ko jūs darītu šādā situācijā?

 
Reitings 2
Reģ: 01.04.2015
Sveiki! :) tātad man ir tāda situācija, ka man ir 27gadi un man ir vīrs kuram ir 31gads, dzīvojam mazpilsētā, un mums ir divas meitiņas vienai ir 4gadi un otrai 2, un mans vīrs man vispār neļauj lietot kosmētiku, taču es gribu, lai viņš saprot, ka esmu nevis tikai māte un sieva bet arī sieviete, bet viņš to nesaprot, un man ir apnikusi viņa greizsirdība, viņš pat neļauj man vilkt svārkus līdz celim, es nezinu ko darīt, kā runāt ar viņu. Uzreiz kad uzvelku svārkus vai kaut ko īsāku, viņš uztaisa tādu scēnu, bet es tomēr gribu izskatīties skaisti, tāpēc lūdzu jūsu padomu ko jūs darītu šādā situācijā! varbūt man kaut kā parunāt ar vīru? bet ko man viņam teikt?
01.04.2015 16:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kaut kas ir mainiijies pasaa sievietee...Cilveeki mainaas ,iipasi peec beerniem.Varbuut tagad ir mainijies augums peec beerniniem,vairs nepiestaav tas,kas agraak!Te gruuti spriest neredzot cilveeku,bet viens ir skaidrs-viiram ir kaada nepatika pret sievu un tiesi taapeec ir jaaizrunaajaas!
01.04.2015 20:58 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Interesanti ka visas arī raksta ka tā ir pašas autores vaina, nesmuki krāsojas vai nemāk ģērbties.
Cik es esmu redzējusi situācijas, parasti pats vīrs ir vainīgs, aizgājis pa kreisi, bet sievai neļauj ne krāsoties, ne ģērbties smuki kad grib iziet ārā ar draudzenēm.
Pati teici ka iepriekš tā viņš nav darījis, tad nu skaties kas ir izmainījies.
01.04.2015 21:00 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Kompromiss. Tā ir plaši izplatīta konfliktu risināšanas stratēģija. Katrs no oponentiem upurē daļu no savām interesēm otra labā. Bet tai pat laikā neviens no viņiem nezaudē visu, atstājot iespējas turpmākai darbībai.


Man apgērbs un mode ir svarīgi. Manuprāt, ar apgērbu un gērbšanās stilu, krāsu izvēli var parādīt arī savu personību. Labs apgērbs var likt justies pašpārliecinātākai, izskatīgākai. Man ir loti svarīgi justies ērti apgērbā, tas lauj justies brīvāk un patīkami.
01.04.2015 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Undiya

Tev vienmēr no manis +++
01.04.2015 21:06 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Kaut kas ir mainiijies pasaa sievietee...Cilveeki mainaas ,iipasi peec beerniem.

Jā, var jau būt, ka reizē ar bērniem būs smadzenes izdzemdējusi un vairs nesaprot, kas uz viņas izskatās labi un kas nē.
Scarlett*, prieks dzirdēt!
01.04.2015 21:18 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Kāda vispār starpība ko viňa velk? Mini vai ne mini, bet nu nedrīkst kāds kaut ko citam aizliegt.
01.04.2015 21:28 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.03.2015
Sievietes.. :-| Attiecības ir kompromisu meklēšana. Nevar šķirties tāpēc, ka viens ir izmetis kaut ko neveiklu par drēbēm vai otram nepatīk, kur stāv krūzīte. Jūs kliedzat, ka šovi degradē laulības institūtu, bet paskataties uz sevi - jūs laulību nedegradējat, ja iesakat sievai ar 2 bērniem šķirties no vīra apģērba dēļ? Tie ir sīkumi. Jūs nezināt, ko sieviete grib vilkt un kas vīram nepatīk, kā jau te tika teikts, varbūt sievai gaume tiešām ir galīgi garām un vīrs tikai labu grib darīt pasakot, ko labāk nevilkt. Tik grūti ieklausīties viens otrā, pajautāt, lai parāda kaut bildes internetā ar drēbēm, kas viņam patiktu? Ja jūs sakāt, ka "kāpēc viņš viņu precēja, ja redzēja, kā viņa ģērbjās, pēc kāzām un bērniem gaume noteikti neizmainījās", tad var teikt "kāpēc viņa viņu precēja, ja redzēja, cik viņš ir valdonīgs, sava viedokļa uzspiedējs, tas noteikti neparādījās pirmo reizi pēc kāzām un 2 bērnu dzemdēšanas".
01.04.2015 21:37 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Neviens jau nesaka, ka jāšķirās, jo vīram drēbes nepatīk, bet dzīvot tā kā kādam citam labāk patīk lai tu dzivo, arī nav pareizi un veselīgi.
01.04.2015 21:42 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Te neviens nav iedomaajies par to,ka autorei neizdodas kosmeetiku uzlikt varbuut veiksmiigi ,un arii uzpuceeties gaumiigi!Varbuut tiesi taapeec viirietim tas nepatiik-izskataas labaak bez kosmeetikas uttTaapeec es iesaku visu izrunaat savaa starpaa...kas nepatiik,kapeec utt


Viss var būt, protams. Bet tikpat labi es iedomājos situāciju (un, starp citu, dzīvē daudz izplatītāku un reālu), ka vīrs tiranizē sievu par, viņaprāt, nepiedienīgo apģērbu un kosmētiku. Pazīstu vienu tādu pāri, kurā vīrs aizliedz sievai daudz ko, jo tad uz viņas - biklās un pelēkās - fona izskatās kā pāvs, kaut gan reāli neko pats nav sasniedzis.
01.04.2015 21:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pie kaut kaada kompromisa nevarat nonaakt? Piemeeram, ja ir dekoltee, bet tas nav dziljsh, ja ir kosmeetika, tad taa nav kliedzoshi sarkana luupukraasa utt.
01.04.2015 22:38 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.03.2015
Ko nozīmē-aizliedz lietot kosmētiku? Rauj tušu nost no rokām? Ja lieto kosmētiku minimāli vai ar "no make up" efektu diez vai vīram būs iebildumi, ja viņš vispār sapratīs, ka tur ir lietota kosmētika. Kaut vai šī iemesla pēc man liekas,ka runa ir par sievieti, kas tiešām neprot smuki izskatīties..
01.04.2015 22:56 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
vai arī par principālu kretīnu-tirānu, kurš vienkārši grib parādīt sievietei savu pārākumu, aizliedzot viņai vilkt ko vēlas, krāsoties. Ja nebūs apģērbs un kosmētika, atradīs citas lietas pie kā piekasīties - ko skatās pa TV, ko ēd, kādu mūziku klausās utt.
01.04.2015 23:30 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.03.2015
Nedomāju, ka kāds vīrietis vispār ievērotu šādu make up, bet ja ievērotu - ka viņam būtu ar to problēmas, jo tas ir tik neitrāls make up, ka uzmanību nepiesaista, bet tomēr ir un izceļ vajadzīgo. Ja krāsojas kā pāvs, tad domāju, ka ir labi, ka ir tāds vīrs, kurš pasaka - stop, piebremzē ar šo kaujas krāsojumu.

http://www.beautygold.com/wp-content/uploads/2013/11/No-makeup-look-3.jpg
01.04.2015 23:42 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Diezgan nožēlojami.. Par aizliegšanu runājot, man šķiet, ka ir tāds sieviešu tips, kuras pats savā ziņā lepojas un dižojas, sakot "man neļauj", "mincis aizliedza to un to"... Kā tas vispār var būt iespējams? :D es saprotu, ka var nedarīt kaut ko, pašrocīgi mainīt savus paradumus, zinot, ka tādā veidā otram sagādā prieku.. Bet klusām pakļauties, kad kaut ko aizliedz?
Varu apzvērēt, ka vienīgais, kas man varētu norādīt, kā ģērbties, būtu Mr. Dresskods vai pašas attēls spogulī.
02.04.2015 10:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
"mincis aizliedza to un to"
Es būtu gar zemi, ja kaut ko tādu dzirdētu :D :D :D Skan jautri :D :D :D

Manuprāt, normālās situācijās pārim nevajadzētu vispār izteikt aizliegumus.
Varbūt vienīgi tad, ja cilvēks ir mazāk apķērīgs.. piem., Anniņa uzvelk svārkus, kas knapi nosedz pēcpusi, lai aizietu 22:00 uz tuvējo Lubānas ielas veikaliņu.. tas būs tikai normāli, ja viņas Pēterītis neļaus (Anniņas drošības dēļ) :D
02.04.2015 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 6205
Reģ: 01.04.2009
Man izskatās, ka pamatīgi mazvērtības kompleksi tam vīrietim, droši vien negrib, lai notiktu situācija, ka kāds cits paskatās uz viņa sievu, jo viņa ir skaisti sapucējusies utt. Ja aizliedz tādus sīkumus, kas pašai sievietei sagādā prieku, tad tās nav veselīgas attiecības! Droši vien arī lielākās lietās kaut ko aizliedz vai gatavojas to darīt.
Protams, ir jau gadījumi, kad sievietes velk mugurā vai krāso uz sejas kaut ko, kas galīgi nepiestāv, bet to var izrunāt savādāk, nevis vienkārši aizliegt: viss, nekad nekādas kosmētikas.
Un vispār, jo garā vājāks vīrietis, jo lielāku karali un aizliedzēju tēlo mājās (tāpat arī tie vardarbīgie).
02.04.2015 10:43 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neviens nevienam neko nevar aizliegt. Aizliegums nav kompromiss, bet gan vardarbības paveids.
02.04.2015 10:45 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Pirmajā lapā ievietotās Quinces drēbes ir neglītas. Es kā vīrietis nevēlētos, lai mana sieviete tādās ģērbjas - vecmodīgas un pē.
Pa tēmu - sieviete krāsojas un ģērbjas sevis dēļ. Ja Tu to Quince dari, lai noturētu savu veci sev, nešaubos par to. Nafig tādu veci, kas domā, ka ir tēva vietā sievietei, mudaks gatavais.
02.04.2015 11:44 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Par sevi runājot - visu daru sevis dēļ. Neviens man nav jānotur un jābaidās no kaut kā. Un miņuki ir forši.(l)
02.04.2015 11:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits