Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tikai draugi

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Sveikas.
Mana situaacija ir shaada.
Iepazinos ar viirieti iepaziishanaas portaalaa.
Tiekoties jau pirmajaa randinjaa vinjsh izteica,ka nopietnaam attieciibaam neesot laika jo esot daudz notikumu vinjam priekshaa un vinjhs no attieciibas neveelaas. Es ljaavu valju visam kas notiek.. Shis viirietis ir diezgan.. sarkastisks, pateiks visu kas uz meeles,bet taa kaa es pati esmu diezgan amizanta es uz to skatos normaali jo vinjhs mani ar kaut ko fascinee savaa zinjaa.
Mees abi noleemaam,ka buusim draugi,BET es saaku shaubiities vai es uz vinju skatos kaa uz draugu.. Mums ir bijis sekss, un katru reizi kad mees tiekamies emocijas un kjermenja valoda liecina par to,ka muusu starpaa ir dzirkstele BET vinhs to noliedz. Es vinjam vakar uzrakstiiju, ka es zinu ka es vinjam patiiku vairaak kaa parasta draudzene bet vinjhs teica,nee tu maldies..
Es vinjam jautaaju kaapeec vinjsh man melo,jo vinja darbiibas liecina par ko citu.. Vinjhs par mani uztraucaas,ir gatavs paliidzeet,kad tiekamies vienmeer smaida un ir pozitiivs.. Vinjhs man liek justies kaa vinja meitenei bet mees neesam kopaa.. Vinjsh teica,ka mums buus saruna aci pret aci par to visu.. Patreiz es nexinu ko domaat vieniigais ko es neveelos ir tikt saaapinaatai, taapeec es nezinu vai man visu sho skaisto draudziibu vienkaarshi paartraukt vai arii kaut ko turpinaat un cereet ka kaut kas reiz notiks.. Piemineeshu,ka vinjhs ir nav latvietis, vinjam ir 33 un man 22.. Zinu,zinu juus teiksiet ka vecums iespeejams ir noziimiigs,bet es uzskatu,ka gadi ir tikai skaitlis..Iespeejams no Jums meitenes,veelos uzklausiit juusu domas vai arii padomu un varbuut kaada ir bijusi shaadaa situaacijaa,kad puisis saka,ka negrib attieciibas bet izturas pret jums kaa pret juusu miiljoto meiteni..Paldies! (l)
17.04.2015 22:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nepieljauj domu, ka vinjsh vienkaarshi ir jauks cilveeks, taapeec labi izturaas pret teviim un tev saka taisniibu, jo negrib lai saceries un beigaas aplauzies?
17.04.2015 22:24 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
aizej prom ja vilksies līdzi ta jau esi svarīga ja nē mazāk sāpēs tgd nekā vēlāk!
otrs ir jau kavari cīnīties, izpatikt, moš iemīles bet nav teikts un beigās sāpēs Tev!:-/
17.04.2015 22:26 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
krista21.. nemaz jau tik ljoti jauks vinjhs nav.. ir diezgan sarkastisks un es pat teiktu.. rupjsh, bet nu es arii neesmu nekaada labinjaa haha.
Ja godiigi es nezinu ko vinjhs vispaar no muusu draudziibas sagaida un kaapeec vispaar ar mani tiekaas..
17.04.2015 22:26 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Friends with benefits. Bet ko tu pati gribi? Tu gribi attiecības vai nē?
17.04.2015 22:29 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Lolipop, es gribeetu vismaz pameegjinaat ar vinju buut attieciibaas, bet vinjhs tikai visu laiku saka,ka vinjam daudz notikumu priekshaa un taa taalaak. Es saprotu,ka vinjam ir sarezgjiits darbs un ir materiaalaas problemas cik sapratu,bet tas nav skjeerslis lai nepameegjinaatu.. Vinhs teica,ka mees par visu to situaaciju varam parunaat dziivajaa,bet es shaubos ka to veelos,jo es taapat nedomaaju,ka ko jaunu dzirdeeshu..
17.04.2015 22:36 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
up
17.04.2015 23:19 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Oi, kaa es tevi saprotu. Bija man taads draugs dazhus gadus atpakalj. Tiesa gan es biju taa, kas uzstaaja, ka buusim draugi un beigaas samiileejos kaa muljkje peedeejaa. Puisis no saakuma centaas, centaas un peec laika arii atmeta ar roku. Shitaa draudzeeties var, ja abi esat pilniigi pohujisti, bet peec tevis saciita ir skaidrs, ka tev shii iipashiiba nepiemiit shajaas attieciibaas.
17.04.2015 23:29 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Varbūt viņam jau ir attiecības un esi vnk mīļākā? (t)
17.04.2015 23:29 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Esi skatījusies ''Viņas melo labāk''? Māris bija ļoti jauks pret Jolantu, a kas beigās, jauks bija tikai tāpēc, lai varētu uz nabaga meiteni novelt vainu par slepkavību.
Nevēlos, lai Tu to uztver tieši manā tekstā, vienkārši dodu mājienu, ka ne vienmēr viss beigās ir tik jauki un skaisti, cik izskatās. Protams, nevar izslēgt iespēju, ka Tev viss beigsies kā filmā un būsiet laimīgi kopā, pēc tam, kad puisis būs Tev pateicis, ka bija muļķis, ka teica, ka nopietnas attiecības nevēlas un blabla .. Un varbūt tomēr vajadzētu izrunāt visu aci pret aci pie vienas tējas krūzes? Varbūt puisis tiešām vēlas izstāstīt Tev visu, kas uz sirsniņas? :) Dod iespēju!
17.04.2015 23:31 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
Es arī tā esmu darījusi :D tajā laikā man vienkārši gribējās būt brīvai, bet seksu un mīlestību arī gribējās.. un uzmanību no citiem arī gribējās (bet bez seksa). Un ja nu man kāds cits iepatiktos , td nebūtu tā mokošā šķiršanās un blabla.
ak, jaunība :D
17.04.2015 23:53 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nelatvietis, tādēļ droši vien atšķiras tas, kā viņa valstī izturās pret draudzenēm/piegulētājām. Tur arī varbūt pārprati.
17.04.2015 23:53 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
viņš Tevi neuztver kā otru pusīti. vnk viņam ir labi kā ir..kad vēlas aiziet ar Tevi uz kino, kad vēlas- ir sex, bet neuztver Tevi tik nopietni ,lai būtu viņa meitene. Varbūt līdz galam viņam nepatīc, varbūt viņam vnk patīk tādas attiecības un pilnīgi ar nevienu negrib neko nopietnu, varbūt Tevi uzskata par jaunu sev.
17.04.2015 23:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tikai vienkārši draugi, vīrietim nevajag attiecības, bet ir bezmaksas sex... Mani vienmēr uzjautrina šitie scenāriji! :D Cik gan ērti vīrieši māk iekārtoties, kamēr kārtējā naivule sēž, sapņo, cer un posto žēlabainas diskusijas sieviešu forumos...
18.04.2015 00:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
vīrietim nevajag attiecības, bet ir bezmaksas sex...
+++
Neons ļoti trāpīgi uzrakstīja, bet Tu, manuprāt, šobrīd dari sev pāri..
18.04.2015 00:24 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
vīrietim nevajag attiecības, bet ir bezmaksas sex...


Tieši tas, ko nodomāju izlasot situāciju. :D

Nevajag sacerēties. Ja vīrietis tik ļoti visu laiku saka, ka nekas tur nav starp jums, tad ir muļķīgi, ka tu centies viņu pārliecināt par pretējo. Tu jau neesi viņa prātā pabijusi, lai tik pārliecināti varētu teikt.

Jā, tu viņam patīc, jo ir viņam sarunu un gultas biedrene. Forši iekārtojies. Ja tu nepatiktu, tad jau nekas tāds nebūtu. Bet vai attiecības? Mīlestība? nē... tās tur nav.
18.04.2015 00:30 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Sekss mums bija tikai vienu reizi pa shiem diviem meenesiem. Mees vairaak laiku pavadaam laukaa,pastaigaajoties, ejot uz kino u.c.
Bet taapat jau kjermenja valoda un viss paareejais nemelo un nav nosleepjams.. Es nezinu ko man dariit,paartraukt vai gaidiit to sarunu ar vinju.. Es taaapat zinu,ka nekas nemainiisies.
18.04.2015 01:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Izrunāties nekad nenāks par ļaunu. Vismaz būs iespēja salikt visu pa plauktiņiem. Šobrīd izskatās, ka tu "netīšām" izpļāpājies par savām jūtām un tagad gribi bēgt no patiesības. Nebēdz - satiecies un izrunājies! Pašai būs mierīgāka sirds un iespējams pat būs vieglāk viņu pasūtīt, jo nebūs vairs uz ko cerēt, viss būs pateikts.
18.04.2015 01:13 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
jau pirmajaa randinjaa vinjsh izteica,ka nopietnaam attieciibaam neesot laika jo esot daudz notikumu vinjam priekshaa un vinjhs no attieciibas neveelaas
Tad ko Tu šeit jautā? Viņš pats taču ir jau pašā attiecību sākumā pateicis, kas ir un kas nav iespējams. Kāpēc Tu domā, ka varētu no šī vīrieša prasīt ko vairāk, ja jau sākotnēji piekriti "tikai draugu" attiecību modelim?

jautaaju kaapeec vinjsh man melo,jo vinja darbiibas liecina par ko citu.. Vinjhs par mani uztraucaas,ir gatavs paliidzeet,kad tiekamies vienmeer smaida un ir pozitiivs..
Izklausās pēc drauga. Žēl, ja Tev tiešām dzīvē šis ir vienīgais vīrietis ārpus partnerattiecībām, kas smaida, izrāda patiku vai ir gatavi vajadzības gadījumā palīdzēt.

es nexinu ko domaat vieniigais ko es neveelos ir tikt saaapinaatai, taapeec es nezinu vai man visu sho skaisto draudziibu vienkaarshi paartraukt vai arii kaut ko turpinaat un cereet ka kaut kas reiz notiks..
Tev vajadzētu rakstīt - nevis nevēlies tikt sāpināta, bet nevēlies pati sevi sāpināt. Tev jāsaprot, ka šajā situācijā Tu pati esi (par spīti vīrieša atkārtotiem brīdinājumiem, ka nekā vairāk nebūs) kaut ko sadomājusies, un tā būs tikai Tava atbildība, ka būsi sevi sāpinājusi.

teica,ka mees par visu to situaaciju varam parunaat dziivajaa,bet es shaubos ka to veelos
Varbūt tur arī ir visa nelaime, ka Tu negribi dzirdēt to, kas viņam sakāms? Negribi atteikties no savām ilūzijām, ka patiesībā arī viņš vēlētos to pašu, ko Tu, tikai nesaprotamu iemeslu pēc atkal un atkal Tev melo, sakot, ka to nevēlas. Tu nevēlies pieņemt faktu, ka pati sevi māni.

taapat jau kjermenja valoda un viss paareejais nemelo un nav nosleepjams..
Kas nav noslēpjams? Atvaino, bet, pat ja tā būtu erekcija katru reizi, kad tiekaties, tas nekādā veidā neliecinātu par to, ka vīrieti interesē romantiskas attiecības ar Tevi.
Vīrietis izturas draudzīgi. Un varbūt vīrietis neatsakās no iespējas tikt pie seksa - ja jau Tu pati (zinot viņa nostāju attiecību jautājumā) ļaujies. Tas arī viss. Nevajag pašai piedomāt klāt vēl ko citu.
18.04.2015 06:24 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tev ir nopietnas psiholoģiskas problēmas (apmātība, zems pašvērtējums).
Tu nespēj adekvāti uztvert realitāti, redzi lietas, kuru nav.
Tev vīrietis jau no paša sākuma skaidri pateica, ka jūtu nav, attiecības nevēlas. Jums vienreiz bija sekss (acīmredzot viņam ne visai patika, ja vairāk nav), jūs dažreiz satiekaties, viņš pret tevi ir rupjš, kas mijas ar pozitīvu uzvedību. Tas liecina par viņa psihisko nelīdzsvarotību. Pieņemu, ka tu viņam esi rezerves bezmaksas seksa variants-ja tās pārējās, ar ko viņš tiekas, viņam atteiks.
Pat ja tu piespiestu viņu attiecībām, rupjība pieaugtu, maigums samazinātos (tipiski šāda psiholoģiskā tipa cilvēkiem). Vēl vairāk-parasti maigumu aizstāj fiziska vardarbība. Tev to vajag?!
Ja uzskati, ka tev nav nekādu psiholoģisku problēmu, tad rīkojies kā vesels, saprātīgs cilvēks-izdzēs viņa telefona numuru un nekad vairs ar viņu nesazinies un netiecies.
18.04.2015 07:44 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Viirietis vienkarshi baro savu ego. Iespejams esi plaksteris. Loti lidziga situacija bija,ari biju nez ko iedomajusies,bet kad viss pargaja, tad ar veesu praatu sapratu,kaa bija isteniibaa. Un vecuma statpiba bija stipri lidziga.
18.04.2015 08:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!