Tallink ; Rīga-Stokholma-Rīga

 
Reitings 39
Reģ: 01.04.2015
Sveikas, kruīzotājas!

Tatad, beidzot esmu nolēmusi savu vīrieeti izvilkt no darbiem un aizvest brīvdienās un te nu visas jukas sākās.. Vienmēr licies,ka šie Tallink braucieni ir vieni no lētajiem un tādi daudz maz izdevīgie, bet es ar savām neesošajām interneta guru spējām spēju atrast braucienus vien par 170 euro:-D (t) Tātad, ko es daru nepareizi un kāpēc man nesanāk neko atrast?:-D Un vai kāda ir devusies šajā kruīzā ar mašīnu un pēctam pa Stokholmu vizinājusies ar savu auto? Gribētos dzirdēt atsauksmes ! Un atsauksmes par šiem kruīziem kopumā, varbūt kādus padomus ! :-)
18.04.2015 21:25 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.04.2015
Valdnieks
šeit netiek apspriest tas, kuram saiet ar naudām un kuram ne, nepareizajā diskusijā gribēji iemest savu akmeni :-)

paldies meitenes, novērtēju !:-)
20.04.2015 19:17 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Daži komentāri šajā diskusijā gan samērā neprecīzi, piemēram, par kajīti četriem.. Mierīgi var mazāk kā par 170 EUR kajīti tikai diviem un es nekādā gadījumā nebūtu braukusi ar svešiem cilvēkiem. Nēsāt līdzi savas mantas visu laiku, ja nu tie apzog? Ko var zināt. Es arī mājaslapā Tallinkam putrojos un sanāca padārgi, tāpēc vienkārši aizbraucu uz Origo "Tallink" veikalu un klātienē vienkārši superīgi konsultante atrada lētāko piedāvājumu, visu izskaidroja, deva padomus :) Rezultātā samaksāju par abiem 130 EUR un mums bija SAVA kajīte bez liekiem cilvēkiem un ēdināšana.
Iesaku ņemt ekskursiju, maksā 20 EUR pa Stokholmu ar krievu gidi. Ja pirmo reizi, tad ir interesanti un efektīvi. Mums bija fantastiska gide. Stokholma ir dārga, ar to jārēķinās, bet ļoti skaista un ir daudzi muzeji, kurus redzēt, apskatīt, piemēram, A. Lindgrēnas, ABBAS, Vassa leģendārā kuģa, kurš nogrima u.c.
Uz kuģa vakarā ir fantastiski koncerti, izklaides pasākumi. Dzērienu cenas, kā Vecrīgā vidēji.
Brokastis maksā 11 EUR, vakariņas 31 EUR no personas, bet galds tur esot bagātīgs. Mums palika žēl naudas, jo pamatīgi veikalā Duty uz kuģa patērējāmies, tāpēc labi, ka atklājām kafe 7 stāvā, kur cenas vidēji kā mūsu "Lido" un garšīgas :)
20.04.2015 19:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!