sievietes brendos

 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Diskusija par viriesiem brendos, bija parsvara viedoklis, ka zimolu nav svarigi, galvenais, ka tirs un saskanots apgerbs. Ka jums ar zimoliem? Es nerunaju par burberry, armani, fendi vai lanvin, bet par tadiem videjiem ted baker, ck, karen milen, dkny, guess utt. Vai labak perkat vienu labu kleitu, nevis 3 nekvalitativas. Es pati labak jutos, ja uzvilktas ck dzinsas nevis no metas. Un soma ari ja dkny, nevis david jones par 30 e. Viriesi ari saka, ka patik ne tikai koptas, bet ari labi gerbtas
11.04.2015 10:37 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ak,Dievs :D pirkt bērnas labu apģērbu un apavus skaitās izlutināšana ? Wow :D
12.04.2015 00:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ak,Dievs pirkt bērnas labu apģērbu un apavus skaitās izlutināšana ? Wow
Tieši tā! Kājas satīt avīzēs un likt uz zirņiem tupēt!.. tikai tad izaugs par krietniem cilvēkiem :D :D :D :D :D :D :D :D
12.04.2015 00:38 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Man ari liekas loti mulkigi bernam pirkt labu apgerbu. Berns ir berns, kada starpiba ko vins velk? Ta ir stulba izlutinasa.
12.04.2015 00:46 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Nu, labi, tavs bērns varēs staigāt sintētikā, būt sasvīdis un pumpains, ja tev kokvilnas apģērbs šķiet baigā ekstra un lutināšana. :D
12.04.2015 01:17 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2015
Es, piemēram, neatšķiru kas kam mugurā.. Un man arī kaut kā vienalga. :)

BET bija man paziņa, kuru vienmēr klusībā apbrīnoju, cik skaisti uz saskaņoti viņa vienmēr saģērbusies un vienmēr man šķita, ka noteikti tas viss ļoti dārgs ir. Nu lūk. Iedraudzējāmies tuvāk, un liels mans apbrīns bija par to, ka viņa atklāja, ka tas viss ir no humpalu bodītēm un nevienā dārgākā veikalā par h&m vai primark iepirkusies nav. Lūk tas ir WOW!! :)
12.04.2015 01:42 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
Tā nav lutināšana! Lētajos apavos svīst kājiņa un arī tie nav īpaši labi kājai, kad tā aug. Lētie nepareizi ienēsājas. Man patīk Ecco.
Drēbes es arī pērku uz tā rēķina, lai ir kokvilna, labi mazgājas un svarīgi, lai bērnam ērti. Tirgus varianta bikses bērnam izjuka pēc pirmās mazgāšanas. Pa šuvēm. Savukārt, pie Mothercare, Next u.c. bērs nesā un kad izaug - vēl ar citiem padalamies! Brends manā izpratnē ir nevis krutums, bet vajadzība pēc ērtības.
Man pašai patīk Tamaris apavis - supermīksti.
Starpcitu, arī rotaļietas pērku brenda (Barbie, Lego utml.), jo uzskstu - nopērku vienu labu, nevis lēto, kur pēc nedēļas atkrīt kāda nekvalitatīvi pielikta detaļa.
12.04.2015 07:34 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
Tā nav lutināšana! Lētajos apavos svīst kājiņa un arī tie nav īpaši labi kājai, kad tā aug. Lētie nepareizi ienēsājas. Man patīk Ecco.
Drēbes es arī pērku uz tā rēķina, lai ir kokvilna, labi mazgājas un svarīgi, lai bērnam ērti. Tirgus varianta bikses bērnam izjuka pēc pirmās mazgāšanas. Pa šuvēm. Savukārt, pie Mothercare, Next u.c. bērs nesā un kad izaug - vēl ar citiem padalamies! Brends manā izpratnē ir nevis krutums, bet vajadzība pēc ērtības.
Man pašai patīk Tamaris apavis - supermīksti.
Starpcitu, arī rotaļietas pērku brenda (Barbie, Lego utml.), jo uzskstu - nopērku vienu labu, nevis lēto, kur pēc nedēļas atkrīt kāda nekvalitatīvi pielikta detaļa.
12.04.2015 07:34 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nu ok, bērnu drēbītēm galvenais,lai ir labs materiāls, lai nav sintētika. Tas var būt kaut vai Primarka krekliņš kokvilnas, kas maksā 1,50. Tādi mums ir šmulēšanai, ārā pa dārzu kad ņemās, vai ēd kaut ko traki smērējošu.
Bet apaviem ir jābūt labiem, jo tā taču tā mazā pēdiņa veidojās! Šeit jau minētie Ecco apavi ir ļoti labi bērņukiem.
12.04.2015 10:54 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ūūū, te diskusija par tādām cenu kategorijām aizgāja, ka par to nevaru izteikties :D
Es, kad izteicos par "brendiem", to jautājumu uztvēru drusku vienkāršāk - par jebkādiem apģērbu ražotājiem, kuru firmas zīmei varētu pievērst uzmanību.
12.04.2015 13:43 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Lidz cik gadiem berniem ir plakanaa peeda? Nezinu ko tur veido apavi. Manejam ir ecco un kajas sviist. Pagaidam nemaku novertet to ecco labumu. Berna pusbrendiigaas drebes tiesham izskatas labak ka no hm pec ntaam mazgashanas reizem.
Pashai brendu nav. Nevaru atlauties,lai gan gribetu. Ir aizveeries uz vienu somu praatinsh.
12.04.2015 14:08 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Brendi man personīgi ir absolūti vienaldzīgi, pamatā iepērkos latvijas vidējā līmeņa veikalos - zara, reserved, utml.
Diemžēl pēdējā laikā ir principā neiespējami atrast šajos veikalos skaistas drēbes - meklēju darbam kleitu - visas par zolīdās ir krietni virs ceļa, tās, kas ir adekvāta garuma, ir ar kko atkailinātu (dekoltē, pleci vai mugura pārspīlēti dziļi izgriezumi) - nav darbam piemēroti. Un, protams, lielākā daļa sortimenta ir maisveidīgas lupatas, kas neizceļ augumu, bet slēpj to.
Nu kas slikts notiks Zarai, ja viņi uzražos 1 kleitu, kas būs "uz auguma"? Bet tā tagad nav modē, šajos veikalos šobrīd dominē sievišķības noliegums. Vidukli izcelt - ak dievs, nē. Ja sievietei ir krūtis lielākas kā C izmērs, tad uzreiz jāmeklē 42.izmērs, jo sievietēm taču nav krūšu, jo tagd modē izskatīties pēc puikām. Par svārku/kleitu garumu atsevišķs stāsts - nu kāpēc viss ir jāražo tik īss?! Taču pieņemts, ka garumam jābūt "so you could sit comfortably" - kas ir max 7-10 virs ceļa redzami, kad ir sēdus stāvoklī - bet viss, ko tagad pārdod, apsēžoties saīsinās tā, ka pakaļu var redzēt.
Tāpēc šobrīd nepērku neko izņemot apavus - nonēsāju to, kas man ir, vasarā uz izlaidumu šūšu sev pati, pēc tam braukšu uz ārzemēm meklēt drēbes, kas nenonivelē manu dzimumu, un neliek man izskatīties pēc padauzas.
12.04.2015 14:11 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Ieva294 - H&M ir tīri ok "ofisa" kleitas - garumā ap celi (uz manu 170) un uz auguma uzturētas, bez dekoltē u.t.t. C/D bļodiņa veiksmīgi satilpst arī 38 izmērā un (vismaz pie manis) cena arī ļoti adekvāta - 250 dkk ;)
Bet par tēmu - manā garderobē valda pilnīga eklektika un nekāds brendu rasisms nav novērots, cilvēkus pēc birkām nevērtēju (nenoliegšu, ka tas, vai pie tā, kas mugurā kaut neeeedaudz piedomāts gan splēlē lomu uz tēlu..). Skapī atrodas gan second hand'os iegūtas vienības, gan h&m, reserved u.t.t., gan skandināvu dizaineru radījumi.

Mani gan nepatīkama šķiet atziņa, ka par "koptu" un glītu tiek uzskatīts vienteju klasiskais stils. Meh. Nu žēl, ko citu lai saka :D
12.04.2015 15:19 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Pievienojos arī tām, kas lielāku uzsvaru liek uz apģērba kopšanas nozīmību, ne tā ražotāja izcelsmi. Vilties un gluži otrādi likuši kā dārgāki, tā lētāki pirkumi - gan apģērbā, gan apavos. (A la - arī dārgie apavi, pie kopšanas, neiztur ilgāk par sezonu .. un tomēr ja ir tādi, kas kalpo gadus 5, tie ir "brendīgie" - manā gadījumā Levis & garie kerzi :D )
Milzu naudu par somas reprezentatīvo funkciju statuss nepaģērē tērēt, un pagaidām arī nav īpašas vēlmes. Bat, kad tas mirklis pienāks .. drīzāk iegādāšos vnk ar rokām darinātas mākslinieku somas, ne lielso dizainerus.
12.04.2015 15:27 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man gan ir divi nebrendīgo zābaku pāri, kuri kalpo jau trīs sezonas. Remontā ir bijuši, lai uzsistu papēžiem jaunas apakšiņas. Latos, maksāja ap 100ls, pirkti abi Aleksandrā.
Pagājušogad arī nopirku jaunus tajā pašā Aleksandrā, sezonu godam nokalpoja, domāju, ka tāpat būs arī ar nākamo.
12.04.2015 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
Mani gan nepatīkama šķiet atziņa, ka par "koptu" un glītu tiek uzskatīts vienteju klasiskais stils. Meh. Nu žēl, ko citu lai saka

Pilniibaa piekrītu, pati gan neesmu alternatīvo stilu piekritēja, bet klasiskais arī nav mans, sanāk, ka neesmu kopta, un gaumīga laikam.:-D
13.04.2015 00:04 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Pati tādus skaļos brendus neizvēlēšos, patīk liekas, kurām uzreiz nav noteicama cena un veikals, kurā tā iegādāta. Tas man rada to sajūtu, ka tā lieta ir tikai priekš manis - vairāk vai mazāk īpaša un zināma.
Vīram patīk, tad nu reizēm kaut ko nopērk dāvanā, bet pieņemu, ka viņam tā ir vienkāršāk... Vīrieši... viņi kaut kur padzird, ka, piemēram, ir sievietēm tāds un tāds populārs somas/pulksteņa/kurpju modelis un dāvana gatava :D (Labi, es jokoju, bet nu..... ;) )

Es savukārt vados tikai pēc sajūtas, izvēloties sev kaut kādas lietas - patīk vai nepiesaista, tālāk skatos uz cenu - vai tā atbilst kvalitātei, un tikai pēdējo - uz nosaukumu.

Par tramvajiem es gan nesatrauktos, ja lieta ir MANA un man ir zināma patiesība par viņu, tad tas man nekavētu attiecīgi to nēsāt un ne par ko nedomāt un īpaši, ko par to padomātu citi, kāpēc tajā brīdī atrodos sabiedriskajā nevis limuzīnā ar personīgo šoferi :D
Stokholmā, NY, Londonā uc. gan nez kāpēc neviens nekaunās iekāpt metro ar (....) brendu... kas tur tik dīvains.
13.04.2015 02:20 |
 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
Lētajos apavos svīst kājiņa un arī tie nav īpaši labi kājai, kad tā aug. Lētie nepareizi ienēsājas. Man patīk Ecco.



Nevajaga man te pasakas stāstīt.Parastajos apavos bērnam kajas svīst??? Ko tu pīpē cik man bērnam pirkti ir apavi nereizi nav svīdušas. Un kājiņa aug ka vajaga,


Tirgus varianta bikses bērnam izjuka pēc pirmās mazgāšanas. Pa šuvēm.


pa šuvēm pēc pirmās mazgāšanas reizēm. Nekad nekad nav nevienas drēbes izjukušas. Varbūt tu par stipru berzi vai tev bērns nemākvelkāt normāli drēbes...
18.04.2015 13:51 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
es miksēju... ir dažas klasiskas dizaineru statement pieces (somas, jostas) un apģērbi, bet tā man patīk koncentrēties uz pašu apģērbu, nevis birku, kas uz tā. Bieži kaut ko foršu atrodu humpīšos. Es labāk nopērku 10 ikdienas kreklus, kas nav ar neko īpaši pa 10-15eur humpīšos, bet iztērēju lielu summu uz labiem, stilīgiem apaviem. Agrāk arī pirku somas tādas un šitādas, vesela kaudze ar somām bija... tagad man ir 3 dārgas, labas somas. Tā kā bieži sanāk uz ārzemēm braukāt, tad vienmēr nopērku kādu labu gabalu tur, ne lēti, bet noteikti lētāk nekā LV.
18.04.2015 14:08 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Dreebes peerku vienkarshi kavlitatiivas, ziimolam nav nozimes, no ziimolu lietaam izvelos tikai somas.
Apgerbam tikai tad, ja loti iepatiikas.
18.04.2015 14:15 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Pucēties patīk, daudz naudas tērēt drēbēm nepatīk. Ikdienas drēbes pērku h&m, mango, zarā - bieži vien arī uz atlaidēm, jo basic apģērbi jau nekādi no kolekcijas uz kolekciju nemainās. Ja patīk fasons, varu nopirkt arī kaut ko gan no tīņu, gan no vīriešu nodaļas. "Ar vārdu " man ir daži apavu pāri, 1 soma un dažas aktīvās atpūtas drēbes. Tieši pēdējās ir tās, kur visvairāk vērts ieguldīt - tur tiešām kvalitāte ir fantastiska. Ļoti patīk skandināvu bižutērija - Pilgrim, Snö of Sweden - neplūk krāsa, nekrīt akmeņi ārā un arī pēc 10 gadiem izskatās kā jauna.
Jā, gribētos man to Chanel somiņu un pērles, bet manā dzīvē tas pilnīgi un galīgi neiederas, tad kapēc lēkt augstāk par savu pakaļu? Tad labāk staigāju ar savu LongChamp kulīti un Pilgrim pērlītēm, ko gan varu atļauties, gan arī tās piestāv manam dzīvesstilam un apmierina manas estētiskās vajadzības.
18.04.2015 14:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits