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Būs gari.
25.04.2015 12:00 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Ja Jūs neticat kā es zinu, ka jūs esat agresīva, neapmierināta, nevarat paskatīties uz sevīm spogulī kaila un nosaukt 5 ķermeņa viss mīļākās vietas, tad es jums iekopēšu to ko es jau biju sākusi rakstīt : ko šodien gatavosiet diskusijā.

Būs gari. Jo tie ir citējumi tieši no JUMS.


Citēšu Meooooww:
tā kā vakardien kaut kā negribējās gatavot un bija ledusskapī dažas lietas, kuras sametot kopā sanāca vakariņas, šodien taisīšu tos makaronus ar malto gaļu un kausētā sieta - čili mērci!


Ļauj man iekopēt info par tavu profilu šeit cosmo:
Par profilu
Par mani:
Intereses: veselīgs dzīvesveids, dzīvnieki, mode, attiecības
Moto:


Sadaļā, Dalība Forumā
Diskusija pašas veidota : Dzintara siers vai saldais krējums - receptes
Tātad... ir 2.5 paciņas Dzintara klasiskā siera un viens mazais iepakojums saldā krējuma. Negribas mest ārā, bet ko ar tiem darīt arī nevaru izdomāt... kādas idejas? Nedomāju tādas, kur nepieciešams gan, gan (bet varbūt arī tādas ir) bet labprāt uzklausīšu kādas receptes (pilnīgi jebkam, atklāti sakot, gribu paeksperimentēt)

Bija doma uztaisīt makaronus ar malto gaļu, čili, un to sieru atšķaidīt nedaudz ar buljonu, tad pasautēt, lai liekais izgaro (lai nav pārāk šķidrs) un paliek uz makaroniem, bet nezinu vai tas īsti izdosies.

Jebkurā gadījumā, varbūt šodien smelšos kādu labu ideju vakariņām no jums!


Diskusija : Suši salāti
Diskusijas autore jautā:
Rimi parādījusies suši salāti. Vai viņi ir garšīgi?
Varbūt kāda mājās ko tādu taisījusi?


Meooooww atbild ar jautājumu:
tas ir dāžādi suši samesti bļodā un apmaisīti ar majonēzi?


Diskusija : Sejas krēms no Drogas

Nelasot nevienu citu komentāru, tikai Meoooow, kur citē citas komentāru, izlec šis :

Skatoties uz stiprā dzimuma profila bildi, labāk nelietoju neko, ko viņa iesaka



cik atceros, tad tā nav viņa, bet man nenormāli riebjas kā tā meitene izskatās viņai izskatās, ka deguns uz iekšu aug, nevis āru


Pārējie komentāri no Meooooww, no tās pašas diskusijas:

besame, tev atgādināttu man piesējies visu laiku ? nu nu, kā patīk?



cosmo kā parasti tikai krējums sēž un, tāpēc var norādīt, kas ir mēsls un, kas nav, tas nekas, ka pašām par to sajēgas nav. nevar taču nolaisties tik zemu un atzīties, ka Drogās pērk krēmus vai velns zina vēl kaut ko.


katru dienu brīnos par komentāriem no šitās sērijas... jums tiešām liekas, ka te visi sēž un vienkārši melo par to, kādu sūda krēmu lieto, ko ēd, ar ko brauc uz darbu, cik pelna utt? tik sasodīti skumji tas ir


(Noteikti vēl ir komentāri no viņas tajā diskusijā, bet šie ir ņemti no pirmajām 5. lapām. )

Diskusija : Darba laiks

Autores jautājums:
Kāds ir jūsu darba laiks? Vai kādriez mēdzat aizkavēties darbā? Un, ja jā, tad cik ilgu laiku mēdzat aizkavēties? Vai to apmaksā?


Meoooow atbilde:

Pašlaik gan nestrādāju, bet pēdējā darba vietā man bija cietā alga, darbs bija no 8:30 - 18:00, piektdienās no 8:30 - 17:30. Parasti no rītiem kavējos, kādas 15 min, dažreiz 30min, jo nevarēju nekādīgi laicīgi no mājas ārā izkratīties. Darba laikā arī varēju aiziet pusdienās vai uz kādu tikšanos uz 2-3h, pret ko neviens neiebilda, ja nekavēju kādu tikšanos, protams. Ja bija jāaiziet ātrāk, varēju aiziet nedaudz ātrāk. Apmaksāja arī, ja bija jāiet uz kādām apmācībām vai kursiem (piemēram 3 dienu padziļinātais pirmās palīdzības kurss) vai kādi pasākumi ar klientiem/partneriem šad un tad. Diezgan liela haļava bija




Un tagad citēšu no diskusijas par veģetārismu - kāpēc?


wow, luiidzii normāli sacepās


man līdz apmēram 12 gadu vecumam mašīnā bija slikti vienmēr, ar gaļu tam nekāda sakara nav.
Es tik lasu luiidzii komentārus un nesaprotu, ko viņa mēģina tagad pateikt


Skatīt: 4. lapa.

luiidzii tevi gadījumā uz zemes nenometa kāds, kad tu biji maziņa?


Skatīt: 14. lapa.

Pēc veģetārās diskusijas Meooooww jau visu par mani zin. Tāpēc ļauj brīvu vaļu savām domām par mani un liek man to zināt.

Diskusija: Vasara,taatad par svaru,kä vienmeer :)

Autores jautājums:
Jautaajums-
Vai svars nesamazinaas dabiski-ilgterminjaa (bez dieetaam), ja tiek iznjemts uz laiku no uztura maize,pasta,cukurs un taml. garshiigas lietas.





Atvainojos,ka bez garumziimem, Es no Shveices.



Mana atbilde:

Ja sāksi arī ēst pie reizes vairāk svaigu ēdienu arī samazināsies.


Meooooww atbilde man:

nekas nav jāizslēdz no uztura vienkārši ir jāseko līdzi uzņemtajām uzturvielām + kalorijām. Tik izmalts temats jau... šķiet, ka te būtu viena diskusija jātur lapas augšpusē visu laiku, kura paskaidrotu, ka varu var zaudēt, izveidojot kaloriju deficītu + regulējot uzņemtās uzturvielas



Manas atbildes variet izlasīt paši, seko nākamie Meooooww atbildes, tēmētas uz manis:

nu nav jau tā, ka meklētājā nevarētu kaut ko atrast, pietam es te katru dienu redzu pavīdam "tievētāju" tēmas, kurās apspriež visu šajā sakarā. Mani tiešām izbrīna tas, cik maz cilvēki vispār zina par uzturu un savu ķermeni Ar visu informāciju, kas mūsdienās pieejama... internets, tv, žurnāli, grāmatas, speciālisti. Bet tāpat ir cilvēki, kuri apgalvo un tic pilnīgi aplamām lietām



luiidzii, es vispār tavus komentārus pat lasīt negribu Tu maz zini, kas ir kalorijas? Tu zini, cik augļos ir kalorijas? Negribu ar tevi iesaistīties diskusijā... jau palasīju tavas sarakstes ar citām cosmo meitenēm veģetārajā diskusijā un man goda vārds liekas, ka tev nav visas skrūves galvā.




Šis viss diskusijas pirmajā lapā!

Pirms Meoooow komentāra uzrakstīju:

meooooww
ka svaru var zaudēt, izveidojot kaloriju deficītu + regulējot uzņemtās uzturvielas

Vidēji, parastam cilvēkam dienā ir jāuzņem 2,000kcal. Mums ir iekalts galvā, no TV, un visiem žurnāliem ka mums ir jābaidās no kalorijām. Bet kas tad īsti ir kalorijas un tukšās kalorijas? Tukšās kalorijas ir tās kalorijas, kurām ir zema barojoša vērtība (nav vitamīni, nav minerāļi), bet satur daudz kalorijas . No kalorijām mēs uzņemam enerģiju. Cilvēkam ir jāēd ēdiens, nevis lai izdzīvotu, bet gan lai gūtu enerģiju un vitamīnus no tās.
Jāsāk biežāk dzert ūdeni, un jāēd vairāk svaigi ēdieni ( kurus nav jācep un jāvāra ) vislabāk ir brokastīs apēst augļus, un tad pa dienu kā uzkodas riekstus, augļus , dārzeņus. dienas vidû ēst lēcas, kvinoju , brūnos rīsus , kopā ar dārzeņiem un salāt lapām.
Vakariņās jāēd tikai salātlapas un dārzeņi, jo viņiem ir ļoti maz kcal kas nozīmē , ļoti daudz vitamīni, bet dod maz enerģiju, kad ej gulēt, Tev nevajag enerģiju vairs . Tev ir jāatpūtina kuņģis.



Šai atbildei pretī dabūju:

ar riekstiem un žāvētiem augļiem ir jābūt ĻOTI uzmanīgam. Pirmkārt, žāvētajos augļos ir ļoti daudz cukura, bet gan riekstos, gan augļos ir ļoti daudz kaloriju. Maza saujiņa ar miksli DIENĀ ir pilnīgi pietiekoši.



luiiidzii, nu nopietni... nemaz nesāc. Kad man parādīsi kādu diplomu vai publikāciju, kas apliecinās, ka tev ir vismazākā saprašana par to, ko runā, tad arī lasīšu tavus komentārus. Man šermuļi metas no taviem ieteikumiem



Šeit atļaušos publicēt arī citas sievietes atbildi man :

NordicBelle:
Luiidzii, cenšos tavus komentārus vispār nelasīt. Ne tapēc, ka izvairos lasīt viedokļus kam nepiekrītu, bet man no tava murgainā rakstības stila sāp acis.



Meoooow:
atkal slimā to savu runu bāž kaut kur

p.s. tas ir normāli, ka ir mazāk enerğijas tievēšanaa (kaloriju deficīta) laikā jej bogu slims cilvēks



Meoooow noklausījusies un noskatījusies visu runu kas iet 1h un 20 min apmēram. Komentē, runātāju:

luiidzii kā kaut kāds jehovas liecinieks, kuram smadzenes izskalotas


Krista21 komentē:

luiidzii Ja tevi interesee shii teema, saac ar biologiskaas kjiimijas literatuuru, uzzini kaa notiek metabolisms shuunu liimenii, tad palasi anatomiju, un tikai tad, kad ir jau skaidra bilde par visu, kjeries klaat kaut kaadiem video, jo tad buus vismaz spriestpeeja par to, vai tas video ir vispaar balstiits uz patiesiem, pieraadiitiem faktiem, nevis sazin kur sagraabstiitaam hipoteezeem un teorijaam. Videejaa parastaa cilveeka vajadziiba peec 2000 kalorijaam ir miits. Cilveeki nav standarta auto, kuri izlaisti no ruupniicas, pateerees vienaadu daudzumu degvielas. Tas ir aptuvenais videejais aritmeetiskais. Celtniekam Jurim, kursh ir 190 cm garsh, vajadzees pie 3000 kalorijaam, bet mazajai Maariitei, kura straadaa bankas lodzinjaa un vieniigaa fiziskaa slodze ir uzkaapt liidz otrajam staavam, vajadzees 1400 kalorijas. Anninjai, kurai ir vairogdziedzera probleemas un paleeninaats metabolisms un 90 gadiigai Liigai vajadzees veel mazaak kaloriju.


viņas atbildi šobrīd nekomentēšu, bet cerams ka ja esiet izlasījuši šitik tālu paši/as sapratīsiet kāpēc iekopēju arī viņas komentāru, man.


BET HEI, skatos ka MEOOOOWW ir ĻOTI AKTĪVA diskusijā : Latviešu PLUS SIZE meiteņu diskusija
hmm, DIEZ KĀPĒC ? Kā arī lasot komentārus, niks ļoti dzirdēts ieraksta arī savas gudrības

NordicBelle:
Šitā "resnīšu kaunināšana" ir vienkārši nožēlojama - tie, kas paši ar sevi ir apmierināti, tiem nav vajadzības citus kaunināt un kritizēt par viņu ķermeņiem un dzīvesveida izvēlēm. Tā, ka labāk paskatieties pašas uz sevi pirms brēcat, ka kāda ir kuģis, valis un ķiķinat par "es nevaru notievēt". Nu un? Var būt apaļa un smuka! Un par strijām, riepām un celulītiem, krekliņiem ar pliku punci un īsiem šortiem - ja tas aizvaino tavas estētiskās jūtas, aizgriezies vai aiztaisi acis. Nav tev tas apaļais cilvēks savu skaistumu parādā!

Čau Lee! Mums, tievētājām, tevis pietrūka!


HEI, KO ES TE ATRODU? arī wee ir iekš PLUS SIZE diskusijas

bet meitenei ap 180 arī 42. būs pilnīgi normāli un viņa joprojām skaitīsies tieva.


ja es ar savu 182 izplūdīšu līdz 42 izmēram es būšu kaut kas starp kuģi un vali



Nu es negribēju nevienu aizvainot , godīgi ... , tik man šķiet jocīgs apgalvojums ,ka nevar notievēt , es protams ticu un zinu , ka tā var būt , bet būsim reālas tā ir vienai no simts vai pat divsimts.
Es varu būt godīga un teikt , ka sava auguma dēļ esmu gatava sēdēt nedeļām uz kefira un tomātiem , kāpēc +size nevar būt godīgas un teikt , ka viņām garšo , te reti kura meitene godīga atdzīst, ka viņai ir liekie kg un , ka tie ir tāpēc ,ka garšo ēst ... Ja jau pašpārliecinātas tad līdz galam ...




Meooooww pirmais komentārs šajā diskusijā 7lpps:

nu jums darīt nav ko, katrā diskusijā kasīties? Pat ja par pūkainiem, mīlīgiem kaķēniem kāds uztaisīs "beztēmu" tāpat atradīsies kādas, kurām gribēsies pakašķēties


es te iemetu aci, jo šodien forumā kaut kāds galīgs sausums, uunnnnn bija aizdomas, ka tas ir dēļ šīs diskusijas, kas visu dienu jau pludo pa populāro tēmu augšpusi... un protams, ka kašķis Skaidrs, ko visas šodien dara - sēž plus size diskusijā!

mieru! cik var pērties par to resnumu vai tievumu ? Rekur plus size perās savā diskusijā, tievajām savu beztēmu tik atliekt uzbliezt un būs miers uz pasaules


nu nēēēēēē... šitas man liekas jau ir noteikti 42., varbūt pat 44. izmērs!

Es kaut kad senāk biju atradusi baigi foršu mājaslapu, kurā var ierakstīt savu augumu, svaru, dažādus citādus datus, un priekšā parādās bilde ar puslīdz to, kā izskaties "no malas". Es nezinu vai tas ir tikai man, bet es, piemēram, baigi nejūtu izmaiņas ķermenī, ja skatos tikai spogulī, lai arī kg var būt + vai - pat 5-6 Ir gadījies pieņemties nedēļas laikā nenormālākos kilogramus, it kā uz svariem redzu to ciparu, bet uz miesas savas liekas, ka nē Bet nu tas tāds holiday fat, kas parasti pats pa 2 nedēļām pazūd..



nu es tikko atradu vienu, kur sievietes (varbūt arī vīrieši, neskatījos) ielādē bildes, ievada savu svaru, augumu, ķermeņa tipu, tad tu vari meklēšanā ierakstīt savus datus un tev atradīs atbilstošus profilus!

Pastīšos tūlīt to otru, kuru toreiz skatījos!



(nezinu 100% vai veģetāriešu diskusijā iemetu linku, bet rekur ir http://www.nhlbi.nih.gov/health/educational/lose_wt/BMI/bmi-m.htm )


http://www.mybodygallery.com/ - rekur ir tā ar reālajām bildēm, kur ievada parametrus un tad atlasa bildes ar atbilstošajiem parametriem

http://modelmydiet.com/ - un šitas ir virtuālais...

Man liekas, ka baigi laba ideja šī ir. Ja kādam vajag ekstra motivāciju, lai saprastu kā tad izskatīsies, ja saņemsies tos 5 liekos kg (nu vai jebkādu skaitli) nomest un salīdzināšanai. Malacis tas, kas ko tādu izdomāja, jo, manuprāt, lielākā problēma rast motivāciju ir tad, kad tu nevari pat vizualizēt kā tu izskatīsies utt, it īpaši ja vienmēr esi bijis uz apaļīgo pusi.

Veiksmi, ceru, ka kādai noderēs šis





meooooww
pardon, tur var augšpusē kreisajā pusē arī nomainīt uz METRIC, tad rādīs arī cik kg. Baigi interesanti ne? Es pati nevaru acis atraut tāds prieks par tiem cilvēkiem



Tagad izlasi no diskusijas : Cosmo nominācijas, lietas ko citas par Meooooww saka:

- agresīvākā - meoooww

- riebīgākā - meooowww


meooooww - skarba , bet viedokļi patīk


Meoooow - drīz dzīve spārnus aplauzīs, ļoti riebīgi komentāri, negatīva un augstprātīga pret citām lietotājām.


šie trīs ir izlasāmi pašā pirmajā lapā! No 11 cilvēkiem ir 3 kas saka NEGATĪVAS lietas par tevi, tas viss ir tikai no tā, kā Jūs pasniedzat sevi šajā, cosmo forumā! Ne viņi zina kur tu dzīvo, ne kā tevi sauc, ne to kā Tu izskaties, ne to ko JŪS ĒDAT!

nākošā lapa:

liekas diivaini, ka tik daudzaam meooooww komentaari un vinja pati, maigi sakot, nepatiik?


Un kas tur dīvains, kaut kāda meitene, kas brauc ar degunu pa mākoņiem Cik nu patiesi tie stāstiņi, lai nu paliek meooooww ziņā.


Meoooow - drīz dzīve spārnus aplauzīs, ļoti riebīgi komentāri, negatīva un augstprātīga pret citām lietotājām.


Mazliet nobrīnījos par šādu raksturojumu un to, cik dažādi var uztvert vienus un tos pašus komentārus, jo es tieši pēdējā laikā (nezinu, cik ilgi viņa te ir, pamanīju nesen) esmu meoooow komentārus pamanījusi kā saturīgus, trāpīgi pateiktus un...nu tādus, kuros nav "ūdens liešana" vai bezjēdzīgi teksti. Varbūt neglaimo katram komentētājam, bet riebīgus komentārus neesmu manījusi...



Agresivaka - meow


Agresivaka-meow


šeit gribu arī iekopēt šo :

Starp citu, biji jau Buddhā? Patika? Šodien jaunā "partija" ar ielūgumiem atnāca, tā kā man atsākas buddhas maratons šonedēļ vai nākamnedēļ


aa, tur bija ideāli es varētu kļūt par veģetārieti šī restorāna dēļ gribētos vēl aiziet, bet tagad nav ko iemainīt baigu pret ielūgumiem vari mani līdzi ņemt
08.04.2015 18:52 | nosūdzēt | saite




vai ne? Tik garšīgi, ka pat neprasās to gaļu! Es arī katru reizi pēc buddhas domāju, priekš kam tā gaļa un smagie ēdieni vajadzīgi? Tik viegla sajūta un enerģijas daudz utt

Nu, ja ej gar manu māju kaut kad un gribi mani pacienāt ar kādu maisiņu auglīšu manai smūtiju apsēstībai, tad pāris kartes iedošu tev vēl



Man vairs nav jāturpina. Izseci pati kas par vainu.
25.04.2015 12:01 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Tiešām nevēlējos to rakstīt šeit, bet izràdās šis ir vienīgais veids kā izlasiet manus komentārus :)(l)(l)(l)
25.04.2015 12:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
luiidzii, es būtu ļoti priecīga, ja ar tādu pašu degsmi Tu padalītos šeit ar savām iecienītajām Raw receptēm (sevišķi zupām) :D
25.04.2015 12:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits