Kāzas divreiz

 
Reitings 884
Reģ: 30.09.2014
Sveikas meitenes! :-):-)
Vēlos dzirdēt no Jums pieredzi, varbūt kādus viedokļus un padomus.
Ko Jūs domājat par kāzām divreiz? Tā teikt pirmo reizi ja vēlos ar vīrieti sarakstīties (tikai nokārtot papīrus) un tad krāt naudu kāzām un apprecēties baznīcā tā teikt pa visam un uz mūžu.
Vai kāda tā ir darījusi, varbūt ir kādai pieredze? :) (l)
19.04.2015 14:46 |
 
Reitings 86
Reģ: 18.01.2015
Vai nav vienalga, ko citi saka vai domā? Tās taču ir jūsu kāzas un jūsu plāni! Dariet tieši tā, kā paši vēlaties! Tāpat visiem neizpatiksiet. Ja Jums šobrīd ir svarīgi dokumenti, tad sarakstieties šogad un plānojiet kāzas pēc gada vai diviem. Ja ģimene ir pret, tad nemaini uzvārdu tagad un viņi nemaz neuzzinās! Nomainīsi uzvārdu pēc lielajām, svinīgajām kāzām (tas gan tad maksā kaut kādus 70 eiro laikam). Nemeklē šablonus, kā ir pareizāk. Dari, tā kā vēlies, lai pēc tam nav jānožēlo!
19.04.2015 16:12 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Šādu variantu es jau kaut kur esmu dzirdējusi un meitene runāja par to ar tādu degsmi, ka varēja redzēt, ne jau viņa tās balles dēļ grib, bet dvēselei un tā teikt Dieva priekšā. Bet katram ir savi iemesli kāpēc tā dara - citiem varbūt pirmajā reizē nepietiek naudas, citi varbūt pēc kāda laika izdomā, ka grib to.
Es uz doto brīdi domāju, ka nedarītu to divreiz. Es censtos visu saplānot un izveidot, lai viss būtu tā kā gribu jau pirmajā reizē! (l)
Bet es arī domāju, ka nav šķērslis to darīt kaut 7 reizes! Ja grib un mīl, tad kāpēc ne?!;-)
19.04.2015 16:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!