Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko jūs darītu šādā situācijā?

 
Reitings 2
Reģ: 01.04.2015
Sveiki! :) tātad man ir tāda situācija, ka man ir 27gadi un man ir vīrs kuram ir 31gads, dzīvojam mazpilsētā, un mums ir divas meitiņas vienai ir 4gadi un otrai 2, un mans vīrs man vispār neļauj lietot kosmētiku, taču es gribu, lai viņš saprot, ka esmu nevis tikai māte un sieva bet arī sieviete, bet viņš to nesaprot, un man ir apnikusi viņa greizsirdība, viņš pat neļauj man vilkt svārkus līdz celim, es nezinu ko darīt, kā runāt ar viņu. Uzreiz kad uzvelku svārkus vai kaut ko īsāku, viņš uztaisa tādu scēnu, bet es tomēr gribu izskatīties skaisti, tāpēc lūdzu jūsu padomu ko jūs darītu šādā situācijā! varbūt man kaut kā parunāt ar vīru? bet ko man viņam teikt?
01.04.2015 16:24 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Šādi vīrieši mēdz būt pat, ja sieviete nav devusi iemeslu.
Iemesls - nepārliecināti par sevi. Ja būtu pārliecināti, viņus tas neuztrauktu, protams, normas robežās, ja sieviete grib izskatīties kā striptīzdejotāja, jau cits stāsts :D bet te neizklausās tas gadījums.
Ko es darītu?
Viens no maniem bijušajiem, gan ne aizliedza, jo man neko aizliegt īsti neviens nav varējis (nu kā??? tieši kā tas ir iespējams?? :D), bet ļoti negatīvi izturējās, ja es skaisti ģērbos, kad biju bez viņa. Ar viņu - jā, bez - nē. Bet nu es tik un tā darīju, kā man patīk, izskaidroju, izrunājāmies. Kaut kā ar laiku pieņēma.
02.04.2015 11:50 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Mans bijušais bija šitāds kadrs, attiecībā uz drēbēm, lai gan īsās kleitiņās staigāju reti, arī tagad. Nekad vairs!
02.04.2015 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 166
Reģ: 20.09.2012
Es personīgi ignorētu viņa aizliegumus. Ja es gribu krāsoties, es arī krāsošos, neviens man to neaizliegs darīt.
02.04.2015 13:17 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Protams, ir jau gadījumi, kad sievietes velk mugurā vai krāso uz sejas kaut ko, kas galīgi nepiestāv, bet to var izrunāt savādāk, nevis vienkārši aizliegt: viss, nekad nekādas kosmētikas.
Un vispār, jo garā vājāks vīrietis, jo lielāku karali un aizliedzēju tēlo mājās (tāpat arī tie vardarbīgie).

Tie tirāni arī atrod savus upurus.:-D Viņiem vienmēr arī būs sievietes ko var dresēt un pakļaut sev. Tādas kas nemācēs pastāvēt par savu ES.
Sadists vienmēr atradīs savu upuri.:-P Visam jābūt līdzsvarā :-D
03.04.2015 00:34 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
Jā, noteikti tad viņa to darīja tik neveiksmīgi, ka vīrietim viņa iepatikās, viņš nolēma viņu apprecēt, uztaisīt pāris sīkos un galu galā - beidza likt sabiedrībai ciest no savas sievas neveiksmīgajiem centieniem?


Super pateikts! Iespējams, vīrietis zemapziņas līmenī saprot, ka viņa sieviete ir skaista un vienā dienā var aiziet, tāpēc liedz viņai jelkādas skaistuma izpausmes, lai tik kāds cits nenocopētu. Bet sabiedrībā var iet ar izgāztu krūti kā pāvs, jo viņam taču attiecībās ir vara.

Jā, sauciet mani par dīvainu, bet savā jaunības maksimālismā saku, ka šādās attiecībās ilgi nebūtu. Ja gribētu krāsoties - krāsotos un ja gribētu kleitas - vilktu tās un viss beigtos ar to, ka vai nu viņš no manis, vai es no viņa aizietu (ja viņš negrasītos samierināties ar faktu, ka savu tēlu veidoju tā, kā es to vēlos).
03.04.2015 00:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits