Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pielīšana

 
Reitings 57
Reģ: 29.03.2015
Čau!
Sanāca tāda situācija, ka sanāca beztēmā uz puisi apvainoties un sarunāt visādas muļķības.. Gribas kaut kā pielīst un labot savu vainu. Tāpēc gribēju uzjuatāt jums kā jūs parasti pielienat savam draugam? Vai jūs to vispār darāt? :)
19.04.2015 11:46 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ja es esmu kaut ko izdarījusi nepareizi, es vienkārši pieeju klāt un tiešā tekstā atvainojos, un paskaidroju par ko es atvainojos.
Es pati uzskatu, ka tas ir labākais, ko cilvēks var darīt, jo tādu attieksmi vēlos arī pret sevi. Nevis, lai man atnes kaut ko un pasaka piedod, un viss ir aizmirsts. Man ir svarīgi, lai paskaidro, par ko atvainojas. Man ir svarīgi zināt, ka otrs cilvēks pats zina, nevis to dara izdarīšanas pēc.
19.04.2015 11:49 |
 
Reitings 190
Reģ: 14.09.2013
Pieej klāt, atvainojies un iedod buču. Viss.
19.04.2015 11:53 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tas, kurš vainīgs, atvainojas. Izrunājam situāciju, lai turpmāk nekas tāds neatkārtojas.
19.04.2015 11:56 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Ja es esmu kaut ko izdarījusi nepareizi, es vienkārši pieeju klāt un tiešā tekstā atvainojos, un paskaidroju par ko es atvainojos.
Es pati uzskatu, ka tas ir labākais, ko cilvēks var darīt, jo tādu attieksmi vēlos arī pret sevi. Nevis, lai man atnes kaut ko un pasaka piedod, un viss ir aizmirsts. Man ir svarīgi, lai paskaidro, par ko atvainojas. Man ir svarīgi zināt, ka otrs cilvēks pats zina, nevis to dara izdarīšanas pēc.


Precīzi mans uzskats. Vienīgi vīram ir ļoti grūti atvainoties kādam. Viņam ģimenē tika pieņemts par tādām lietām nekad nerunāt un izlikties, ka viss ir kārtībā pat pēc ļoti neglītiem stapgadījumiem. Vieglāk bija/ir nopirkt kādu nieku un iebāzt to aizvainotajam rokās kā atlīdzinājumu par p\ari nodarījumu. Daudzām lietām spēju pielāgoties, bet ne šim.
Tā nu attiecību sākumā manīju ne reizi vien neizpratnes pilnu sejas izteiksmi, kad nācu pilnu sirdi atvainoties, ja jutu, ka biju kā aizvainojusi. Kopš vīrs pats no savas gribas sāka mācīties atvainošanās mākslu, mums attiecības ir kļuvušas daudz mīļākas.
19.04.2015 12:07 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Nevienam nepielienu, praataa nav naacis. Pieaugushi cilveeki parasti pieiet viens pie otra un izrunaa radoshos probleemu.
19.04.2015 12:15 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Vislabāk der ja atvainojas , izrunā visu . Mums tas ir viegli , sastrīdamies , nerunājam ,nerunājam un tad kurš vainigs sāk runāt , izrunājam visu.

Vīrs tad citreiz man ir nesis puķu pušķi no meža , pats bija salasījis , citreiz nopircis ....

Es savukārt lutinu viņu šad un tad kad esmu vainīga ar saviem labākiem ēdieniem ,
19.04.2015 12:18 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Nevienam nepielienu, praataa nav naacis. Pieaugushi cilveeki parasti pieiet viens pie otra un izrunaa radoshos probleemu.

+
man pats vārds pielīšana jau izraisa riebumu :D pēc saspringtām situācijam lai nāk kārtīga izrunāšanās un tad mīļums, nevis problēmas ignorēšana un pielīšana.
19.04.2015 12:19 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
nevis problēmas ignorēšana un pielīšana.

Tam piekrītu , problēmas ignorēšana attiecībās ir slikta .
19.04.2015 12:20 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pieej klāt, atvainojies un iedod buču. Viss.
++ Tam vajadzētu būt pirmajam solim.
Vispār gan esot izpētīts, ka, lai attiecības ir saticīgas, tad ir svarīgi, lai uz katru nepatīkamo gadījumu būtu vismaz 5 patīkami. Nu, tas tāds aptuvens skaitlis, protams, ka nav jāveido uzskaites žurnāls, cik bijuši patīkami, cik - nepatīkami brīži. Bet kopumā - būtu pareizi pēc nepatīkama strīda censties sagādāt jaukus brīžus gan sev, gan otram.
19.04.2015 12:37 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Pielīst nav vajadzība. Atvainošanās ir vērta tikai tad, ja cilvēks saprot savu vainu un grib to labot. Nav jēgas pielīst tikai, lai otrs neuzmestu lūpu.
Es atvainojos tikai ja man tiešām nav taisnība vai par savu rīcību konkrētā situācijā. Un atvainojos tikai tiem, kuri man svarīgi, pārējo domas baigi neiespaido vai viņi tur dusmīgi vai raudoši! :D
19.04.2015 12:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits