Kā pārmācīt šādu cilvēku?

 
Reitings 206
Reģ: 07.02.2015
Precīzāks jautājums-kā pārmācīt cilvēku, kurš visu laiku pārkārto cita cilvēka mantas?
Nepatīk, ja kaut kas stāv ne tā kā viņam gribētos,tad visu laiku ievieš savu kārtību.

Aizrādīšana nedarbojas,tur pretim seko ne tie labākie vārdi.
Pārkārtot tā cilvēka mantas-arī nelīdz. Jo tad tiek uzskatīts,ka tiek aiztiktas viņa mantas un tad sāk pārkārtot atkal cita mantas. Kā atriebība.

Kas vēl varētu darboties?
18.04.2015 12:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu lai tak karto uz nebedu :-D galvenais, lai pec tam pats var pateikt, kur ko ir nolicis, savadak tocna pirkstus nocirstu :-P par atseviskam lietam te var diskutet, bet galvenais, lai neko nepukskj un neapvaino, kad parkarto. Savadak gan stavetu blakus un pa pirkstiem sistu. A ta savadak pati ta vieta atpustos un lautu cilvekam darit to,'ko vinam patik :-)
18.04.2015 20:39 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nav tavs puisis, mājoklis it kā tavs, taču nav iespējas palūgt cilvēku meklēt citu dzīvesvietu... ka tik autore nav nepilngadīga un tas kārtošanas mīļotājs nav viņas tētis? :D

Bet mani tāda uzvedība ļoti kaitinātu. Neesmu pedantiska (patiesībā, esmu diezgan tālu no pedantiskuma), taču man katrai lietai ir sava vieta, un, pat ja mājās nav perfektas kārtības, es ļoti labi zinu, kur kas atrodas un viss ir kārtībā. Nepieļautu, ka kāds cits sāktu rakāties pa manām mantām, tās pārkārtot un neatlaidīgi censtos uzspiest savu kārtību (wtf?).
18.04.2015 22:46 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Man tā bija ar dzīvokļa saimnieci. Vienmēr, kad atbrauca pārbaudīt kārtību dzīvoklī, sāka kārtot manas mantas ar tekstu "man labāk patiktu, ja šī lieta stāvētu te, nevis tur..." Runāju, skaidroju, bet nekādas jēgas. Sapratu, ka ar tādu cilvēku nav iespējams cīnīties. Un runa nebija par nekārtību, bet sīkumiem. Piemēram, ja mana žakete karājās vienā skapja galā, tad viņa pārlika otrā, jo (citēju) "tur labāk būs". Tagad, kad esmu no tās vietas prom (starp citu, šī uzbāzība bija viens no iemesliem, kāpēc aizgāju) varu par to pasmieties, taču tolaik smiekli nenāca.
19.04.2015 00:33 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Otru cilvēku nevar pārmācīt. Pietam, ja cilvēks vienkārši ir pedantisks un tā nav lieta, kas pašam traucētu un tā.
Ja tā nav Tava otrā pusīte, tad apdomā iespēju par pārcelšanos vai tml, ja Tev tik ļoti traucē.
19.04.2015 00:52 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.04.2015
nu, nenosodi viņu, tas ir viens no OCD simptomiem, cilvēks ar prātu to nevar kontrolēt. pat ja viņš ļoti grib ignorēt to "viņaprāt nekārtību", tas nav iespējams. apsēstība, vai..

jāmēģina sadzīvot. jo vairāk lamāsies, jo cilvēks jutīsies sliktāk ar savu problēmu. jo viņš jau neredz no malaskā tas izskatās jocīgi.
19.04.2015 01:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits