Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esat pirkušas tautas tērpu?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Varētu padalīties pieredzē?
21.04.2015 01:37 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ja vien tev nav ļoti daudz naudas, tad tas nav tāds - "aizej un nopērc" pasākums. Tautas tērpa darināšana ir process. Ja esi no Rīgas, tad iesākumam ieteiktu aiziet uz Seno Klēti izrunāties, tur zinoši un laipni cilvēki strādā un lielo vairumu lietu arī var sapirkt.
Man pašai ir nesen sākts Bārtas tautas tērps - brunčus auda viena sieviņa no Liepājas, kreklu un vesti šuva viena bārteniece (man pagaidām ir neizšūtais krekls), sievas cepuri darināja Liepājas Amatu nama meistares un ar to mani kāzās nomičoja. Villaini pasūtīju vienai audējai Vidzemē un tā arī ir neizšūtā. Saktas ir mantotas un dāvinātas, bet lielajai saktu čupai pagaidām sirds nav atvērusies naudu iztērēt (min 500€), tapēc villaini diži nenēsāju. Zeķes esmu nopirkusi parastā veikalā, bet plānoju aizstāt ar pašadītām. Kurpes arī no parasta veikala (dikti grūti bija atrast). Ir diezgan daudz plānu un vēlmju kā to visu vēl izcakināt, šis pagaidām tāds basic variants, bet ar visu to, ka pa daļām sūtīts un bez salonu uzcenojumiem kopā vismaz 600€ ir jau aizgājuši par tām pamatlietām.
21.04.2015 01:51 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Un kur jūs tādas skaistas ejat? :) Prātā nāk tikai tautas dejas un dziesmu svētki.
21.04.2015 01:59 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tā kā es dzīvoju valstī, kur tautastērpu uzrauj mugurā uz katriem godiem, tad khm... uz baznīcu, pārsvarā :-D Kristības, kāzas, iesvētības, neatkarības diena, visādas absolvācijas utt. Ir, ir kur uzvilkt! :-)
21.04.2015 02:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits