Tikai draugi

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Sveikas.
Mana situaacija ir shaada.
Iepazinos ar viirieti iepaziishanaas portaalaa.
Tiekoties jau pirmajaa randinjaa vinjsh izteica,ka nopietnaam attieciibaam neesot laika jo esot daudz notikumu vinjam priekshaa un vinjhs no attieciibas neveelaas. Es ljaavu valju visam kas notiek.. Shis viirietis ir diezgan.. sarkastisks, pateiks visu kas uz meeles,bet taa kaa es pati esmu diezgan amizanta es uz to skatos normaali jo vinjhs mani ar kaut ko fascinee savaa zinjaa.
Mees abi noleemaam,ka buusim draugi,BET es saaku shaubiities vai es uz vinju skatos kaa uz draugu.. Mums ir bijis sekss, un katru reizi kad mees tiekamies emocijas un kjermenja valoda liecina par to,ka muusu starpaa ir dzirkstele BET vinhs to noliedz. Es vinjam vakar uzrakstiiju, ka es zinu ka es vinjam patiiku vairaak kaa parasta draudzene bet vinjhs teica,nee tu maldies..
Es vinjam jautaaju kaapeec vinjsh man melo,jo vinja darbiibas liecina par ko citu.. Vinjhs par mani uztraucaas,ir gatavs paliidzeet,kad tiekamies vienmeer smaida un ir pozitiivs.. Vinjhs man liek justies kaa vinja meitenei bet mees neesam kopaa.. Vinjsh teica,ka mums buus saruna aci pret aci par to visu.. Patreiz es nexinu ko domaat vieniigais ko es neveelos ir tikt saaapinaatai, taapeec es nezinu vai man visu sho skaisto draudziibu vienkaarshi paartraukt vai arii kaut ko turpinaat un cereet ka kaut kas reiz notiks.. Piemineeshu,ka vinjhs ir nav latvietis, vinjam ir 33 un man 22.. Zinu,zinu juus teiksiet ka vecums iespeejams ir noziimiigs,bet es uzskatu,ka gadi ir tikai skaitlis..Iespeejams no Jums meitenes,veelos uzklausiit juusu domas vai arii padomu un varbuut kaada ir bijusi shaadaa situaacijaa,kad puisis saka,ka negrib attieciibas bet izturas pret jums kaa pret juusu miiljoto meiteni..Paldies! (l)
17.04.2015 22:20 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
krista21.. nemaz jau tik ljoti jauks vinjhs nav.. ir diezgan sarkastisks un es pat teiktu.. rupjsh, bet nu es arii neesmu nekaada labinjaa haha.
Ja godiigi es nezinu ko vinjhs vispaar no muusu draudziibas sagaida un kaapeec vispaar ar mani tiekaas..
17.04.2015 22:26 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
aizej prom ja vilksies līdzi ta jau esi svarīga ja nē mazāk sāpēs tgd nekā vēlāk!
otrs ir jau kavari cīnīties, izpatikt, moš iemīles bet nav teikts un beigās sāpēs Tev!:-/
17.04.2015 22:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nepieljauj domu, ka vinjsh vienkaarshi ir jauks cilveeks, taapeec labi izturaas pret teviim un tev saka taisniibu, jo negrib lai saceries un beigaas aplauzies?
17.04.2015 22:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits