Veselība, sekss

 
Reitings 137
Reģ: 01.10.2014
Jautājums tām, kurām ar partneri ir sekss bez prezervatīva. Runa neiet par neizsargāšanos, bet tieši par slimībām, ko var aizturēt prezervatīvs.
1)Pēc cik ilga laika sākāt uzticēties savam partnerim, ka viņš ir vesels un nepielaidīs Jums kaut ko un var bez prezervatīva?
2)Ja puisim būtu alerģija vai citas problēmas ar prezervatīvu lietošanu un uzreiz būtu iespēja - vai nu riskēt un uzticēties vai nē? Ko Tu darītu?
3)Vai likāt puisim pierādīt to, ka viņš ir vesels pirms uzticējāties vai jums tas liekas absurds, nav iemesla neuzticēties?
:-)
16.04.2015 22:50 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es tā īsti nevaru iztēloties, kā būtu, ja es vīrietim prasītu ārsta izziņu.
Ar vīru sekss bez prezervatīva bija jau no paša sākuma, es viņam kaut kā uzticējos, tāpēc arī nešaubījos.

Ja neuzticētos tādā līmenī, lai darītu to bez prezervatīva un vīrietis paziņotu, ka viņam ir alerģija, tad nostādītu izvēles priekšā-vai nu lai meklē risinājumu tai savai alerģijai vai arī seksa nebūs. Ar sevi neriskētu nekādā gadījumā.
31.05.2015 09:38 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.04.2015
Iedomājieties- skūpsti, glāsti, esat jau iekarsuši, velkat drēbes nost, un te pēkšņi meitene jautā puisim- "Pierādi, ka esi vesels! "


:-D:-D:-D
31.05.2015 10:12 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
3) Man tas liekas absurds. Iedomājieties- skūpsti, glāsti, esat jau iekarsuši, velkat drēbes nost, un te pēkšņi meitene jautā puisim- "Pierādi, ka esi vesels! "

Var to izrunāt pirms tam. Jautrāk, kad abus vienos viena slimība. :-D
31.05.2015 10:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits