ko jūs darītu šādā situācijā?

 
Reitings 2
Reģ: 01.04.2015
Sveiki! :) tātad man ir tāda situācija, ka man ir 27gadi un man ir vīrs kuram ir 31gads, dzīvojam mazpilsētā, un mums ir divas meitiņas vienai ir 4gadi un otrai 2, un mans vīrs man vispār neļauj lietot kosmētiku, taču es gribu, lai viņš saprot, ka esmu nevis tikai māte un sieva bet arī sieviete, bet viņš to nesaprot, un man ir apnikusi viņa greizsirdība, viņš pat neļauj man vilkt svārkus līdz celim, es nezinu ko darīt, kā runāt ar viņu. Uzreiz kad uzvelku svārkus vai kaut ko īsāku, viņš uztaisa tādu scēnu, bet es tomēr gribu izskatīties skaisti, tāpēc lūdzu jūsu padomu ko jūs darītu šādā situācijā! varbūt man kaut kā parunāt ar vīru? bet ko man viņam teikt?
01.04.2015 16:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Katram sava gaume, katram savas vēlmes...
Piekriitu,bet lauliibas dziivee tas tomeer var trauceet,ka tam otram cilveekam regulaari nepatiik otra izskats...
01.04.2015 19:48 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Te neviens nav iedomaajies par to,ka autorei neizdodas kosmeetiku uzlikt varbuut veiksmiigi ,un arii uzpuceeties gaumiigi!Varbuut tiesi taapeec viirietim tas nepatiik-izskataas labaak bez kosmeetikas uttTaapeec es iesaku visu izrunaat savaa starpaa...kas nepatiik,kapeec utt



Autore minēja, ka pirms laulības pratusi gan ģērbties, gan kosmētiku likt.
01.04.2015 19:50 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Un ja viirs nejuutas omuliigi ar sievas stilu? Viira juutas taatad ir mazsvariigaakas?
Kaa buutu ja sieva nejustos omuliigi par viira stilu, ko tad tu teiktu ,meooooww? Risinaatu shaadu situaaciju kaa cnt un ieteiktu shikrties un mekleet beerniem pateevu, un iistais beernu teevs vareetu beerniem teikt ka mammiite teevu nenoveerteeja? :D

Par konkreetajiem svaarkiem runajot, cik saprotu autore nevar vilkt svaarkus cm virs celja, bet manaas bildees svaarki ir aptuveni celju garumaa vai mazliet zem celja. Nu nevar tie dazhi cm tik kardinaali ietekmeet pashsajuutu; tie nav maxi svaarki.
01.04.2015 19:50 |
 
Reitings 54
Reģ: 01.04.2015
Jums ir bērni, esat precējušies, pazīstami jau ilgi - kāpēc jūs abi nevarat to mierīgi izrunāt? Kāpēc jūs neesat JAU to izrunājuši? Nešķiet nekas sarežģīts mierīgi izrunāties, jo kā gan tik ilgi var nodzīvot kopā, nespējot izrunāties. Kā mana mamma saka - laulība ir savstarpēja atklātība un kompromiss, pieņemot otra trūkumus. Respektēšana.

Nezinu, kā tas strādā dzīvē, jo attiecību man nav bijis, bet es nespēju sevi iedomāties attiecībās, kur nav arī iespējas atklāti izrunāties, kur otrs nepieņem manas vēlmes vai es viņa, pat ja tās atšķiras, tad atliek - kompromisa meklēšana...
01.04.2015 19:57 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
quince, jēziņ...tev kāds normāli smadzenes paskalojis!
01.04.2015 19:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Akmens_ sirds+++
01.04.2015 19:59 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
meooooww, kas tieshi tev neptiik? Situaacijas meedz buut apveerstas. Sievieteem kaadreiz nepatiik kaa viirieshi geerbjas vai arii viirieshi tik labi geerbjas tavupraat, ka nekad nevar sagaadaat tev neertus briizhus?
01.04.2015 20:05 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
varbūt man kaut kā parunāt ar vīru? bet ko man viņam teikt?

Mani patiesībā mulsina šādas situācijas. Tas taču ir tavs vīrs!!! :-O Es, protams, nevaru spriest kādas jums ir attiecības un ikdienas dzīve, bet man tomēr šķiet, ka visas neskaidrās lietas, jautājumi, tēmas ir JĀIZRUNĀ! Es nevarētu iedomāties attiecības, ja es ar savu otro pusīti nevarētu noskaidrot visu.

Pasaki viņam to pašu, ko šeit un pajautā kāpēc tad tu nedrīksti to visu darīt! Es neticu, ka vīrietim nepatīk, ja viņa sieviete sapošas, uzliek mazliet meikapu un uzvelk ko smuku! Saprāta robežās, protams, bet jebkurš taču grib sev blakus smuku cilvēku nevis pāķi!
01.04.2015 20:10 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka attiecibas, kuras kads kadam kaut ko aizliedz , nav veseligas pasos pamatos.
Esam tacu pieaugusi cilveki, kuru kopa busana un attiecibas ir balstitas uz labpratibas principu. Un ari viss no ta izrietosais- otra akceptesana, kompromisa meklesana, pielagosanas. Tacu, ja otra velmes tiek brutali apspiestas, nevis meginats rast kompromisu - ta ir sava veida emocionala vardarbiba. Attiecibu merkis tacu ir darit otru laimigu un pasam but laimigam.

Ja mans virietis man pasaka, ka vinam nepatik mana kleita , es to nemu vera un vina klatbutne to valkaju mazak vai nevalkaju vispar. Tapat vins varbut dara ar savu .. nez zaketi, kura man nepatik. Ar so es saprotu veseligas attiecibas un otra respektesanu.
Autores gadijums izsklausas pec tiranijas un ari virietis, kurs velas apspiest savas sievietes seksualitati un dzimuma piederibu, pats ir kompleksu pilns un vina viriskiba stipri klibo.
01.04.2015 20:27 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man neko nevarētu aizliegt. Ģērbtos un krāsotos kā vien vēlētos. Ko tad izdarīs? Nositīs?
Man patīk labi izskatīties un dēļ kāda kompleksiem sevi neierobežotu.

Quince, nu, pārsvarā daudzi vīrieši pat nesaprot ko pašiem uzvilkt, lai vēl koriģētu sievietes skapi.

Piemēram, mans vispār varētu apģērbties kā klauns. Veikalos mums vienmēr ir lielie strīdi. A, pēc tam, kad kāds no čomiem vai kolēģiem uzslavē par labiem apaviem vai kreklu, tad gan deguns gaisā un priecājas, ka esmu pierunājusi to nopirkt. (šeit nav runa par to, ka viņš būtu metālists, bet es viņu tērptu rozā krekliņos) Viņam vienkārši ir vienalga ko uzvilkt un pilnīgi nav nekādas saprašanas par to kā tas kopā izskatās. Tātad, es viņa viedoklī vispār var teikt neklausos, vairāk paļaujos uz draudzeņu kritiku.
Attiecībā uz mani un manu pucēšanos - strīdu nav. Viņam pat ļoti patīk, kad pucējos. Pirms pasākumiem vispār nav nekādu pretenziju, ja man vajag jaunu kleitu vai kurpes.

Vīrietim VIENKĀRŠI IR JĀPIEŅEM tas, ka sievietēm (ne visām) patīk labi izskatīties neatkarīgi no attiecību statusa. Vīriešiem tur jābūt MAZAI TEIKŠANAI, lai neteiktu, ka nekādai.

Man tas šķiet pat ļoti slimīgi, ja vīrietim ir vienalga pēc kā sieviete izskatās, ieteiktu viņam parunāt ar kādu vīrieti, kurš nav zaudējis prātu.
01.04.2015 20:34 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Te neviens nav iedomaajies par to,ka autorei neizdodas kosmeetiku uzlikt varbuut veiksmiigi ,un arii uzpuceeties gaumiigi!Varbuut tiesi taapeec viirietim tas nepatiik-izskataas labaak bez kosmeetikas uttTaapeec es iesaku visu izrunaat savaa starpaa...kas nepatiik,kapeec utt

Tad sanāk, ka pirms kāzām svārkus nenēsāja un nekrāsojās? Tikai tagad ir izdomājusi pārtapt skatuves dīvā, nemākulīgi līmējot sev klāt skropstas, plastmasas nagus, krāsojot rozā lūpas un valkājot lateksa kleitas?
01.04.2015 20:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kur ir teikts,ka to darija loti veiksmiigi?Vina pati domaaja,ka tas izskataas labi,bet vai taa domaaja -redzeja arii citi?
01.04.2015 20:42 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Ļoti patīk stiliņš Quince ieliktajās bildēs(l)
01.04.2015 20:44 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Pazīstu vienu šādu pāri, kas jau 30+ gadus tā dzīvo - viņš viņai aizliedz kaut kur iet vienai, bet kopā ar viņu neiet, aizliedz pucēties un krāsoties un runāt ar vīriešiem bez viņa klātbūtnes. Rezultātā viņa ir pelēka un nelaimīga, bet viņš ir nepamatoti pašpārliecināts (jo īstenībā ir galīgs zābaks un nav īpaši patīkams cilvēks), jo redz ir taču kāds, kurš klausa katram viņa vārdam. Riktīgs kings! Par mīlestību gan tur diži runāt nevar - kad attiecībās sākas varas un kontroles spēles, mīlestība vīst.

To Quince: no sirds mīlot un esot patiesas intimitātes pilnās attiecībās ar otru cilvēku, nav grūti dot un piekāpties, bet tam jābūt abpusēji, un ieklausoties otrā un respektējot robežas. Šajā gadījumā vīrs pārkāpj viņas robežas un nav pat tik svarīgi ar kādu darbību un ko mēs par šo darbību domājam, vai cik attaisnojama/neattaisnojama tā ir. Svarīgi ir tas, ka viņa jūtas tā, ka viņai tiek liegts kas viņai nozīmīgs.

Jautājums autorei pārdomām - kādu dzīvi tu gribi savām meitām? Kādu piemēru tu gribi rādīt?
01.04.2015 20:45 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Un ja viirs nejuutas omuliigi ar sievas stilu? Viira juutas taatad ir mazsvariigaakas?

Tad nevajadzēja precēties. Ja šī nepatika ir pēkšņa, tad jāprotas to vai nu pārvarēt, vai palaist cilvēku, kas neapmierina.
01.04.2015 20:45 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Mauna, bet kādā sakarā? Pieaugusi sieviete puslīdz apzinās vai viņa krāsojas kā klauns vai arī ğērbjas kā tāds. Te runā par greizsirdību un privātīpašnieciskumu, nevis kaut kādu stilba izjūtu....

Man patiesi līdz sirds dziļumiem ir žēl tādu sieviešu, kuru dzīves misija ir izdabāt vīrietim itin visā, ka tik viņu nepamet... es savējam arī dažreiz pasaku, ka man nepatīk kāds krekls vai kurpes, bet NEKAD neaizliedzu vilkt to, ko pats vēlaS. Pasmiešos, bet lai es taisītu scēnas par to? Nekad!
01.04.2015 20:46 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Čakru problēma ,lasiet astral-temple.com
01.04.2015 20:49 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Kur ir teikts,ka to darija loti veiksmiigi?Vina pati domaaja,ka tas izskataas labi,bet vai taa domaaja -redzeja arii citi?

Jā, noteikti tad viņa to darīja tik neveiksmīgi, ka vīrietim viņa iepatikās, viņš nolēma viņu apprecēt, uztaisīt pāris sīkos un galu galā - beidza likt sabiedrībai ciest no savas sievas neveiksmīgajiem centieniem?
01.04.2015 20:50 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Galvenais attopies laicīgi, lai nenorok tavu sievišķību un personību.
Jārod kompromiss, jāizrunājas.
Jāpiemeklē stils. Jo nu jebkurā vecumā diez vai būtu gaumīgi vilkt 20 cm svārkus.. un nez vai būtu jāsākt kaukt uz vīru un visu pasauli, ka es redz sieviete un tā ir mana sievišķība un šādos mini jūtos labi.
01.04.2015 20:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domaaju ,ka pielaagosanaas "normaalaas devaas" nav nemaz tik slikta lieta,bet tam tad tomeer ir jaabuut appuseeji.
+++
Izlasīju tēmas pieteikumu savam musulmaņu izcelsmes draugam.. viņš apgalvo, ka tas ir par traku (no vīra puses) :D
01.04.2015 20:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits